Setari Cookie-uri

O vrem pe oanna81 inapoi !!!

De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:14:09pai asta ziceam, de unde stia ea de aceste apelative ?
Eu inteleg sa intrii pe un topic deschis de un idiot sau idioata gen tudorita, sa te amuzi cu una ca ea, sau danutza, dar chiar asa sa intrii in astfel de polemici cu utilizatori f sanatosi la cap, mi se pare o aberatie crunta
chit ca s-a discutat ceva referitor la oana, au fost niste pareri. Ce bine ar fi sa placa fiecare pe fiecare...


Le stie de la mia bella dar pe atunci nu a indrazit sa zica nimic ,a preferat sa stea in umbra
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:27
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:21:21eu sunt impotriva:
-celor care fac misto pe toate topicurile indiferent daca topicul este serios sau nu
-celor obsedati doar de topicurile ce contin cuvintele sex,anal,oral,masturbare etc
-celor care jignesc fara motiv si se iau de utilizatori cumsecade
-celor care cauta motive de cearta, cum este si acest topic
-cerlor care pozeaza in altceva decat sunt...

nu pot sa dau nume pt ca imi sar toti in cap, poate pe privat vb :P
insa, utilizatori precum kathara,wolfy,france,iris,dora,ema,geo,oktober :*,lilix, lucia ( te uitasem, sorry :D), etc nu imi sunt antipatici

mi-am sters destui din lista de prieteni, se stiu ei care


Multumesc, fetitza RrrRrea
Dor_a
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:27
de la FRANCE..: "etta iubita adu-ti aminte ca din cauza discutiilor pe care le avusesem inainte cu oana nu te-am intrebat nimic despre vizita respectiva.............ca nu ma interesat................in perioada aia nici nu aveam cont! ma bucur de un singur lucru din toata tarasenia asta: ca unii scot la iveala adevarata lor fata .lucru care ma determinat sa inchei unele relatii de amicitie! "

nu vreau sa vb mai multe aici..
stii bine ca ai avut atatea conturi..

dar problema e alta,stim cu totii ca vb mereu pe tel cu eta si alti prieteni cu orele..
nu ca ai avea un suflet asa de frumos,ci pt faptul ca vorbesti gratis ..
si mai stii ca eta ti-a spus despre flori si cescute..,chiar daca ea nu-si aminteste cu exactitate ,ar nici nu neaga..
ti-a spus-o ca unei prietene,nu cu intentii rele..
asa cum ti-am spus si eu multe despre altii,dar tu ai facut ca si atunci,ai folosit informatia primita de la ea ,pt a-mi face mie rau ..
nu tu ai incheiat relatia cu mine si multi cunosc asta,eu am consinderat ca nu nu te poti ridica de acolo de unde esti..

nu m-ai pierdut pe mine ,ci o gramada de prieteni ..
acum nu ti-a ramas decat calea razbunarii si ce ti-ai spus ,imi fac prieteni noi chiar pe "dusmanii lor ai lui stef si ai oanei"..
daca se poate spune asa..

atat te duce dibla ta, de psiholog
in rest cum ii spuneam mai deveme si ettai pe telefon,nu ma deranjaza ca sunteti prietene si chiar doresc ca relatia voastra sa fie sincera ,desi sunt sigur ca la capitolul asta, tu esti repetenta..
sa-ti fie bine ,monique..!!
stef_Sultanu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:27
Pai, sa stii ca sunt cam rea

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:27
Neaah! Nici vorba!
Uite, imi spunea o prietena (Karos) care nu prea sta pe forum (citeste, nu scrie mult) desi are cont, ca ii plac posturile Arsenei....
Deci, vezi? Nu's subiectiva... chiar faci impresie buna
Dor_a
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:32
De la: Lucia1971, la data 2009-01-23 21:16:10Eu am o propunere: haideti sa votam toti cei care suntem pe topicul asta cine e cu Oana, cine e impotriva ei si cine se abtine... Eu ma abtin ca n-am intalnit-o decat o data si n-am stat suficient de mult ca sa-mi pot face o parere clara. Tot ce pot sa spun este ca fizic e o femeie frumoasa. Mai mult... sa dea detalii cei care o stiu mai bine. Dar ma intreb si eu: cum pana mea ajunge cineva sa devina fanul cuiva doar vazandu-i niste poze si, eventual, urmarindu-i niste postari...? Poate ma lamureste careva...


