Setari Cookie-uri

Dragii mei deschideti bine ochii cit timp se mai poate!

Chiar nu am inteles ce e cu atatea discutii pe tema asta..........k vine sfarsitul ..........si in 1999 si 2000 s-a spus la fel cum apare ceva nou apare si ideea de sfarsit......daca chiar va veni sfarsitul va veni fie cu aceste cipuri fie fara aceste cipuri........nu depinde de noi ci de Cel de sus..........asa ca.....dati-le pace sa puna cate cipuri vor serios
baronmiau
Postat pe 3 Februarie 2009 21:13
De la: liliana2005, la data 2009-02-03 14:30:41Nu ma intereseaza daca pun [ de un ] 69 .

Am intalnit la viata mea ... una, doua...am mai auzit ... un, doua... , dar sa spui asa B L A S F E M I E
!!!!!!! ....aici in casa asta... nu pot sa zic decat Pieri Satana !

Auzisem ca din unele femei trebuie scos un drac, iata aici exemplul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lili, sa vii sa-ti scot dracul din tine (fa programare in avans, dar mai bine spune ca vii din partea .... stii tu.... sa intri in fata, sa nu mai stai la coada)
X X X

Postat pe 3 Februarie 2009 21:32
De la: Roco, la data 2009-02-03 21:32:11
De la: liliana2005, la data 2009-02-03 14:30:41Nu ma intereseaza daca pun [ de un ] 69 .

Am intalnit la viata mea ... una, doua...am mai auzit ... un, doua... , dar sa spui asa B L A S F E M I E
!!!!!!! ....aici in casa asta... nu pot sa zic decat Pieri Satana !

Auzisem ca din unele femei trebuie scos un drac, iata aici exemplul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lili, sa vii sa-ti scot dracul din tine (fa programare in avans, dar mai bine spune ca vii din partea .... stii tu.... sa intri in fata, sa nu mai stai la coada)
X X X




Mai daca citezi macar citeaza ce am scris eu, nu ceea ce a inventat imaginatia ta.
Ai auzit ca din unele femei trebuie scos un drac iar eu sunt exemplul?? Ma intreb ce parere are prietena ta despre tine...care prietena zici?
Nu prea stiu cum sa iau comentariul tau ca adevarul e ca nu sunt deloc o persoana religioasa. Credincioasa sunt si nimic si nimeni in lumea asta n-o sa ma convinga ca nu exista Dumnezeu.
Pe de alta parte sunt o persoana foarte dezinhibata asa ca o sa trec cu vederea faptul ca dupa ce ca tu ai adus in discutie minunatul numar 69, ai mai si continuat sa o tii pe a ta. E vreo problema pe undeva, ceva ce nu ai, iti lipseste ceva anume si te razbuni pe oamenii pe care nu-i cunosti ca-i mai usor?
liliana2005
Postat pe 3 Februarie 2009 21:57
scurtcircuit pe sinapsa responsabila cu debitul verbal....
de acolo si numarul respectiv pare de toata jena....

roco mama.. eu sunt roscata ...nu vrei sa ne luam in colt la o bere???

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Februarie 2009 01:41
vin si eu daca ma primiti :-P
googoodoll
Postat pe 4 Februarie 2009 01:47
De la: googoodoll, la data 2009-02-04 01:47:42vin si eu daca ma primiti :-P


papausoi cu cea mai mare placere...
dupa 15 februarie....
da o raita prin bv si dau mai multe beri....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Februarie 2009 01:50
ahhh, ce-as veni, dar nu pot pana la pasti :(
oricum, e mai bine atunci, poate se deschid terasele, ca io fumez !
googoodoll
Postat pe 4 Februarie 2009 01:59
aaaahhhh si tu ai auzit ca eu nu fumez....????

pai sa fie cu noroc papusoi se deschid sigur terasele pan' la paste....

asa ca nu ai scuze sa nu vi...

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Februarie 2009 02:01
o sa dau sfoara-n tara (mesaj privat) :D si rezolvam musai
googoodoll
Postat pe 4 Februarie 2009 02:03
Dandanaua si Googoodoll, ca sa nu va suparati

Vin cu placere, si eu fumez momental, dar sper sa ma las, pentru asta fac tratament cu ginseng, gerovital si scoalatot.
Si eu va astept la Bucale, daca veniti si aveti timp, ne cunoastem, ne impacam la o.... si la un....
(sa nu ziceti mic).

