Setari Cookie-uri

Cafenea Gay Friendly

andreea bere si tigari???
+

hai sa bem si sa ne veselim ca vine weekendul peste voi,,,,,,,,,,,k eu il lucrez dar asta e alta povestioara


ok amintirico acu inteleg ce si cum..........dar noi sa fim sanatosi ca restul vine de la sine
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:52
Mersi aricica
andreea1976
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:59
andreuco si tu tot la munci esti? sau esti acasuca ca mine??
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:04
andreuco si tu tot la munci esti? sau esti acasuca ca mine??
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:04
Acasa,deocamdata
Norocul meu,ca imi fac singura programul
andreea1976
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:19
valeu,,,,da tu esti de ai smecherita rau a???

he he he numai lume de lume in cafeneaua asta bag seama

martini bei??? eu de ala vreau,,,, spune ceti pofteste inimioara ca sa trimit ospataruil la masa ta
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:36
Merge un martini
andreea1976
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:26
martini cu gheatza,.....si cu o maslinutza verde vine la tine acum,,,,
e din partea casei deci nu iti fa griji in ceea ce priveste nota de plata
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 17:03
...buna sunt si eu noua pe aici:D:D...

Postat pe 23 Ianuarie 2009 17:06
cine ma ajuta sa imi explice cum se procedeaza sau cum se face pe aici?
:D

Postat pe 23 Ianuarie 2009 17:10
pogonico, azi parca a fost luni, marti, miercuri shi joi la un loc cu vineri la mn la job....

ce mi dai shi mie k sa ma pun pe picioare... k am bagat la red bull in mn shi cafele... shi acu simt k o sa bubui... dar tot ma misc in reluare
shi mi vn de la atata sa
shi tot ceea ce vreau e sa
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 17:29
buna mihaela,,,,

scuze pt intarziere,,,,eram prin topicuri straine faceam pe insuportabila ca de obicei

pai,,,sistemul e simplu,,,,la noi int6ra cine vrea,,,si mai iese cine poate nu ne injuram nu ne jicnim,,,,suntem useri pasnici si dorncii de destrabaleala,,,,,
in mare parte noi ne cunoastem de pe forum,,,dar nu ne deranjeaza nici un user nou ata vreme cat se incadreaza in topic,,,,adica nu e homofob

Btw ca sa lamuresc titlul cafenelei,,,,eu sunt gay,,,,de aici treaba cu gay friendly

in rest orice doresti sa bei se ofera din partea casei,,,,suntem pe sistem open bar,,,,u ask we give

In urmatoareele zile se preconizeaza petrecareala puternica pe aici,,,se asteapta ca soacramea *FRANNNCE) sa termine sesiunea de antibioice,,,,si fluturas si angelo sa o lase mai moale cu lucrul,,,,apoi ,,,,chestii obisnuite,,,multa frisca,,,sirop de ciocolata ,,,,,jacuzzy,,,,,si orgii

Sper ca nu te-am speriat prea tare,,,,,

Deci....cu ce te servesc??
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 17:46
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-01-23 17:29:46pogonico, azi parca a fost luni, marti, miercuri shi joi la un loc cu vineri la mn la job....

ce mi dai shi mie k sa ma pun pe picioare... k am bagat la red bull in mn shi cafele... shi acu simt k o sa bubui... dar tot ma misc in reluare
shi mi vn de la atata sa
shi tot ceea ce vreau e sa



amintirico,,,,,pai eu zic sa bagi un shot de tequila si sa faci nani ca e cel mai simplu,,,,daca nu gresec ieri nu aveai somn,,,acu te plangi de lene a???

ce tie si cu amintirile astea
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 17:48
Hehe..............Buna Seara ooooo cafenea noua, Pey mey aricika ma servesti si pe mine cu o blonda? dar sa nu fie mica de statura
RebecaRebela
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:04

Domane sormea,,,,am trait sa o vad si pe asta,,,,tu si fiul rispitor,,,,,te intorci dupa un milion de ani,,,,,,dar ma simt onorata sa te am in cafenea


BLONDE DAU,,,,,NUMAI LA NEAMURI SI CUNOSTIITZE,,,DAR PE SUB DEJGHEA CA E ILEGAT,,,,
asa ca pt musamalizare ia o bere pana iti ajunge blonda mica dee statura
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:07
lasa soro ca mai am un pic si revin de tot.
RebecaRebela
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:10
soro daca mai dezertezi vin dupa tinee in tamania suau in belgia,,,so sa moar daca pe drum nu invat free fighting de ala de face kamil,,,,ce box fac cu tine,,,nu ai vazut asa ceva,,,,

dar pana atunci sa bvem si sa ne veselim ca te am aici,,,,,

doamne undei alngelo acuma,,,ca are o bruneta cu scoala in de xxx si mine,,,,,pf,,,,origie ce iesea,,,,,,a la angelo style
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:13


