Setari Cookie-uri

Ce cauta barbati pe kudika??

De la: bras, la data 2009-01-13 11:11:12Ce cauta barbati pe kudika??
Cauta sa cunoasca fete disperate care tocmai s-au despartit de prietenul lor?
Cauta discutiile prietenelor lor cu alti barbati sau alte femei?
Cauta sa iasa din banalul de la munca si sa vada cum mai gandeste si alta femei in afara de mami si iubita?..............


suuuper esprimarea ta...imi place de subiectu asta...e taaaare!!!
kica
Postat pe 16 Ianuarie 2009 22:14
Ce cauta barbatii pe Kudika??....nici ei nu stiu...cred ca ...bagarea in seama
niko8
Postat pe 16 Ianuarie 2009 22:17
Poate incercam sa va cunoastem mai bine,poate incercam sa va intelegem,sau uneori,poate chiar incercam sa va ajutam....Chiar credeti ca suntem de pe alta planeta?????Si noi avem sentimente,si noi avem trairi,.si noi iubim............Si,cel putin eu,incerc sa inteleg,cum ganditi,cum pot sa ajung la inima femei iubite......Este chiar asa rau ca intram si noi pe aici????Noi suntem acu ...misogini,sau voi rele?
TEODORRD
Postat pe 17 Ianuarie 2009 09:34
dati un vot aici va rugam :) http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/145283.html
adina_r19
Postat pe 17 Ianuarie 2009 09:37
De la: TEODORRD, la data 2009-01-17 09:34:18Poate incercam sa va cunoastem mai bine,poate incercam sa va intelegem,sau uneori,poate chiar incercam sa va ajutam....Chiar credeti ca suntem de pe alta planeta?????Si noi avem sentimente,si noi avem trairi,.si noi iubim............Si,cel putin eu,incerc sa inteleg,cum ganditi,cum pot sa ajung la inima femei iubite......Este chiar asa rau ca intram si noi pe aici????Noi suntem acu ...misogini,sau voi rele?
Niciodata nu vom reusi sa intelegem femeile, oricat ne am stradui

Postat pe 17 Ianuarie 2009 09:38
De la: adina_r19, la data 2009-01-17 09:37:31dati un vot aici va rugam :) http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/145283.html
binenteles...

Postat pe 17 Ianuarie 2009 09:39
Precum stiti deja, voi femeile sunteti o rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc, iar noi, barbatii ca o rasa superioara ne mai uitam din cand in cand in jos, spre voi, pleava.. mai... mai poate zarim o dârã de speranta in ceea ce va priveste.
Nicio sansa din pacate....


NEWS FLASH: Or' fi si catziva de-a lu' Solcaciu p-aici....asta nu neg....
dragos_quicki
Postat pe 17 Ianuarie 2009 09:59
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 09:59:32Precum stiti deja, voi femeile sunteti o rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc, iar noi, barbatii ca o rasa superioara ne mai uitam din cand in cand in jos, spre voi, pleava.. mai... mai poate zarim o dârã de speranta in ceea ce va priveste.
Nicio sansa din pacate....


NEWS FLASH: Or' fi si catziva de-a lu' Solcaciu p-aici....asta nu neg....




zi zau..........................de unde aparusi frate?dupa marte?
portitza_Maria
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:04
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 09:59:32Precum stiti deja, voi femeile sunteti o rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc, iar noi, barbatii ca o rasa superioara ne mai uitam din cand in cand in jos, spre voi, pleava.. mai... mai poate zarim o dârã de speranta in ceea ce va priveste.
Nicio sansa din pacate....


NEWS FLASH: Or' fi si catziva de-a lu' Solcaciu p-aici....asta nu neg....


Aha! Si motivul pentru care esti pe kudika, un site al "speciei inferioare" este... Ca nu vad aici un raspuns la intrebarea topicului... CE te face sa "fraternizezi" cu specia inferioara? Ca de un lucru sunt sigura... nimeni n-o sa-ti duca lipsa aici daca iti stergi contul si iti faci unul pe un site doar pentru "specii superioare"
Dor_a
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:07
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 09:59:32Precum stiti deja, voi femeile sunteti o rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc, iar noi, barbatii ca o rasa superioara ne mai uitam din cand in cand in jos, spre voi, pleava.. mai... mai poate zarim o dârã de speranta in ceea ce va priveste.
Nicio sansa din pacate....


