Setari Cookie-uri

O vrem pe oanna81 inapoi !!!

De la: oktober, la data 2009-01-23 23:42:15Arsena, rautate ce esti tu



eu ?! doamne fereste

Postat pe 24 Ianuarie 2009 00:04
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-23 22:30:25 acum eta PERVERSA ,prietena ta ..,chiar are nevoie de sprijin mai mult ca oricand..!!
fa si tu un gest si ajut-o cu cateva ..500 sute de euro..,de ce sa o faca numai alti prieteni virtuali..??
te-am injurat rau..???


Stii ceva stef ? chiar nu se face asa ceva , nu stiu daca o fi vazut etta acest mesaj al tau ( personal sper sa nu il fi vazut ) in schimb stiu ce efect va avea asupra ei.

Asta este motivul principal pentru care doream sa nu mai discutati despre mia bela , am observat unde bati de aseara motiv pentru care te-am si intrebat ce faci si de ce faci asta .

Daca tie ti se pare normal sa provoci suferinta unei prietene , unei persoane cu care ai mancat de atatea ori la masa ta si de curand si la masa ei , unei minuni cu care stai de vorba mereu la telefon , unei persoane care s-a imprumutat de bani sa vina sa-ti faca o surpriza de ziua ta, unui OM pe care IL CUNOSTI ......in favoarea oanei si a satisfactiei de a spune ceva care sa o atace pe france ...imi pare tare rau dar nu-s de acord cu asta

Intr-o relatie de prietenie trebuie sa stii cand sa lasi de la tine ca sa nu-ti ranesti prietenul iar acum nu ai dat dovada de acest lucru.

Nu inteleg cum te poti comporta asa in conditiile in care aseara ti-am spus clar cum stau lucrurile daca continui pe tema asta si nu inteleg cum de ai fost capabil sa scoti asemenea magarie din tastatura stiind ca pe etta o va afecta mesajul tau


De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-23 23:05:03
noapte buna,oana 81..
noapte buna si voua minunile mele !!


Nush cu cate minuni vei mai ramane dupa mesajul de mai sus ....poate doar cu oana !
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 01:25
my chocolate .....nush cine p i z da matii esti dar ai reusit sa faci ceva ce nu a reusit sa faca nimeni pana acum ! Toata stima .....ti-ai atins scopul in sfarsit
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 01:29
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-24 01:29:02my chocolate .....nush cine p i z da matii esti dar ai reusit sa faci ceva ce nu a reusit sa faca nimeni pana acum ! Toata stima .....ti-ai atins scopul in sfarsit



iris, da-o-ncolo...nu merita, oricine ar fi

Postat pe 24 Ianuarie 2009 02:19
tin cont, ca mesajul tau a fost postat la o ora destul de tarzie 01 :25 min..
si mai tin cont de faptul ,ca la ora respectiva,ai recunoscut pe cafenea ,ca citesti din avion..
am postat asta ,pentru binele etai si sunt convins ca ea stie asta ,cunoscandu-ma mult mai bine decat tine ..
nu sa provoc suferinta unei prietene,asa cum spui tu..
stiu mai bine decat tine,ce a facut eta pt mine si ea stie ce am facut noi pt ei,asa ca nu vad rostul celor spuse de tine aici..
mai spui : "Intr-o relatie de prietenie trebuie sa stii cand sa lasi de la tine ca sa nu-ti ranesti prietenul iar acum nu ai dat dovada de acest lucru"

eu am ranit-o pe eta, prin postarea asta..???
cred ca ,avionul se face iarasi vinovat..

de la iris..:"Nu inteleg cum te poti comporta asa in conditiile in care aseara ti-am spus clar cum stau lucrurile daca continui pe tema asta si nu inteleg cum de ai fost capabil sa scoti asemenea magarie din tastatura stiind ca pe etta o va afecta mesajul tau "

aici ,iti dau dreptate si-s convins ca o va afecta pozitiv ,desigur daca mesajul meu va avea si efectele asteptate de mine..