Mai , eu nu am nimic cu oana , mi se pare o fata draguta si m-a ofticat in draci cand am vazut-o ca e la fel de slabuta cum eram eu acum 2 ani ...adica e buna ,asta-i adevarul !Cred ca i-am zis ei ca ma enervez cand ma uit la ea

Asta era si dilema mea , cum asa hodoronc tronc si-a dat seama fatuca asta ca e fan oana si nu se astepta ca huliganii sa-i murdareasca topicul prin aparitia lor .
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:33
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:27:58Pai, sa stii ca sunt cam rea


asta am observat demult
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:41
Fosta mia bela si-ar putea face aparitia cu nick-ul real sa ne spuna cum stau lucrurile defapt ?

Asta se va intampla doar daca nu cumva oana o crede prietena ei motiv suficient de bun incat sa foloseasca contul fantoma mia bella
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:44
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 21:41:53
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:27:58Pai, sa stii ca sunt cam rea


asta am observat demult



draga, ai grija, ca acusi ma molipsesc de la miabela

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:45
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:45:41
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 21:41:53
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:27:58Pai, sa stii ca sunt cam rea


asta am observat demult



draga, ai grija, ca acusi ma molipsesc de la miabela


Adica ...incepi sa ma pupi sau sa ma injuri ca eu am fost singura persoana pupata si injurata de mia ...bine , mai mult pupata
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:47
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-23 21:27:31de la FRANCE..: "etta iubita adu-ti aminte ca din cauza discutiilor pe care le avusesem inainte cu oana nu te-am intrebat nimic despre vizita respectiva.............ca nu ma interesat................in perioada aia nici nu aveam cont! ma bucur de un singur lucru din toata tarasenia asta: ca unii scot la iveala adevarata lor fata .lucru care ma determinat sa inchei unele relatii de amicitie! "

nu vreau sa vb mai multe aici..
stii bine ca ai avut atatea conturi..

dar problema e alta,stim cu totii ca vb mereu pe tel cu eta si alti prieteni cu orele..
nu ca ai avea un suflet asa de frumos,ci pt faptul ca vorbesti gratis ..
si mai stii ca eta ti-a spus despre flori si cescute..,chiar daca ea nu-si aminteste cu exactitate ,ar nici nu neaga..
ti-a spus-o ca unei prietene,nu cu intentii rele..
asa cum ti-am spus si eu multe despre altii,dar tu ai facut ca si atunci,ai folosit informatia primita de la ea ,pt a-mi face mie rau ..
nu tu ai incheiat relatia cu mine si multi cunosc asta,eu am consinderat ca nu nu te poti ridica de acolo de unde esti..

nu m-ai pierdut pe mine ,ci o gramada de prieteni ..
acum nu ti-a ramas decat calea razbunarii si ce ti-ai spus ,imi fac prieteni noi chiar pe "dusmanii lor ai lui stef si ai oanei"..
daca se poate spune asa..