NEWS FLASH: Or' fi si catziva de-a lu' Solcaciu p-aici....asta nu neg....
eee...nici chiar asa

Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:08
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 09:59:32Precum stiti deja, voi femeile sunteti o rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc, iar noi, barbatii ca o rasa superioara ne mai uitam din cand in cand in jos, spre voi, pleava.. mai... mai poate zarim o dârã de speranta in ceea ce va priveste.
Nicio sansa din pacate....


NEWS FLASH: Or' fi si catziva de-a lu' Solcaciu p-aici....asta nu neg....

uite unu care sufera de el si mai ales de superioritate si cum nu are unde sa isi etaleze aceste calitati vine aici pe kudika sa ne arate el la intreaga glota de femei ce barbat superior este el..
hai ca pe mine m-ai impresionat stapane..sunt sclava ta suna bine asa?
coffeeta
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:08
suntem cu mult mai superioare ca voi..................barbatii...........daca nu am fi noi........ati face .........beep
portitza_Maria
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:10
sa fie , dar sa aiba un limbaj si comportament corespunzator .femei, rasa, in ce epoca se trezeste. Si barbatii pot siferi din dragoste , nu numai femeile...Primitivism..
Referitor la tanara suferinda, a incercat sa faca ceva ptr a relua ...marea dragoste ?
Daca are succes profesional , nu cumva de acolo i se trage ?
Sa gandit ca acel cineva din America, s-ar putea sa fie chiar sotul, sau vreun prieten al lui ?
cosmeticsuper
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:15
De la: portitza_, la data 2009-01-17 10:04:25
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 09:59:32Precum stiti deja, voi femeile sunteti o rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc, iar noi, barbatii ca o rasa superioara ne mai uitam din cand in cand in jos, spre voi, pleava.. mai... mai poate zarim o dârã de speranta in ceea ce va priveste.
Nicio sansa din pacate....


NEWS FLASH: Or' fi si catziva de-a lu' Solcaciu p-aici....asta nu neg....


zi zau..........................de unde aparusi frate?dupa marte?


Portitza, hai sa ii fluturam batistutza si sa-i dorim "calatorie sprancenata" reprezentantului "speciei superioare"...
Dor_a
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:15
s-a .....scuze
cosmeticsuper
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:15
De la: serena83ellianna, la data 2009-01-16 22:17:58Ce cauta barbatii pe Kudika??....nici ei nu stiu...cred ca ...bagarea in seama




baga-mi-as seama!!

Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:17
De la: cosmeticsuper, la data 2009-01-17 10:15:10sa fie , dar sa aiba un limbaj si comportament corespunzator .femei, rasa, in ce epoca se trezeste. Si barbatii pot siferi din dragoste , nu numai femeile...Primitivism..
Referitor la tanara suferinda, a incercat sa faca ceva ptr a relua ...marea dragoste ?
Daca are succes profesional , nu cumva de acolo i se trage ?
Sa gandit ca acel cineva din America, s-ar putea sa fie chiar sotul, sau vreun prieten al lui ?



ai gresit topicu' sau.......!!?

Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:18
Ce cauta ? Aceeasi ,,rasa inferioara'' din care se trage. Ai putea sa spui mamei tale ca este de rasa inferioara ?
cosmeticsuper
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:19
Adevarul e ca o mica povestioara spune asa;
La inceput Dumnezeu a facut Pamantul...dupa un timp se gandi sa creeze barbatul...
...vazand ca acesta se plictisea s-a hotarat sa creeze femeia...
...insa din ziua aceea nici barbatul, nici Dumnezeu nu mai are liniste.

Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:20
femeia va da viata...............femeia va hraneste,tot ea va ajuta in anumite momente...............intr-u cuvant doar ea va satisface.......................misoginismul...........nu isi are locul....................noi gandim cu 3 capete
voi doar cu unul..................so......ia valiza si pleaca ...........nu e loc de tine pe aci
portitza_Maria
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:20
De la: geo_tz, la data 2009-01-17 10:17:10
De la: serena83ellianna, la data 2009-01-16 22:17:58Ce cauta barbatii pe Kudika??....nici ei nu stiu...cred ca ...bagarea in seama




baga-mi-as seama!!


