Setari Cookie-uri

Cafenea Gay Friendly

un salut rapid pt toti prietenii mei,,,,
sunt la munca printre hartii si hartiutze si nu pot sta de vb cu voi,,,,
dar imi sunteti in gand si promit sa stam la o barfa o orgie si o betie cat de curand

france dracusoru invie cal invitai eu pe aici si normal ca aparu.....
nu stii eu am facut pact cu diavolul.....il las sa ma pupe pe burtica si el apare cand am nevoie de el
aricica_pogonica
Postat pe 22 Ianuarie 2009 23:04
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 22 Ianuarie 2009 23:07
Vin si eu cu o floricica pentru patroana si o bere pentru cafengiii
Orgia mai tarziu ca-s bleaga in seara asta ......cine a zis ca cea mai mare placere a femeilor e sa mearga la shoping pe mine de ce nu m-a luat in calcul ?
iris_4_ever
Postat pe 22 Ianuarie 2009 23:09
nimeni... uf... intarziashi shi io putzintel... cateva ore... nu cer o cafea k cik tbsa dorm...
va pupicesc...
spor la munci, pogonico!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 01:10
nu ai intarziai numai bine aio aterizat,,,,
acu am intrat si eu in casa de la munca......

deci zi repede ce bem??? hai k nui mama soacra in zona sa se supere ca ea nu poate bea
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 01:29
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-23 01:29:40nu ai intarziai numai bine aio aterizat,,,,
acu am intrat si eu in casa de la munca......

deci zi repede ce bem??? hai k nui mama soacra in zona sa se supere ca ea nu poate bea


pai ashmai sta, zau... dar io la 7y tb sa fiu in picioare sa fug la office k azi am intarziat apraope o ora shi am fost trimisa acasa... dar nu m am dus, of course... vreau laptic... k n am simn... n am mai dormit d nu mai stiu cand, pogonico... dar cu miere plssssssssss k vreau sa fac nani
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 01:35
sorry pt scris dar mi am luat un mini laptop shi ma simt k guliver in tara piticilor
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 01:36
hy hy hy da ce job ai fatateposului de te trimit astia acasa daca intarzii???
pe mine ma injura oleaca mai pe volum silentios sau pe setari loud,,,,,si cam atat


un laptic fierbinte si cu miere vien pre tine cat ai clipi,,,,,

btw,,,nu vrei si un fenobarbital??? cu ala sigur adormi



[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1550/1550509c1ybeofw7i.gif[/img][/url]
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 01:37
pfffffff vroiam sati postez lapticul aici dar se poare ca astia de la kudika nu ma lasa
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 01:42
ariciule...........sa-ti traiesca multe pagini cafeneaua..........
va urez noapte buna........sa visati cu ingerasi
dienuta_nou
Postat pe 23 Ianuarie 2009 03:29
na ca am aparut si eu pe aici cu un ..buna dimineatza si pupici
fluturas_
Postat pe 23 Ianuarie 2009 09:11
'neata! trezirea arici...trezirea luuuumeeeeee
hai sa va las cafeluta aici
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:02
De la: fluturas_, la data 2009-01-23 09:11:58na ca am aparut si eu pe aici cu un ..buna dimineatza si pupici

'neata bruneto
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:02
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2009-01-23 10:02:42
De la: fluturas_, la data 2009-01-23 09:11:58na ca am aparut si eu pe aici cu un ..buna dimineatza si pupici

'neata bruneto


pupici.
nu mai sunt asa bruneta..ca am nuante de roscat prin par..asta doar la lumina..

despre ce se vb aici?
fluturas_
Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:07
neatza, dragelor!!!!
o cafea neagraaaaaaaaaaaaaaaaaa la fata obositaaaaaaaaaa.... k nu se mai poate!!!!!!
care mi ofera una tare d tot k sa ma trezeasca k vineri la mn lajob e luni....
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:48
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 11:14
venii si eu la o cafeluta..........si o tigarusa ........iar de maine am verde la berica!!!!!!! ariciule faci dezmat fara mine dar sa nu uiti ca soacra are un ochi la spate:deci vede tot!
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 12:45

scuze frumoaselor ariciul fu c am porc azi,,,,a doormit de a spart......

