Setari Cookie-uri

nu pot face sex decat cu un singur barbat.de ce?

numai 35 de ani .. :P ;))... pai problema e ca dragostea e retardata... si justitia e oarba . animal de companie aveti ? :D :P

Postat pe 1 Mai 2009 04:35
eu am o singura curiozitate: la ce coada a stat avram 17 ani?!!
wella
Postat pe 1 Mai 2009 12:34
De la: wella, la data 2009-05-01 12:34:25eu am o singura curiozitate: la ce coada a stat avram 17 ani?!!

In coada serviciului secret... Era un fel goldeneye Avram Bond
citate*

De la: natalya_ady, la data 2009-01-05 18:29:32buna
iata si povestea mea trista si totodata plina de veselie. spun plina de veselie pentru ca din ea arezultat un baietel frumos, cuminte si foarte destept care ma iubeste foarte mult.
trebuie sa va zic ca am 35 de ani si simt ca lumea mea se prabuseste si am nevoie de un sfat caci simt ca inebunesc.
in urma cu 18 ani in timp ce eram liceanca am cunoscut un barbat mai mare decat mine cu 8 ani.era frumos, misterios si bun prieten cu tatal meu.ne-am placut din prima clipa si am inceput o relatie frumoasa ce speram sa dureze toata viata.
aveam doar 17 ani si stiti cum e la acea varsta frumoasa.simti ca esti stapanul lumii.parintii mei au acceptat relatia noastra si eram foarte indragostiti..in ziua cand am implinit 18 ani avram(asa il cheama) ma cerut de sotie.toate bune si frumoase pana in ziua de craciun cand a primit un telefon de la superiorii lui(avram lucra in cadrul armatei).la cateva zile dupa asta am fost la fratele lui in sibiu care e preot si ne-am logodit la biserica. in noaptea aceea mam culcat cu el si ma facut sa-i jur ca indiferent ce se va intampla il voi iubi doar pe el si il voi astepta. cand m-am trezit el nu mai era langa mine.eram sfasiata de durere nestiind nimic de el. la catva timp dupa asta mi-am dat seama ca sunt insarcinata si am nascut un baietel. parintii mei m-au sprijinit foarte mult si datorita ajutorului mamei am reusit sa intru la politehnica in bucuresti.timpul a trecut si baietelul meu implineste 17 ani.
nu am mai avut nici o legatura cu nici un barbat pana acum.
am legat o prietenie bazata pe sinceritate cu un coleg de servici marian si acesta pe la inceputul lui decembrie mi-a zis ca e indragostit de mine si ca ar vrea sa incepem o relatie.ma simteam atrasa de el si am acceptat. el imi cunoaste povestea si stie cat lam iubit pe avram.in ajunul craciunului ma cerut de sotie.nu ma lasat sa-i raspund atunci si mi-a zis ca ma lasa sa ma gandesc pana pe data de 31 decembrie cand ma invitata la el la pensiune(la bran) si mi-a zis ca daca accept invitatia atunci il accept si pe el in viata mea..
de craciun am fost in fagaras la parintii mei si a doua zi de craciun cand ma trezesc gasesc pe perna un trandafir rosu cu 2 verighete. mai era si un bilet pe care scria iartama. am recunoscut scrisul imediat si am sarit din pat repede si am inceput sa-l caut. cand am coborat scarile lam vazut. statea in sufragerie cu o cafea in mana si privea poza copilului nostru. simteam ca inima imi iese din piept de emotie. mam apropiat de el. cand ma vazut mama a plecat iar el a ingenunchiat si mi-a sarutat mana apoi mi-a zis sa il iert. nu stiu cand am inceput sa ne sarutam si ne-am trezit in dormitor facand dragoste. am povestit toata ziua in dormitor si iam zis despre baiatul nostru alexandru.la cunoscut pe alex si se inteleg bine.simteam ca suntem familia care am dorit sa o am. pe data de 30 decembrie in jurul pranzului colegi de servici printre care si marian au venit la fagaras la mine sa cunoasca zona.(stau la 17 km de fagaras spre munte intrun sat). cand acestia au venit eram la plimbare cu avram si marian a insistat sa vina inaintea mea. eram pe malul raului si ne sarutam cand marian a zis bunaziua.avram a vazut inelul de pe degetul meu dar nu ma intrebat nimic. iar in momentul acela sa uitat la mine mi-a zambit si ma sarutat pe frunte si a zis ca indiferent pe cine am sa aleg el ma va iubi toata viata. si mi-a zis ca il gasesc la el acasa apoi a plecat.marian cu ochii in lacrimi ma intrebat daca sunt bine. si mi-a zis ca inca mai spera sa accept invitatia.dar daca refuz atunci o sa fie alaturi de mine cum a fost in toti acesti anii.
de atunci nu am mai vorbit cu niciunul din ei despre asta. alaturi de marian ma simt bine, exista atractie intre noi dar nu am putut sa ma culc cu el.saruturile lui sunt dulci dar lipsite de pasiune, de scantei, in schimb cu avram ma pierd total, simt ca ma abandonez in bratele lui nu doar cu trupul ci si cu sufletul dar simt totusi frica, frica ca va pleca iar.il iubesc pe marian caci imi ofera liniste dar pe avram il ador cu toata fiinta mea.in plus el si alex sunt de nedespartit. de atunci avram sa purtata ca un barbat adevarat. nu am mai facut dragoste si sa limitat la saruturi si imbratisari. ce sa fac? pe cine sa aleg?