Postat pe 4 Februarie 2009 22:04
cine scrie despre aceste numere 666 in cipuri si coduri de bare poate vine cu o explicatie CLARA cum anume sunt reprezentate aceste cifre si de unde anume stie patriarhia de asa ceva ! am mai intalnit pe diverse bloguri fizician care sustine aceasta teorie a cifrelor in codurile de bare insa cand a fost rugat sa dea anumite explicatii... liniste ! asa ca va rog frumos, cand mai faceti telefonul fara fir, expluneti clar despre ce e vorba ! ma si mir cum unii mai au timp sa fie atat de credinciosi in timp ce-i ameninta pe altii cu focul iadului ! Multumesc !
royan
Postat pe 8 Februarie 2009 15:33
De la: royan, la data 2009-02-08 15:33:04cine scrie despre aceste numere 666 in cipuri si coduri de bare poate vine cu o explicatie CLARA cum anume sunt reprezentate aceste cifre si de unde anume stie patriarhia de asa ceva ! am mai intalnit pe diverse bloguri fizician care sustine aceasta teorie a cifrelor in codurile de bare insa cand a fost rugat sa dea anumite explicatii... liniste ! asa ca va rog frumos, cand mai faceti telefonul fara fir, expluneti clar despre ce e vorba ! ma si mir cum unii mai au timp sa fie atat de credinciosi in timp ce-i ameninta pe altii cu focul iadului ! Multumesc !


Cu placere.....
liza24_84
Postat pe 8 Februarie 2009 18:40
Shambala,asa iti trebuie daca vrei sa faci educatie religioasa pe Kudika...Asa am vrut si eu odata sa raspund la un topic unei fete care intreba ceva despre Dumnezeu,si mi-au sarit toti in cap sa ma Daca pronunti cuvantul Dumnezeu,preoti,o sa fii ciuca batailor de joc a multora si numita fanatica.
Daca Hristos ar fi trait pe pamant in zilele noastre mai multi oameni decat acum 2000 de ani l-ar fi facut fanatic si l-ar fi rastignit.
Referitor la ce ai scris tu,cred ca trebuia sa dai citatele din Biblie referitor la marcarea cu numarul fiarei ,ca sa-i lamuresti pe cei care nu au cunostinte:
Apocalipsa 13/16-18
"ªi a fãcut ca toþi: mici ºi mari, bogaþi ºi sãraci, slobozi ºi robi, sã primeascã un semn pe mâna dreaptã sau pe frunte,ºi nimeni sã nu poatã cumpãra sau vinde, fãrã sã aibã semnul acesta, adicã numele fiarei sau numãrul numelui ei. Aici e înþelepciunea. Cine are pricepere, sã socoteascã numãrul fiarei. Cãci este un numãr de om. ªi numãrul ei este: ºase sute ºaizeci ºi ºase."
Iata si rasplata pt cei care vor primi numarul din orice motiv,reavointa ,compromis pt a trai bine sau nestiinta:
"Si al treilea inger a venit dupa ei, strigand cu glas puternic: Cine se inchina fiarei si chipul ei si primeste semnul ei pe fruntea lui, sau pe mana lui,
Va bea si el din vinul aprinderii lui Dumnezeu, turnat neamestecat, in potirul maniei Sale, si se va chinui in foc si in pucioasa, inaintea sfintilor ingeri si inaintea Mielului.
Si fumul chinului lor se suie in vecii vecilor. Si nu au odihna nici ziua nici noaptea cei ce se inchina fiarei si chipului ei si oricine primeste semnul numelui ei. "

Pe de alta parte,esti de apreciat ca vrei sa aduci la cunostinta kudicelor un lucru din Biblie ale caror preocupari
ri in majoritate le-ai surprins foarte bine,adica placerile ,si nu spiritualitatea.Esti de apreciat pt ca acesta e un lucru f greu pentru ca vei fi nevoita sa suporti multe jigniri.
Va doresc intelepciuine si celor care nu stiu nimic sa va informati pt binele vostru.
sylvynet
Postat pe 9 Iunie 2009 22:24
inca un rasp fara cuvinte!!
anca0704
Postat pe 9 Iunie 2009 22:27
De la: sylvynet, la data 2009-06-09 22:24:46Shambala,........
Va doresc intelepciuine si celor care nu stiu nimic sa va informati pt binele vostru.


