Setari Cookie-uri

Chiar il iubesc

Totul sa intamplat akum 4 ani de zile .El a fost primul baiat(Patrick) care lam cunoscut din sc.De atunci tin la el super mult si ma gandesc numai la el.Dar nu stiu ce simte el.Cand vorbeste cu mine se inroseste si pot sa vorbesc orice cu el.Dar cand a aflat cal plac a vrut sa ma faca geloasa cu o fata mai mare ca el cu 2 ani si asta chiar ma calca pe nervi :(.Prietenul lui cel mai bun e si prietenul meu cel mai bun si el mia spus ca Patrick ma place.Nu stiu ce sa inteleg.Cand sunt cu el imi povesteste despre orice ,imi arunca biletzele in ora :X si e tare dragutz:X si nush ce sa cred...dupa cate am observat el ma place dar nu stiu ...Help my :(
ubitica_carina
Postat pe 20 Ianuarie 2009 20:44
barbatii sunt atrasi de ceea ce nu pot avea
asa ca...fii indisponibila si ai sa vezi ce rezultate ai sa ai
lidia_c
Postat pe 25 Ianuarie 2009 11:50
Ubitica ,ai 13 ani.Sa inteleg ca il placi de la 9 ani...
Cred ca poti sa ai o discutie directa cu el...Poti crede ce spun prietenii,dar o sa vezi ca este mult mai ok sa vorbesti cu el .Ma intreb de ce nu a iesit cu tine daca te place..., si a ales o fata mai mare cu 2 ani?
Ai pe altcineva?De ce ar vrea sa te faca geloasa?
Prea multe intrebari,nu?
ella_c
Postat pe 25 Ianuarie 2009 12:04
De la: ubitica_carina, la data 2009-01-20 20:44:59Totul sa intamplat akum 4 ani de zile .El a fost primul baiat(Patrick) care lam cunoscut din sc.De atunci tin la el super mult si ma gandesc numai la el.Dar nu stiu ce simte el.Cand vorbeste cu mine se inroseste si pot sa vorbesc orice cu el.Dar cand a aflat cal plac a vrut sa ma faca geloasa cu o fata mai mare ca el cu 2 ani si asta chiar ma calca pe nervi :(.Prietenul lui cel mai bun e si prietenul meu cel mai bun si el mia spus ca Patrick ma place.Nu stiu ce sa inteleg.Cand sunt cu el imi povesteste despre orice ,imi arunca biletzele in ora :X si e tare dragutz:X si nush ce sa cred...dupa cate am observat el ma place dar nu stiu ...Help my :(
dar cand iam spus cami place de altul a facut o fatza ceva de genu si a zis bn ....nush ce sa cred :( imi ia mereu apararea si imi zambeste si e super de trb:(( si am alfat ca el a vrut sa ma faca geloasa si a reusit:) daca o sai spun cal plac cum va ractiona?
ubitica_carina
Postat pe 25 Februarie 2009 20:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Topicuri diverse... si indelung comentate!!! 12 De la: kyty_katy 29 August 2009 18:58
iubire imposibila 2 De la: polly_ 10 Noiembrie 2009 17:27
nu stiu exact ce simt si pentru cine.. 16 De la: kudika_alexia051568 20 Iulie 2009 19:37
sa renunt la el sau..? 33 De la: puiut_77 22 Februarie 2011 14:52
Posibil obsesie 15 De la: Calandrinon 30 Noiembrie 2009 21:32