Setari Cookie-uri

fosta prietena i tot trimite mesaje

De la: kudika029282, la data 2009-08-03 20:37:15
De la: blue_angel31, la data 2009-08-03 17:42:09
De la: miss_n, la data 2009-01-23 12:49:27suntem de un an impreuna iar fosta il tot suna si i trimite mesaje.ma deranjeaza foarte tare iar el imi spune ca nu e de vina si nu are ce sa faca !cum sa ma comport in astfel de situatii?

A-i putea sa raspunzi le mesaje sau convinge-l ca are toate motivele sa sa ramai singura persoana din viata lui.(prin fapte, nu vorbe)


si eu il mai sun pe fostul prieten..dar el nu vrea sa imi raspunda sau inchide telefonul...sau ridica si ma injura...apoi imi spune sa nu mai sun la el...nu mai stiu ce sa fac,......sunt singura de 4 luni iar el nu vrea sa se mai intoarca la mine...pentru fosta lui nevasta care l-a primit inapoi si nu il mai lasa in pace

IA CASCA OCHII AICI!CINE A SCRIS RASPUNSUL,NOI???
Cine e intr-o confuzie ?Cred ca mai bine il mai suni-poate cine stie il mai deranjezi dintr-o partida si te trateaza iar asa cum scrisesi mai sus"sau ridica si injura...etc etc"
luyyzz
Postat pe 6 August 2009 23:34
De la: luyyzz, la data 2009-08-06 23:34:22
De la: kudika029282, la data 2009-08-03 20:37:15
De la: blue_angel31, la data 2009-08-03 17:42:09
De la: miss_n, la data 2009-01-23 12:49:27suntem de un an impreuna iar fosta il tot suna si i trimite mesaje.ma deranjeaza foarte tare iar el imi spune ca nu e de vina si nu are ce sa faca !cum sa ma comport in astfel de situatii?

A-i putea sa raspunzi le mesaje sau convinge-l ca are toate motivele sa sa ramai singura persoana din viata lui.(prin fapte, nu vorbe)


si eu il mai sun pe fostul prieten..dar el nu vrea sa imi raspunda sau inchide telefonul...sau ridica si ma injura...apoi imi spune sa nu mai sun la el...nu mai stiu ce sa fac,......sunt singura de 4 luni iar el nu vrea sa se mai intoarca la mine...pentru fosta lui nevasta care l-a primit inapoi si nu il mai lasa in pace

IA CASCA OCHII AICI!CINE A SCRIS RASPUNSUL,NOI???
Cine e intr-o confuzie ?Cred ca mai bine il mai suni-poate cine stie il mai deranjezi dintr-o partida si te trateaza iar asa cum scrisesi mai sus"sau ridica si injura...etc etc"

da poate asa o alinta el pe ea!
mai da ce aveti cu saraca fata!
suna-l mamica...mai dai si bani..danutzo! si apoi vii sa ne mai povestesti!
redline
Postat pe 7 August 2009 10:13
Dar ce sa avem cu ea?Doar ca incearca sa ne minta-n fata,zice ca nu ea a spus ca ala de umbla cu fosta nevasta o injura la telefon,desi ea singurica a spus asta.Apoi zice ca el e cel mai bun barbat ,nu-i curvar si nici nu se hatza cu hatza cu fost nevasta.Jesus!!!
luyyzz
Postat pe 7 August 2009 10:23
De la: luyyzz, la data 2009-08-07 10:23:12Dar ce sa avem cu ea?Doar ca incearca sa ne minta-n fata,zice ca nu ea a spus ca ala de umbla cu fosta nevasta o injura la telefon,desi ea singurica a spus asta.Apoi zice ca el e cel mai bun barbat ,nu-i curvar si nici nu se hatza cu hatza cu fost nevasta.Jesus!!!


ia vedeti-va voi de barbatii vostri ...ce va doare capul de al meu...nu incerc sa mint in fata...ce va intereseaza de iubitul meu..cu cine umbla sau cum vorbeste...vedeti-va de curvarii vostri nu de al meu ca poate si voi sunteti alea inselate si habar nu aveti.....
kudika029282
Postat pe 7 August 2009 10:26
De la: kudika029282, la data 2009-08-07 10:26:56
De la: luyyzz, la data 2009-08-07 10:23:12Dar ce sa avem cu ea?Doar ca incearca sa ne minta-n fata,zice ca nu ea a spus ca ala de umbla cu fosta nevasta o injura la telefon,desi ea singurica a spus asta.Apoi zice ca el e cel mai bun barbat ,nu-i curvar si nici nu se hatza cu hatza cu fost nevasta.Jesus!!!


