Setari Cookie-uri

Eu ´´Leu´´ si El ´´Sagetator´´

Din cate am citit pe net cik leul si sagetatorul intr'o relatie sunt perfecti din f multe puncte de vedere.Suntem de aproape 2 ani impreuna...ne intelegem bine...dar cateodata e prea egoist cu el insusi..se gandeste numai la el...ii place sa ma enerveze...sa ma scoata din sarite...eu una nu suport asa ceva...eu las mult de la mine dar pana la un punct... si de multe ori ajungem la certuri kre nu au nicio logica...cuvinte grele si alte arme din arsenalul acesta. Apreciez, este direct si uneori ma cam raneste spunandu'mi anumite chestii... nu m'ar deranja dak le'ar spune pe al ton... dar mereu incearca sa detina el controlul...eu detest acest lucru... este zi cand e prea faina sa se termine cum a inceput...dar nu...mereu trebuie sa fie cate ceva sa zik si sa ma enerveze... as vrea sa nu ma enervez asa repede...dar cateodata park anumit ma face sa ma enervez... incerc sa las de la mine... ca dak as incepe si eu cum incepe el ar iesi nasol. simt ca ma iubeste dar comportamentul lui ma da gata .
Ramona2289
Postat pe 8 Ianuarie 2009 16:34
De la: Ramona2289, la data 2009-01-08 16:34:35Din cate am citit pe net cik leul si sagetatorul intr'o relatie sunt perfecti din f multe puncte de vedere.Suntem de aproape 2 ani impreuna...ne intelegem bine...dar cateodata e prea egoist cu el insusi..se gandeste numai la el...ii place sa ma enerveze...sa ma scoata din sarite...eu una nu suport asa ceva...eu las mult de la mine dar pana la un punct... si de multe ori ajungem la certuri kre nu au nicio logica...cuvinte grele si alte arme din arsenalul acesta. Apreciez, este direct si uneori ma cam raneste spunandu'mi anumite chestii... nu m'ar deranja dak le'ar spune pe al ton... dar mereu incearca sa detina el controlul...eu detest acest lucru... este zi cand e prea faina sa se termine cum a inceput...dar nu...mereu trebuie sa fie cate ceva sa zik si sa ma enerveze... as vrea sa nu ma enervez asa repede...dar cateodata park anumit ma face sa ma enervez... incerc sa las de la mine... ca dak as incepe si eu cum incepe el ar iesi nasol. simt ca ma iubeste dar comportamentul lui ma da gata .

Nu cred in zodi si nici nu cred ca zodia te influentzeaza intr-un fel.
Esti singurul tau stapan.
emilia84
Postat pe 12 Ianuarie 2009 20:43
si eu sunt leu...
cuminte cuminte, dar cand deja te calca pe coada...:)
BabyDanutza
Postat pe 13 Ianuarie 2009 10:19
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 12:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai am o sansa sa-mi salvez relatia,vreau sfaturi!multumesc 26 De la: ioana_maddy20 6 Octombrie 2012 09:44
sunt pe cale de a face o intrerupere de sarcina 19 De la: marco918 26 Noiembrie 2011 01:15
Capacitatea de a iubi 268 De la: Flowers 12 Decembrie 2011 14:09
Help Meetic! 7 De la: Timeea1 25 Mai 2009 12:44
saraca sau bogata? 96 De la: heaven2007 24 Noiembrie 2009 08:33