de la iris : "Nush cu cate minuni vei mai ramane dupa mesajul de mai sus ....poate doar cu oana !"

offff mai iris,cum imi purtai tu de grija noaptea tarziu..

uite ca nu vreau sa cred ,ca tu ai putut sa gandesti ceea ce ai scris....
nu pot sa cred, ca ai citit altfel decat ceea ce am spus eu..
nu pot sa cred ca tu esti cea care prin postul tau, pui sare pe rana si sunt convins ca ori dormeai la ora aia, ori jucai rentz....

voi ramane, cu cei care ma accepta asa cum sunt ,cu defectele mele de a spune lucrurilor pe nume si de a-mi marturisi trairile...
sau poate ,numarul prietenilor mei va creste ..
de nu ..,voi ramane numai cu oana sau poate si fara ea
stef_Sultanu
Postat pe 24 Ianuarie 2009 09:15
De la: Arsena, la data 2009-01-24 02:19:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-24 01:29:02my chocolate .....nush cine p i z da matii esti dar ai reusit sa faci ceva ce nu a reusit sa faca nimeni pana acum ! Toata stima .....ti-ai atins scopul in sfarsit



iris, da-o-ncolo...nu merita, oricine ar fi


Chiar ca nu merita , imi pare rau ca m-am suparat atat de mult incat sa ma apuc sa injur aici ,e prima data cand injur in halul asta ( pe forum ) dar ...pana mea , asta am simtit atunci si taranul din mine si-a facut aparitia
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 11:59
Stef,imi pare rau sa-ti spun,dar Iris are mare dreptate !!!!.........am vazut de aseara primul mesaj la adresa lui France ,dar nu am comenatat nimic pentru ca deja eram destul de mahnita de lipsa ta de incredere la adresa mea.........numai gandul ca m-ai putut banui ca te-am tradat ,cum ai zis tu ,si ca as fi putut fi Mia-Bela,m-a infiorat !!!!.......mi-am dat seama ca ori nu ai ajuns sa ma cunosti atat de bine pe cat spui,ori "grija" pentru Oana iti incetoseaza mintile !!!!!.........

dar vad ca ai continuat cu inca un mesaj la adresa lui France de a ma ajuta pe mine !!!!.........vreau sa-ti transmit,SI SA FIE PENTRU ULTIMA OARA,si sa te rog SA NU MAI FACI ASEMENEA SOLICITARI,mai ales fara acordul meu !!!!!.......eu stiu ca tu ai intentii bune la adresa mea si ca vrei sa ma ajuti...........dar prin a posta un asemenea mesaj pe un forum pe care isi arunca ochii si comenteaza foarte multa lume,nu imi faci un bine..........nu-mi este rusine de situatia in care ma aflu si nici muritoare de foame nu sunt !!!!......da,situatia mea este mai grea acum,dar asta nu iti da dreptul,desi repet ca stiu ca este cu intentii bune,sa postezi mesaje din care sa afle toata lumea problemele mele personale !!!!..........SAU POATE CREDEAI CA VA CITI DOAR FRANCE ????.........DACA VOI AVEA NEVOIE DE CEVA O VOI SOLICITA EU,NUMAI DACA VOI CONSIDERA CA E NEVOIE !!!......SI ,IN NICI UN CAZ, POSTAND PE UN FORUM !!!!........

iti multumesc pentru tot ajutorul tau de pana acum fata de mine si de sentimentelle pe care mi le porti(pentru ca stiu ca exista.....precum stiu ca exista si din partea noastra pentru voi),dar te sfatuiesc sa fii mai atent la ceea ce scrii si cum scrii,pe viitor,pe forum !!!........pentru ca uneori lupta ta cu unii,ii raneste pe altii !!!!........sau le modifica imaginea in ochii celorlalti !!!!!........



etta
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:11
Kathara
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:23

Stef ,obisnuiesc sa ma culc dupa ora 5 dimineata de cateva luni de zile asa ca m-am obisnuit cu programul asta si nu pot da vina pe oboseala pentru ceea ce am postat.