sa-mi fie cu iertare interventia, da' ma scarpin de fiecare data la ochiu' stang cand vad cate un mesaj pompos cu citate din biblie. credinta se transmite prin viu grai si din inima!
dupa biblia on lain si citatele rasfirate printre pilde , ce urmeaza?
poate binecuvantari on lain...sau iertarea pacatelor on line. cum ar suna:
-parinte , am pacatuit!
-fata taichii , da-i drumu' la web si baga capu' sub tastatura. acu' baga mesaj, ai pacatut virtual?
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 22:34
Shambala,cum iti spuneam,am raspuns unei fete aici care a pus o intrebare legata de un pacat din Biblie si despre Dumnezeu,si au inceput cu jignirile.Unele incepusera cu lozincile obisnuite de genul"Credinta tebuie sa fie in inima ta,nu trebuie neaparat sa faci ce scrie in Biblie,ca acum trebuie sa fim moderni,sa fim mai destupati la minte,fara prejudecati.,vorbe care nu au nici o logica pentru ca atunci cand afirmi ca il iubesti pe Dumnezeu si crezi in El in inima ta trebuie sa-i urmezi si poruncile.
Ca sa nu mai vorbim de faptul ca nu il consideri depasit in raport cu vremurile pe care le traim si in raport cu noi.
Sa-mi fie cu iertare daca am suparat pe cineva.
sylvynet
Postat pe 9 Iunie 2009 22:44
sa-mi fie cu iertare iara, da' cine...e shambala?
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 22:44
De la: Adora_me, la data 2009-02-03 09:36:43Este un fapt psihologic cunoscut ca majoritatea criminalilor marturisesc crima înainte de a muri. Protocoalele Maestrilor Francmasoni constituie o asemenea dovada. Ce sunt aceste protocoale decât o îngrozitoare marturisire a tuturor suferintelor si mizeriilor pe care le-au provocat si înca le mai provoaca FRANCMASONII.Ele ne ofera totodata cheia secreta pentru a întelege tot raul facut de ei ce bântuie astazi în omenire. În \"lumina\" Protocoalelor se patrund mai exact si mai adânc adevaratele cauze ale framântarilor sociale si politice, generate cu o diabolica abilitate de FRANCMASONI, de la Marea Revolutie Franceza încoace.Dupa cum vedem în zilele noastre, se merge cu pasi repezi spre finalizarea planului masonic, caci aceste \"profetii\", concretizate în cele 24 de Protocoale în anul 1897, deci acum aproape 100 de ani, au dus la subjugarea Rusiei de catre francmasoni, Rusia devenind astfel cartierul general al acestora.
David Rockefeller a spus la o adunare a grupului Bilderberg din iunie 1991, multumind marilor ziare
pentru minciuna si duplicitatea lor: \"Ne-ar fi fost imposibil sa transformam în realitate planul nostru francmasonic mondial daca in toti acesti ani s-ar fi revarsat lumina publicitatii asupra noastra. Dar acum lumea e mai evoluata si e pregatita sa marsaluiasca spre un guvern mondial. Desigur ca suveranitatea supranationala a unei elite intelectuale si bancare este preferabila autodeterminarii nationale practicata în secolele trecute.\"
Dr. Kurk E. Koch, care circula si tine conferinte la marile universitati din lume despre Noua Ordine Mondiala, stiinte oculte, si alte asemenea subiecte, descrie astfel aceasta noua ordine: \"Sistemul va avea o moneda unica, o limba unica, un sistem politic unic, un sistem judiciar unic, un singur conducator, o singura religie... Fiecare om va avea un numar de înregistrare, fara de care nu va avea voie sa cumpere sau sa vânda nimic; si va fi o singura biserica universala. Cine refuza sa faca parte din acest sistem universal nu va avea dreptul sa traiasca\"
Deci constructorii Noii Ordini Mondiale nu-si ascund intentiile; totusi, omul de rând nu stie nimic din toate acestea.
Omul de rând are drept unica hrana spirituala si unica sursa de informatie ziarele - si în ultimii 30 de ani, de când noua scolarizare de stat americana l-a facut analfabet, televizorul.