De la: natalya_ady, la data 2009-01-05 19:38:01
De la: metal, la data 2009-01-05 19:07:35Dupa ce sa culcat cu tine ai ramas gravida

A disparut din viata ta atata timp

Acum sa intors si il vrei inapoi???

Ma mir ca te gandesti la asa ceva avand in vedere cum a procedat. Cel putin inainte erai tanara/naiva... acum nu mai ai scuze!


nu ii gasesc scuze dar stiu ca serviciul care il are la obligat sa plece. nu ai de ales cand primesti ordin trebuie sa te supui. si stiu ca in 98 a avut 2 posibilitati. sa moara sau sa aleaga aceasta meserie. si o stiu pentru ca si eu lucrez in cadrul aviatiei militare la o sectie mai aparte. ceva legat de marina militara si am reusit sa fac ceva cercetari despre avram si am aflat niste lucruri care ma facut acum sa-l cred cand si-a cerut iertare.
si simt ca il iubesc la fel cum il iubeam acum 17 ani

Daca ai chef de povesti melodramatice de spionaj cu happy end:
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/21911/iubesc-doi-barbati-pe-care-sa-l-aleg-/1.html
Full_Metal_Jacket
Postat pe 1 Mai 2009 12:48
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-05-01 12:48:29
De la: wella, la data 2009-05-01 12:34:25eu am o singura curiozitate: la ce coada a stat avram 17 ani?!!

In coada serviciului secret... Era un fel goldeneye Avram Bond
citate*

serviciul lui avram e mult prea secret!!! ca si Bond ala mai aparea la cateva luni, la cativa ani, ce naiba!
nu tu un mesaj, o carte postala, ceva....ca doar n-o fi "activat" in jungla...
wella
Postat pe 1 Mai 2009 12:54
De la: wella, la data 2009-05-01 12:54:05
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-05-01 12:48:29
De la: wella, la data 2009-05-01 12:34:25eu am o singura curiozitate: la ce coada a stat avram 17 ani?!!

In coada serviciului secret... Era un fel goldeneye Avram Bond
citate*

serviciul lui avram e mult prea secret!!! ca si Bond ala mai aparea la cateva luni, la cativa ani, ce naiba!
nu tu un mesaj, o carte postala, ceva....ca doar n-o fi "activat" in jungla...

Pai din jungla batea si el toba sau scotea fum... si in 17 ani ajungea mesajul si in towerul ei secret de aviate Poate o fi fost stationat prin china, myanmar sau Guantanamo Bay detention camp...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 1 Mai 2009 13:05
nU TE-A IUBIT AVRAM DAK TE IUBEA TINEA LEGÃTURA CU TINE ....DE DEPARTE CHIAR...ATUNCI ȘTIAI MÃCAR DE CE AȘTEPȚI ....K-TI VORBESTE SI K SE VA INTOARCE.......!!!!!!DAR ASA NU EXISTA HÂRTIE PT O SCRISOARE....?UN SEMN DE VIAȚÃ CEVA...?