Geo! Mi-era dor de tine!
(uite un barbat pe care chiar trebuia sa-l avem pe stie)
Pe une mi-ai umblat, ulitzarnicule?
Dor_a
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:21
p-ici pi colo, pe dincolo ....
mai are omu' si cate o decadere!



tzuc dulce , ca si mie mi-era dor

Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:24
Ce-mi place! Ce-mi place!!! ...mai vreau!
dragos_quicki
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:34
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 10:34:11Ce-mi place! Ce-mi place!!! ...mai vreau!

ce mai vrei?bataie?
glume din astea pe un forum unde majoritatea sunt femei ...nu isi are loc......
portitza_Maria
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:36
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 10:34:11Ce-mi place! Ce-mi place!!! ...mai vreau!

ce mai vrei?ca tu de fapt ai zis doar parerea ta despre femei si nu ceea ce cauti tu pe acest site sau forum?
coffeeta
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:36
se pare ca la piatra neamt comunitatea gay e cam saraca si oropsita, si uite cum primeste intrebarea topicului un raspuns ! asa-i rapiduletule?
googoodoll
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:39
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 09:59:32Precum stiti deja, voi femeile sunteti o rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc, iar noi, barbatii ca o rasa superioara ne mai uitam din cand in cand in jos, spre voi, pleava.. mai... mai poate zarim o dârã de speranta in ceea ce va priveste.
Nicio sansa din pacate....


NEWS FLASH: Or' fi si catziva de-a lu' Solcaciu p-aici....asta nu neg....


ahhhh Doamne ce bine m-ai mai descris.... nu vrei sa te "inferiorizezi "putin asa sa iti arat ce poate "osu; lu' Greuceanu' " ????

cand te uiti de sus in jos....catre "plevusca" care suntem (cacofonie cu dedicatie) sper sa iti amintesti ca in nefericitul caz in care nu esti calugar , vreun gay .... sau vreun sihastru... pan' la urma tot o creatura descrisa de tine la modul : "rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc,"
iti va sta la capatai....(sa aiba grija sa dai coltu' mai repede sa se bucure de averea ta)....




inca o data ma duc sa-mi fie rusine la coltisor vreo 5 minute.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:41
De la: googoodoll, la data 2009-01-17 10:39:05se pare ca la piatra neamt comunitatea gay e cam saraca si oropsita, si uite cum primeste intrebarea topicului un raspuns ! asa-i rapiduletule?


FEMEI SI GAY DE PE KUDIKA UNITI-VA!
dragos_quicki
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:43
De la: a_ale, la data 2009-01-17 10:20:38Adevarul e ca o mica povestioara spune asa;
La inceput Dumnezeu a facut Pamantul...dupa un timp se gandi sa creeze barbatul...
...vazand ca acesta se plictisea s-a hotarat sa creeze femeia...
...insa din ziua aceea nici barbatul, nici Dumnezeu nu mai are liniste.


pai ...ale ,draga.... daca va plictiseati de moarte unul in compania altuia... trebuia sa facem ceva sa va scoatem din monotonie,nu-i asa????

dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:43
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 10:43:04
De la: googoodoll, la data 2009-01-17 10:39:05se pare ca la piatra neamt comunitatea gay e cam saraca si oropsita, si uite cum primeste intrebarea topicului un raspuns ! asa-i rapiduletule?


FEMEI SI GAY DE PE KUDIKA UNITI-VA!

cheam-o si pe ma-ta
portitza_Maria
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cadou 30 De la: mitura 30 Noiembrie 2009 00:15
Mi se pare mie sau chiar asa este? 9 De la: ctwmn 25 Iulie 2009 14:55
ce credeti? 20 De la: luna2 21 Mai 2009 16:28
relatie cu cineva ai tanar cu 7 ani 127 De la: Deep 27 Iulie 2010 10:19
pauzele intr'o relatie 6 De la: Felixuc 9 Aprilie 2010 23:12