Setari Cookie-uri

iubesc si sunt iubita...DAR....

sunt de 3 ani impreuna cu prietenul meu si ne intelegem destul de bine ,nu cum as vrea dar e bine ,si-l iubesc f f f f mult dar sunt intr-o dilema acum de un an aproape din intimplare am cunoscut un baiat pe tren si de atunci pastram legatura e pot sa zic cel mai bun amic dar se poarta f frumos cu mine si de multe ori am impresia ca tine la mine mult mai mult decat cred eu ,ma suna imi spune ce se intimpla cu el ,eu ii spun ale mele si apropape tot ne spunem ...dar oare asta inseamna sa-mi insel iubitul?de multe ori am facut chiar o comparatie intre ei 2 si amicul a castigat in aparenta dar pe iubitul meu il iubesc,chiar dak de multe ori simt ca nu e el potrivit pt mine si ca mi-ar fi mult mai bine cu acesta!ce sa fac?oare ii iubesc pe amindoi?

Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:22
greseala ta ca teai urcat in acel tren ,,,acu ai o dilema ,,sa vad ce ai sa faci sunt curios ,,sami dai mesaj ,,,asta tu tre sa hotarasi
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:26
E clar vorba de o iubire...dar o iubire diferita de cea pe care o ai fatza de iubitul tau! e o Iubire....amikala..parerea mea...nu ti s-a intamplat asta si cu alti amici?:) recunosc ca mi s-a mai intamplat si mi-am pus aceeasi intrebare...dar:-?? pana la urma...sunt ai mei si ii iubesc..dar tre sa fac oarecum diferentza intre ei...ca unu ma iubeste...si celalalat...poate nu...PAREREA MEA...

Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:27
De la: CeeZzy, la data 2009-01-05 21:27:23E clar vorba de o iubire...dar o iubire diferita de cea pe care o ai fatza de iubitul tau! e o Iubire....amikala..parerea mea...nu ti s-a intamplat asta si cu alti amici?:) recunosc ca mi s-a mai intamplat si mi-am pus aceeasi intrebare...dar:-?? pana la urma...sunt ai mei si ii iubesc..dar tre sa fac oarecum diferentza intre ei...ca unu ma iubeste...si celalalat...poate nu...PAREREA MEA...


nu ,,,unu te iubeste ,,si celalalt doar te doreste ,,te adora,,ceva de genu nu da vrabia din mana pe aia de pe gard,,succes
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:31
pai...si...care-i cu iubitu'...care-i cu doritu'? amicu' e cu doritu'? tu n-ai o amika buna ??? cu care te mai intalnesti cu ea din cand in cand...sa betzi un suc..sau la scara sa spargetzi o samantza? tzi se pare ca printre cojile de semintze...si sucu' ala care si-l plateste din banii ei..te doreste?/:)

Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:34
De la: CeeZzy, la data 2009-01-05 21:34:21pai...si...care-i cu iubitu'...care-i cu doritu'? amicu' e cu doritu'? tu n-ai o amika buna ??? cu care te mai intalnesti cu ea din cand in cand...sa betzi un suc..sau la scara sa spargetzi o samantza? tzi se pare ca printre cojile de semintze...si sucu' ala care si-l plateste din banii ei..te doreste?/:)

eu cu amicele mele nu sparg seminte ,,ca nu imi plac semintele si nici fetele care stau la scara spargand samantza,,ok,,,eu am doua amice bune dar e mai si culcam ,,ca altfel nu mai ne numim amici,,,, alo oooo fiecare la scara lui draga ,,casa lui ,,la mine a scara fac vecini panarama de la samantza
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:39
Mi-a placut ideea cu vecinii ...stiu prin ce treci:))) dar...sunt buni si vecinii la un moment..uite spre exemplu azi...m-am dus la o babutza...sa-i cer niste busuioc...ca-n seara asta se pune sub perna...sa-ti visezi ursitu'...si mi-a dat:))bine..ca uitase cum ma keama..si ca stau la 2...da' ce mai conteaza..am facut rost de ce am vrut...revenind la subiectu' de mai devreme...inseamna ca n-am niciun amic dak nu fac nimik cu el?? wtf?! toti ganditzi la fel?:))

Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:49
De la: CeeZzy, la data 2009-01-05 21:49:39Mi-a placut ideea cu vecinii ...stiu prin ce treci:))) dar...sunt buni si vecinii la un moment..uite spre exemplu azi...m-am dus la o babutza...sa-i cer niste busuioc...ca-n seara asta se pune sub perna...sa-ti visezi ursitu'...si mi-a dat:))bine..ca uitase cum ma keama..si ca stau la 2...da' ce mai conteaza..am facut rost de ce am vrut...revenind la subiectu' de mai devreme...inseamna ca n-am niciun amic dak nu fac nimik cu el?? wtf?! toti ganditzi la fel?:))

eu nu stiu ce s face cu busuiocu ,,,eu nu am vecini de scara ca nu locuesc la bloc ,,,nu ma intereseaza ce amici ai ce nu ai ,,subiectu este altu ,,,ala din tren e pe gard nu?????????asta de acasa ,,e acasa ,,deci?????????si in legatura cu amicitia nu vrei sa fi amica mea sa vezi daca it place ,,sa fim amici,,,ce mamanaibi mai scriu sa imi tocesc degetele...fata aia tre sa hotarasca singura si gata,,,mai luat cu seminte,,citi ani ai de si acu mai stai la scara si rontai ca soriceii seminte?????????????
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:56
asl?:)) nu glumesc! m-a luat valu' na!:D....io zic asa...pastreaza relatia de amicitzie cu tipu'...vba lui ..nu da vrabia din mana..pe cea de pe gard...ramai cu prietenu' tau..si in caz ca doamne fereste se intampla ceva cu gagiu'...apelezi la ,,rezerve">:)amicu'!:D get it?:D

Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:00
De la: CeeZzy, la data 2009-01-05 22:00:23asl?:)) nu glumesc! m-a luat valu' na!:D....io zic asa...pastreaza relatia de amicitzie cu tipu'...vba lui ..nu da vrabia din mana..pe cea de pe gard...ramai cu prietenu' tau..si in caz ca doamne fereste se intampla ceva cu gagiu'...apelezi la ,,rezerve">:)amicu'!:D get it?:D


ai vazut ca sti ce vrei sa spui????????asa se face ,,daca nu pastreaza p amandoi draga fata si distreazare pina mori
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:03
De la: flavia_us45, la data 2009-01-05 21:22:47ma suna imi spune ce se intimpla cu el ,eu ii spun ale mele si apropape tot ne spunem ...dar oare asta inseamna sa-mi insel iubitul?

cata naivitate, really
deci asta era topicu' sarutama, nici nu observasem
kitty_krieger
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:18
dak sunteti f buni prieteni nu inseamna ca o sa fiti buni intr-o relatie si ca merita sa renunti la iubirea pe care o ai. incearca sa fii f buna prietena cu iubitul tau ...
cos_ka
Postat pe 19 Ianuarie 2009 15:26


Salut! Sa stii ca trec si eu printr-o asemenea faza. Am un iubit de un an de zile pe care eu il iubesc, dar de curand a aparut in viata mea un alt tip care ma face sa ma face sa ma infior de cate ori ne auzim sau ne vedem. La mine situatia cred ca se va schimba curand, deoarece iubitul meu nu tine la mine, asa ca intentionez sa-l las.
In privinta dilemei tale, eu atata pot sa-ti spun ca odata ce iti vei fi analizat sentimentele pentru fiecare dintre ei, vei gasi raspunsul la intrebarea ta. Iti doresc sa fii fericita si iubita.
dairina
Postat pe 19 Ianuarie 2009 19:38
trenul blestemat
softexia
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:24
HABAR N-AI CE-I AIA SI CU CE SE MANANCA> LAS-O BALTA !

