Setari Cookie-uri

MARIREA SANILOR!!!

Buna! Pentru operatia de marire a sanilor e foarte important ce medic te opereaza. Daca alegi un medic bun nu sunt complicatii, dureri prea mari si rezultatul este frumos! Daca vrei o recomandare, eu am fost la doamna doctor Adina Alberts si o recomand cu incredere. E un medic foarte bun, a fost foarte draguta cu mine si a lucrat foarte frumos! Daca esti interesata suna la clinica ei http://bit.ly/WuYmI6 sau intreaba pe forumul clinicii si cere-i opinia. Pupici!
mdianaaa
Postat pe 7 Martie 2013 11:43
M-am operat la Dr. Fodor Lucian in Cluj si sunt la 2 saptamani de la operatie . In primele 2-4 zile am avut senzatia de apasare pe piept dar dupa ce am facut exercitiile ce mi le-a recomandat, au remis repede. Mi-am pus Mentor de 350 si imi plac foarte mult. Am inteles ca este o firma serioasa. Am primit si un certificat de garantie pe implanturi. Cine si-a mai pus Mentor?
kudika_959007
Postat pe 26 Martie 2014 20:10
una din prietenele mele si a pus implant la dr morad iancu si arata f frumos chiar dak au trecut doar 2 luni!
intr-adevar si ea a simtit o presiune, durerile au fost acceptabile, i s-au dat totusi niste pastile, a avut rezerva ei, a fost mereu supravegheata de personal medical, sincer astea mi se par servicii de calitate!
StefBella
Postat pe 29 Martie 2015 16:58
Buna. Eu am deja 8 luni de cand mi-am pus implanturi, tot la domnul dr. calin dobos am mers si sunt foarte multumita. Sanii arata superb si se simt naturali la atingere. Pot sa dorm pe burta, am fost si la mare,nu am avut nicio problema. Nu regret nicio secunda ca mi-am pus implanturi cu silicon.
kudika_12257
Postat pe 18 August 2015 12:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
remodelare 7 De la: monicblue 12 Septembrie 2013 18:02
tratament anticelulitic, remodelare corporala prin infasare aromaterapeutica in Oradea 3 De la: Indiana_Jones 18 Octombrie 2011 12:27
Dieta minune 3 De la: anastasia_m 6 Martie 2010 10:13
BAI DE NAMOL LA TECHIEGHIOL 3 De la: lollitta 22 Octombrie 2009 09:50
Masaj anticelulitic 16 De la: mariaa_29 12 Iulie 2009 21:20