Setari Cookie-uri

Test pentru Fecioare

Am citit aici pareri diferite despre fecioare shi pentru a le intari/contrazice va propun sa raspundeti CU MAINA LA ININA la urmatoarele intrebari! sa vedem ce o sa primesc in rezultat dar....raspundeti intr-adevar cinstit si fara fel de fel de smecherii ,nu vreau sa-mi raspundeti de dragul intrebarilor,ok?


1. Ce virsta ai?
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? )
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?
7.Fumezi?
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite)
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.)
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?
14.Oferi locul in transport celor in virsta?
15.Simti ca aesti o persoana egoista?
16.Eshti zgircita?
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul)


Merci mult ca ati oferit citeva minute pentru a raspunde la intrebarile mele,in viitor am sa chibzuiesc mia mult intrebarile ca sa fac un test mai complex!
O zi frumoasa la toti!!!
Misleo
Postat pe 21 Ianuarie 2009 22:46
ok dar la ce te ajuta raspunsul la aceste intrebari/
claud1982
Postat pe 21 Ianuarie 2009 22:51
pai sa fac shi eu o statistica micutza
Misleo
Postat pe 21 Ianuarie 2009 22:52
si imi spui si mie la final
parerea ta?
claud1982
Postat pe 21 Ianuarie 2009 22:53
Bine!
Misleo
Postat pe 21 Ianuarie 2009 22:57
1. Ce virsta ai?-26 si 5 luni
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? )-DA
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?
UNEORI
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)- NU STAU DELOC PE GANDURI, MA UIT DACA MI AJUNG BANII SI IL ACHIZITIONEZ FARA SA MA MAI GANDESC
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?-DA
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?DEPINDE DE STAREA SUFLETEASCA CARE O AM IN ACEL MOMENT.
7.Fumezi? NU
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite) - da in trafic uneori si in patul conjugal
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?-da iubesc copii foarte mult,nu am momentan iar referitor la numar atatia cati imi va da d-zeu cand va veni momentul
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?-da
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?in urma cu ceva timp aveam insa am primit nenumarate palme care m-au determinat sa nu mai am increder in nimeni,asa ca raspuns final NU
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.)da
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?da si nu numai prieteni chiar si pptr dusmani am aceasta tendinta
14.Oferi locul in transport celor in virsta?da
15.Simti ca aesti o persoana egoista?-NU,cu toate ca de nenumarate ori mi-as fi dorit sa fi fost un pic mai egoista sa ma gandesc mai mult la mine poate nu mai sufeream pana la varsta asta.
16.Eshti zgircita?DELOC nu tin la nimic ofer din toata inima si cu tot sufletul
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul).DA IUBITUL DUPA O RELATIE DE 7 ANI, O RELATIE PLINA DE BATAI ,SI MINCIUNI SI CURVARISIT DIN PARTEA LUI,iar inainte de a pune punct odata ptr tptdeauna am facut pasul si anume acela de a il insela



Sunt curioasa de concluzia care o tragi de pe urma acestui test.succes .o seara buna!