ia vedeti-va voi de barbatii vostri ...ce va doare capul de al meu...nu incerc sa mint in fata...ce va intereseaza de iubitul meu..cu cine umbla sau cum vorbeste...vedeti-va de curvarii vostri nu de al meu ca poate si voi sunteti alea inselate si habar nu aveti.....

danutzo cum ti-ai auzit numele cu m-ai vizitat ..nebunatica mica ce esti!
aaa si musai nu mai uita in puii mei sa iti iei pastilele..ca iar ai luat-o pe campie!
redline
Postat pe 7 August 2009 10:28

Si eu care eram bine intentionata sa-i spun sa-si gaseasca altul care s-o pretuiasca.Dar fiecare are ce merita ca sa zic asa!Nu ne intereseaza draga ,dar daca minti ,minte si tu la fel sau deja nu mai e mitomanie ci patologie pura?
E chiar ea celebra deja Danutza cea care nu da proba orala si spurca pt toate cele care au grija de barbatii lor din toate punctele de vedere?
Nu credeam sa am "onoarea' sa o cunosc personal!
De aici frustrarea cu fuge la fosta ca-i satisface toate poftele?Pai daca poate mai.....asta e..obisnuiete-te cu ideea!AAAA....si mai era ceva-infrunta realitatea-nu te mai ascunde dupa ce-ti imaginezi tu ca se intampla!!!
luyyzz
Postat pe 7 August 2009 10:35
De la: redline, la data 2009-08-07 10:28:49
De la: kudika029282, la data 2009-08-07 10:26:56
De la: luyyzz, la data 2009-08-07 10:23:12Dar ce sa avem cu ea?Doar ca incearca sa ne minta-n fata,zice ca nu ea a spus ca ala de umbla cu fosta nevasta o injura la telefon,desi ea singurica a spus asta.Apoi zice ca el e cel mai bun barbat ,nu-i curvar si nici nu se hatza cu hatza cu fost nevasta.Jesus!!!


ia vedeti-va voi de barbatii vostri ...ce va doare capul de al meu...nu incerc sa mint in fata...ce va intereseaza de iubitul meu..cu cine umbla sau cum vorbeste...vedeti-va de curvarii vostri nu de al meu ca poate si voi sunteti alea inselate si habar nu aveti.....

danutzo cum ti-ai auzit numele cu m-ai vizitat ..nebunatica mica ce esti!
aaa si musai nu mai uita in puii mei sa iti iei pastilele..ca iar ai luat-o pe campie!


danutza esti chiar tu...doar ti-ai auzit numele..si iar ma vizitezi...aaaa si musai sa-ti iei pastilele ca ai luat-o pe ulei.......
kudika029282
Postat pe 7 August 2009 11:01
De la: kudika029282, la data 2009-08-07 11:01:05
De la: redline, la data 2009-08-07 10:28:49
De la: kudika029282, la data 2009-08-07 10:26:56
De la: luyyzz, la data 2009-08-07 10:23:12Dar ce sa avem cu ea?Doar ca incearca sa ne minta-n fata,zice ca nu ea a spus ca ala de umbla cu fosta nevasta o injura la telefon,desi ea singurica a spus asta.Apoi zice ca el e cel mai bun barbat ,nu-i curvar si nici nu se hatza cu hatza cu fost nevasta.Jesus!!!


ia vedeti-va voi de barbatii vostri ...ce va doare capul de al meu...nu incerc sa mint in fata...ce va intereseaza de iubitul meu..cu cine umbla sau cum vorbeste...vedeti-va de curvarii vostri nu de al meu ca poate si voi sunteti alea inselate si habar nu aveti.....

danutzo cum ti-ai auzit numele cu m-ai vizitat ..nebunatica mica ce esti!
aaa si musai nu mai uita in puii mei sa iti iei pastilele..ca iar ai luat-o pe campie!


