Setari Cookie-uri

compatibilitate

buna exista compatibilitate intre o fecioara si un pesti ?
ce parere aveti ?
remoldovan
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:15
http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/143817.html

un vot plz
mikela_my
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:56
De la: remoldovan, la data 2009-01-16 13:15:43buna exista compatibilitate intre o fecioara si un pesti ?
ce parere aveti ?



uite ai fost curioasa sa postezi sa afli uite ce-ti zice compatibilitatea dintre tine si el pesti

Horoscopul iubirii:
femeia Fecioara si barbatul Pesti

Fecioara femeia barbatul Pesti

Barbatul Pesti, peste masura de afectuos, nu are parte de prea multa satisfactie din partea femeii Fecioara, care este foarte retinuta. Femeia Fecioara respinge numeroasele pretentii erotice ale barbatului Pesti si devine excesiv de critica si de cicalitoare.

Si problemele nu se termina aici. Femeia Fecioara, prudenta si logica, nu va tolera gusturile extravagante si îndaratnicia barbatului Pesti. Femeia Fecioara îsi planifica fiecare actiune, pe când barbatul Pesti actioneaza în functie de impulsul de moment si apoi se razgândeste.

Între barbatul Pesti si femeia Fecioara nu poate exista decât o relatie tensionata, iar un eventual mariaj nu le va oferi prea multe satisfactii.

eAstrolog
bruni_eu
Postat pe 20 Ianuarie 2009 23:47
un vot la poza mea ! Aici ai linkul ! Si ma poti adauga in lista ta de prieteni , sa vorbim :) Thanks ! http://www.yuppy.ro/comunitate/concurs/view_item/9116.html
riimaruca
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:54
da un el taur si o ea rac?cum credeti ca merege sau nu merge?
alxaa
Postat pe 27 Ianuarie 2009 09:24
hmmm...
ia cautati pe toate site-urile din lume...cu toate versiunile de zodiac ...sa vedeti compatibilitatea dintre fecioara si leu :))))))


A.
angelofsorrow
Postat pe 13 Martie 2009 10:42
De la: alxaa, la data 2009-01-27 09:24:27da un el taur si o ea rac?cum credeti ca merege sau nu merge?


hmmm... situatia mea si a sotului meu: eu rac, el taur. In mod normal, exista o compatibilitate f mare, cel putin asa spun cartile. acum depinde cat de rac esti si cat de taur e. dar, teoretic, merge f bine.
ralukama
Postat pe 13 Martie 2009 19:25
Eu,fecioara..el sagetator! Undeva citisem ca procentul compatibilitatii dintre aceste doua zodii ar fi foarte mic,si ca sansele ca o astfel de casniciesa rezista sunt minime...
Dar iata ca anii au contrazis acesta predictie care s-a dovedit total eronata! Se implinesc 19 ani de cand sageata lui Cupidon ne-a reunit inimile
Dragostea dainuie ,poate dura,chiar daca si ea se schimba..devine mereu alta,mai frumoasa ..mai matura...mai inteleapta..
lyheartly
Postat pe 17 Iulie 2009 15:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
psiholog 4 De la: pisicuta_razboinica 13 Martie 2009 20:53
Minciuni 45 De la: Andreea3 10 Iunie 2009 10:22
Un apel catre Dvs. 46 De la: polin 3 Decembrie 2011 10:29
Ce sanse are o astfel de relatie, intre parteneri de religii diferite, cu obiceiuri total diferite? 15 De la: lelia_zet 11 Mai 2009 21:10
cine stie sa imi raspunda va rog 5 De la: ranise 7 Februarie 2009 16:35