claud1982
Postat pe 21 Ianuarie 2009 23:24
1. Ce virsta ai?-28
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? -Sincer nu prea critic, dar stau si analizez mult, deci oarecum e o critica neexprimata, sa zic asha. Oricum, disec mereu firul in patru, chiar daca tin pentru mine
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?-nu (a se vedea punctul precedent)
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)-Da, asta sunt eu, mereu ma gandesc daca lucrul ala merita banii, daca e practic etc
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?-Da, uneori invidiez sansele pe care unii le au si eu nu
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?-Depinde ce intelegi prin distractie. Imi place sa ies cu prieteni, sa calatoresc, dar am si preocupari solitare
7.Fumezi? Nu fumez, beau numai la zile de nastere, ocazii speciale
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite)- Rar, cand ma scoate cibneva din sarite,
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?-Da, imi doresc copii, probabil doi sau trei, oricum nu unul singur, consider ca avand frati, un copil se dezvolta mult mai bine
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?-Da, sunt
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?- Am 3 prietene de incredere. Am primit si eu destule suturi de la asha zis "prieteni", dar partea buna e ca la greu se vede cine ti-e alaturi cu adevarat, atunci se cern cei adevarati de cei falsi
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? Da
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?-Da, nu vreau sa imi amintesc cati bani am imprumutat si nu am mai primit inapoi nici acum, sau despre faptul ca o amica ma suna numai cand are nevoie de ajutor la curatenie .
14.Oferi locul in transport celor in virsta?- Da
15.Simti ca aesti o persoana egoista?- Nu ma consider egoista, poate chiar fraiera uneori ( este si aceasta o caracteristica a fecioarei? - Sa fie buna cu cine nu merita?)
16.Eshti zgircita?- Nu, uneori sunt zgarcita cu mine, ar trebui sa ma rasfat mai mult, sa imi cumpar ce imi vine
17.Ti-ai inshelat vreo data prietena/prietenul (sotia/sotul).-pana la 25 de ani nici nu concepeam asta, chiar daca relatia respectiva mergea extrem de prost (iesea cu alte fete, ma ignora, se purta urat ), apoi, m-am schimbat (m-am si despartit de baiatul ala ) Acum nu am o relatie inchegata, locuim separat, dar mai am si pe altcineva, deci ..trage tu concluzia Eu una nu ma consider vinovata, pentru ca ca sa poti insela trebuie sa ai o relatie inchegata, iar eu nu am asha ceva
Aladiah
Postat pe 22 Ianuarie 2009 08:48
CEL MAI IMPORTANT TEST PENTRU CINEVA DIN ZODIA FECIOARA, IN SPECIAL O FEMEIE, ESTE SA REZISTE LANGA UN SAGETATOR!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 22 Ianuarie 2009 10:09

1. Ce virsta ai? 21
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? ) nu
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?nu
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa) Il cumpar, daca eu nu imi satisfac placerile atunci cine???
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?nu
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?ponderata
7.Fumezi?nu
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite)nu prea folosesc
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?da, nu am, unu sau doi
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?da, foarte
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?da
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.)daaa
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?da
14.Oferi locul in transport celor in virsta?da
15.Simti ca aesti o persoana egoista?da
16.Eshti zgircita?nu
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul) in relatie cred ca totul functioneaza pe principiul reciprocitatii, nu inseala, nu insel si invers ;D


sweetpie
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:51
Baga si niste poze.

Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:55
1, Implinesc anul acesta 30 de ani.
2. De obicei inainte sa critic ma gandesc si apoi spun ce am de spus.
3. Da, sotul meu mi-a spus asta, dar a fost mereu o critica constructiva si nu una ca sa ma simt superioara lui, Il consider egalul meu si il iubesc asa, dar ca si mine are si defecte si incercam sa ne ajutam sa nu mai gresim.
4. Da, mai am uneori si impulsul cand vad ceva in vitrina si imi place,il cumpar dar nu tot timpul. Acum ca avem si un copil, ii cumpar lui , deci l-am pus pe primul plan pe el.
5. Da din cand in cand mai simt si invidia ca altfel nu as fi om,
6. Prefer sa stau acasa si sa citesc o carte sa ascult muzica sau sa ma uit la tv sau pe net, Dar imi plac si plimbarile prin parc cand sunt cu familia.
7. Nu fumez. Recunosc ca am incercat dar nu m-a pasionat. Mi-e indiferent.
8. Folosesc uneori cuvinte necenzurate dar doar cand cineva ma scoate din sarite.
9. Am un copil, dar nu sunt de parere ca o femeie care nu vrea copii nu e o femeie normala sau nu e implinita. E o aberatie. Ce femeia a fost intai mama sau e mai intai de toate o femeie? Si nu e o chestie de egoism. Se spune ca daca nu ai facut un copil, nu ai scris o carte sau nu ai plantat un pom, ai trait degeaba. Oare cine spune asta? Dar oamenii care nu pot face copii si ii infiaza sau cei care nu sunt scriitori/poeti etc dar care predau si ii invata pe copii sau cei care au grija de natura prin faptul ca nu isi arunca gunoaiele aiurea sau nu calca pe pomi ce e cu ei? Nu sunt tot oameni?
10. Sunt o fire comunicativa, Asa ma vad si ceilalti.
11. Nu am multi prieteni. Am un singur prieten care este sotul meu. Desigur ca mai este si mama mea care e totusi mama.Si mai am si prietene dar nu exagerez cu increderea.
12. Da iubesc si imi este mila de animalele mici-pisici si caini. Am acasa la mama pt ca sta la curte 3 pisici si 3 caini.
13. Da incerc mereu sa imi ajut prietenii si cunostintele cu ce pot macar si cu o vorba buna daca cu altceva nu pot.
14. Da.
15. Am fost acuzata ca sunt putin egoista.Dar nu suntem cu totii putin egoisti?
16. Nu, nu sunt.
17.Nu am inselat pe nimeni nicodata. Chiar daca inainte am fost inselata. Nu sunt pe principiul sa fac la fel. As simti ca ma injosesc si ca ma murdaresc.