danutza esti chiar tu...doar ti-ai auzit numele..si iar ma vizitezi...aaaa si musai sa-ti iei pastilele ca ai luat-o pe ulei.......


danutzo ...danutzo joaca-te cu mine ...ca sa fiu al dr-acu de oi mai da in tine!
danutzooo de cand ai plecat nimic nu ai invatat!
ia zi-o p'aia cu papagalitza!
redline
Postat pe 7 August 2009 11:07
De la: luyyzz, la data 2009-08-07 10:35:13
Si eu care eram bine intentionata sa-i spun sa-si gaseasca altul care s-o pretuiasca.Dar fiecare are ce merita ca sa zic asa!Nu ne intereseaza draga ,dar daca minti ,minte si tu la fel sau deja nu mai e mitomanie ci patologie pura?
E chiar ea celebra deja Danutza cea care nu da proba orala si spurca pt toate cele care au grija de barbatii lor din toate punctele de vedere?
Nu credeam sa am "onoarea' sa o cunosc personal!
De aici frustrarea cu fuge la fosta ca-i satisface toate poftele?Pai daca poate mai.....asta e..obisnuiete-te cu ideea!AAAA....si mai era ceva-infrunta realitatea-nu te mai ascunde dupa ce-ti imaginezi tu ca se intampla!!!


si eu eram bine intentionata....dar fiecare are ce merita..nu ma intereseaza draga ca minti..exact in cot ma doare..poate suferi de mitomanie...tu esti chiar celebra Danutza cea care nu da proba orala si spurca pe cine poate...poate ca iti intretii barbatul si cu banii...asa ai grija de el din toate punctele de vedere..nu credeam sa am onoarea sa o cunosc personal pe dinsa...de aici frustrarea ca iti fuge amantul la fosta..si ca aia ii satisface toate poftele ...ce esti geloasa ca mai poate..asta e....obisnuieste-te cu ideeea..si infrunta realitatea...ca ai fost inselata....!!!!!!
kudika029282
Postat pe 7 August 2009 11:08
Este chiar Danutza
valita76
Postat pe 7 August 2009 11:16
De la: valita76, la data 2009-08-07 11:16:06 Este chiar Danutza

esti chiar Danutza
kudika029282
Postat pe 7 August 2009 15:04
Mai...eu mi-am dat seama cine e...cu o pagina in urma
Cine mai poate face pe papagalul ...decat danuta noastra
Bine ai revenit danuto....ca tareeeeee liniste era fara tine
andreea1976
Postat pe 7 August 2009 15:20
De la: andreea1976, la data 2009-08-07 15:20:32Mai...eu mi-am dat seama cine e...cu o pagina in urma
Cine mai poate face pe papagalul ...decat danuta noastra
Bine ai revenit danuto....ca tareeeeee liniste era fara tine

si plictiseala!
si lipsea si nebunia ei!
multumim dantuzo!
redline
Postat pe 7 August 2009 17:14
De la: andreea1976, la data 2009-08-07 15:20:32Mai...eu mi-am dat seama cine e...cu o pagina in urma
Cine mai poate face pe papagalul ...decat danuta noastra
Bine ai revenit danuto....ca tareeeeee liniste era fara tine

si eu mi-am dat seama cine esti..cu o pagina in urma...cine mai poate face pe papapgalul..decat una ca tine
kudika029282
Postat pe 7 August 2009 20:02
De la: redline, la data 2009-08-07 17:14:46
De la: andreea1976, la data 2009-08-07 15:20:32Mai...eu mi-am dat seama cine e...cu o pagina in urma
Cine mai poate face pe papagalul ...decat danuta noastra
Bine ai revenit danuto....ca tareeeeee liniste era fara tine

si plictiseala!
si lipsea si nebunia ei!
multumim dantuzo!

lipsea mult si plictiseala si nebunia de care dai dovada.......
kudika029282
Postat pe 7 August 2009 20:04
De la: kudika029282, la data 2009-08-06 21:17:40
De la: pisicuta_trista, la data 2009-08-06 19:46:27
De la: kudika029282, la data 2009-08-06 19:10:04
De la: luyyzz, la data 2009-08-06 15:59:19
De la: kudika029282, la data 2009-08-06 15:22:53
De la: luyyzz, la data 2009-08-06 15:10:31
De la: VisareInVant, la data 2009-03-14 21:59:40Spune-i sa o sune de fatza cu tine si sa-i zica asa: "auzi fah dute-n mor. mat.!! "