atat te duce dibla ta, de psiholog
in rest cum ii spuneam mai deveme si ettai pe telefon,nu ma deranjaza ca sunteti prietene si chiar doresc ca relatia voastra sa fie sincera ,desi sunt sigur ca la capitolul asta, tu esti repetenta..
sa-ti fie bine ,monique..!!
te rog frumos sa nu mai jignesti si sa nu mai fii penibil ...........ca sint intr-un moment cu destul timp la dispozitie ptr a trimite tuturor prietenilor tai povestile inregistrate pe telefonul meu pe care tu le spuneai despre ei............................cu tine nu avusei relatii ci fuseram cunostinte virtuale...........cu alte persoane care merita sint prietena si sint destui................incet ,incet ,prietenii tai te vor cunoaste si rind pe rind vor cerne sita..........asa zice mama omida eu cu dibla mea de psiholog! asta ai asteptat sa ma cert cu tine????????????,,suferi mult ca te ignor?????????? doare nu??????????? mai departe voi face la fel..................cu romanica ptr un abonament de 100 de euros pe luna vb cu 1 euros pe ora...........care este problema ta ? te oftici???????????vezi de treaba ta si lasa imbirligaturile ca te vede al de sus si te loveste mai rau decit esti!FINE.
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:47
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 21:47:16
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:45:41
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 21:41:53
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:27:58Pai, sa stii ca sunt cam rea


asta am observat demult



draga, ai grija, ca acusi ma molipsesc de la miabela


Adica ...incepi sa ma pupi sau sa ma injuri ca eu am fost singura persoana pupata si injurata de mia ...bine , mai mult pupata


da, incep sa te pup, si ne mutam pe cafeaneaua ariciului

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:49
De la: Lucia1971, la data 2009-01-23 21:16:10Eu am o propunere: haideti sa votam toti cei care suntem pe topicul asta cine e cu Oana, cine e impotriva ei si cine se abtine... Eu ma abtin ca n-am intalnit-o decat o data si n-am stat suficient de mult ca sa-mi pot face o parere clara. Tot ce pot sa spun este ca fizic e o femeie frumoasa. Mai mult... sa dea detalii cei care o stiu mai bine. Dar ma intreb si eu: cum pana mea ajunge cineva sa devina fanul cuiva doar vazandu-i niste poze si, eventual, urmarindu-i niste postari...? Poate ma lamureste careva...

sa votam...nu sint nici pro nici contra oanei dar am tras o concluzie....atunci cind a facut niste afirmatii nefondate ,pe un topic,la adresa mea....nu ma cunostea ,nu o cunosteam...dar comportamentul ei a lasat mult de dorit...din pacate cred ca afiseaza o falsa modestie!imi pare rau ca a trebuit sa intervin...dar mi-am adus aminte de acel incident!si cu asta m-am retras!o seara buna for all
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:50
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-23 21:47:31 te rog frumos sa nu mai jignesti si sa nu mai fii penibil ...........ca sint intr-un moment cu destul timp la dispozitie ptr a trimite tuturor prietenilor tai povestile inregistrate pe telefonul meu pe care tu le spuneai despre ei.............


Pot sa te intreb de ce ai inregistrat convorbirile telefonice cu el ? nush ...da' mi-a sarit in ochi fraza asta
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:51
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2009-01-23 21:50:35
De la: Lucia1971, la data 2009-01-23 21:16:10Eu am o propunere: haideti sa votam toti cei care suntem pe topicul asta cine e cu Oana, cine e impotriva ei si cine se abtine... Eu ma abtin ca n-am intalnit-o decat o data si n-am stat suficient de mult ca sa-mi pot face o parere clara. Tot ce pot sa spun este ca fizic e o femeie frumoasa. Mai mult... sa dea detalii cei care o stiu mai bine. Dar ma intreb si eu: cum pana mea ajunge cineva sa devina fanul cuiva doar vazandu-i niste poze si, eventual, urmarindu-i niste postari...? Poate ma lamureste careva...

sa votam...nu sint nici pro nici contra oanei dar am tras o concluzie....atunci cind a facut niste afirmatii nefondate ,pe un topic,la adresa mea....nu ma cunostea ,nu o cunosteam...dar comportamentul ei a lasat mult de dorit...din pacate cred ca afiseaza o falsa modestie!imi pare rau ca a trebuit sa intervin...dar mi-am adus aminte de acel incident!si cu asta m-am retras!o seara buna for all



asa este..si nu numai, mai sunt astfel de printese

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:52
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 21:51:04
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-23 21:47:31 te rog frumos sa nu mai jignesti si sa nu mai fii penibil ...........ca sint intr-un moment cu destul timp la dispozitie ptr a trimite tuturor prietenilor tai povestile inregistrate pe telefonul meu pe care tu le spuneai despre ei.............