TE ROG SA IMI SPUI SI MIE LA CE FOLOSESTE ACEST TEST. Sa vezi daca putem fi sincere sau la ce? Multumesc
O zi buna.
Cris_
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:51
La mine e invers...EU Fecioara si sotia Sagetator
agcorneliu
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:47
1. Ce virsta ai?
21
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? )
DA
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?
Uneori,insa, asta se intampla in orice cuplu indiferent de zodie
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)
il cumpar categoric!
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?
mai de graba admir,decat s invidiez
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?
mie una imi place sa le combin ,in fucntie de dispozitie, de vreme, de buget;)
7.Fumezi?
da
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite)
folosesc ,mai ales la nervi
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?
ii iubesc dar nu-mi place sa am grija de ei prea mult timp, as vrea 1 copil,max 2
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?
sunt destul de comunicativa mai ales cu anumite persoane
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?
hmm...chestia cu prietenia si cu increderea e cam profunda, as zice k in max 3 pers am incredere
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.)
daaaa,mai mult decat de oameni uneori,recunosc ador animalele
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?
din pacate da....
14.Oferi locul in transport celor in virsta?
hmm depinde ...uneori
15.Simti ca aesti o persoana egoista?
am si latura mea egoista ,dar nu ma consider intru-totul egoista
16.Eshti zgircita?
dak e vorba de ceva care-mi place mult ...da sunt
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul)
nu , momentan nu am inselat si de obicei prefer sinceritatea ,nu place inselaciunea/minciuna de nici un fel
andreea_fairytale
Postat pe 1 Februarie 2009 21:04
De la: Misleo, la data 2009-01-21 22:46:15Am citit aici pareri diferite despre fecioare shi pentru a le intari/contrazice va propun sa raspundeti CU MAINA LA ININA la urmatoarele intrebari! sa vedem ce o sa primesc in rezultat dar....raspundeti intr-adevar cinstit si fara fel de fel de smecherii ,nu vreau sa-mi raspundeti de dragul intrebarilor,ok?


1. Ce virsta ai?22
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? )da
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?da
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)nu ezit, il cumpar
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?nu
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?prefer sa stau acasa
7.Fumezi?nu
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite)cateodata, dar nu des
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?nu
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?da
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?nu
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.)da
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?da
14.Oferi locul in transport celor in virsta?da
15.Simti ca aesti o persoana egoista?da
16.Eshti zgircita?nu
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul)
da

Merci mult ca ati oferit citeva minute pentru a raspunde la intrebarile mele,in viitor am sa chibzuiesc mia mult intrebarile ca sa fac un test mai complex!
O zi frumoasa la toti!!!
anonim12345
Postat pe 28 Februarie 2009 17:16
1. 48 si 6 luni
2. am invatat sa imi deschid gura doar daca e nevoie sau mi se cere parerea. Acasa le mai fac morala copiilor, dar nu exagerez, ca nu mai receptioneaza dupa un timp ce li se explica
3. nu, asta e partea unde am pierdut, adica nu am spus totdeauna ce ma deranja sau ce doream sa se schimbe
4. evident ca au prioritate lucrurile utile, indiferent de scopul folosirii lor
5. invidia contine o latura negativa, eu admir si incurajez pe cei ce reusesc
6. le fac pe toate, distractiile /chefurile au nevoie de un motiv - daca imi convin , merg cu placere si ma simt bine
7. da, cam 10-12 tigari zilnic
8. sunt ani multi de cand nu mai injur, dar "pana mea" ori "puii mei" , fir'ar mai iese din gura mea, cand sunt scoasa bine din sarite
9. da ,ii iubesc , am 3 copii- 2 baieti si o fata, voiam 4, ar fi trebuit sa fie 5, dar primii 2 au ajuns doar la 7 si 6 luni de sarcina
10. comunic cu oricine, daca avem subiecte comune si mi se solicita perea. Nu discut orice , cu oricine, dar sunt sociabila
11. prieteni putini si buni, cunostinte multe
12. iubesc animalele, am 2 caini, un porcusor de guineea, as vrea pisica, dar nu se impaca cainii cu ele
13. sunt altruista si mi se pare firesc sa ofer, daca am ce, indiferent cine cere
14. totdeauna
15. tin pentru mine doar problemele mele personale
16. nu
17. n-am inselat nici prietenii pe care i-am avut, nu-mi insel nici sotul - il iubesc
maria_zada
Postat pe 17 Martie 2009 01:33
1. Ce virsta ai? - 37 ANI ;