nu inteleg de ce ati ignorat commentul de mai sus. sau voi nu traiti pe lumea asta si nu stiti care sunt planurile de viitor in ceea ce ne priveste? Ignoranta e mai cruda decat prostia. Si numai datorita ignorantei noastre vor fi aduse la indeplinire. App, aici nu vb de povesti cu 666, vb de stapanii lumii. Da, vedeti bine, vb de francmasonii, cei care controleaza lumea asta in care traim NOI, vb de francmasonii care ne controleaza guvernele, cei care au provocat criza asta de care ne jelim toti, unii la altii, ca "vaiii, tu, ce oribil!", iar atunci cand cineva vine cu o informatie de genul asta spunem "hai, plimba ursu', cum poti sa crezi asa ceva?" Eu cred ca ar trebui sa va informati mai mult, nu sa stati in fata tv-ului la telenoveaua preferata sau la meciul echipei favorite, cand rahatul asta de lume se duce de rapa si noi ajungem SCLAVI. Pt ca asta vom ajunge. Iar atunci va fi poate prea tarziu sa mai schimbam ceva.
hotaru
Postat pe 10 Iunie 2009 05:36
De la: geo_x, la data 2009-06-09 22:44:53sa-mi fie cu iertare iara, da' cine...e shambala?


Ei nah..pe ce topic ai scris? Te-a derutat l-ul dublu?
liliana2005
Postat pe 11 Iunie 2009 12:18
e ceva cu ochi bulbucati, parca, nu!?
geo_x
Postat pe 11 Iunie 2009 12:22
De la: hotaru, la data 2009-06-10 05:36:33
De la: Adora_me, la data 2009-02-03 09:36:43Este un fapt psihologic cunoscut ca majoritatea criminalilor marturisesc crima înainte de a muri. Protocoalele Maestrilor Francmasoni constituie o asemenea dovada. Ce sunt aceste protocoale decât o îngrozitoare marturisire a tuturor suferintelor si mizeriilor pe care le-au provocat si înca le mai provoaca FRANCMASONII.Ele ne ofera totodata cheia secreta pentru a întelege tot raul facut de ei ce bântuie astazi în omenire. În \"lumina\" Protocoalelor se patrund mai exact si mai adânc adevaratele cauze ale framântarilor sociale si politice, generate cu o diabolica abilitate de FRANCMASONI, de la Marea Revolutie Franceza încoace.Dupa cum vedem în zilele noastre, se merge cu pasi repezi spre finalizarea planului masonic, caci aceste \"profetii\", concretizate în cele 24 de Protocoale în anul 1897, deci acum aproape 100 de ani, au dus la subjugarea Rusiei de catre francmasoni, Rusia devenind astfel cartierul general al acestora.
David Rockefeller a spus la o adunare a grupului Bilderberg din iunie 1991, multumind marilor ziare
pentru minciuna si duplicitatea lor: \"Ne-ar fi fost imposibil sa transformam în realitate planul nostru francmasonic mondial daca in toti acesti ani s-ar fi revarsat lumina publicitatii asupra noastra. Dar acum lumea e mai evoluata si e pregatita sa marsaluiasca spre un guvern mondial. Desigur ca suveranitatea supranationala a unei elite intelectuale si bancare este preferabila autodeterminarii nationale practicata în secolele trecute.\"
Dr. Kurk E. Koch, care circula si tine conferinte la marile universitati din lume despre Noua Ordine Mondiala, stiinte oculte, si alte asemenea subiecte, descrie astfel aceasta noua ordine: \"Sistemul va avea o moneda unica, o limba unica, un sistem politic unic, un sistem judiciar unic, un singur conducator, o singura religie... Fiecare om va avea un numar de înregistrare, fara de care nu va avea voie sa cumpere sau sa vânda nimic; si va fi o singura biserica universala. Cine refuza sa faca parte din acest sistem universal nu va avea dreptul sa traiasca\"
Deci constructorii Noii Ordini Mondiale nu-si ascund intentiile; totusi, omul de rând nu stie nimic din toate acestea.
Omul de rând are drept unica hrana spirituala si unica sursa de informatie ziarele - si în ultimii 30 de ani, de când noua scolarizare de stat americana l-a facut analfabet, televizorul.