Pot sa te intreb de ce ai inregistrat convorbirile telefonice cu el ? nush ...da' mi-a sarit in ochi fraza asta
ptr ca telefonul era setat asa..........sint inregistrate si conv cu pisica(am glumit)........nu de dragul lui stai calma......;
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:54
Care e retata pentru a deveni vedeta pe acest site? Nu de alta, dar se pare ca unii ajung vedete si poate ar trebui sa fim cu totii la fel de vedete...
Lucia1971
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:55
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 21:51:04
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-23 21:47:31 te rog frumos sa nu mai jignesti si sa nu mai fii penibil ...........ca sint intr-un moment cu destul timp la dispozitie ptr a trimite tuturor prietenilor tai povestile inregistrate pe telefonul meu pe care tu le spuneai despre ei.............


Pot sa te intreb de ce ai inregistrat convorbirile telefonice cu el ? nush ...da' mi-a sarit in ochi fraza asta


Nu te mai intreb ca am aflat deja raspunsul
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:56
Cine e vedeta ? :))
Nu de alta, dar vreau si eu un autograf, pe fesieri

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:57
Eu va las , revin peste o ora ...doua ..
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:58
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:57:39Cine e vedeta ? :))
Nu de alta, dar vreau si eu un autograf, pe fesieri
ai grija ce iti doresti .......ptr ca apare si o sa primesti!
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:11
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-23 21:47:31
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-23 21:27:31de la FRANCE..: "etta iubita adu-ti aminte ca din cauza discutiilor pe care le avusesem inainte cu oana nu te-am intrebat nimic despre vizita respectiva.............ca nu ma interesat................in perioada aia nici nu aveam cont! ma bucur de un singur lucru din toata tarasenia asta: ca unii scot la iveala adevarata lor fata .lucru care ma determinat sa inchei unele relatii de amicitie! "

nu vreau sa vb mai multe aici..
stii bine ca ai avut atatea conturi..

dar problema e alta,stim cu totii ca vb mereu pe tel cu eta si alti prieteni cu orele..
nu ca ai avea un suflet asa de frumos,ci pt faptul ca vorbesti gratis ..
si mai stii ca eta ti-a spus despre flori si cescute..,chiar daca ea nu-si aminteste cu exactitate ,ar nici nu neaga..
ti-a spus-o ca unei prietene,nu cu intentii rele..
asa cum ti-am spus si eu multe despre altii,dar tu ai facut ca si atunci,ai folosit informatia primita de la ea ,pt a-mi face mie rau ..
nu tu ai incheiat relatia cu mine si multi cunosc asta,eu am consinderat ca nu nu te poti ridica de acolo de unde esti..

nu m-ai pierdut pe mine ,ci o gramada de prieteni ..
acum nu ti-a ramas decat calea razbunarii si ce ti-ai spus ,imi fac prieteni noi chiar pe "dusmanii lor ai lui stef si ai oanei"..
daca se poate spune asa..

atat te duce dibla ta, de psiholog
in rest cum ii spuneam mai deveme si ettai pe telefon,nu ma deranjaza ca sunteti prietene si chiar doresc ca relatia voastra sa fie sincera ,desi sunt sigur ca la capitolul asta, tu esti repetenta..
sa-ti fie bine ,monique..!!
te rog frumos sa nu mai jignesti si sa nu mai fii penibil ...........ca sint intr-un moment cu destul timp la dispozitie ptr a trimite tuturor prietenilor tai povestile inregistrate pe telefonul meu pe care tu le spuneai despre ei............................cu tine nu avusei relatii ci fuseram cunostinte virtuale...........cu alte persoane care merita sint prietena si sint destui................incet ,incet ,prietenii tai te vor cunoaste si rind pe rind vor cerne sita..........asa zice mama omida eu cu dibla mea de psiholog! asta ai asteptat sa ma cert cu tine????????????,,suferi mult ca te ignor?????????? doare nu??????????? mai departe voi face la fel..................cu romanica ptr un abonament de 100 de euros pe luna vb cu 1 euros pe ora...........care este problema ta ? te oftici???????????vezi de treaba ta si lasa imbirligaturile ca te vede al de sus si te loveste mai rau decit esti!FINE.