2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? )- DA ;

3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale? - DA;

4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)- MA GINDESC MULT INAINTE DE A CUMPARA CEVA
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva? - SUNT OM SI EU, DECI, DA

6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?- PREFER SA CITESC, DAR NICI DE LA DISTRACTII NU MA DAU IN LATURI;

7.Fumezi?- NU;

8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite) - RAR !

9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?- IUBESC COPIII SI MI -AS DORI 3-4, DAR DIN PACATE ..........

10.Simti ca eshti o fire comunicabila? - CU SIGURANTA

11.Ai multi prieteni in care ai incredere? - NU ;

12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.)- DA;

13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte? - DA

14.Oferi locul in transport celor in virsta? - DA;

15.Simti ca aesti o persoana egoista? - DA;

16.Eshti zgircita?- SA SPUNEM CUMPATATA ?!

17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul)-NU. DESI AR FI TREBUIT SA FAC LUCRUL ASTA, DAR EU MERG PE PRINCIPIUL CA IN VIATA TOTUL SE PLATESTE !

dany837
Postat pe 5 Iunie 2009 11:12

Buna fetelor, sunt noua aici si as vrea sa aflu mai multe despre zodii.. da sunt fecioara asa ca voila raspunsul la test.. tare as vrea sa inteleg de ce tine acest test.. care e concluzia lui.. sau se vor face statistici la final si vom vedea daca ce se spune despre fecioare este adevarat? oh si am si ascendent in balanta motiv pt care uneori chiar ma comport ca una.. sper sa nu fi influentat raspunsurile balanta din mine:))

1. Ce virsta ai?
27
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? )
Da recunosc :D
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?
Nu, dar mi-au reprosat altii.
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)
Ma invart de cateva ori pe langa el pt ca am nevoie de sfat, dar daca imi place mult il cumpar negresit.
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?
La nivel profesional da.
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?
Prefer sa ies in oras, sa dansez, sa cunosc lume noua.
7.Fumezi?
Nu, dar am incercat altele :P
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite)
Doar cand sunt scoasa din sarite
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?
Imi plac, dar nu pot sa spun ca am innebunesc dupa copii.
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?
Dimpotriva, desi mi se spune des ca sunt foarte sociabila.
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?
Ffffff apropiati 2 restul sunt cunostinte, dar am destul de multa incredere in jumatate din ei.
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.)
Daaaaaaaaa, mi se rupe sufletul cand vad cum le chinuie unii oameni si isi bat joc.
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?
N-as prea zice, desi cand pot si e la indemana de ce nu, dar eu tb sa cunosc omul inainte, ca sa il ajut.
14.Oferi locul in transport celor in virsta?
Doar daca sunt fffff in varsta.
15.Simti ca aesti o persoana egoista?
Nu, dar mi se spune uneori.
16.Eshti zgircita?
Depinde la ce anume, uneori arunc banii pe fereastra, alteori ma zgarcesc
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul)
Niciodata
claudia_kady
Postat pe 6 Iunie 2009 00:56
buna fetelor!si eu sant in zodia fecioara!!!!!!!!!!!!!!ia ba ,da,ba duuuu!!!!!!!!!!!!!m am gandit ca n ar fii rau sa raspund la test poate dupa aceea ne spune mischa la ce i foloseste.v am pupat!!! 1. Ce virsta ai?25 si 11 luni
2Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?da,dar mi a reprosat si ca mi va greselile mele prea mmult
.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat?da ,uneori................................................................... 4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)
(examinez ceea ce mi place,imi verific economiile si dupa aceea il cumpar) ........................................5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?da,dar nu in sensul urat al cuvantului...................................................................................................................................................Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?(depinde de situatie si de starea emotionala,imi doresc unaori sa evadez din barlog