claudia88
Postat pe 1 Mai 2009 23:51
e frumos dn partea ta.qm a zs cnv my sus ejti femeia kre apartzine unui singur barbat.
Cassanndra
Postat pe 2 Mai 2009 00:37
kudika016488
Postat pe 2 Mai 2009 08:19
De la: Cassanndra, la data 2009-05-02 00:37:37e frumos dn partea ta.qm a zs cnv my sus ejti femeia kre apartzine unui singur barbat.
kudika016488
Postat pe 2 Mai 2009 08:20
IUBIREA ESTE UNICA IN VIATA UNUI OM, SI EA NU SE OFERA LA SCHIMB,,,SI DEASEMENEA , DACA NU ESTE IMPARTASITA, O POTI INCHIDE IN SUFLET!!
kudika016488
Postat pe 2 Mai 2009 08:23
De la: kudika016488, la data 2009-05-02 08:23:45IUBIREA ESTE UNICA IN VIATA UNUI OM, SI EA NU SE OFERA LA SCHIMB,,,SI DEASEMENEA , DACA NU ESTE IMPARTASITA, O POTI INCHIDE IN SUFLET!!
SIDONIA69
Postat pe 2 Mai 2009 09:00
PENTRU CA DOAR UN SINGUR BARBAT , IUBESTE O FEMEIE,,,MAI POATE FACE SEX , CU SOTUL, CA DATORIE DAU NECESITATE!!
SIDONIA69
Postat pe 2 Mai 2009 09:02
De la: kudika016488, la data 2009-05-02 08:19:45
SIDONIA69
Postat pe 2 Mai 2009 11:38
KISS FOR YOU!1 MA INCADREZ SI EU!!
SIDONIA69
Postat pe 2 Mai 2009 11:38
17 ani sa nu va dea niciun semn,iardvs sa il asteptati?sunteti de admirat,dar cred ca ati irosit viata!
dar pe ce timpuri traim?!exista telefoane,internet...etc...
daca il interesa de dvs si va iubea cu adevarat nu va parasea in halul asta...venea macar o data pe an acasa...
p.s.:baiatul dvs e putin mai mic decat mine...va intelege oricare va fi alegera...
in final...alegeti pe cel care va face fericita!
sayuri_m
Postat pe 3 Mai 2009 12:24
Sincer eu va zic sa incercati si cu alt baiat...abstinentza nu o sa va ajute cu nimic....si la varsta asta nu cred ca mai e de mers prin parc sa va tineti de manutza.....nu aveti nici 14-15 ani si nici 70 ....la varsta asta va descoperiti cel mai bine sexualitateA....S si nu trebuie sa ramaneti doar cu gandul la restul.....asa ca...
Girl_in_black
Postat pe 3 Mai 2009 12:53
De la: natalya_ady, la data 2009-01-07 10:39:01acum 17 ani un barbat sia pus amprenta puternica in viata mea.avem un copil impreuna, dar viata nea despartit. nu am stiut nimic de el si chiar am crezut ca e mort. in decembrie 2008 am inceput o relatie cu un coleg de servici si am incercat sa facem sex dar eu nu am putut.
fiecare sarut, fiecare mangaiere, fiecare soapta imi amintea de avram-exul si nu am putut so fac. ba chiar am inceput sa plang. colegu de servici- marian a avut foarte multa rabdare cu mine si mi-a demonstrat ca ma iubeste dar eu nu ma pot darui lui.
acum avram sa rentors si inainte sa-mi pot da seama ne-am trezit in pat.
de ce cu avram pot face sex si de ce e atat de simplu si de pur? si de ce cu marian nu am poto face?
a mai patit careva asta?


Era mai naspa daca nu puteai face sex numai cu unul si voiai mai multi...asa se rezolva...stai linistita...
camelusha83
Postat pe 3 Mai 2009 18:51
voi chiar credeti SF-ul asta???!!!
cu un "avram" absent 17 ani, dar plin de succes si un "marian" prezent, dar respins la intrare? :)
wella
Postat pe 3 Mai 2009 22:14
PENELOPAAAAAAAAAAAAAA? UNDE? CAnd?
daca ai asta in cap o sa si o comiti.cand ,cum sau cu cine ne esti datoare cu o alta minciunica
concordia
Postat pe 21 Noiembrie 2009 19:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dieta dukan 1 De la: healthy006583 21 Mai 2011 21:15
Masturbare ! 3 De la: dedemary19 20 Februarie 2016 13:07
sexul in internet 43 De la: SweetDadyD 10 Martie 2009 20:57
Pt Dindirel si Kudika 282 - sex oral si vitaminizare!!!!!!! 278 De la: Tycu 22 Iulie 2011 19:08
Limbajul corpului 6 De la: nico_dana2006 31 Mai 2009 22:29