suferi rau de tot surioara..
auzi sute de ore ,ce le-am vorbit pe telefoanele primite de la tine, chiar l-ai inregistrat..???
uite ca eu nu te sunai niciodata..
sa nu-mi spui iar ca tu "darnica recunoscuta" ,ai da un franc sau euro,pe vreun prieten virtual..
ca nu te-ar crede nimeni de aici..!!

si nu uita ,ca de cum am intrerupt relatia cu tine am observat un lucru ,cum isi face Sultanu un prieten,repejor apare si in lista ta..
he,he,he..,e bine ca le porti de griija in lipsa mea ,ca si asa nu-mi mai vad capul ,de cate MINUNI am in jurul meu....

si daca tot ai inregistrari ,cum ca eu am vb urat despre cineva ,te rog sa le "vomiti "cat mai repede..
si cum stiu ca asa ceva nu exista, pt ca nu am facut asta niciodata, da-mi voie sa consider afirmatia ta ca MINCINOASA si desigur ca cel ce afirma ca exista dar nu are dovezi reprezinta NESIMTIREA intruchipata..!!
RUSINICAAAAAAAAAAAAAAAA....
stef_Sultanu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:11
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-23 22:11:53
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-23 21:47:31
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-23 21:27:31de la FRANCE..: "etta iubita adu-ti aminte ca din cauza discutiilor pe care le avusesem inainte cu oana nu te-am intrebat nimic despre vizita respectiva.............ca nu ma interesat................in perioada aia nici nu aveam cont! ma bucur de un singur lucru din toata tarasenia asta: ca unii scot la iveala adevarata lor fata .lucru care ma determinat sa inchei unele relatii de amicitie! "

nu vreau sa vb mai multe aici..
stii bine ca ai avut atatea conturi..

dar problema e alta,stim cu totii ca vb mereu pe tel cu eta si alti prieteni cu orele..
nu ca ai avea un suflet asa de frumos,ci pt faptul ca vorbesti gratis ..
si mai stii ca eta ti-a spus despre flori si cescute..,chiar daca ea nu-si aminteste cu exactitate ,ar nici nu neaga..
ti-a spus-o ca unei prietene,nu cu intentii rele..
asa cum ti-am spus si eu multe despre altii,dar tu ai facut ca si atunci,ai folosit informatia primita de la ea ,pt a-mi face mie rau ..
nu tu ai incheiat relatia cu mine si multi cunosc asta,eu am consinderat ca nu nu te poti ridica de acolo de unde esti..

nu m-ai pierdut pe mine ,ci o gramada de prieteni ..
acum nu ti-a ramas decat calea razbunarii si ce ti-ai spus ,imi fac prieteni noi chiar pe "dusmanii lor ai lui stef si ai oanei"..
daca se poate spune asa..

atat te duce dibla ta, de psiholog
in rest cum ii spuneam mai deveme si ettai pe telefon,nu ma deranjaza ca sunteti prietene si chiar doresc ca relatia voastra sa fie sincera ,desi sunt sigur ca la capitolul asta, tu esti repetenta..
sa-ti fie bine ,monique..!!
te rog frumos sa nu mai jignesti si sa nu mai fii penibil ...........ca sint intr-un moment cu destul timp la dispozitie ptr a trimite tuturor prietenilor tai povestile inregistrate pe telefonul meu pe care tu le spuneai despre ei............................cu tine nu avusei relatii ci fuseram cunostinte virtuale...........cu alte persoane care merita sint prietena si sint destui................incet ,incet ,prietenii tai te vor cunoaste si rind pe rind vor cerne sita..........asa zice mama omida eu cu dibla mea de psiholog! asta ai asteptat sa ma cert cu tine????????????,,suferi mult ca te ignor?????????? doare nu??????????? mai departe voi face la fel..................cu romanica ptr un abonament de 100 de euros pe luna vb cu 1 euros pe ora...........care este problema ta ? te oftici???????????vezi de treaba ta si lasa imbirligaturile ca te vede al de sus si te loveste mai rau decit esti!FINE.