7.Fumezi?- cateodata
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite) -folosesc cuvinte necenzurate cand sant cu prieteni apropiati sau in patul conjugal...........................................................................................9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?da ii iubesc,foarte mult mi am dorit din tot sufletul si mi i doresc in continuare,credca doi ar fii suficienti...........................................................................................................................................10.Simti ca eshti o fire comunicabila?
nu,neaparat desi multi asta au senzatia la prima vedere,am momente cand vreau sa fiu doar eu si ata...........................................................................................................................................................1.Ai multi prieteni in care ai incredere?(nu,da cei pe care i am imi sunt suficienti)....................................12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? da,consider ca au suflet mult mai frumos decat multi dintre semeni nostri.........................................................................Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?-am,nu numai fata de prieteni sau de familie ci si fata de cei care nu mi sant deloc simpatici..........................................................................................................................................14.Oferi locul in transport celor in virsta?-da.....................................................................................................15.Simti ca aesti o persoana egoista?-uneori.........................................................................................................................................16.Eshti zgircita?nu,da mi as dori sa fiu ca sa nu mai fiu luata drept o proasta.....................................................17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul)-da,mi am inselat fostul iubit,pentru ca si eu ca si prima repondenta am avut nesansa sa intalnesc un nebun si dupa 5 ani de batai,jigniri si umilinte am vrut putina iuafectiune..sincer,nu mi pare rau...........Imi cer mii de scuze de felul in care am asezat in pagina da nu ma descurc asa bine la scris.





flori109
Postat pe 21 August 2009 13:27
misleo imi cer scuze daca te am botezat!!!!!
flori109
Postat pe 21 August 2009 13:30
aveti teste din astea si pentru alte zodii cum ar fi balanta?
KezGirl
Postat pe 21 August 2009 14:37
1. Ce virsta ai?-27
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? )-DA
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?
nu
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)- intotdeauna patesc asta, rar se intampla sa vad ceva si sa imi cumpar atunci pe loc
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?-poate ca da, dar cum mai zicea cineva nu cu rautate, intr-un sens pozitiv
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?depinde de starea sufleteasca imi plac si distractiile dar am si momente in care mi-as dori doar sa lenevesc sau sa fac ceva pentru casa
7.Fumezi? nu pentru ca nu-i vad scopul
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite) - da in trafic rar de tot
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?-da iubesc copii foarte mult, nu am dar mi-as dori 2
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?-da
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?in care sa am incredere....mmmm...doar 2
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? DA, incerc sa nu ma mai uit cand tipa cate unu pe strada ca sa nu-l iau si pe el/ea acasa (am deja 2 pisici,3 caini,2 perusi si pana de curand aveam si un iepuras...pe care nu l-am mancat da!!!! a murit :-( )
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?da, cum zicea cineva chiar si pe dusmani...
14.Oferi locul in transport celor in virsta?da
15.Simti ca aesti o persoana egoista?-nu dar as vrea sa reusesc sa fiu macar un pic
16.Eshti zgircita?cu mine da cu ceilalti nu...dar incerc sa ma schimb
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul). da, pe unul singur si-o merita cu varf si indesat, si am facut-o doar ca sa-i demonstrez ca pot si eu, sincer nu m-am simtit asa grozav in consecinta nu am s-o mai fac niciodata,iar prietenul respectiv a zburat din inima mea(el nu era la prima abatere)
kudika061550
Postat pe 21 August 2009 15:17
1. Ce virsta ai?-23
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? )-DA
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?
DA
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)- EZIT MEREU,DESPIC FIRUL IN 4 SI DOAR DACA E INDISPENSABIL IL CUMPAR
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?-UNEORI
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?-DEPINDE DE STARE
7.Fumezi? NU ,VICIILE INSEAMNA SLABICIUNE PT MINE
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite) - DOAR LA NERVI
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?-DA,AM DEJA 1
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?-DA
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?-VREO 2
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? DAP,MI S-A SPUS CA O SA FAC ZOO IN CASA
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?-DA,MEREU,PARCA MA SIMT DEZAMAGITA CAND NU POT ACORDA AJUTORUL CAND MI SE CERE
14.Oferi locul in transport celor in virsta?-DEPINDE ,DE OBICEI DA
15.Simti ca aesti o persoana egoista?-NU ERAM,ACUM AM DEVENIT PUTIN
16.Eshti zgircita?-NU,SUNT DARNICA,DAR AM OBSERVAT CA DOAR CU CEILALTI,DACA ESTE VORBA DE CEVA PENTRU MINE,MA MAI GANDESC
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul).-NU,SUNT DE PARERE CA DACA VREI NEAPARAT PE ALTUL,CEL MAI OK E SA PUI MAI INTAI CAPAT RELATIEI ACTUALE.DAR ASTA TINE DE MORALITATE MAI MULT
beatryce1986
Postat pe 29 August 2009 00:07
De la: Misleo, la data 2009-01-21 22:46:15Am citit aici pareri diferite despre fecioare shi pentru a le intari/contrazice va propun sa raspundeti CU MAINA LA ININA la urmatoarele intrebari! sa vedem ce o sa primesc in rezultat dar....raspundeti intr-adevar cinstit si fara fel de fel de smecherii ,nu vreau sa-mi raspundeti de dragul intrebarilor,ok?


