Setari Cookie-uri

ce va place cel mai mult la iubitul vostru?

de multe ori iubitul meu ma intreaba ce imi place cel mai mult la el.......eu ii zic ca imi place tot, pur si simplu imi place tot ceea ce tine d el......dar el imi zice sa ii dau exemple.........
chrystynyk_frumushyk
Postat pe 24 Ianuarie 2009 09:33
mie imi place ca momentan sunt singura (desi nu sunt chiar foarte convinsa ca ma bucur de asta). dar macar asa am timp sa ma gandesc, si sa ma pregatesc pentru o noua relatie, in care sa fiu fericita, si sa pot spune cu adevarat ca imi place ceva sau nu, la el.


cat despre tine.. iubitul tau iti face astfel de declaratii, sau asteapta sa i le faci doar tu?
si oricat de mult l`ai iubi, oricat de apropiati ati fi, oricat de perfect ar fi totul, tot trebuie sa mai aiba si mici defecte sau iesiri de`astea care nu iti convin, astfel incat sa nu iti placa absolut tot ce tine de el.
gandeste`te la cum te simti cand esti cu el, la ochii lui, la saruturile lui, sau orice altceva iti mai place, si spune`i. e barbat, ii place sa ii fie mangaiat orgoliul

little_princess
Postat pe 31 Ianuarie 2009 11:25
ce iubit??n am iubit...si cand am avut nu pot sa zic k mi placea chiar tot adik avea ceva si ceva nu... nimeni nu e perfect
SweetHappyButterfly
Postat pe 31 Ianuarie 2009 11:37
mda...............IMI PLACEA tot la el.........ptr k ne`am certat.......:)))))))):)))))))))......adicaaaa.........daca ma gandesc mai bine si acum imi place...dar...........nu mai vb q el.........asta e..........
chrystynyk_frumushyk
Postat pe 3 Februarie 2009 08:21

Si eu am stat de multe ori sa ma gandesc ce imi place cel mai mult la el. In primul rand imi place ca imi este fidel si ca ma face sa fiu sigura ca si-a gasit perechea.
De catva timp stam impreuna si mai nou ce-mi place cel mai mult la el, e comportamentul lui dimineata: sta cu ochii inchisi, intinde mana sa ma caute in pat, ma intoarce acolo langa el in brate si apoi se uita la mine foarte dulce...cateva secunde.