Postat pe 20 Ianuarie 2009 16:03
daca e nasul........ai noroc te plimbi gratis
portitza_Maria
Postat pe 20 Ianuarie 2009 16:05
:sml-cnebunilor
onfused0010:
danniela_petre
Postat pe 6 Februarie 2009 17:56
ce dilema......
morticia_adams
Postat pe 8 Februarie 2009 01:20
ce dilema......
morticia_adams
Postat pe 8 Februarie 2009 01:20
ai gija ce alegi dar nu uita un singur lucru:suporti consecintele!!!fie ele bune sau rele...;)
monaq
Postat pe 6 Mai 2009 20:33
ii iubesti in procente?!
roz5blue6lila7
Postat pe 25 Februarie 2010 18:12
MA BAG SI EU IN SEAMA SA IMI DAU CU PAREREA eu iubit nu mai am...dar am in schimb un amic...caruia ii povestesc mai tot ce se intampla in viatza mea...asta ori de cate ori ma suna...nu l-am intalnit in tren..ci pe terasa unde lucram acum 7 ani...ne-am vazut doar o data...atunci...initial cred ca a fost dragoste la prima vedere...pe parcurs mi-a trecut...pt ca oricum nu puteam avea o altfel de relatie cu el decat de amicitie...si vorbim doar la telefon...el este casatorit...deci ma suna doar el cand are pofta sa vorbeasca cu cineva(eu nu l-amsunat niciodata pt ca nu am vrut sa ii creez discutii in casa pt ca sotia este geloasa)...sa se confeseze intr-un fel si eu i le povestesc pe ale mele...asta inseamna ca si inseala nevasta???nu cred dar in cazul tau daca ai dorinte ascunse si simti cv pt acel barbat din tren...cred ca il inseli..cu gandul..nu cu fapt pe cel de langa tine...cred ca ar trebui sa iti pui ordine in sentimente....si sa alegi pe unul din ei...
callybra
Postat pe 6 Octombrie 2011 19:14
De la: callybra, la data 2011-10-06 19:14:56MA BAG SI EU IN SEAMA SA IMI DAU CU PAREREA eu iubit nu mai am...dar am in schimb un amic...caruia ii povestesc mai tot ce se intampla in viatza mea...asta ori de cate ori ma suna...nu l-am intalnit in tren..ci pe terasa unde lucram acum 7 ani...ne-am vazut doar o data...atunci...initial cred ca a fost dragoste la prima vedere...pe parcurs mi-a trecut...pt ca oricum nu puteam avea o altfel de relatie cu el decat de amicitie...si vorbim doar la telefon...el este casatorit...deci ma suna doar el cand are pofta sa vorbeasca cu cineva(eu nu l-amsunat niciodata pt ca nu am vrut sa ii creez discutii in casa pt ca sotia este geloasa)...sa se confeseze intr-un fel si eu i le povestesc pe ale mele...asta inseamna ca si inseala nevasta???nu cred dar in cazul tau daca ai dorinte ascunse si simti cv pt acel barbat din tren...cred ca il inseli..cu gandul..nu cu fapt pe cel de langa tine...cred ca ar trebui sa iti pui ordine in sentimente....si sa alegi pe unul din ei...


Ce-ti mai plac astia casatoriti

P.S Topicul miroase a naftalina

P.P.S Da, se numeste inselat, tradare. Nu mi-o lua in nume de rau dar..ai distrus deja o casnicie, vrei sa o distrugi si pe asta?
ilumax_76
Postat pe 6 Octombrie 2011 20:42
De la: ilumax_76, la data 2011-10-06 20:42:51
De la: callybra, la data 2011-10-06 19:14:56MA BAG SI EU IN SEAMA SA IMI DAU CU PAREREA eu iubit nu mai am...dar am in schimb un amic...caruia ii povestesc mai tot ce se intampla in viatza mea...asta ori de cate ori ma suna...nu l-am intalnit in tren..ci pe terasa unde lucram acum 7 ani...ne-am vazut doar o data...atunci...initial cred ca a fost dragoste la prima vedere...pe parcurs mi-a trecut...pt ca oricum nu puteam avea o altfel de relatie cu el decat de amicitie...si vorbim doar la telefon...el este casatorit...deci ma suna doar el cand are pofta sa vorbeasca cu cineva(eu nu l-amsunat niciodata pt ca nu am vrut sa ii creez discutii in casa pt ca sotia este geloasa)...sa se confeseze intr-un fel si eu i le povestesc pe ale mele...asta inseamna ca si inseala nevasta???nu cred dar in cazul tau daca ai dorinte ascunse si simti cv pt acel barbat din tren...cred ca il inseli..cu gandul..nu cu fapt pe cel de langa tine...cred ca ar trebui sa iti pui ordine in sentimente....si sa alegi pe unul din ei...


