Setari Cookie-uri

femeia fecioara - barbatul sagetator ?!?

what the f*#|< is going on?!? da cineva exemple?
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 22 Ianuarie 2009 09:39
Esec Total
Despartiti'va
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 00:01
te va scoate din minti.....!!!!!...aiurea combinatia....dar succes oricum...!!!!
sunt atat de pedanti ...de iti vine sa ii arunci pe geam , plictisitor de meticulosi , enervant de calculati.
in viata lor nu exista aventura ......ci doar calcule si strategii ..existentiale....hahhahahahha....urasc asta, dar nu conteaza opinia mea
ninushk
Postat pe 24 Iulie 2009 09:47



Combinatie fecioara-segetator!!! dureros...fecioara prea vertebrala si posesiva, pe cand sagetatorul un aventurier innascut si foarte greu de tinut in frau... sa nu incerci vreodata sa-i rapesti libertatea de miscare.....daca se fac compromisuri...merge ...de obicei fecioara va fi cea care va face cele mai multe......eu supravietuiesc unui sagetator de 20 ani...dar nu aveti impresia ca este usor...rar dureaza casniciile incheiate intre cei doi...bafta si ....mult curaj daca stii la ce te inhami !!!
kudika001317
Postat pe 24 Iulie 2009 15:01
Tin sa te contrazic !Candva am mai scris ceva ce are legatura cu acest subiect-pe acest site-deci nu vreau sa ma repet!Ideea e ca relatia dintre o fecioara si un sagetator nu e menita pierzaniei decat daca
cei doi nu stiu sa se armonizeze! Sunt casatorita de 19 ani si pot spune ca e OK!
Si apropos nu toti sagetatorii sun aventurieri....dupa cum afirma de altfel ninushk .Poate exista coincidente in ceea ce priveste durabilitatea casniciei intre 2 zodii dar in niciun caz nu e litera de lege!
Noroc!
lyheartly
Postat pe 24 Iulie 2009 17:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE PARERE AVETI DESPRE BARBATUL TAUR ? DAR RELATIA DINTRE O "CAPRICOARNA" SI UN TAUR ? 31 De la: BRAILA 4 Iulie 2013 19:53
marimea ideala 28 De la: v_tino 19 Ianuarie 2013 11:19
eu sagetatoare si el rac, oare ce o sa iasa? 10 De la: kudika023770 7 Octombrie 2011 16:30
Sagetator-Pesti 4 De la: tmihaelita 2 August 2010 16:05
gemeni+ sagetator....rezistam??:))) 16 De la: l_diana_c 22 Aprilie 2009 17:20