Daca nu vrea...e clar !!

tu asa vb cu fostele?
Acum on topic-cel mai bine e sa-i respinga apelurile sau sa le restrictioneze ,daca se simte si el dernajat,iar msj sa nu le mai citeasca si sa le strearga direct.Una e sa te vezi pe strada si sa te saluti cu fostul/fosta si cu totul altceva e sa vb in fiecare zi la tel!Pai ce-ar mai avea de discutat?Si pe mess ar putea sa-i dea ignore daca il streseaza,dar nu stiu ceva imi spune ca iubitului tau ii cam place sa fie bagat in seama.O consider lipsa de respect din partea lui,pt tine!!


si eu ii dau zilnic mesaje fostului meu iar el nu vrea sa-mi dea nici un raspuns..daca l-am sunat nu imi raspunde sau isi inchide tel..dar cand ma vede pe strada ma claxoneaza cu masina ca sa ii dau atentie..dar eu nu ma uit la el..de cand l-am vazut in masina plimbandu-se cu fosta nevasta cu care s-a reimpacat de 4 luni....pe mine m-a lasat pentru ca i-am spus ca nu im convine ca ma trateaza cu indiferenta si ca se poarta foarte rece cu mine...el ma cauta numai cand avea nevoie de bani..si ma simteam folosita ca fraera ....ca sa ii dau bani..iar cand avea pofta de sex..isi cauta fosta nevasta care abia astepta sa ii satisfaca toate poftele lui sexuale..deci era ..amanta lui dupa divort...eu cand am aflat i-am spus ca nu mai suport..sa fiu luata drept fraiera la care ii mananca banii...si el sa faca sex cu fosta nevasta cand are chef...de atunci sunt singura...nu ma mai suna..si nu mai vorbeste cu mine...

Acum sincer-tu fata de 23 de ani,fara experienta mare de viata ,l-ai si gasit pe el marea iubire46!!!Si el cu nevasta pe care o cauta,dar te claxoneaza pe tine!!Zici ca are el 23 de ani!Gaseste-ti unul care sa te respecte si lasa fustangiul sa-i curga balele in poala neverste sau fostei neveste!!



nu e nici fustangiu.... nici nu-i curg balelel in poala fostei neveste :sml-
confused0010:


Scuze ca ma bag in seama, dar povestea ta o stiu din alt topic. Inca nu te-ai saturat de jignirile si nesimtirea fostului? Tu chiar nu intelegi ca daca el te vede ca esti moarta dupa el te va trata tot mai urat?
Eu zic ca ar trebui sa iti revi si sa ai mai mult respect pt persoana ta. Esti tanara, cred ca poti avea orice baiat de varsta ta, nu are rost sa iti opresti viata pt un barbat, mai ales ca il vezi ca tot la nevasta trage... ca deh... familia tot famile ramane, sper sa intelegi si tu asta intr-o zi si sa mai incetezi sa joci rolul amantei.

Bafta!


povestea mea nu e din alt topic...fostul meu nu m-a jignit si nici nu e un nesimtit...imi pare rau de etichetarea facuta......dar faci confuzii grosolane...si nu e vorba ca nu am respect pentru persoana mea...si nici nu mi-am oprit viata pentru el......el nu mai are familie..asa ca degeaba trage la fosta nevasta...ca tot nu mai poate sta cu ea...ci doar o foloseste de amanta pe fosta nevasta..dar nici de cum pe mine.....,eu nu am jucat rolul de amanta



Hey sorry, probabil chiar te-am confundat, dar povestea ta semana cu povestea unei alte peroane din alt topic, to denumirea kudika...
Incearca sa iti personalizezi profilul, ca sa poti fi recunoscuta mai usor.
Scuze inca o data, chiar nu a fost cu intentie, am confundat persoanele
pisicuta_trista
Postat pe 7 August 2009 20:05
De la: kudika029282, la data 2009-08-07 20:02:34
De la: andreea1976, la data 2009-08-07 15:20:32Mai...eu mi-am dat seama cine e...cu o pagina in urma
Cine mai poate face pe papagalul ...decat danuta noastra
Bine ai revenit danuto....ca tareeeeee liniste era fara tine