nu inteleg de ce ati ignorat commentul de mai sus. sau voi nu traiti pe lumea asta si nu stiti care sunt planurile de viitor in ceea ce ne priveste? Ignoranta e mai cruda decat prostia. Si numai datorita ignorantei noastre vor fi aduse la indeplinire. App, aici nu vb de povesti cu 666, vb de stapanii lumii. Da, vedeti bine, vb de francmasonii, cei care controleaza lumea asta in care traim NOI, vb de francmasonii care ne controleaza guvernele, cei care au provocat criza asta de care ne jelim toti, unii la altii, ca "vaiii, tu, ce oribil!", iar atunci cand cineva vine cu o informatie de genul asta spunem "hai, plimba ursu', cum poti sa crezi asa ceva?" Eu cred ca ar trebui sa va informati mai mult, nu sa stati in fata tv-ului la telenoveaua preferata sau la meciul echipei favorite, cand rahatul asta de lume se duce de rapa si noi ajungem SCLAVI. Pt ca asta vom ajunge. Iar atunci va fi poate prea tarziu sa mai schimbam ceva.


Traiesc in lumea asta si nu stiu care sunt planurile de viitor in ceea ce ma priveste...nu-i stiu nici pe francmasoni, nici bunica-mea nu-i stie, nici maica-mea, e bai mare?? Sunt o ignoranta ce sa-i faci??
Haide mai, care criza? Crezi ca ma intereseaza pe mine de criza? Mie mi s-a marit salarul acum o luna, de ce m-ar interesa? Ok, de acord, exista o criza la nivel mondial, dar chiar nu poate omul sa-si traiasca viata in pace fara sa vina cineva sa-l numeasca ignorant....nu ma uit la telenovele, nu m-am uitat in viata mea, nu as urmari nici un fel de sport nici daca m-ai plati, stau in casa, ma joc cu animalele, pregatesc cursuri, programe, mai citesc cate ceva din cand in cand..dar nu ma intereseaza de francmasoni!!!
liliana2005
Postat pe 11 Iunie 2009 12:25
De la: geo_x, la data 2009-06-11 12:22:22e ceva cu ochi bulbucati, parca, nu!?


Ceva ceva, da
liliana2005
Postat pe 11 Iunie 2009 12:28
Cat stai la bine si caldutz in casa viata e roz:) de ce sa ne incarcam creierul cu aberatii?:)) Daca nu e un subiect de gen zodii sau sex nu prezinta interes..hai mai bine sa spunem bancuri e mai fun ...si mai bine sa ne luam la misto unii pe altii cum am observat ca se practica aici .Si daca observati ceva, noi raspundem in general la huliganisme si abordari necioplite, nu se poate mai mult.
M1dnight
Postat pe 11 Iunie 2009 19:40
De la: liliana2005, la data 2009-06-11 12:25:10
De la: hotaru, la data 2009-06-10 05:36:33
De la: Adora_me, la data 2009-02-03 09:36:43Este un fapt psihologic cunoscut ca majoritatea criminalilor marturisesc crima înainte de a muri. Protocoalele Maestrilor Francmasoni constituie o asemenea dovada. Ce sunt aceste protocoale decât o îngrozitoare marturisire a tuturor suferintelor si mizeriilor pe care le-au provocat si înca le mai provoaca FRANCMASONII.Ele ne ofera totodata cheia secreta pentru a întelege tot raul facut de ei ce bântuie astazi în omenire. În \"lumina\" Protocoalelor se patrund mai exact si mai adânc adevaratele cauze ale framântarilor sociale si politice, generate cu o diabolica abilitate de FRANCMASONI, de la Marea Revolutie Franceza încoace.Dupa cum vedem în zilele noastre, se merge cu pasi repezi spre finalizarea planului masonic, caci aceste \"profetii\", concretizate în cele 24 de Protocoale în anul 1897, deci acum aproape 100 de ani, au dus la subjugarea Rusiei de catre francmasoni, Rusia devenind astfel cartierul general al acestora.
David Rockefeller a spus la o adunare a grupului Bilderberg din iunie 1991, multumind marilor ziare
pentru minciuna si duplicitatea lor: \"Ne-ar fi fost imposibil sa transformam în realitate planul nostru francmasonic mondial daca in toti acesti ani s-ar fi revarsat lumina publicitatii asupra noastra. Dar acum lumea e mai evoluata si e pregatita sa marsaluiasca spre un guvern mondial. Desigur ca suveranitatea supranationala a unei elite intelectuale si bancare este preferabila autodeterminarii nationale practicata în secolele trecute.\"
Dr. Kurk E. Koch, care circula si tine conferinte la marile universitati din lume despre Noua Ordine Mondiala, stiinte oculte, si alte asemenea subiecte, descrie astfel aceasta noua ordine: \"Sistemul va avea o moneda unica, o limba unica, un sistem politic unic, un sistem judiciar unic, un singur conducator, o singura religie... Fiecare om va avea un numar de înregistrare, fara de care nu va avea voie sa cumpere sau sa vânda nimic; si va fi o singura biserica universala. Cine refuza sa faca parte din acest sistem universal nu va avea dreptul sa traiasca\"
Deci constructorii Noii Ordini Mondiale nu-si ascund intentiile; totusi, omul de rând nu stie nimic din toate acestea.
Omul de rând are drept unica hrana spirituala si unica sursa de informatie ziarele - si în ultimii 30 de ani, de când noua scolarizare de stat americana l-a facut analfabet, televizorul.



