Setari Cookie-uri

Cafenea Gay Friendly

Salutare tuturor,,,,pana acum nu ma deschis nici un topic,,,,dar cred ca a venit timpul sa o fac si pe asta
De astazi acesta va fi locul unde voi sta la o cana de povesti si la o gura de cafea,,,,alaturi de toti prietenii mei dragi, si de ce nu, oricine doreste ni se poate alatura atata vreme cat lasa la usa cafenelei motivele de cearta, jicnirile si rautatile.

Va astept cu drag si nu uitati,,,,aici cafeaua este din partea ariciului
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:05
deci am onoarea sa fiu prima clienta.........hai sari repede pe socrela cu o cafeluta.........;sa nu uiti frisca ca te taxez!
FRANNNCE
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:08
o cafea pt frumoasa mea soacra.......................cu toata dragostea de la arici a si niste bere langa ca e inaugurare azi
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:09
si io, si io, si io am venit!!!!
sunt binevenita nu? oricum, eu asa ma simt, ca si acasa, ca tot timpul, nu`i asa aricyko???
BDW
n3buna4u
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:14
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-22 16:09:34o cafea pt frumoasa mea soacra.......................cu toata dragostea de la arici a si niste bere langa ca e inaugurare azi
sa nu indraznesti sa troscanesti berica fara mine........ ca eu iau antibiotic inca.........deci incepind cu simbata dam drumul la alcoale!!!!!!!!! pina atunci bem suculet de portocale!
FRANNNCE
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:16
doamne dili nici aici nu scap de tine? nu-mi ajunge ca esti calare pe mine in pat si mi-ai baut cafea, martini, mancat mancarea,,,pringelsul,,,,,acu apari si aici,,,,,???
iar vrei cafea??????

Doamne ,,,,,,stresanti sunt unii oameni,,,,dar e inaugurare si iti dau
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:17
azi dau eu de baut...la toti... azi se bea pe banii mei
(va sugerez sa aduceti q voi o sticla de apa de acasa, k dak nu de sete muriti, la cati bani am
n3buna4u
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:17
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-22 16:16:16
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-22 16:09:34o cafea pt frumoasa mea soacra.......................cu toata dragostea de la arici a si niste bere langa ca e inaugurare azi
sa nu indraznesti sa troscanesti berica fara mine........ ca eu iau antibiotic inca.........deci incepind cu simbata dam drumul la alcoale!!!!!!!!! pina atunci bem suculet de portocale!



vai soacra mea dar pt tien facem rost de bere fara alcool ca sa troscanim berea impreuna si la inaugurare,,,,,cum sa beau eu fara tine? acu chiar crezi ca sunt capabila de asa ceva???
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:18
De la: n3buna4u, la data 2009-01-22 16:17:29azi dau eu de baut...la toti... azi se bea pe banii mei
(va sugerez sa aduceti q voi o sticla de apa de acasa, k dak nu de sete muriti, la cati bani am


azi se bea pe banii mei virtual,,,ca maine beau eu pe ai tai pe bune in klozet

mama soacra fa o fata repede ca nebunica maine ma cara in club gay,,,,,poate ramai fara mine
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:25
mama soacra a lui aricyk... da sa sti k ti`ai gasit`o bine ... de obicei se zice k soacrele iti dau dureri de cap.... ai sa vezi k e invers:))) q una k asta.... te rogi sa nu te fi nici nascut!!!
n3buna4u
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:27
mda,,,,ea se intelege asa bien cu mine ca e masochista,.,.,,de aia sta pe capul meu zi de zi,,,k ieri a aterizat din germania si diresct la mine a oprit,,,dupa un scurt ocol la soacrasa,,,(acolo nu de placere ci de nevoie)


si ca sa raspund,,,,cum sa nu ubesc eu asa bunaciune de soacra,,,,,fraier sa nu apreciezi asa ceva
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:30
De la: n3buna4u, la data 2009-01-22 16:27:46mama soacra a lui aricyk... da sa sti k ti`ai gasit`o bine ... de obicei se zice k soacrele iti dau dureri de cap.... ai sa vezi k e invers:))) q una k asta.... te rogi sa nu te fi nici nascut!!!
una mai nebuna ca alta............ptr cap luam doliprane!
FRANNNCE
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:49
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-22 16:25:01
De la: n3buna4u, la data 2009-01-22 16:17:29azi dau eu de baut...la toti... azi se bea pe banii mei
(va sugerez sa aduceti q voi o sticla de apa de acasa, k dak nu de sete muriti, la cati bani am


azi se bea pe banii mei virtual,,,ca maine beau eu pe ai tai pe bune in klozet

mama soacra fa o fata repede ca nebunica maine ma cara in club gay,,,,,poate ramai fara mine
deci nu te pierd eu cu una cu doua ca esti pretentioasa.............fugi la distactie si ptr mine ca eu sint cumintica si plec la munte doar asa la zapada ca mosii la pensiune! dar recuperez eu sa nu ma intreci!.....................iar bere fara alcol nu beau ca ruginesc!
FRANNNCE
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:52
hy hy hy a dot domnu si scap de lipitoare,,,,sia inchis laptopul si acusi pleaca a acasa

pacat ca acusi pelc si eu la munca ca ma destrabalam fara ea

ps: o iubesc asa dilimandroasa cum e ea
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:54
shi io shi io shi io... in sfarshit am reushit sa ajung... mai e ceva cafea shi pt mn?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:55
amintire,,,,o cafea si pt tine,,,,,si o bere daca crezi ca merge,,,daca nu schimbam bautura
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:00
dci, c s intampla k am postat shi nu mi-a aparut raspunsu
da... ash vrea direct o bere, pogonico.... dar redd's sa fie neaparat! multumesc
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:07
Ataaaaaaaaaaaaaaat! Cine e cea mai friendly friend of urs????????