si eu mi-am dat seama cine esti..cu o pagina in urma...cine mai poate face pe papapgalul..decat una ca tine


ce iti mai face capricornul?
sunteti bine?
andreea1976
Postat pe 7 August 2009 20:16
De la: kudika029282, la data 2009-08-07 11:08:02
De la: luyyzz, la data 2009-08-07 10:35:13
Si eu care eram bine intentionata sa-i spun sa-si gaseasca altul care s-o pretuiasca.Dar fiecare are ce merita ca sa zic asa!Nu ne intereseaza draga ,dar daca minti ,minte si tu la fel sau deja nu mai e mitomanie ci patologie pura?
E chiar ea celebra deja Danutza cea care nu da proba orala si spurca pt toate cele care au grija de barbatii lor din toate punctele de vedere?
Nu credeam sa am "onoarea' sa o cunosc personal!
De aici frustrarea cu fuge la fosta ca-i satisface toate poftele?Pai daca poate mai.....asta e..obisnuiete-te cu ideea!AAAA....si mai era ceva-infrunta realitatea-nu te mai ascunde dupa ce-ti imaginezi tu ca se intampla!!!


si eu eram bine intentionata....dar fiecare are ce merita..nu ma intereseaza draga ca minti..exact in cot ma doare..poate suferi de mitomanie...tu esti chiar celebra Danutza cea care nu da proba orala si spurca pe cine poate...poate ca iti intretii barbatul si cu banii...asa ai grija de el din toate punctele de vedere..nu credeam sa am onoarea sa o cunosc personal pe dinsa...de aici frustrarea ca iti fuge amantul la fosta..si ca aia ii satisface toate poftele ...ce esti geloasa ca mai poate..asta e....obisnuieste-te cu ideeea..si infrunta realitatea...ca ai fost inselata....!!!!!!

LUNATICOOO REVINO CU PICERELE PE PAMANT!!!Tu ai scris ce iti spusesem mai sus,esti sau nu Danutza,chiar nu-mi pasa-dar de redusa esti redusa rau!Imi cer scz pt off topic,dar nebunii nu trebuie incurajati,asta a scris ceva si apoi revine si spune ca n-a scris ea,desi se vede alb pe negru!Cat de stupida poti fii???
luyyzz
Postat pe 7 August 2009 23:49
De la: miss_n, la data 2009-01-23 12:49:27suntem de un an impreuna iar fosta il tot suna si i trimite mesaje.ma deranjeaza foarte tare iar el imi spune ca nu e de vina si nu are ce sa faca !cum sa ma comport in astfel de situatii?



Change number :)) si....Se la vi :))
Frumushica59
Postat pe 8 August 2009 00:09
De la: kudika029282, la data 2009-08-07 20:04:10
De la: redline, la data 2009-08-07 17:14:46
De la: andreea1976, la data 2009-08-07 15:20:32Mai...eu mi-am dat seama cine e...cu o pagina in urma
Cine mai poate face pe papagalul ...decat danuta noastra
Bine ai revenit danuto....ca tareeeeee liniste era fara tine

si plictiseala!
si lipsea si nebunia ei!
multumim dantuzo!

lipsea mult si plictiseala si nebunia de care dai dovada.......

danutzo ma gandeam ca dupa lunga ta lipsa de pe pudika vii si tu cu niste texte noi!
da..ce sa faci..las ca-s bune si astea!
da chiar asa ce mai face iubitu?a fost la mare pe banii tai?
redline
Postat pe 9 August 2009 21:52
De la: redline, la data 2009-08-09 21:52:27
De la: kudika029282, la data 2009-08-07 20:04:10
De la: redline, la data 2009-08-07 17:14:46
De la: andreea1976, la data 2009-08-07 15:20:32Mai...eu mi-am dat seama cine e...cu o pagina in urma
Cine mai poate face pe papagalul ...decat danuta noastra
Bine ai revenit danuto....ca tareeeeee liniste era fara tine

si plictiseala!
si lipsea si nebunia ei!
multumim dantuzo!

lipsea mult si plictiseala si nebunia de care dai dovada.......

danutzo ma gandeam ca dupa lunga ta lipsa de pe pudika vii si tu cu niste texte noi!
da..ce sa faci..las ca-s bune si astea!
da chiar asa ce mai face iubitu?a fost la mare pe banii tai?