Stii bine ca cititul din avion se trage de la un cuvant necunoscut mie asa ca nu poti folosi un mesaj de pe cafenea ca si scuza pentru ca nu am nevoie de scuze,am fost perfect constienta de ceea ce am scris ,daca ma cunosteai ti-ai dat seama de cat de suparata sunt dupa ce ai vazut ca am injurat aici.

Imi pare rau dar daca etta ti-a spus ca are probleme nu inseamna ca tre sa arunci cu ele pe forum ,nu ai ajutat-o cu nimic facand acest lucru ba sunt convinsa ca nu sunt singura care gandeste asa.

Chiar imi pare rau ca nu vrei sa intelegi ca uneori tre sa stii cand sa te opresti ,pe france nu a atacat-o cu nimic fraza respectiva in schimb ettei nu o sa-i surada ideea sa descopere ca problemele ei financiare sunt folosite pe post de sageti.

De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-24 09:15:20
aici ,iti dau dreptate si-s convins ca o va afecta pozitiv ,desigur daca mesajul meu va avea si efectele asteptate de mine..


Chiar crezi ca france sau alta persoana de pe forum se va oferi sa o scoata pe eta din criza financiara in urma mesajului tau ?eu una nu as face acest lucru de vreme ce problema a fost expusa in modul asta .

Port de grija oricarei persoane pe care o consider prietena ,tu si etta sunteti prietenii mei si nu-s genul care sa taca din gura atunci cand observa o nedreptate.

Sunt convinsa ca tantica si restul prietenilor nostrii vor intelege perfect mesajul meu , si tu vei incepe sa-l intelegi cand iti va trece supararea pe france si vei putea citii ceea ce ai postat fara sa fii orbit de dorinta de ,,razbunare'',de abia atunci iti vei da seama ca ai gresit.



iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:26
Toate discutiile astea , toate neclaritatile, ca e oana, nu e oana, purati-le in privat...ce atata interes pt topicul asta de 2 lei ? este mai rau decat cancanul ! cine este oana ? ce a facut oana pt a fi admirata, ridicata in slavi, aparata....pt mine ca si pt multi utilizatori de pe aici este un nimic......deja s-a ajuns prea departe cu dezvaluiri personale, chestii care trebuiau sa ramana intre voi..nu am vb cu etta, nu o cunosc, insa imi pare foarte rau ca s-a ajuns sa se vorbeasca in asemenea hal despre problemele ei in vazul tuturor. Asta este prietenie ?

Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:43
De la: Arsena, la data 2009-01-24 12:43:35Toate discutiile astea , toate neclaritatile, ca e oana, nu e oana, purati-le in privat...ce atata interes pt topicul asta de 2 lei ? este mai rau decat cancanul ! cine este oana ? ce a facut oana pt a fi admirata, ridicata in slavi, aparata....pt mine ca si pt multi utilizatori de pe aici este un nimic......deja s-a ajuns prea departe cu dezvaluiri personale, chestii care trebuiau sa ramana intre voi..nu am vb cu etta, nu o cunosc, insa imi pare foarte rau ca s-a ajuns sa se vorbeasca in asemenea hal despre problemele ei in vazul tuturor. Asta este prietenie ?


Ntz ntz ntz .....in privat nu are farmec draga mea , nu te-ai obisnuit deja cu asta ?
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:46
Nu stiu cum se face, ca tot timpul exista un topic fierbinte pe kudika...s-a terminat cu perversiunea acum asta...macar cu tudorita o tineam toti intr-o caterinca, insa aici lucrurile sunt prea serioase...

Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:50
De la: Arsena, la data 2009-01-24 12:50:13Nu stiu cum se face, ca tot timpul exista un topic fierbinte pe kudika...s-a terminat cu perversiunea acum asta...macar cu tudorita o tineam toti intr-o caterinca, insa aici lucrurile sunt prea serioase...