acu daca tineti cont ca am sarbatorit pana pe la 4 dim ca am cafeneea,,,,,,cred ca se intelege dorintza mea acuta de somn,,,,,,

cafelutze pty toata lumea,,,,,,,
si eu pap o omleta buna momentan,,,,,,,,mai vrea cineva????
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:33
nu prea imi este foame dar o cafea ar merge
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:39
hy hy hy one hot ana sweet coffee coming right up toped with lots of
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:48
ariciule .........iar maninci? eu nu pot manca singurica iar barbatul meu vad ca a disparut si nu a venit la masa! copilul la fel........stiau ca dispar si isi fac de cap! pofta buna!
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:51
soacramea hia k papacim impreuna


vrei???vrei??? vrei???
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:53
gata!!!! papashi shi io ceva mititei... indesati de colegii mei pe gat... cu o tona de mustar... shi acu ash vrea o ciocolata calda... se poate, pogonico?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:54
aricik ......... vine sotul dar minc si cu tine mai..............;cine vb de mici?????????????????? ca aici nu se gasesc !!!!!!!!!!!!!!!!!!si mor de pofta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mici cu beicioaica..............ce vis...............
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:57
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-01-23 13:54:23gata!!!! papashi shi io ceva mititei... indesati de colegii mei pe gat... cu o tona de mustar... shi acu ash vrea o ciocolata calda... se poate, pogonico?


bai amintirico nu ma fa sa ma napadeasca amityirile.....
ca nu mai vazui micii la fatza dfe mai bine de un an,,,,,,,
incep sa salivez pe tastaturA,,,,,,si credema ca nu vrei sa o stric si p[e asta

bte ce munca faina ai tu ..........ce muncesti deti dau colegii mici??
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:01
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-23 14:01:01
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-01-23 13:54:23gata!!!! papashi shi io ceva mititei... indesati de colegii mei pe gat... cu o tona de mustar... shi acu ash vrea o ciocolata calda... se poate, pogonico?


bai amintirico nu ma fa sa ma napadeasca amityirile.....
ca nu mai vazui micii la fatza dfe mai bine de un an,,,,,,,
incep sa salivez pe tastaturA,,,,,,si credema ca nu vrei sa o stric si p[e asta

bte ce munca faina ai tu ..........ce muncesti deti dau colegii mici??


pai munca d office... io s cik la front desk... dar toti d aci zic k s nr 1 in firma... omu bun la toate k s primu angajat... shi mai am 2 luni shi fac 2 ani aci... shi o sa mai fac cativa purici p aci... d o sa vin cu nepoteii la office... k am vnt shi cu un matz cateva sapt k era micutz d tb sa i dau laptic la fiekre 2 ore... aci s k akasa... oricum stau aci pana ma ia somnu... imi ador jobu!!!!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:12
hy hy hy pai si cum mai amintirico,....intarzii si tu odata o ora si te trimit astia acasa???
sau erau ingrijorati de faptul k nu ti-ai luat portia de somn si vroiau sa te ajute

sincer e misto sa faci ceea ce iti place,,,cred ca asta conteaza f mult si thats what keeps u going,,,,,

si mie imi plac ambele joburi pe care le am dar pe cuvant de aricios ca mi-ar place sio mai mult daca ar iesi oleaca mai multi bani din ele
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:29
De la: dienuta_nou, la data 2009-01-23 03:29:22ariciule...........sa-ti traiesca multe pagini cafeneaua..........
va urez noapte buna........sa visati cu ingerasi


dienutza multumesc frumos pt urari......e cafeneaua noastra nu a mea,, ,,eu doar am deschis topicul,,,,asa ca esti bien venita si bine servita la orice clipa din zi sau noapte

sper sa ne tastam curand
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:40
pai io ar tb sa fiu acolo la 9 fara 10, dar nu aj neam... aju la 9 shi 15 shi juma chiar... shi dc io sunt cocoloshita... at or sa vina toti cu pretentii.... shi sefu meu fusese la office d la 8.... shi io nu l am anuntat k d obicei k intarzi shi era nervos d la altele... shi tocmai at ne am gasit sa intarziem mai multi... m a trimis acasa... dar nu m am dus... am facut urat d tot shi deh.. dc ma duceam acasa oricum ma suna din juma k sa i zic unde i aia, care i nr d tel a lu ala...asha k am ramas. adev e k nici nu aveam chef sa ma intorc acasa sau sa umblu hai hui prin orash.. mai ales k s dupa sarbatori shi km bate vantu prin buzunarashe...
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:44
Beau si eu o cafeluta cu voi
Un weekend minunat va doresc
andreea1976
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cafenea Gay Friendly 925 De la: aricica_pogonica 27 Decembrie 2015 03:23
Castiga un expressor cu capsule Nescafé Dolce Gusto! 1 De la: kudika_10579 14 August 2012 17:09
locatii noi in bransa` 4 De la: myeyes 20 Noiembrie 2009 21:32
hy 2 De la: branzaoana 2 Aprilie 2010 16:13
invitatie 1 De la: speed_date 2 Octombrie 2009 19:23