1. Ce virsta ai? 28 si5 zile
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? ) nu neaparat dar vad defecte ce altora nu le sar in ochi
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale? dimpotriva tac si inghit ( in schimb sotul fecioara(7 sept)vede tot)
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa) pai ma gandesc daca chiar il vreau , daca mi-l permit si daca as avea nevoie mai devreme sau mai tarziu)
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva? dap
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios? nu le am cu baruri &co , nici cu cititul si nici cu gatitul ..dar e adevarat sunt "lenta"
7.Fumezi? da
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite)niciodata
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?ii iubesc ma inteleg f bine cu ei..dar inca ma gandesc daca pot creste unul
10.Simti ca eshti o fire comunicabila? sunt f comunicativa cu strainii , cu cei din jurul meu ..mai usor
11.Ai multi prieteni in care ai incredere? doar 3..cate unul ptr fiecare etapa din viata mea
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.)off da , dar totodata sunt "rece" adica daca vad o pisica lovita in strada mi se rupe sufletul dar nu ma duc s-o ridic
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte? ajut atat cat pot ..si cand vine vb de sfaturi doar daca am trecut si eu prin ceva asemanator ..n
14.Oferi locul in transport celor in virsta? da
15.Simti ca aesti o persoana egoista? sunt egoista cand vine vb de lucruile altora , prefer sa-mi cumpar decat sa cer
16.Eshti zgircita? chiar nu
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul) niciodata si nici n-as face-o ..imi place siguranta