Stiu draga mea , motiv pentru care o sa ma abtin de la alte comentarii daca nu-mi sunt cerute ....aveam de gand sa fac o compunere despre prietenie dar mai bine nu.
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:08
prefer ,sa ma abtin deocamdata sau poate definitiv..

multumesc voua, iris si eta ,multumesc si ciocolatei ca mi-a oferit posibilitatea sa-mi cunosc prietenii si sa o cunosc si pe ea....
desi nu stie asta..
acum voi merge la un chef pe malul lacului si vreau sa raman bine dispus..
voi reusi..??
sper si sunt convins ca pot ,deoarece merit asta..

stef_Sultanu
Postat pe 24 Ianuarie 2009 16:29
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-24 01:29:02my chocolate .....nush cine p i z da matii esti dar ai reusit sa faci ceva ce nu a reusit sa faca nimeni pana acum ! Toata stima .....ti-ai atins scopul in sfarsit







mersi...vezi ca pana la urma ti-ai dat seama care e scopul... good job iris4 ever
my_chocolat
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:44
De la: Arsena, la data 2009-01-24 02:19:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-24 01:29:02my chocolate .....nush cine p i z da matii esti dar ai reusit sa faci ceva ce nu a reusit sa faca nimeni pana acum ! Toata stima .....ti-ai atins scopul in sfarsit



iris, da-o-ncolo...nu merita, oricine ar fi





arsena dragutza blonda....esti cam geloasa dupa cate vad... fii ca ai de ce...
my_chocolat
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:45
ooo scandal..
Asynia
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:46
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-24 16:29:04prefer ,sa ma abtin deocamdata sau poate definitiv..

multumesc voua, iris si eta ,multumesc si ciocolatei ca mi-a oferit posibilitatea sa-mi cunosc prietenii si sa o cunosc si pe ea....
desi nu stie asta..
acum voi merge la un chef pe malul lacului si vreau sa raman bine dispus..
voi reusi..??
sper si sunt convins ca pot ,deoarece merit asta..






stef... concluziile finale sper sa nu te dezamageasca foarte tare...scopul era unul...unii au inteles, altii...se cearata si sunt inca in ceatza...si acum un ultim discurs...Multumesc tuturor ca mi-ati dat prilejul sa va cunosc in amanunt, sa inteleg mai bine unele intrebari fara raspuns, si oana acolo la galati...baia mare sau ori unde ai fi...un lucru vei sti sigur, ca prietenul iti este cel mai mare dusman.Mult succes in tot ceea ce tu intreprinzi...si astept poze cu bebe
my_chocolat
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:57
De la: my_chocolat, la data 2009-01-24 17:45:49
De la: Arsena, la data 2009-01-24 02:19:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-24 01:29:02my chocolate .....nush cine p i z da matii esti dar ai reusit sa faci ceva ce nu a reusit sa faca nimeni pana acum ! Toata stima .....ti-ai atins scopul in sfarsit



iris, da-o-ncolo...nu merita, oricine ar fi





arsena dragutza blonda....esti cam geloasa dupa cate vad... fii ca ai de ce...



prefer oamenii inteligenti, insa ii admir, nu;s geloasa pe ei..si vezi ca la varsta pe care o ai nu esti atat de inteligenta, vezi ca nu se scrie ,,fii ca ai de ce''...de scrie ,,fi'' cu un singur ,,i'', intrucat este forma de infinitiv...dar lasa ca ,,e grele'', hai desfasoara-te ca pe radiosant, esti pe drumul cel bun

Postat pe 24 Ianuarie 2009 18:55
De la: my_chocolat, la data 2009-01-24 17:44:39
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-24 01:29:02my chocolate .....nush cine p i z da matii esti dar ai reusit sa faci ceva ce nu a reusit sa faca nimeni pana acum ! Toata stima .....ti-ai atins scopul in sfarsit







mersi...vezi ca pana la urma ti-ai dat seama care e scopul... good job iris4 ever


Pasarica , mi-am dat seama din prima care-i scopul , intrebarile mele erau adresate celorlalte persoane dar daca nu esti capabila sa intelegi acest lucru te cred nu-i bai , asa se intampla cu cei care isi dau licenta , proceseaza datele mai greu.