dar iubitul tau ce mai face...???? a fost la mare cumva pe banii tai...?????
kudika029282
Postat pe 22 August 2009 10:29
Ai o mare problema cu acest cuvint, AMANTA.....
M_L
Postat pe 22 August 2009 15:52
De la: Lory30, la data 2009-08-22 15:52:56Ai o mare problema cu acest cuvint, AMANTA.....

apropo...cine este AMANTA....???/
kudika029282
Postat pe 23 August 2009 16:56
De la: miss_n, la data 2009-01-23 12:49:27suntem de un an impreuna iar fosta il tot suna si i trimite mesaje.ma deranjeaza foarte tare iar el imi spune ca nu e de vina si nu are ce sa faca !cum sa ma comport in astfel de situatii?

Si pe mine ma streseaza fosta prietenului meu. Cel mai bine este s-o ignori, sa ii acorzi multa atentie prietenului tau, iar daca aia inca il mai baga in seama, ia-i nr de telefon, si sun-o cu numar ascuns sa-i atragi atentia "Alooooo, gata, s-a terminat, nu te mai iubeste, nu ii mai place de tine, ba mai mult: nici nu vrea sa auda de tine. Acum e cu mine. Aveai tot timpul din lume sa-i trimiti mesaje de lugu-lugu crocodilu`, pana sa se cupleze cu mine. Gata, lasa trecutul in urma, daca vrei sa-ti fie bine".
Frustratele dracului.
Frankie_Zuzu
Postat pe 25 August 2009 14:32
cunosc o situatie asemanatoare =cuplu s-a despartit
kudika041151
Postat pe 25 August 2009 16:14
De la: kudika041151, la data 2009-08-25 16:14:56cunosc o situatie asemanatoare =cuplu s-a despartit

si eu am reusit sa-l despart de fosta.....lui de cand ii tot trimiteam mesaje...am facut-o geloasa pe fosta ...si s-au despartit......
kudika029282
Postat pe 26 August 2009 09:29
Eu sunt cu iubitul meu de 2 ani si taman acum fosta lui iubita a inceput sa il caute. Mentionez ca la inceputul relatiei noastre, ea ii tot trimitea sms-uri, sau il suna. Acum doreste sa reia contactul cu el. La facultate, o intreaba pe o prietena comuna ce mai face el, ce mai fac eu, chiar daca eu cu ea nu am vorbit niciodata. El mi-a zis ca a inceput sa il caute iar, pentru ca l-a readaugat in lista de messenger, dar el a respins-o. A incercat cu beep-uri, chestiuni de copii. El nici nu vrea sa auda de ea, cu atat mai mult cu cat a prins-o cu chestia in gura (acesta este motivul pentru care s-au despartit).
Concluzie: daca vrea, o poate respinge, impiedica orice cale de comunicare, pentru ca pur si simplu nu il mai intereseaza de viata ei. Are o parere foarte proasta despre ea, si ma apreciaza din ce in ce mai mult pe mine. Mult succes.
O_tanti_tanara
Postat pe 22 Noiembrie 2010 10:36
De la: kudika029282, la data 2009-08-26 09:29:26
De la: kudika041151, la data 2009-08-25 16:14:56cunosc o situatie asemanatoare =cuplu s-a despartit

si eu am reusit sa-l despart de fosta.....lui de cand ii tot trimiteam mesaje...am facut-o geloasa pe fosta ...si s-au despartit......


Ce fapta mareata ai facut!Pupa-te!
Barbie30_
Postat pe 22 Noiembrie 2010 10:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce ne dezamagesc oamenii fara sa aiba motiv? 41 De la: cami_goanga10 25 Martie 2010 22:38
AJUTOOOOR 7 De la: kudika1993 31 Mai 2010 12:39
De ce mincinosii au mai multe sanse ca cei sinceri ?! Asta sa fie lumea in care traim? 103 De la: 1 Martie 2015 14:01
Magazine de haine online 1 De la: roberta09 17 Ianuarie 2010 15:20
Cum reactionam la micile "intepaturi" vorbe rautacioase, sau glume care desi par nevinovate, sunt facute cu scopul de a jignii? 2 De la: heaven_gate 18 Decembrie 2008 16:52