Ce-ti mai plac astia casatoriti

P.S Topicul miroase a naftalina

P.P.S Da, se numeste inselat, tradare. Nu mi-o lua in nume de rau dar..ai distrus deja o casnicie, vrei sa o distrugi si pe asta?
tu ai avut vreodata un confident?am spus cumva ca l-am deranjat vreodata pe acel barbat cu telefoanele sau ca l-am cautat eu???nu am vb niciodata cu el despre iubire sau cv ce ar putea exista intre mine si el...simpli amici si atat...iar eu nu am distrus nici o casnicie...era distrusa deja...nu din cauza mea...drept dovada sunt faptele mele...as putea sa fiu acum cu tatal copilului meu ,daca la asta te referi...dar nu sunt chiar daca el e singur acum...fosta lui nevasta avea legatura cu barbatul cu care a plecat inainte de a se casatori...asa ca...te rog frumos...nu spune ca i-am distrus eu casnicia...ei si asa nu au fost impreuna decat pe acte...restul...timp pierdut aiurea...dar nu are rost sa discut asta aici...drept raspuns la intrebarea celei care a deschis topicul...ms pt intelegere ilumax
callybra
Postat pe 6 Octombrie 2011 20:55
De la: ilumax_76, la data 2011-10-06 20:42:51
De la: callybra, la data 2011-10-06 19:14:56MA BAG SI EU IN SEAMA SA IMI DAU CU PAREREA eu iubit nu mai am...dar am in schimb un amic...caruia ii povestesc mai tot ce se intampla in viatza mea...asta ori de cate ori ma suna...nu l-am intalnit in tren..ci pe terasa unde lucram acum 7 ani...ne-am vazut doar o data...atunci...initial cred ca a fost dragoste la prima vedere...pe parcurs mi-a trecut...pt ca oricum nu puteam avea o altfel de relatie cu el decat de amicitie...si vorbim doar la telefon...el este casatorit...deci ma suna doar el cand are pofta sa vorbeasca cu cineva(eu nu l-amsunat niciodata pt ca nu am vrut sa ii creez discutii in casa pt ca sotia este geloasa)...sa se confeseze intr-un fel si eu i le povestesc pe ale mele...asta inseamna ca si inseala nevasta???nu cred dar in cazul tau daca ai dorinte ascunse si simti cv pt acel barbat din tren...cred ca il inseli..cu gandul..nu cu fapt pe cel de langa tine...cred ca ar trebui sa iti pui ordine in sentimente....si sa alegi pe unul din ei...


Ce-ti mai plac astia casatoriti

P.S Topicul miroase a naftalina

P.P.S Da, se numeste inselat, tradare. Nu mi-o lua in nume de rau dar..ai distrus deja o casnicie, vrei sa o distrugi si pe asta?

hai nu mai fit rele cu fata...ce stiti voi ce inseamna sa iubesti...
voi ati uitat de mult...
PRALEA_
Postat pe 6 Octombrie 2011 20:56
Stiu ce inseamna iubirea pt ca am trait-o...altfel nu ma alegeam cu un copil...pt ca pt a da nastere unuia e nevoie de mai mult decat sex...aceea se numeste dragoste...iar in momentul in care iubesti...uiti de toate si de mama si de tata si de nevasta de tot...asta s-a intamplat si cu mine...ca dupa aceea am regretat...asta e partea a doua...bine ca mi-am dat seama de greselile pe care le-am facut si care cu siguranta nu se vor mai repeta!!!!
callybra
Postat pe 6 Octombrie 2011 21:06
De la: callybra, la data 2011-10-06 20:55:54
Ce-ti mai plac astia casatoriti

P.S Topicul miroase a naftalina

P.P.S Da, se numeste inselat, tradare. Nu mi-o lua in nume de rau dar..ai distrus deja o casnicie, vrei sa o distrugi si pe asta?
tu ai avut vreodata un confident?am spus cumva ca l-am deranjat vreodata pe acel barbat cu telefoanele sau ca l-am cautat eu???nu am vb niciodata cu el despre iubire sau cv ce ar putea exista intre mine si el...simpli amici si atat...iar eu nu am distrus nici o casnicie...era distrusa deja...nu din cauza mea...drept dovada sunt faptele mele...as putea sa fiu acum cu tatal copilului meu ,daca la asta te referi...dar nu sunt chiar daca el e singur acum...fosta lui nevasta avea legatura cu barbatul cu care a plecat inainte de a se casatori...asa ca...te rog frumos...nu spune ca i-am distrus eu casnicia...ei si asa nu au fost impreuna decat pe acte...restul...timp pierdut aiurea...dar nu are rost sa discut asta aici...drept raspuns la intrebarea celei care a deschis topicul...ms pt intelegere ilumax [/quote]