Merci mult ca ati oferit citeva minute pentru a raspunde la intrebarile mele,in viitor am sa chibzuiesc mia mult intrebarile ca sa fac un test mai complex!
O zi frumoasa la toti!!!
cantacanta
Postat pe 1 Septembrie 2009 12:31
pfoai...fecioara!!! ....DETEST zodia asta!!! Sotul meu e fecioara si mi-a mancat zilele cu criticile, cicaleala si zgarcenia lui! Daca n-o sa mai fim impreuna, pe viitor o sa fug manacand pamantul de barbatii din zodia asta.
nightsky
Postat pe 3 Septembrie 2009 11:47
1. Ce virsta ai?- 19
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? )- da
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?- da
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)- da
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?- da
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?- cate un pic din fiecare...
7.Fumezi?- NU
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite)- uneori prea des, alteori le uit cu adevarat, depinde si de stare si mediu. incerc sa le evit
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?- as vrea sa am 2, sau chiar 3
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?- uneori
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?- nu foarte multi, atatia cat trebuie
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.)- depinde. uneori da
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?- da
14.Oferi locul in transport celor in virsta?- da
15.Simti ca aesti o persoana egoista? -uneori fiecare din noi este egoist
16.Eshti zgircita?- prea rar
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul)- nu
ralukiss
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:19
Eu am numai ascendentul in fecioara,dar dupa ce am citit intrebarile nu m-am putut abtine sa nu raspund....tu hotarasti dak o sa imi iei in calcul si raspunsurile mele;)
1. Ce virsta ai? 21ANI
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? )CRITIC TOT CE MISCA
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale?DAA,MULTE PERSOANE,NU NUMAI EL
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa)EZIT FOARTE MULT,DE CELE MAI MULTE ORI RENUNT LA IDEEA DE A-L ACHIZITIONA PE MOTIV CA NU E PRACTIC SAU URGENT.
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva?NU CHIAR,VREAU SA CRED CA ADMIR NUMAI :d
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios?NU-MI PLACE RUTINA CA SUNT VARSATOR,DAR UNEORI PREFER SA STAU SI SA MAI FAC CATE CEVA PE ACASA,IN GENERAL.
7.Fumezi?NU,NU MA ATRAGE
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite)INJUR IN PAT SI CAND SUNT FF NERVOASA
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai?IMI PLAC MAI ALES CAND IS MICI,AS VREA SI EU VREO 2 MAXIM
10.Simti ca eshti o fire comunicabila?FOARTE
11.Ai multi prieteni in care ai incredere?AM INCREDERE IN TOATA LUMEA...PANA LA PROBA CONTRARIE
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.)DA...
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte?AJUT PE ORICINE IMI CERE AJUTORUL,IN MASURA POSIBILITATILOR
14.Oferi locul in transport celor in virsta?DE OBICEI DA,IAR CAND NU O FAC(pt ca am prea multe bagaje sau sunt f obosita sau mi-e rau)AM MUSTRARI DE CONSTIINTA
15.Simti ca aesti o persoana egoista?UNEORI SUNT
16.Eshti zgircita?NU,NU CRED
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul)NICIODATA,SI NICI N-AM DE GAND
Altanay
Postat pe 11 Noiembrie 2009 17:03
1. 19 ani si 2 luni
2.da,dar cateodata tin numai pt mine si nu le sp celorlalti;nu vreau sa.i ranesk
3.nu...chiar de multe ori el imi arata greselile mele(el e pesti)
4.de multe ori zit sa-l cumpar,gandindu.ma k mai am nevoie si d alt cva,dar dak am un buget mai gras im fac placerea
5.da si kteodata chiar ma uimesc ce rea pot sa fiu
6.depinde de starea in kre ma aflu..
7.nup
8.kteodata knd nu.mi iese cva;gandesk cu voce tare:d
9.daaaaaaa,la nebunie,mai ales knd sun mici...vreau 4:d
10.da si ma adaptez ffff usor
11.nup...doar in prietenul meu....am avut prieteni kre m-au dezamagit ff tare
12.da
13.da....ajut pe oricine imi cere ajutorul in limita posibiitatilor;vreau sa-i vad bine pe ei iar u o sa ma descurc cum pot
14.da
15.da,uneori
16.nu
17.da,la inceputul relatiei knd sentimetele nu erau ine definite(tin sa precizez k am o relatie de 2 ani;si el a facut.o)
astept statstica despre test
lorycyklo
Postat pe 13 Noiembrie 2009 12:59

1. Ce virsta ai? 18
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? ) DA! Pe mine apoi pe ceilalti...
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale? DA
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa) DA
5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva? DA
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios? DISTRACTII
7.Fumezi? DA, ocazional
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite) Da, dar intre prieteni [un fel de jargon] si foarte rar cuvinte cenzurate cred ca ai vrut sa spui :p
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai? Nu ii iubesc
10.Simti ca eshti o fire comunicabila? DA si Nu
11.Ai multi prieteni in care ai incredere? NU
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.) DA,as face orice sa le ajut
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte? DA, absolut
14.Oferi locul in transport celor in virsta? Cateodata
15.Simti ca aesti o persoana egoista? DA
16.Eshti zgircita? DA
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul) NU,dar comunic cu alte persoane