De la: my_chocolat, la data 2009-01-24 17:45:49
De la: Arsena, la data 2009-01-24 02:19:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-24 01:29:02my chocolate .....nush cine p i z da matii esti dar ai reusit sa faci ceva ce nu a reusit sa faca nimeni pana acum ! Toata stima .....ti-ai atins scopul in sfarsit



iris, da-o-ncolo...nu merita, oricine ar fi





arsena dragutza blonda....esti cam geloasa dupa cate vad... fii ca ai de ce...


Ti-am zis ca procesezi datele greu deja ? de unde tragi tu concluzia ca ar fi geloasa nu stiu,

De la: my_chocolat, la data 2009-01-24 17:57:35[
stef... concluziile finale sper sa nu te dezamageasca foarte tare...scopul era unul...unii au inteles, altii...se cearata si sunt inca in ceatza...si acum un ultim discurs...Multumesc tuturor ca mi-ati dat prilejul sa va cunosc in amanunt, sa inteleg mai bine unele intrebari fara raspuns, si oana acolo la galati...baia mare sau ori unde ai fi...un lucru vei sti sigur, ca prietenul iti este cel mai mare dusman.Mult succes in tot ceea ce tu intreprinzi...si astept poze cu bebe


Draguta , nici intr-o viata de om nu ajungi sa cunosti pe cineva asa ca in nici un caz nu poti spune ca din cateva cometarii deja ne cunosti.
In cel mai bun caz iti poti face o parere si atat ......s-ar putea sa ti-o iei daca te grabesti sa tragi concluzii dar asta e riscul cand intrii in contact cu oamenii , indiferent ca e vb de realitate sau virtual.
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 19:30
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-24 16:29:04prefer ,sa ma abtin deocamdata sau poate definitiv..

multumesc voua, iris si eta ,multumesc si ciocolatei ca mi-a oferit posibilitatea sa-mi cunosc prietenii si sa o cunosc si pe ea....
desi nu stie asta..
acum voi merge la un chef pe malul lacului si vreau sa raman bine dispus..
voi reusi..??
sper si sunt convins ca pot ,deoarece merit asta..




Stef , nu vad ce rost are sa te abtii daca ai ceva de spus ,daca tot am inceput circul asta de ce nu ii punem capat ?
iar vrei sa ramana cuvinte nespuse si peste n zile sa se deschida acelasi subiect ?

Asa-i ca deja o cunosti pe my choclate si este o femeie deosebita ,numa buna de pus la suflet ?

Sper sa te simti bine , acum ca avem aceasta discutie contradictorie nu inseamna ca incep sa gandesc altfel fata de tine , inca imi place omul pe care l-am cunoscut odata .....ca nu-s de acord cu tine e alta mancare de peste.
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 19:33
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-24 16:29:04
multumesc voua, iris si eta ,multumesc si ciocolatei ca mi-a oferit posibilitatea sa-mi cunosc prietenii si sa o cunosc si pe ea....


Din fraza asta inteleg un singur lucru : te-ai inselat in privinta mea si a ettei , eu si eta nu am fost prietenele tale sau si acum citesc din 3 in 7 sau din avion ?

iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 19:36
De la: my_chocolat, la data 2009-01-24 17:57:35
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-24 16:29:04prefer ,sa ma abtin deocamdata sau poate definitiv..

multumesc voua, iris si eta ,multumesc si ciocolatei ca mi-a oferit posibilitatea sa-mi cunosc prietenii si sa o cunosc si pe ea....
desi nu stie asta..
acum voi merge la un chef pe malul lacului si vreau sa raman bine dispus..
voi reusi..??
sper si sunt convins ca pot ,deoarece merit asta..






