Mai multe
| sifon | ||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 12:33 |
||
|---|---|---|
| onorariu | ||
|
kudika_15804 Postat pe 25 Octombrie 2012 12:35 |
||
| iurta | ||
|
|
||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 12:37 |
||
|
taram Cam tarziu ai reintrat in scena,ma asteptam sa o faci mai devreme!!
|
||
|
kudika_15804 Postat pe 25 Octombrie 2012 12:40 |
||
amintire
|
||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 12:44 |
||
Nu face pe sfanta,caci nu esti astfel!!! retorta |
||
|
kudika_15804 Postat pe 25 Octombrie 2012 12:46 |
||
|
tarhon cred ca ai o problema cu sfintii...
|
||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 12:49 |
||
Nicidecum,cu oamenii falsi,am ce am!!!Din acest motiv ti-am facut recomandarea respectiva!!Jucam "fazan" sau nu?onorariu |
||
|
kudika_15804 Postat pe 25 Octombrie 2012 12:52 |
||
|
iute cu recomandarile tale n-am ce face! iar sfanta nu esti nici tu! |
||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 12:55 |
||
De la: kudika_19008, la data 2012-10-25 12:55:31iute Excelent!!!Dar nici nu ma prefac!!!! Te rog,opreste commenturile aici,caci te faci de ras,ajunge!!! terti |
||
|
kudika_15804 Postat pe 25 Octombrie 2012 12:58 |
||
cine? tu ai probleme!tipat |
||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 13:01 |
||
|
atasament Joaca singura,draga mea!!!
|
||
|
kudika_15804 Postat pe 25 Octombrie 2012 13:04 |
||
| m-am jucat. de ce te deranjezi? | ||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 13:10 |
||
cuvant nou curiozitati |
||
|
Piscolinoo Postat pe 25 Octombrie 2012 13:21 |
||
| ticait | ||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 13:28 |
||
De la: kudika_19008, la data 2012-10-25 13:28:13ticait itinerariu |
||
|
Piscolinoo Postat pe 25 Octombrie 2012 13:30 |
||
| iures | ||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 13:35 |
||
De la: kudika_19008, la data 2012-10-25 13:35:59iures esalona |
||
|
Piscolinoo Postat pe 25 Octombrie 2012 13:41 |
||
| narghilea | ||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 13:44 |
||
De la: kudika_19008, la data 2012-10-25 13:44:32narghilea eastmancolor dar nu-i corect ca am tras cu ochiu-n dex ...nu mi-a venit nici un cuvant care sa inceapa cu ea
|
||
|
Piscolinoo Postat pe 25 Octombrie 2012 13:50 |
||
ortodox fara dex.
|
||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 16:16 |
||
oxidarea...
|
||
|
kudika_19336 Postat pe 25 Octombrie 2012 23:40 |
||
eastwood
|
||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 23:47 |
||
odei...
|
||
|
kudika_19336 Postat pe 25 Octombrie 2012 23:50 |
||
eifel
|
||
|
kudika_19008 Postat pe 25 Octombrie 2012 23:56 |
||
| elev | ||
|
kudika_10817 Postat pe 26 Octombrie 2012 13:57 |
||
| evaluator | ||
|
kudika_15804 Postat pe 26 Octombrie 2012 14:12 |
||
| orca | ||
|
kudika_10817 Postat pe 26 Octombrie 2012 14:20 |
||
| carabusi | ||
|
kudika_15804 Postat pe 26 Octombrie 2012 14:21 |
||
| sirag | ||
|
kudika_10817 Postat pe 26 Octombrie 2012 14:23 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| sanatate si bani | 1 | De la: kudika_15159 29 August 2012 00:30 |
| An nevoie de niste sfaturi | 39 | De la: 28 Februarie 2014 11:45 |
| ce e de facut? | 3 | De la: fluturas_ 26 Octombrie 2009 15:53 |
|
|
||
| FAZAN FARA FRUSTRATI SI FRUSTRATE,FARA OFTICOSI SI OFTICOASE | 12 | De la: kudika421339 13 Septembrie 2011 21:12 |
| de ce avem nevoie de prieteni? | 44 | De la: kudika067504 29 Octombrie 2009 22:22 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.