Setari Cookie-uri

eu sagetator el varsator

eu sagetator el varsator, diferenta de 10 ani intre noi ....... ce ziceti avem cv sanse???? scrietimi va rog
paula_sas
Postat pe 20 Ianuarie 2009 18:57
nici una
intra pe sfantul google si ai sa vezi dea explicatii de ai sa te plictisesti
sirena22
Postat pe 20 Ianuarie 2009 19:01
Te vei plictisi de varsator Pacat de timpul pierdut...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 20 Ianuarie 2009 19:59
Varsatorii sunt de evitat, mai ales de catre sagetatoare ... Ei sunt indiferenti, incapabili de atentie. Cand crezi ca ai scapat de el...isi va aduce aminte de tine.

Nu e compatibilitate mare, decat daca tipul e chiar indragostit si isi doreste ceva foarte serios, altfel...piedere mareeeee de timp, pentru tine desigur

Si eu sunt sagetatoare...si zic din experienta
Aditxa38
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:34
asa este ....ai perfecta dreptate,,,. eu sunt varsator si .... sunt o fire mai libertina....independenta....sau eram pana sa-l cunosc pe el....
alexandra_andreea_20
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:37
Doar poate face diferenta aici.
Si daca exista....WOW scantei si compatibilitate maxima!
Felicitari
Aditxa38
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:39
eu sunt varsator si iubitul meu e taur....ce pareri aveti?
alexandra_andreea_20
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:43
De la: paula_sas, la data 2009-01-20 18:57:26eu sagetator el varsator, diferenta de 10 ani intre noi ....... ce ziceti avem cv sanse???? scrietimi va rog



Horoscopul iubirii:
femeia Sagetator si barbatul Varsator

Sagetator femeia barbatul Varsator

Barbatul Varsator si femeia Sagetator sunt amândoi imprevizibili si dinamici, trasaturi care constituie sarea si piperul în viata lor erotica.

Curiozitatea vie pe care o manifesta barbatul Varsator si femeia Sagetator în viata amoroasa le permite sa-si puna în practica fanteziile erotice. Barbatul Varsator si femeia Sagetator sunt compatibili si în alte domenii: sunt sociabili, se implica în activitati în afara casei, sunt personalitati carismatice si, ca parteneri de viata, stiu sa respecte libertatea celuilalt.

Barbatul Varsator si femeia Sagetator formeaza un cuplu extraordinar, atât într-o relatie scurta, cât si într-un angajament de lunga durata.

eAstrolog
bruni_eu
Postat pe 20 Ianuarie 2009 23:13
De la: alexandra_andreea_20, la data 2009-01-20 22:43:18eu sunt varsator si iubitul meu e taur....ce pareri aveti?

Horoscopul iubirii:
femeia Varsator si barbatul Taur

Varsator femeia barbatul Taur

Femeia Varsator este interiorizata si nu manifesta acelasi interes pentru latura fizica a dragostei. Ea ar prefera o comunicare la nivel mental, însa aceasta nu l-ar satisface pe barbatul Taur, un pasional.

Este posibil ca femeia Varsator sa-l considere pe barbatul Taur prea pretentios. În orice caz, femeii Varsator îi place sa exploreze noi tehnici erotice si, din acest motiv, se va lasa incitata de barbatul Taur.

Între barbatul Taur si femeia Varsator poate exista o relatie ocazionala, dar un eventual mariaj ar fi nepromitator.

eAstrolog


sper sa ti se potriveasca si tie gasiti multe pe net dar preferati sa stie toata lumea cum este partenerul sau partenera voastra in pat asta e
bruni_eu
Postat pe 20 Ianuarie 2009 23:17
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 5 Aprilie 2009 23:27
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 5 Aprilie 2009 23:27
eu sunt la fel, sagetatoare si el varsator... sunt destul de incompatibili..insa suntem de f multi ani impreuna, ca drept dovada ca facem compromisuri.. amandoi... daca va iubiti merge! deci don't worrie!

si pana la urma..daca lui ii place muntele si tie marea//nu ramane decat ca un an sa mergem la mare si unul la munte.sau si si si aia e... totul are o solutie! conteaza sentimentele..restul sunt simple detalii!
cristinne83
Postat pe 12 Octombrie 2009 12:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul pesti este razbunator????? 93 De la: Ioneta_VLAD 11 Septembrie 2011 12:32
telenovelele copilariei .. 9 De la: dark_eye 27 Februarie 2011 17:16
eu taur...el scorpion 35 De la: kudika145728 23 Mai 2010 13:11
buna.... 8 De la: lory_love 28 Iulie 2009 14:30
Este oare femeea Leu fatarnica, egoista, mincinoasa si catastrofal de fitoasa? 43 De la: kudika361115 31 Ianuarie 2011 20:58