stef... concluziile finale sper sa nu te dezamageasca foarte tare...scopul era unul...unii au inteles, altii...se cearata si sunt inca in ceatza...si acum un ultim discurs...Multumesc tuturor ca mi-ati dat prilejul sa va cunosc in amanunt, sa inteleg mai bine unele intrebari fara raspuns, si oana acolo la galati...baia mare sau ori unde ai fi...un lucru vei sti sigur, ca prietenul iti este cel mai mare dusman.Mult succes in tot ceea ce tu intreprinzi...si astept poze cu bebe
draguta mamii............;Oana cind a aparut pe forum avea pus status:PRIETENUL ITI ESTE CEL MAI MARE DUSMAN................deci te dadusi de gol singurica.............pentru memorie poti sa iei lecetina.........asa pentru tura urmatoare .sa nu mai uiti!
FRANNNCE
Postat pe 24 Ianuarie 2009 19:37

Oana .....cine este oana si cat de mult o cunoaste stef pe oana ?

oana ....stiti cu totii ca a fost la snagov unde am fost prezenta eu si eta .Dupa doua ore a trebuit sa plece ,doua ore in care ne-am plimbat cu barca , am purtat o oarece conversatie de convenienta si atat .
A plecat cu promisiunea ca se va intoarce a doua zi cand va avea mai mult timp la dispozitie ocazie cu care ne-a rugat sa revenim si noi ( aka eu si eta )

Noi doua , obisnute fiind cu snagovul si cunoscuta fiind placerea cu care veneam la stef am ramas acolo desi eta avea baiatul bolnav si eu aveam nush ce treaba importanta de rezolvat a doua zi.
A doua zi trebuia sa vina oana , o astepam la masa asa ca am hotarat sa facem gratarul cand ne va spune ca va fi pe drum sa gaseasca fata mancarea calda ca doar ea era atractia principala nu ?

Ca sa scurtez povestea ......am asteptat-o si nu a venit , nu numai ca nu si-a facut timp sa dea un telefon sa anunte prostii ca nu mai vine dar nici macar nu a raspuns la telefoanele noastre.
Logic si normal mi se pare ca atunci cand pui pe cineva sa te astepte sa dai un telefon sa spui ca nu mai poti veni ....oricat de ocupat ai fi ( venise cu treburi in oras ) iti faci timp macar atunci cand te duci la toaleta sa trimiti un sms daca nu vrei sa vb la telefon.

Culmea , cand a sunat-o stef de pe numarul lui nu a putut raspunde , imediat cum a sunat lionul a raspuns la telefon pentru ca de , nu cunostea numarului lionului si la numere necunoscute are timp sa raspunda.


Ea nimic ....nici un semn de la d-ra motiv pentru care nu inteleg comportamentul lui stef .....o ridica in slavi pe oana in detrimentul etei ?

Diferenta dintre oana si eta este una foarte clara : oana e o fata care a fost o data la stef iar etta este o prietena care a mers constant la el , o persoana pe care a apucat sa o cunoasca ( sau nu ) cu care a stat de nenumarate ori la masa , cu care vorbesste constant la telefon .

De aici se trage si toata nervozitatea mea legata de subiectul acesta…..adica , i-am spus deja lu stef cine va avea de suferit in urma mesajelor sale si nu a acordat atentie .

In dorinta lui de a o ,,scoate’’ pe oana ….a infudat alte personae , fara sa-si dea seama a dat informatii pe care nimeni altcineva nu le-a dat mai departe ….

Faza cu intolitul …stiti deja ca se trage dintre-o confuzie , katy s-a referit la muslima iar el a tras concluzia ca vorbea despre oana ….de aici si pana la a se da singur de gol nu a fost decat un pas .
Logic ca m-am simtit obligata sa recunosc ceea ce deja am recunoscut ….mai departe deja stie toata lumea cum au decurs lucrurile.
Ce nu pricep nici in ruptul capului este de ce nu doreste nimeni sa spuna verde in fata cum stau treburile , chiar e asa de greu de spus adevarul ?