nu inteleg de ce ati ignorat commentul de mai sus. sau voi nu traiti pe lumea asta si nu stiti care sunt planurile de viitor in ceea ce ne priveste? Ignoranta e mai cruda decat prostia. Si numai datorita ignorantei noastre vor fi aduse la indeplinire. App, aici nu vb de povesti cu 666, vb de stapanii lumii. Da, vedeti bine, vb de francmasonii, cei care controleaza lumea asta in care traim NOI, vb de francmasonii care ne controleaza guvernele, cei care au provocat criza asta de care ne jelim toti, unii la altii, ca "vaiii, tu, ce oribil!", iar atunci cand cineva vine cu o informatie de genul asta spunem "hai, plimba ursu', cum poti sa crezi asa ceva?" Eu cred ca ar trebui sa va informati mai mult, nu sa stati in fata tv-ului la telenoveaua preferata sau la meciul echipei favorite, cand rahatul asta de lume se duce de rapa si noi ajungem SCLAVI. Pt ca asta vom ajunge. Iar atunci va fi poate prea tarziu sa mai schimbam ceva.


Traiesc in lumea asta si nu stiu care sunt planurile de viitor in ceea ce ma priveste...nu-i stiu nici pe francmasoni, nici bunica-mea nu-i stie, nici maica-mea, e bai mare?? Sunt o ignoranta ce sa-i faci??
Haide mai, care criza? Crezi ca ma intereseaza pe mine de criza? Mie mi s-a marit salarul acum o luna, de ce m-ar interesa? Ok, de acord, exista o criza la nivel mondial, dar chiar nu poate omul sa-si traiasca viata in pace fara sa vina cineva sa-l numeasca ignorant....nu ma uit la telenovele, nu m-am uitat in viata mea, nu as urmari nici un fel de sport nici daca m-ai plati, stau in casa, ma joc cu animalele, pregatesc cursuri, programe, mai citesc cate ceva din cand in cand..dar nu ma intereseaza de francmasoni!!!
sylvynet
Postat pe 11 Iunie 2009 19:56
Pt Liliana 2005 care a postat acest comentariu>
"Traiesc in lumea asta si nu stiu care sunt planurile de viitor in ceea ce ma priveste...nu-i stiu nici pe francmasoni, nici bunica-mea nu-i stie, nici maica-mea, e bai mare?? Sunt o ignoranta ce sa-i faci??
Haide mai, care criza? Crezi ca ma intereseaza pe mine de criza? Mie mi s-a marit salarul acum o luna, de ce m-ar interesa? Ok, de acord, exista o criza la nivel mondial, dar chiar nu poate omul sa-si traiasca viata in pace fara sa vina cineva sa-l numeasca ignorant....nu ma uit la telenovele, nu m-am uitat in viata mea, nu as urmari nici un fel de sport nici daca m-ai plati, stau in casa, ma joc cu animalele, pregatesc cursuri, programe, mai citesc cate ceva din cand in cand..dar nu ma intereseaza de francmasoni!!! "
Iti dedic in mod special acest desen animat-fabula si tuturor care nu cred in Noua Ordine Mondiala si planul de distrugere a omenirii al Francmasonilor.E pacat ca inca mai avem o sursa de informatie libera si nu profitam de ea-adica Internetul.
Deci vizionare placuta!Te recunosti in acest desen animat?
http://www.youtube.com/watch?v=aerj4qXPHJc
sylvynet
Postat pe 11 Iunie 2009 20:15
Daca linkul cu desenul animat cumva nu functioneaza,dati-i un copy paste pe google si cautati-l:

http://www.youtube.com/watch?v=aerj4qXPHJc
sylvynet
Postat pe 11 Iunie 2009 20:21
De la: sylvynet, la data 2009-06-11 20:21:53Daca linkul cu desenul animat cumva nu functioneaza,dati-i un copy paste pe google si cautati-l:

http://www.youtube.com/watch?v=aerj4qXPHJc


fara sa vad desenul... ma gandesc... ori esti modoveanca... ori iti plac desenele:P... s ane uitam pana la final;)
mirogow
Postat pe 11 Iunie 2009 20:24
fain de desenul:)
mirogow
Postat pe 11 Iunie 2009 20:31
De la: sylvynet, la data 2009-06-11 20:15:32Pt Liliana 2005 care a postat acest comentariu>
"Traiesc in lumea asta si nu stiu care sunt planurile de viitor in ceea ce ma priveste...nu-i stiu nici pe francmasoni, nici bunica-mea nu-i stie, nici maica-mea, e bai mare?? Sunt o ignoranta ce sa-i faci??
Haide mai, care criza? Crezi ca ma intereseaza pe mine de criza? Mie mi s-a marit salarul acum o luna, de ce m-ar interesa? Ok, de acord, exista o criza la nivel mondial, dar chiar nu poate omul sa-si traiasca viata in pace fara sa vina cineva sa-l numeasca ignorant....nu ma uit la telenovele, nu m-am uitat in viata mea, nu as urmari nici un fel de sport nici daca m-ai plati, stau in casa, ma joc cu animalele, pregatesc cursuri, programe, mai citesc cate ceva din cand in cand..dar nu ma intereseaza de francmasoni!!! "
Iti dedic in mod special acest desen animat-fabula si tuturor care nu cred in Noua Ordine Mondiala si planul de distrugere a omenirii al Francmasonilor.E pacat ca inca mai avem o sursa de informatie libera si nu profitam de ea-adica Internetul.
Deci vizionare placuta!Te recunosti in acest desen animat?
http://www.youtube.com/watch?v=aerj4qXPHJc


Draga mea, tu chiar crezi ca am eu timp sa ma uit la desene animate?
Daca o sa reusesc iti raspund, bine?
liliana2005
Postat pe 11 Iunie 2009 21:18
Lili,sa stii ca ma dezamagesti de tot,nu te poti uita la niste desene animate care tin 5 minute? Pe forum ia mai mult timp sa citesti toate opiniile sa vezi cu care esti sau nu esti de acord,si sa scrii un raspuns.
Lui Mirogow ii spun ca nu sunt moldoveanca
,ci sunt chiar nascuta si crescuta in Bucuresti.Dar sunt f amuzante aceste desene in grai moldovenesc,educative si f.adevarate in lumea in care traim noi.
sylvynet
Postat pe 11 Iunie 2009 22:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help!!! 7 De la: alfredodecurtofreco 6 Noiembrie 2010 17:57
sfaturi va rog 8 De la: elenarthemiss 11 Decembrie 2013 10:19
extramoney in concediu de maternitate 4 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:40
am nevoie de un sfat 5 De la: ples_anca 11 Iulie 2009 18:35
Al doilea job 6 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:41