Cand intr-o casnicie exista iubire adevarata, partenerul iti e sot, prieten, amant si CONFIDENT. Cand deja cauti in alta parte.... La naiba, nu trebuie sa fii tu aia care-i umple lui golurile! Ti se duce vestea. Intelegi ce vreau sa spun?
ilumax_76
Postat pe 6 Octombrie 2011 21:11
De la: ilumax_76, la data 2011-10-06 21:11:53
De la: callybra, la data 2011-10-06 20:55:54
Ce-ti mai plac astia casatoriti

P.S Topicul miroase a naftalina

P.P.S Da, se numeste inselat, tradare. Nu mi-o lua in nume de rau dar..ai distrus deja o casnicie, vrei sa o distrugi si pe asta?
tu ai avut vreodata un confident?am spus cumva ca l-am deranjat vreodata pe acel barbat cu telefoanele sau ca l-am cautat eu???nu am vb niciodata cu el despre iubire sau cv ce ar putea exista intre mine si el...simpli amici si atat...iar eu nu am distrus nici o casnicie...era distrusa deja...nu din cauza mea...drept dovada sunt faptele mele...as putea sa fiu acum cu tatal copilului meu ,daca la asta te referi...dar nu sunt chiar daca el e singur acum...fosta lui nevasta avea legatura cu barbatul cu care a plecat inainte de a se casatori...asa ca...te rog frumos...nu spune ca i-am distrus eu casnicia...ei si asa nu au fost impreuna decat pe acte...restul...timp pierdut aiurea...dar nu are rost sa discut asta aici...drept raspuns la intrebarea celei care a deschis topicul...ms pt intelegere ilumax


Cand intr-o casnicie exista iubire adevarata, partenerul iti e sot, prieten, amant si CONFIDENT. Cand deja cauti in alta parte.... La naiba, nu trebuie sa fii tu aia care-i umple lui golurile! Ti se duce vestea. Intelegi ce vreau sa spun? [/quote]ai dreptate...am inteles ce vrei sa spui...dar statutul meu de"amanta" a contat in cateva intalniri...intr-adevar plne de iubire...din care s-a nascut si fiu-miu...timp in care eu nu am stiut ca el este casatorit...cand am aflat ca sunt insarcinata...am aflat si ca e insurat...si am terminat relatia cu el...am gresit atat de mult ca am iubit????
callybra
Postat pe 6 Octombrie 2011 21:17
De la: callybra, la data 2011-10-06 21:06:04Stiu ce inseamna iubirea pt ca am trait-o...altfel nu ma alegeam cu un copil...pt ca pt a da nastere unuia e nevoie de mai mult decat sex...aceea se numeste dragoste...iar in momentul in care iubesti...uiti de toate si de mama si de tata si de nevasta de tot...asta s-a intamplat si cu mine...ca dupa aceea am regretat...asta e partea a doua...bine ca mi-am dat seama de greselile pe care le-am facut si care cu siguranta nu se vor mai repeta!!!!