....SI EU TE IUBESC PUFIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!


the sweetest thing walking around in Kudiland... . Aricelul MEEEU! Mwaaaah
Kittynelle
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:09
De la: _Jolie_, la data 2009-01-22 17:09:11Ataaaaaaaaaaaaaaat! Cine e cea mai friendly friend of urs????????

....SI EU TE IUBESC PUFIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!


the sweetest thing walking around in Kudiland... . Aricelul MEEEU! Mwaaaah




TE IUBESCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC PUFFFFIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII



BINE AI VENIT IN CAFENEAUA NOASTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tre sa facem o revolutie,,,,,,,,,,,,,,,sa luam topurile cu cafeneaua noastra,,,,,,,,,,,,,,,
Ce draq doar am numai invitati de seama,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Puffi,,,,,cafea nuti dau dar ofer niste pufarine si un cartus de tigari slim,,,,, merge????

aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:12
Davidoff superslims sa fie ... cu cel mai tare smoking conferencecall buddy ... Aricicutza mea
Kittynelle
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:16
io tocami m-am delectat cu una tigareta mentolita parliamita shi subtirik
unde-i bericik mea, pogonico?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:18
amintiori uite naveta de bere

nu cer bani pe ele,,,,dar daca oferi un vot de 5 stelutze nu e cu suparare sa stii.....



pufiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii davidoff sunt printzeso,,,toto ce e mai bun pt nevasta mea,,,,,,
sa zici tu ca nu te tin ca-n puf pufffiiiiiiii
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:22
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-01-22 17:18:13io tocami m-am delectat cu una tigareta mentolita parliamita shi subtirik
unde-i bericik mea, pogonico?


Vai ce dragut , hai sa vbim in diminutive sa fim scumpeleeeee ( Aricica stie)
Kittynelle
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:23
De la: _Jolie_, la data 2009-01-22 17:23:05
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-01-22 17:18:13io tocami m-am delectat cu una tigareta mentolita parliamita shi subtirik
unde-i bericik mea, pogonico?


Vai ce dragut , hai sa vbim in diminutive sa fim scumpeleeeee ( Aricica stie)


pai, dap... k io ink sunt mica... cik trebuie sa mai cresc... pai shi ador diminutivele... cik indulcesc realitatea... canceroasa... k tot era vorba de tigari... doamne ce viciu...
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:26
puffiiii scumpica in public maica??? in cafeneaua mea ti-ai gasit?? sua e pt ca aici te simti ca acasa????

deci,,,,pufilicio,....uite ca vb in diminutivee,,,,,

si nu stiu daca mie imi iese sa fiu scumpica ca si tine,,,,,,ca tu esti scumpica si cand respiri,,,,,si toata lumea cred ca stie asta deja
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:26
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-22 17:22:55amintiori uite naveta de bere

nu cer bani pe ele,,,,dar daca oferi un vot de 5 stelutze nu e cu suparare sa stii.....



pufiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii davidoff sunt printzeso,,,toto ce e mai bun pt nevasta mea,,,,,,
sa zici tu ca nu te tin ca-n puf pufffiiiiiiii


done that! dar de ce are doar 5 voturi? ar fi trebuit mai mult shi mai mult... k io mereu vreau mai mult!

pai o naveta? o impart cu toata lumea d aci de la pogonica din cafenea k sa beau asha singurica.... nu-mi prea aluneca... pe gat...
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:30
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-22 17:26:48puffiiii scumpica in public maica??? in cafeneaua mea ti-ai gasit?? sua e pt ca aici te simti ca acasa????

deci,,,,pufilicio,....uite ca vb in diminutivee,,,,,

si nu stiu daca mie imi iese sa fiu scumpica ca si tine,,,,,,ca tu esti scumpica si cand respiri,,,,,si toata lumea cred ca stie asta deja


hihi , meltziiii
Kittynelle
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:30
De la: _Jolie_, la data 2009-01-22 17:23:05
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-01-22 17:18:13io tocami m-am delectat cu una tigareta mentolita parliamita shi subtirik
unde-i bericik mea, pogonico?


Vai ce dragut , hai sa vbim in diminutive sa fim scumpeleeeee ( Aricica stie)
si eu stiu tradatoare mica.......(treaba cu scumpeleeee)......dar in public este rusinica!!!!!!!!!
FRANNNCE
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:31
Monicutz stie tot
Kittynelle
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:33
amintirico,,,,beua eu cu tine dar nu prea mult ca eu intro ora plec la munca

btw cati anisori ai tu mamica de zici ca esti micutza????
si daca mie permisa o intrebare: pana azi am mai vb pe vriun topic?? imi cer scuze dar faza e ca eu am lipsit o vreme,,,si din toti prietenii din lista doar cativa mai au acelasi nume cu care i-am lasat

schimbari de identitate pe toata linia..,..
pe jolie am cunoscuto puffilici da asta e doar un exemplar gen cameleon care sia schimbat identiteul
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 17:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La Kathyusha 7 De la: Kathhy 17 Mai 2009 17:12
locatii noi in bransa` 4 De la: myeyes 20 Noiembrie 2009 21:32
La suc cu Mirinda! 5 De la: kudika_10344 25 Octombrie 2012 16:13
Zebra Caffe se ingrijeste de silueta ta 3 De la: Veenman 31 August 2013 12:10
hy 2 De la: branzaoana 2 Aprilie 2010 16:13