suferi rau de tot surioara..
auzi sute de ore ,ce le-am vorbit pe telefoanele primite de la tine, chiar l-ai inregistrat..???
uite ca eu nu te sunai niciodata..
sa nu-mi spui iar ca tu "darnica recunoscuta" ,ai da un franc sau euro,pe vreun prieten virtual..
ca nu te-ar crede nimeni de aici..!!

si nu uita ,ca de cum am intrerupt relatia cu tine am observat un lucru ,cum isi face Sultanu un prieten,repejor apare si in lista ta..
he,he,he..,e bine ca le porti de griija in lipsa mea ,ca si asa nu-mi mai vad capul ,de cate MINUNI am in jurul meu....

si daca tot ai inregistrari ,cum ca eu am vb urat despre cineva ,te rog sa le "vomiti "cat mai repede..
si cum stiu ca asa ceva nu exista, pt ca nu am facut asta niciodata, da-mi voie sa consider afirmatia ta ca MINCINOASA si desigur ca cel ce afirma ca exista dar nu are dovezi reprezinta NESIMTIREA intruchipata..!!
RUSINICAAAAAAAAAAAAAAAA....
pai nenica aci unde traiesc eu tehnologia este avasata.........telefonul inregistreaza timp de sase luni convorbirile pe o parte a meniului si pe alta parte mesajele primite (vocale)cind persoana nu este acasa! normal ca nu ma sunai la cit de pirlit esti!!!!!!!! te sunam in ideea ca prietenul cosmin avea nevoie de ajutor ..........iar eu cum aveam o asigurare de sanatate care permitea sa adaug o persoana pe ea vroiam sa fac un bine.........dovedindu-se ulterior ca el dorea doar bani.........asa a inceput istoria!.................la fel o sunam si pe rora ......prietena ta..........
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:19
cred ca ti-am dat prea multa atentie ,iar tu ,nu meriti nici macar o vata pe bat..
auzi sorooo,poi crezi ca noi aici traim in cocotieri..?????
vai de psihologul din tine..
excluzad cazul cosmin,ai ajutat pe altii si eu nu stiu..??
poate pe dragalaspui sau chiar pe prietena noastra comuna eta..,ca vad ca-i vorbesti tare mieros..
uite, acum eta PERVERSA ,prietena ta ..,chiar are nevoie de sprijin mai mult ca oricand..!!
fa si tu un gest si ajut-o cu cateva ..500 sute de euro..,de ce sa o faca numai alti prieteni virtuali..??
te-am injurat rau..???
stef_Sultanu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:30
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-23 22:30:25cred ca ti-am dat prea multa atentie ,iar tu ,nu meriti nici macar o vata pe bat..
auzi sorooo,poi crezi ca noi aici traim in cocotieri..?????
vai de psihologul din tine..
excluzad cazul cosmin,ai ajutat pe altii si eu nu stiu..??
poate pe dragalaspui sau chiar pe prietena noastra comuna eta..,ca vad ca-i vorbesti tare mieros..
uite, acum eta PERVERSA ,prietena ta ..,chiar are nevoie de sprijin mai mult ca oricand..!!
fa si tu un gest si ajut-o cu cateva ..500 sute de euro..,de ce sa o faca numai alti prieteni virtuali..??
te-am injurat rau..??? nu trebuie tu sa stii pe cine ajut eu si cu ce...........prefer sa ramin in anonimat nu ca tine si diva care ptr doua milioane ati spus si la vii si la morti! ajut oamenii in felul meu si nu vorbesc despre asta! cind faci o fapta buna nu trebuie sa stie nici vintul nici pamintul.........decit tu si Dumnezeu! altfel ajuti degeaba.................; iar in cocotieri ai vrea tu sa traiesti dar din pacate nu o sa vezi vreunul real vreodata ..........dar cine stie pe cine mai imbolnavesti si poate primesti vreun act de binefacere! asa vezi si cocotierii...........
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:43
poate ne si traduci,ce spui aici..