Callybra,ma determini sa intervin in comment-ul tau si sa-ti spun de ce fac acest lucru;
Teoria spune, ca rodul iubirii dintre doua persoane este copilul nascut din dragostea lor,nu?Corect pana aici!Acum vin si te intreb;
Copiii avortati,cei omorati de mamele lor,cei parasiti pe strazi,cei alungati de acasa de catre cei ce le-au dat viata,cei parasiti in spitale,cei care inabusa casele de copii,cei existenti in centrele de reeducare,toti acestia rodul cui sunt ei?Daca este sa respectam teoria,realitatea contravine teoriei si intr-un mod crunt as putea spune!Cate mame care si-au parasit copiii, pot spune ca pruncii lor s-au nascut din dragoste?Nici 1% din totalul lor.Daca copiii sunt viata lor,de ce mamele si-i omoara?Daca sunt fructul iubirii,de ce ii parasesc?De ce exista barbati care nu-si recunosc puii,ca doar si pentru ei ,acestia ar trebui sa reprezinte fructul iubirii lor?Uita-te in mediile sordide,unde femeile sunt maltratae de catre sotii lor si au si o droaie de copii!Poti sa-mi spui ca aceia sunt vreun rod?Eu cred ca nu!Sunt rodul violentei domestice,subjugarea si dominarea femeii de catre sotul alcoolic,violent,sunt consecinta lipsei de informare in ceea ce priveste viata sexuala,sunt exemplele relevante de lipsa posibilitatilor financiare necesare pentru protectia lor,nicidecum rodul iubirii lor!Deci,copiii sunt daruiti de catre Divinitate,dar viata si societatea in care se nasc,nu ii doreste intotdeauna.
RAINBOWLADY
Postat pe 6 Octombrie 2011 21:22
De la: callybra, la data 2011-10-06 21:17:15
De la: ilumax_76, la data 2011-10-06 21:11:53
De la: callybra, la data 2011-10-06 20:55:54
Ce-ti mai plac astia casatoriti

P.S Topicul miroase a naftalina

P.P.S Da, se numeste inselat, tradare. Nu mi-o lua in nume de rau dar..ai distrus deja o casnicie, vrei sa o distrugi si pe asta?
tu ai avut vreodata un confident?am spus cumva ca l-am deranjat vreodata pe acel barbat cu telefoanele sau ca l-am cautat eu???nu am vb niciodata cu el despre iubire sau cv ce ar putea exista intre mine si el...simpli amici si atat...iar eu nu am distrus nici o casnicie...era distrusa deja...nu din cauza mea...drept dovada sunt faptele mele...as putea sa fiu acum cu tatal copilului meu ,daca la asta te referi...dar nu sunt chiar daca el e singur acum...fosta lui nevasta avea legatura cu barbatul cu care a plecat inainte de a se casatori...asa ca...te rog frumos...nu spune ca i-am distrus eu casnicia...ei si asa nu au fost impreuna decat pe acte...restul...timp pierdut aiurea...dar nu are rost sa discut asta aici...drept raspuns la intrebarea celei care a deschis topicul...ms pt intelegere ilumax


Cand intr-o casnicie exista iubire adevarata, partenerul iti e sot, prieten, amant si CONFIDENT. Cand deja cauti in alta parte.... La naiba, nu trebuie sa fii tu aia care-i umple lui golurile! Ti se duce vestea. Intelegi ce vreau sa spun?
ai dreptate...am inteles ce vrei sa spui...dar statutul meu de"amanta" a contat in cateva intalniri...intr-adevar plne de iubire...din care s-a nascut si fiu-miu...timp in care eu nu am stiut ca el este casatorit...cand am aflat ca sunt insarcinata...am aflat si ca e insurat...si am terminat relatia cu el...am gresit atat de mult ca am iubit????[/quote]iar la ceea ce am vb cu amicul meu...stiu doar ca are o casnicie fericita...sotia lui a nascut deja a al doilea copil...lucruri pe care le-a impartasit cu mine...nu mi-a spus niciodata ca nu e fericit sau chestii din astea...doar mi-a impartasit lucruri frumoase din viatza lui...daca sotia nuu ar fi atat de geloasa incat sa creada ca sunt altceva pt el decat o simpla amica...cu siguranta i-ar fi spus de mine...si in plus nu vorbim asa des la telefon...o data la 2 -3 luni...ma intreaba ce mai e nou in viatza mea sau chestii din astea...n am intrat niciodata in intimitati...
callybra
Postat pe 6 Octombrie 2011 21:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dar voi chiar nu stiti sa glumiti? 8 De la: Sarikiz 19 Februarie 2013 20:59
simboluri 119 De la: zinaceabunasinebuna 8 Februarie 2012 13:53
Concubinaj: da/nu? 37 De la: Marcel35 5 Aprilie 2012 18:19
prietenie intre o fata si un baiat 36 De la: miss_darine 23 Noiembrie 2009 20:58
Flirt sau nu?!? 5 De la: geo_x 31 August 2009 10:08