Gothlady
Postat pe 21 Noiembrie 2009 10:14
1. 35

2.DA, critica personala ... cu restul depinde ( deobicei ma gandesc de 2 x ininte de a face critica cuiva )

3.:) cateodata

4. depinde sunt cazuri cand daca ceva mi place mult, nu conteaza banii , ptr restul mereu se vor ivii ocazii

5.mai depult poate era, dar miam dat seama ca suntem UNCATI in felul nostru si nu avem de ce sa invidiem pe altii, putem fii si noi la fel daca ne dorim , sau chiar mei buni

6.prefer sa pregatesc ceva super delicios la prieteni, familie, pe urma sa citesc o carte buna .... dupa care sa o fac lata la o petrecere reusita :)

7.NU, deloc

8. Nu am obiceiul de a vorbii vulgar, la nervi se mai intimpla sa scape cate un cuvant ... dar in cadru intim poate fii incitant :P.... mai ales barbatilor

9. Ador copii, in prezent am doi ...dar imi doresc cat mai multi ... si nu conteaza de s ai mei sau is ai altora ....

10. DA cind e o comunicare la suprafata, cind vine vb de interiorul meu NU prea

11. NU, prea des ma ars supa... si nu ma mai incred in nimeni, sau ciar in ff putine persoane

12. DA, adun animake de peste tot :)

13. DA, categoric

14. DA

15. depinde din ce unghi te uiti

16. Nu asi zice neaparat zgarcita

17. NU !!!! Dar nici o dta nu e prea tarziu
Arctik76
Postat pe 16 Mai 2010 12:29
1. Ce virsta ai? 37 ani
2.Simti ca esti o persoana ce critica exagerat? (macar uneori ai asha sentiment? ) uneori da pt ca sun o perfectionista:;p
3.Prietenul/prietena ti-a reprosat cindva faptul ca prea mult ii arati greselile sale? nu dar nu ii place adevarul:p
4.In cazul in care vezi in vitrina un lucru care ti-a placut,nu eziti sa-l cumperi? sau te gindeshti ca banii acestia ar putea fi cheltuiti in alt scop (de exemplu pentru a procura ceva pentru casa) daca am bani il cumpar imediat daca i-mi place:;p

5.Simti uneori ca invidiezi pe cineva? nu .
6.Eshti o fire iubitoare de distratii sau preferi mai mult sa stai akasa cu o carte in maina,ori preparind ceva delicios? da stau acasa sa pregatesc cozonaci , prajituri etc.:P

7.Fumezi? nu.
8. folosesti in vocabularul tau cuvinte necenzurate?(daca da,atunci cit de des,e o parte din viata ta sau folosesti doar atunci cind te scoate cineva tare din sarite) se mai intampla cand conduc s-au cand sunt nervoasa :-d
9.Iubesti copii?Citi copilasi ai sau citi ai vrea sa ai? da f mult am un copil:-d
10.Simti ca eshti o fire comunicabila? da foarte dar sunt foarte precauta.
11.Ai multi prieteni in care ai incredere? nu foarte multi ,mai mult familia .
12.Ti-e mila de animalutile micutze shi neajutorate? (pisici,caini etc.) da .
13.Fecioara tipica nu e ste niciodata indiferenta la problemele shi necazurile prietenilor shi mereu incearca sa ajute cu cit e in stare,simti tu oare ca ai shi tu asha tendinte? da daca pot fac orice i-mi sta in putiinta .
14.Oferi locul in transport celor in virsta? da
15.Simti ca aesti o persoana egoista? nu
16.Eshti zgircita? nu din contra dau tot ce am
17.Ti-ai inshelat vrio data prietena/prietenul (sotia/sotul never pt ca sun ......(credincioasa si m-ie frica de dumnezeu
kudika155098
Postat pe 30 Mai 2010 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
berbec 6 De la: Seniora_Alba 28 Martie 2009 18:07
Cum sa abordez un nativ Fecioara (sau Leu) nascut pe 23 august? 40 De la: kudika440335 22 Septembrie 2011 14:49
eu pesti el scorpion 2 De la: Soransky 1 Octombrie 2009 10:17
horoscop 13 De la: Barbie30 2 Noiembrie 2010 10:03
Relatii-compatibilitati 12 De la: kudika050391 16 Septembrie 2009 12:19