2 mil..???
diva a dat 2 mil ,desi nu avea nici in clin, nici in maneca cu eta si nu s-a laudat pe forum..
tot ea l-a ajutat si pe cosmin..

ai ajutat pe cineva si nu recunoaste nimeni.. ??

cocotieri bolnavi...??

Dumnezeu, invocat tocmai de tine..???
ramai in anonimatul tau,prietenii se ajuta la nevoie..!!
acum ,poate eta prietena ta ,se va bucura si de sprijinul tau financiar,te asigur ca are mare nevoie..,ca tot te umfli atat..
sa nu-mi spui ca te-ai dezumflat..

si cum iti spuneam ,iti dau o vata pe bat..,sa-ti treaca supararea pe viata..
desi nu o meriti, anonimo....
noapte buna,oana 81..
noapte buna si voua minunile mele !!
stef_Sultanu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 23:05
pai sultane ........te las sa aberezi pe aci.......ca ma cheama viata reala!!!!!!!! sper sa nu ma visezi la noapte.........am o surpriza pentru tine......dar ai rabdare pina maine,poimaine........ca nu intra zilele in sac! era sa uit de cei sapte ani de acasa:NOAPTE BUNA!
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 23:14
surprise..
sa nu spui ca dai inregistrarile live..

ca imi vorbeam de rau prietenii,ca asta-mi mai trebuie ,voi deveni din ditamai Sultanu' ,un simplu anonim ca tine..
poate te aud serviciile SIE ,SRI...,ca ai facut inregistrari ilegale..
sau serviciile din Franta,ca tot colaboreaza,sa vezi ce topic deschid atunci pt tine..

"ajutooooor,prietena mea FRANNNCE,are nevoie de sprijin ..,CHIFTELUTE...,ca prastie, are baiatu'"


asa deci,noi cetatenii romani suntem ascultati si inregistrati nu numai de servicii ci si de prieteni..
esti de belea,treci si primeste-ti aspirina ,poate iti mai revii un timp..

noapte buna !!
stef_Sultanu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 23:34
Arsena, rautate ce esti tu

Postat pe 23 Ianuarie 2009 23:42
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:49:57
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 21:47:16
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:45:41
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 21:41:53
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:27:58Pai, sa stii ca sunt cam rea


asta am observat demult



draga, ai grija, ca acusi ma molipsesc de la miabela


Adica ...incepi sa ma pupi sau sa ma injuri ca eu am fost singura persoana pupata si injurata de mia ...bine , mai mult pupata


da, incep sa te pup, si ne mutam pe cafeaneaua ariciului


Aaa! Aici m-am prins si io! "Cafeneaua ariciului" - hehehe! M-am prins! M-am prins!
Stati sa ma auto-premiez cu un pup pe frunte, si dupa sa plec in dumu' meu ca iar ma bag in seama pe topicu' asta si sigur vine domnishoara Ciocolata si ma cearta....
Gata, gata, plec
Dor_a
Postat pe 23 Ianuarie 2009 23:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Topicul meu :D 128 De la: 20 Iunie 2012 17:07
sunt fericita in familie cu sotul dar familia ma obsedeaza ce sa fac???? 7 De la: kudika098645 23 Februarie 2010 17:12
minciuna are picioare scurte 40 De la: geo_geo822000 12 Iunie 2009 14:35
La multi ani! 8 De la: relax2010 5 Ianuarie 2009 06:40
un click va rog, nu costa 1 De la: carmenis23 14 Iunie 2010 00:37