ROBERTA_BRUNI
Postat pe 23 Ianuarie 2009 19:15
Ce mai faceti fetelor? Mersi de bautura de ieri.
Kathara
Postat pe 23 Ianuarie 2009 19:48
bautura pt fetelel mele,,,,eu ma pregatesc sa ies in oras ,,,,,

aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:09
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-23 17:48:52
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-01-23 17:29:46pogonico, azi parca a fost luni, marti, miercuri shi joi la un loc cu vineri la mn la job....

ce mi dai shi mie k sa ma pun pe picioare... k am bagat la red bull in mn shi cafele... shi acu simt k o sa bubui... dar tot ma misc in reluare
shi mi vn de la atata sa
shi tot ceea ce vreau e sa



amintirico,,,,,pai eu zic sa bagi un shot de tequila si sa faci nani ca e cel mai simplu,,,,daca nu gresec ieri nu aveai somn,,,acu te plangi de lene a???

ce tie si cu amintirile astea


uf... iti vine sa crezi, pogonico, k s tot la job? mai stau 2 minutzele sa te sal d bye bye pt o ora 2 pana cand aj ... undeva unde sa mi instal mini laptopul shi s o luam d la capat!!! shi da!!! maiu vreau un shut de orice... k acu iar am prins viatzaaaaaa... asha p final d progr d job.....

va pupicesc, dragelor shi n auzim later.....
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:09
lasa ca siu ce inseama eu maine lucrez de la 7pm pana la 12 noaptea si poimaine la fel,,,,,deci stiu sentimentul

eu acusica pllec la plinbare ,,,,,ne auzim la nopte daca mai e cineva online
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:18
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-23 20:18:53 lasa ca siu ce inseama eu maine lucrez de la 7pm pana la 12 noaptea si poimaine la fel,,,,,deci stiu sentimentul

eu acusica pllec la plinbare ,,,,,ne auzim la nopte daca mai e cineva online

bine ca ai lasat bautura
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:21
De la: RebecaRebela, la data 2009-01-23 18:04:53Hehe..............Buna Seara ooooo cafenea noua, Pey mey aricika ma servesti si pe mine cu o blonda? dar sa nu fie mica de statura
unde umblii haimana mica??????????? disparusesi de la raport! imi fu dor de tine copilas!pupici deci aricico esti responsabila de antibioticul meu care a aterizat in cosul de gunoi......................pai cum dreaq afisezi atita bere virtuala pentru napastuiti????????? na ca baui una reala ca nu mai rezistam............daca turbez de la combinatie este vina ta!(de fapt nu este ca mai turbata de atit nu se poate!)
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:23
pai atunci sa curga berea mama soacra,.....

eu sunt la roxi luam cina si apoi plecam la baut tot real,,,,

sa ma vezi ce sexy sunt nu mai lua de nora nici cu ordinul prcuraturii,,: pantofi cu toc,,,pantaloni negri eleganti,,,,si,,,,,,,si,,,,,,hanorac albastru cu dungulitza verzi albe si rosii

stai linistita nu de la turbare mi se trage,,,ci de la frig,,,si e doar temporar la roxi in casa,,,,,ca nu ies asa in lume ca ma leaga astia

rebeca se va intoarce definitiv de la sf lunii,,,asta promit eu solemn ,,,pe cuvant de arici pogonici
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:02
distractie placuta !!!!!!!!!!!!!!!! sa va distrati si pentru mine(dar saptamina viitoare scot pirleala) sa curga berea ca sete imi era!
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:23
gata papica acu astept sa faca nebunii dus si sa se pregateasca,,,probabil pana la miezul noptii ajungem si noi pe undeva sa bem

sapt viitoare o dai pe bautura?? eu de sapt viitoare cred ca incep munca that will be fun
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:20
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-23 22:20:10gata papica acu astept sa faca nebunii dus si sa se pregateasca,,,probabil pana la miezul noptii ajungem si noi pe undeva sa bem

sapt viitoare o dai pe bautura?? eu de sapt viitoare cred ca incep munca that will be fun
munceste mica ca te faci tu fata mare.........si o sa stai sa freci menta pe forum ca mine!
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:22
hy hy hy deci sa inteleg ca ma asteapta si vremuri mai bune???

o colega mi-a zis ca sa ma bucur de varsta de 20 ca dupa aia totul se duce draq

acu dac atu zici ca e de bine am incredere ca no vb soacramea prostii nu??
aricica_pogonica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:26
aha....deci te-ai intors!sa vedem ce e pe aici de baut.....da' stai sa-ntreb:e gratis?
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Distractie la 360 de grade 1 De la: branzaoana 2 Aprilie 2010 16:12
Zebra Caffe cheama traditia martisorului in haine moderne 1 De la: Veenman 28 Februarie 2011 10:41
La Kathyusha 7 De la: Kathhy 17 Mai 2009 17:12
hy 2 De la: branzaoana 2 Aprilie 2010 16:13
Zebra Caffe sãrbãtorește ziua bãrbatului 1 De la: Veenman 8 Martie 2011 15:37