De ce reactionez asa cand defapt ar trebui sa nu-mi pese ? pentru ca imi pasa , pentru ca din punctul meu de vedere daca stef avea de ales intre oana si etta/iris …ar fi trebuit sa lase subiectul sa moara de la sine nu sa se apuce sa caute ,,tradatori’’

Nu cred ca oana ar fi ,,luptat’’ atat de mult pentru el in schimb stiu ca alte persoane au fost alaturi de el cand a fost nevoie.

Asta e nemultumirea mea si cu asta am terminat subiectul oana-stef-eta-iris
Poate ca unii or sa-mi spuna ca ar fi trebuit sa ma abtin de la povestea asta dar nu-mi plac povestile incheiate in coada de peste si daca toata viata mea m-am comportat asa nu vad ce m-as schimba acum.


iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 20:37
Sa inteleg ca s-a demascat oana de pe un cont. Acum sa asteptam sa iasa la iveala si de pe cel in care e pasionate de arta.
Kathara
Postat pe 24 Ianuarie 2009 20:41
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-24 19:36:15
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-24 16:29:04
multumesc voua, iris si eta ,multumesc si ciocolatei ca mi-a oferit posibilitatea sa-mi cunosc prietenii si sa o cunosc si pe ea....


Din fraza asta inteleg un singur lucru : te-ai inselat in privinta mea si a ettei , eu si eta nu am fost prietenele tale sau si acum citesc din 3 in 7 sau din avion ?



este singura intrebare la care doresc si eu raspuns !!!!!.........

referitor la My_choco.......daca esti Oana.........nu ma abtin decat datorita bunului simt si datoriei pe care le am fata de tine !!!!........pentru ca postarea lui Iris cred ca va incepe sa ridice alte semne de intrebare..........si poate si intrebarea : de ce nu am spus pana acum faptul ca ne-ai tinut ,cum a zis Iris,ca pe prosti o zi intreaga ?????.........raspuns : TOT DIN BUN SIMT SI CA SA NU IASA SIFONAT STEF DIN ACESTA CHESTIE,DEOARECE EL DEJA POSTASE IN ACEA DIMINEATA CA ISI BEA CAFELUTA CU CADENELE ETTA,IRIS SI OANA !!!!........deci care sunt prietenii tai adevarati ,Stef ?????........

si cu asta cred ca inchei si eu subiectul si nu pot sa spun decat ca imi plange inima !!!!!..........
etta
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:31
RebecaRebela
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:32
Welcome Everibody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nerusinata de oana vaca isi facea intrarea Pey hai mai oana fara lingai ( din partea ta) nu puteai sa apari?
RebecaRebela
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:48
De la: RebecaRebela, la data 2009-01-24 21:48:30Welcome Everibody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nerusinata de oana vaca isi facea intrarea Pey hai mai oana fara lingai ( din partea ta) nu puteai sa apari?
pai nu mai .........ca e diva si viata ei este scandalul!!!!!!!!! nu vezi ce facu in jurul ei???????
FRANNNCE
Postat pe 25 Ianuarie 2009 00:04
Pieirea ta prin tine, Israile!
Kathara
Postat pe 25 Ianuarie 2009 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un vot te rog returnez la orice concurs 1 De la: printzessita 31 Mai 2010 12:18
Bijuterii haute cuture 1 De la: alexandra777 26 Ianuarie 2010 15:07
Ce ne facem cu soacrele? 15 De la: valy90 27 Februarie 2011 16:37
Rochii de mireasa si de ocazie din America 2 De la: pisicuta_razboinica 9 Martie 2009 21:08
Gandurile voastre cum sunt, voi cum ati proceda? 2 De la: greierash_is_back 16 Octombrie 2009 17:11