Setari Cookie-uri

Ce cauta barbati pe kudika??

De la: portitza_, la data 2009-01-17 10:44:40
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 10:43:04
De la: googoodoll, la data 2009-01-17 10:39:05se pare ca la piatra neamt comunitatea gay e cam saraca si oropsita, si uite cum primeste intrebarea topicului un raspuns ! asa-i rapiduletule?


FEMEI SI GAY DE PE KUDIKA UNITI-VA!

cheam-o si pe ma-ta

da da da
coffeeta
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:46
De la: googoodoll, la data 2009-01-17 10:39:05se pare ca la piatra neamt comunitatea gay e cam saraca si oropsita, si uite cum primeste intrebarea topicului un raspuns ! asa-i rapiduletule?



gand la gand cu bucurie papusoi...
long time no se....
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:47
am cam lipsit la apel :D
ma duc sa-mi fac autocritica
googoodoll
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:48
egalitate in principii...........exista diferente intre un barbat si o femeie dar tot asa ne si asemanam............exista barb care trateaza femeia la acelasi nivel ,sunt barb care nu fac asta
"In Sfanta Scriptura si in Traditia Bisericii se reliefeaza categoric egalitatea - intru Hristos - dintre barbat si femeie. Valoarea irepetabila a omului, indiferent daca este barbat sau femeie, decurge din crearea lui "dupa chipul" lui Dumnezeu"
"Toþi care v-aþi botezat în Cristos, v-aþi îmbrãcat cu Cristos... nu mai este nici bãrbat, nici femeie, fiindcã toþi sunteþi una în Cristos Isus"(Gal 3, 27-28).
.........asta pt tine parintele..........suntem egali.........dar diferiti.....oare nu gandim la fel,oare nu ne comportam la fel,oare nu ne asemanam?................ok fizic nu ne asemanam.......dar principiile,comportamentul....e asemanator.........la bucatarie suntem egali......la curateni suntem egali......la diferite job-uri suntem egali..........normal ca la munca fizica (tamplar,miner)nu avem aceeasi puter de munca ca si voi.......dar pe tine ce te face sa crezi ca nu am fi egali unii cu altii?........in constructii cunosc pers fmi care lucreaza........in politie,in cadru armatei,soferite pe tir,tramvai.....etc...........femeile in ziua se dezvolta ca gandire .....lucram unde vrem ....dc?.....pt ca acum suntem lasate...pana acum au fost restrictii...de ordin politic........
"Dacã bãrbatul este capul, femeia este inima; ºi aºa cum bãrbatul deþine primul loc în conducere, la fel femeia trebuie ºi poate sã-ºi atribuie, ca fiindu-i propriu, primul loc în iubire" (Casti connubii).
....si ca sa fiu eu un pic misogina......femeia moderna ...cum imi place sa zic......are un job....are o familie.....se poate imparti atat intre cariera ,copil,barbat,treburile casnice........cate indatoriri avem noi femeile fata de voi barbatii.........
portitza_Maria
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:49
inca cv.....femeia a ajuns masculanizarea feminina.......si poate ca voi,barbatii ati devenit inferiori femeile......e adevarat sociologic vorbind.........dar ce ati face voi fara noi...sau noi fara voi......suntem sortiti sa va avem alaturi...la bine si la rau.......nu?......ca si voi de altfel,si nu cred ca trebuie sa ne gandim la egalitate intre noi.....ci la cum ne completam reciproc.........atat la job-uri,familie,treburile casnice.....conteaza sa ne iubim si sa ne respectam.......fara razboaie intre sexe,sa gandim pozitiv,noi va daruim copii,noi va alintam,din noi iesiti..........la noi va intoarceti......ca mame,sotii,iubite,amante,sora...etc..........
portitza_Maria
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:49
app................astea sunt preluate dupa alt topic..............unde altul.....s credea magar cu urechi mari...........
dar pe tine te iau in suturi.................
portitza_Maria
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:50
Neata' la toata lumea !! am venit si eu sa ma bag putin in seama p-aici, pe la voi...si ce am vazut?ca inca mai exista barbati care se cred superiori..nu e rea ideea ta, privita din moudul tau primitiv...adica, hellooooo!!!! e 2009....stii, a trecut vremea cand femeile erau tarate de par in caverna ...si acum, sa fim seriosi.."in spatele oricarui barbat puternic, se afla o femeie" ...asa rele, si cum ne-ai mai numit tu, reunoaste ca nu ati putea trai fara noi...decat daca, poate...esti gay??si apropo...sa nu uitam ca femeia e cu aproape 2 ani mai avansta in gandire ca barbatul
lusha_ubitik
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:54
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-17 10:43:21
De la: a_ale, la data 2009-01-17 10:20:38Adevarul e ca o mica povestioara spune asa;
La inceput Dumnezeu a facut Pamantul...dupa un timp se gandi sa creeze barbatul...
...vazand ca acesta se plictisea s-a hotarat sa creeze femeia...
...insa din ziua aceea nici barbatul, nici Dumnezeu nu mai are liniste.


pai ...ale ,draga.... daca va plictiseati de moarte unul in compania altuia... trebuia sa facem ceva sa va scoatem din monotonie,nu-i asa????

dreptate ai! ...ce ne am face fara voi?!

Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:01
De la: googoodoll, la data 2009-01-17 10:48:17am cam lipsit la apel :D
ma duc sa-mi fac autocritica

eee lasa ca e bine si mai tarziu...
apropo care s-a prins pana la urma ce cauta barbatii pe kudika...ne-am aprins de la o replica misogina ca un foc de paie... lasati omul sa "traiasca in lumea lui rece"...sa priveasca in jos catre "plevusca muiereasca"...sa-i curga balele asteptand sa fie bagat in seama de vreo "pitzi". ahhhhh luceafarule care este tuh!!!! (asta pt spedee gonzales)

so, ne dam cu parerea ce cauta barbatii pe kudika???
uite parerea mea e ca ...macar unii cauta acul in carul cu fan ,cauta cearta ca n-au tupeu sa urle la partenera, cauta alinare (o noua amanta) pt ca sotia nu le este de ajuns... sau pt ca au erectii prea multe....
bla bla bla...

dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:17
unii e fac sa zambim........................stim noi cine....
conversatie.........
portitza_Maria
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:20
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 09:59:32Precum stiti deja, voi femeile sunteti o rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc, iar noi, barbatii ca o rasa superioara ne mai uitam din cand in cand in jos, spre voi, pleava.. mai... mai poate zarim o dârã de speranta in ceea ce va priveste.
Nicio sansa din pacate....


NEWS FLASH: Or' fi si catziva de-a lu' Solcaciu p-aici....asta nu neg....

asa-i ca o ai mica???
kitty_krieger
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:52
De la: iry24, la data 2009-01-17 11:52:28
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 09:59:32Precum stiti deja, voi femeile sunteti o rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc, iar noi, barbatii ca o rasa superioara ne mai uitam din cand in cand in jos, spre voi, pleava.. mai... mai poate zarim o dârã de speranta in ceea ce va priveste.
Nicio sansa din pacate....


NEWS FLASH: Or' fi si catziva de-a lu' Solcaciu p-aici....asta nu neg....

asa-i ca o ai mica???


iry ...am cazut literalmente de pe scaun....
tare replica!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:53
ema
kitty_krieger
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:55
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 10:43:04
De la: googoodoll, la data 2009-01-17 10:39:05se pare ca la piatra neamt comunitatea gay e cam saraca si oropsita, si uite cum primeste intrebarea topicului un raspuns ! asa-i rapiduletule?


FEMEI SI GAY DE PE KUDIKA UNITI-VA!


EXACT la asta ma gandeam! Ca de fapt asta e un fel al tau de a recunoaste ca esti vesel (gay, de!) si ca vrei sa "iesi din dulap" (out of the closet"", a'ica) si sa ii faci pe baietii de pe forum sa inteleaga ca tu nu esti aici pentru "specii inferioare" ci din contra: tinta ta sunt "superiorii".... Pai in cauzul asta eu iti urez succes, dar totusi , nu e cazul sa fii asa de subtil... Noi n-avem nimic impotriva pidosnicilor, nu-i asa, fetelor?
Baieti, acum stiti: omu' (am uitat cum isi zice) va vrea! Bafta!
Dor_a
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:55
iry ...

eee dora, ... cum poti sa spui asa ceva????
eu mai bine adaptez o replica vestita si zic "ashea.."
"daca tu nu ne vrei , noi te vrem" ...drept mascota, evident.
il cuplam cu tudorita ,sau cu dana????
o fi coman, mai sti???? virginelu'...

dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:59
Fetele sunteti foarte tari! Ce limbaj mirific...cata intelegere...imi dovediti contrariu...voi chiar nu sunteti niste hiene rele gata sa muste la comanda
dragos_quicki
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:04
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 12:04:00Fetele sunteti foarte tari! Ce limbaj mirific...cata intelegere...imi dovediti contrariu...voi chiar nu sunteti niste hiene rele gata sa muste la comanda

asa-i ca te asteptai sa cadem in bot si sa-ti dam toate id-urile noastre?
kitty_krieger
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:06
Ah, sa fie inca indecis? Se poate!
Dor_a
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:06
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 12:04:00Fetele sunteti foarte tari! Ce limbaj mirific...cata intelegere...imi dovediti contrariu...voi chiar nu sunteti niste hiene rele gata sa muste la comanda


aaaah oare de ce ma asteptam la "poza" asta de victima????
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:06
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 12:04:00Fetele sunteti foarte tari! Ce limbaj mirific...cata intelegere...imi dovediti contrariu...voi chiar nu sunteti niste hiene rele gata sa muste la comanda


