Setari Cookie-uri

aveti ideie cum merge relatia intre o geamana si un scorpion?

tipu e destul d interesant si misterios,... stiu k si lui ii place d mn dar la fel stiu k va mai dura .. pana cand o sa fie ceva intre noi... sunt curioasa dak merita sa astept:D
Adakashy
Postat pe 29 Iunie 2009 15:01
pai nu mai astepta..incearca si ai sa vezi
rahella
Postat pe 29 Iunie 2009 15:03
Fugi cat mai poti ! Este o relatie imposibila .
toata viata .
Vesela ,,jucausa si inventiva geamana nu va intelege niciodata un introvertit .
Va fi mereu "in garda" pentru a nu fi interpretata ...
kudika041792
Postat pe 1 Iulie 2009 00:12
De la: kudika041792, la data 2009-07-01 00:12:45Fugi cat mai poti ! Este o relatie imposibila .
toata viata .
Vesela ,,jucausa si inventiva geamana nu va intelege niciodata un introvertit .
Va fi mereu "in garda" pentru a nu fi interpretata ...


exagerezi !! lasa fata in pace , poate rateaza dragostea vietii ei , niciodata nu lua drept garantie ce nu incerci pe pielea ta
Lorena26
Postat pe 1 Iulie 2009 00:28
De la: Adakashy, la data 2009-06-29 15:01:44 tipu e destul d interesant si misterios,... stiu k si lui ii place d mn dar la fel stiu k va mai dura .. pana cand o sa fie ceva intre noi... sunt curioasa dak merita sa astept:D

ai zis bine misterios
wanda_love_you
Postat pe 15 Iulie 2009 15:08
gemenii ca barbat sunt super...delicati,sensibili,familiari,extrem de iubitori si sufletisti....acesta este sotul meu si nu l-as da pe 10
pamela_1
Postat pe 15 Iulie 2009 15:12
De la: pamela_1, la data 2009-07-15 15:12:30gemenii ca barbat sunt super...delicati,sensibili,familiari,extrem de iubitori si sufletisti....acesta este sotul meu si nu l-as da pe 10

Gemenii ca barbati pot fi si duali,imprevizibili,dictatoriali,transanti,impulsivi,nervosi-deci nu putem generaliza.Asta era tata-in momentele lui mai putin bune-ca deh toti avem momentele noastre!Nici eu nu l-as da pe nimic in lume-ca e tata-si-l iubesc.Apropo,eu sunt scorpion-deci relatiile dintre gemeni si scorpioni-hmm-uneori cu scantei,alte ori pacifiste,deci depinde de persoana si cat poate lasa fiecare de la el pt buna intelegere!
Relatiile pot fi si ele diferite,caracterele sunt diferite -asa ca nu exista sabloane.
Deci-incearca sa vezi cum o sa fie-nu asculta de compatibilitatile zodiacale,exista doar compatibilitati pe care putem sau vrem sa le avem cu cineva drag,indiferent ca e geaman,rac sau scorpion
luyyzz
Postat pe 17 Iulie 2009 02:03
De la: Adakashy, la data 2009-06-29 15:01:44 tipu e destul d interesant si misterios,... stiu k si lui ii place d mn dar la fel stiu k va mai dura .. pana cand o sa fie ceva intre noi... sunt curioasa dak merita sa astept:D


cainele cu pisica......pana nu vezi pe pielea ta, nu crezi. posesiv, gelos......si asa cum a zis cineva mai sus stai cu teama sa nu zici ceva ce poate interpreta el aiurea. gemenele au nevoie sa fie ele insele, deschise si vesele....ei...nu prea sunt incantati. oricum pana la proba contrarie.....succes.
aniela_cat
Postat pe 17 Iulie 2009 02:57
Daca iti arde de "acul" scorpionului, sa stii ca te va intepa "bine" si la inimioara. Iar "acul" stie toata lumea ca e foarte veninos... Mai bine asteapta si vei vedea daca el este cel harazit tie, altfel vei fi doar inca o distractie pe lista lui de cuceriri. Abia dupa o relatie lunga...si daca vezi ca e ceva serioas SI DIN PARTEA LUI, ai verde la "ac". Alfel iti faci de lucru cu "acul" doar si vei suferi, dar vei dobandi experienta...Poooop you!
kudika044610
Postat pe 19 Iulie 2009 14:41
De la: kudika044610, la data 2009-07-19 14:41:21Daca iti arde de "acul" scorpionului, sa stii ca te va intepa "bine" si la inimioara. Iar "acul" stie toata lumea ca e foarte veninos... Mai bine asteapta si vei vedea daca el este cel harazit tie, altfel vei fi doar inca o distractie pe lista lui de cuceriri. Abia dupa o relatie lunga...si daca vezi ca e ceva serioas SI DIN PARTEA LUI, ai verde la "ac". Alfel iti faci de lucru cu "acul" doar si vei suferi, dar vei dobandi experienta...Poooop you!



hi hi hi. buna asta! si e valabila in general, nu doar cu cei din zodia scorpionului...
MarseVintila
Postat pe 19 Iulie 2009 14:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ai inselat sau ai fost vreodata inselat/a? 6 De la: mobilemaimai_no1 1 August 2012 12:55
Iubesc, plang si sunt tridts 91 De la: mika76 25 Noiembrie 2010 18:50
Despartire 15 De la: Katty03 22 Mai 2010 10:23
Cina perfecta! 4 De la: IrisDenisse 20 Iunie 2012 16:45
Relație proasta 4 De la: kudika_1000086 30 Ianuarie 2016 15:22