Oh, mi-e inima franta ca ti-am inselat asteparile, iti dai seama... pot sa-mi suflu nasu' pe camasa ta? Sau imi imprumuti batistutza pe care atat de frumos ai brodat-o...
Fetelor, baiatu' sufera de nebagare de seama... Eu prefer sa ii las pe baieti (cei interesati) sa il "rezolve" cum isi doreste... Ma plictiseste!
Dor_a
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:09
subscriu....plictisitor deja....
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:11
mda... si eu cred ca cauta sa-i bage cineva in seama. mai bine i-am baga... undeva... scuzati-ma da sunt "nervoasa" rau azi pe barbati!
missalexandra
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:12
Alina, nu toti sunt la fel, si - ontopic, imi pare bine ca am avut ocazia sa trag niste rasuri bune cu cativa din cei care au cont aici Roco, Bras, Geo...
In ceea ce ma priveste, imi pare bine ca sunt si barbati (normali si haiosi) pe kudika... Asta ca sa raspund si la topic !
Dor_a
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:16
De la: Dor_a, la data 2009-01-17 12:16:41Alina, nu toti sunt la fel, si - ontopic, imi pare bine ca am avut ocazia sa trag niste rasuri bune cu cativa din cei care au cont aici Roco, Bras, Geo...
In ceea ce ma priveste, imi pare bine ca sunt si barbati (normali si haiosi) pe kudika... Asta ca sa raspund si la topic !

mda... trebuie sa recunosc ca mai sunt cativa normali... da astia sunt pe cale de disparitie! sau sunt dati deja...
missalexandra
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:24
De la: alinaalex, la data 2009-01-17 12:24:38
De la: Dor_a, la data 2009-01-17 12:16:41Alina, nu toti sunt la fel, si - ontopic, imi pare bine ca am avut ocazia sa trag niste rasuri bune cu cativa din cei care au cont aici Roco, Bras, Geo...
In ceea ce ma priveste, imi pare bine ca sunt si barbati (normali si haiosi) pe kudika... Asta ca sa raspund si la topic !

mda... trebuie sa recunosc ca mai sunt cativa normali... da astia sunt pe cale de disparitie! sau sunt dati deja...



Astia care va dau voua apa la moara...si "va inteleg" .....posibil sa lucreze la ACASA.
Cand vine cineva si va zice contrariul sau ceva ce nu e pe placul vostru, brusc, el e problema.


dragos_quicki
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:40
gata, m-ai convins...vreau sa te cunosc....sunt moarta dupa tine
trimite-mi pm te rooooooog
kitty_krieger
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:50
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 12:40:17
De la: alinaalex, la data 2009-01-17 12:24:38
De la: Dor_a, la data 2009-01-17 12:16:41Alina, nu toti sunt la fel, si - ontopic, imi pare bine ca am avut ocazia sa trag niste rasuri bune cu cativa din cei care au cont aici Roco, Bras, Geo...
In ceea ce ma priveste, imi pare bine ca sunt si barbati (normali si haiosi) pe kudika... Asta ca sa raspund si la topic !

mda... trebuie sa recunosc ca mai sunt cativa normali... da astia sunt pe cale de disparitie! sau sunt dati deja...



Astia care va dau voua apa la moara...si "va inteleg" .....posibil sa lucreze la ACASA.
Cand vine cineva si va zice contrariul sau ceva ce nu e pe placul vostru, brusc, el e problema.



nu! astia ca "tine" sunt problema! mai duceti-va undeva cu "filosofia" voastra de viata!
o zi buna fetelor!
missalexandra
Postat pe 17 Ianuarie 2009 13:13
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 12:40:17
Astia care va dau voua apa la moara...si "va inteleg" .....posibil sa lucreze la ACASA.
Cand vine cineva si va zice contrariul sau ceva ce nu e pe placul vostru, brusc, el e problema.




aia care nu ne numesc "specie inferioara" probabil ca au un minim de bun simt ,oricat de misogini ar fi...
cei care ne dau apa la moara.... se distreaza in cazul in care nu observi....

cand vine cineva si ma face "specie inferioara" imi vine sa-l trimit la origini ca sa stie cam de unde o iesitsi ca si muma-sa ii tot specie inferioara....capisci???

dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Ianuarie 2009 13:28
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-17 13:28:01
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 12:40:17
Astia care va dau voua apa la moara...si "va inteleg" .....posibil sa lucreze la ACASA.
Cand vine cineva si va zice contrariul sau ceva ce nu e pe placul vostru, brusc, el e problema.




aia care nu ne numesc "specie inferioara" probabil ca au un minim de bun simt ,oricat de misogini ar fi...
cei care ne dau apa la moara.... se distreaza in cazul in care nu observi....

cand vine cineva si ma face "specie inferioara" imi vine sa-l trimit la origini ca sa stie cam de unde o iesitsi ca si muma-sa ii tot specie inferioara....capisci???



uuuuuuuuuuuuuuuu
dragos_quicki
Postat pe 17 Ianuarie 2009 13:35
de unde se vede ca nu-i indicat sa incepi o cearta daca nu te tin muschii ( argumentele) :D
googoodoll
Postat pe 17 Ianuarie 2009 14:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E grav daca uita de ziua noastra? 51 De la: 16 Martie 2013 20:29
Daca m-a lovit o data sa il iert? 89 De la: cathysailor 3 Iunie 2009 00:49
Relatie 64 De la: Ioana_pisica 14 Noiembrie 2012 13:18
Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari? 23 De la: ionia 20 Mai 2009 20:46
crizatele 11 De la: rashela 26 Mai 2010 12:48