andra_ale
Postat pe 11 Februarie 2009 08:40
imi place ca eu sunt pe primul loc in viata lui..si ordinea este eu,el si restul lumii...se potriveste proverbul ala " Poate ca pentru lume esti doar o simpla persoana dar pentru o persoana esti intreaga LUME!!!"
imi place dimineata cand se trezeste sa plece inaintea mea la serv nici nu suna telefonul si il opreste...si merge incet sa nu ma trezeasca..iar daca eu plec inaintea lui...se trezeste imi pregateste micul dejun...si abia apoi incepe sa ma trezeasca...
imi place ca eu sunt persoana care in momentul de fata ii aduc bucurie si ii fur zambete de pe chipul lui...si simt ca indiferent de ce as face el ar fi langa mine..si lista poate continua..
coffeeta
Postat pe 12 Februarie 2009 13:10
In primul rind, ca e calm si optimist.
taurita61
Postat pe 12 Februarie 2009 19:58
:sml-fight ce sweet
angheluta_elena
Postat pe 13 Februarie 2009 22:45
imi place ca ma asculta atunci cand vb,si nu face ca multi barbati zice da da da da si e cu capu la meciu care urmeaza sa inceapa, etc....imi este alaturi mereu absolut mereu ! este dulce ma alinta , este tandru , imi face toate poftele, ma face sa ma simt in siguranta, ma face sa ma simt femeie , ma adora, si in primu rand inainte de iubitul meu , este prietenul meu cel mai bun.
alina_luminita
Postat pe 13 Februarie 2009 22:55
esti o norocoasa...
onouaeu
Postat pe 15 Februarie 2009 16:44
da stiu :) imi spun asta in fiecare zi
alina_luminita
Postat pe 16 Februarie 2009 20:01
imi place faptul ca, atunci cand ma priveste, simt cat de mult ma iubeste, imi place atingerea lui, mereu atat de tandra, de protectoare si totodata, delicata, imi place caracterul lui puternic si imi plac principiile lui solide, imi place hotararea lui de a face totul asa cum trebuie, imi plac glumele lui, care ma fac sa zambesc ori de cate ori ma simt trista, imi place felul in care ma strange in brate si imi spune ca totul va fi bine... si chiar face ceva ca sa fie bine, nu se rezuma doar la a spune asta... imi place cum se trezeste in toiul noptii ca sa puna plapuma inapoi pe mine, imi place ca pot sa-i spun orice stiind ca va reactiona obiectiv,imi place ca... simt ca omul asta traieste ptr a fii cu mine!:)
Anissia27
Postat pe 16 Februarie 2009 20:45
Ca e cel mai mare idiot in viata ! Dar e al meu...
Claridad
Postat pe 17 Februarie 2009 01:34
Prea multe: felul in care imi spune ca ma iubeste in fiecare seara, sarutul de dinainte de a pleca la munca, imbratisarile lui, faptul ca ma inveleste noaptea , zambeste intotdeauna cand il pup sau il iau in brate si faptul ca niciodata nu a lasat problemele de la munca sau din familia lui sa intervina macar o secunda in relatia noastra...multe altele dar nu vreau sa te plictisesc . A si crede-ma ca cel mai mult le place sa le faci complimente la prestatia sexuala
simonycik
Postat pe 17 Februarie 2009 11:21
Mie imi place ca e calm si "reliable". Intotdeauna cand a spus ca face ceva a facut-o, ceea ce mi-a castigat increderea. Si imi place si ca e bun cu mine si rau cu restul. cateodata mult prea bun.
Kathara
Postat pe 17 Februarie 2009 12:26
Tnx Ptr Raspunsuri:x
chrystynyk_frumushyk
Postat pe 22 Februarie 2009 09:23
La iubitul meu..??
Totul!!!!!!!!!!! Felul lui de a fi ,calm,atent,grijuliu...sarutul de buna dimineata ,felul in care ma linisteste cand sunt suparata, absolut tot.El este viata mea.Va pup.
roxanik_86
Postat pe 6 Martie 2009 11:40
Imi place ca e grijuliu si ma face sa ma simt in siguranta, imi place ca are aceleasi valori ca si mine, imi place cum se uita "flamand" la mine .... si lista continua...
kitty_krieger
Postat pe 6 Martie 2009 11:48
ce`mi place la iuby meu??
hmm.. TOOOTTTTTT
de asta il si iubesc asa de mult :x:x:x:x:x:x
Diavolyta_
Postat pe 17 Martie 2009 17:09
De la: chrystynyk_frumushyk, la data 2009-01-24 09:33:30de multe ori iubitul meu ma intreaba ce imi place cel mai mult la el.......eu ii zic ca imi place tot, pur si simplu imi place tot ceea ce tine d el......dar el imi zice sa ii dau exemple.........

imi place ca suntem compatibili...in 98% din cazuri suntem pe aceeasi lungime de unda.comunicam bine.imi plac mai multe lucruri la el, dar asta e cel mai important, zic eu, sa te intelegi.
mkdisk
Postat pe 19 Martie 2009 09:55
tot ce conteaza la un baiat e sa fie sincer cu tine k degeaba te alinta, te dragaleste si iti spune kt d mult t iubeste dak pe la spate te inseala.nu se stie nicidata toti barbatii sunt la fel

Postat pe 22 Martie 2009 01:29
k nu uita niciodata sa ma tina in brate cand dorm
k e destept
k e frumos
doarme ca un ingeras
e romantic
si ma face sa zambesc
bestiutza_relouded
Postat pe 22 Martie 2009 02:17
ce frumos.as vrea sa am si eu parte de asa ceva.eu si prietenul meu suntem cam certati in perioada asta si chiar imi lipseste.dar oricum,totul nu are cum sa-ti placa la cineva...cred eu...sau poate sunt eu prea perfectionista...ceea ce e nasol...o simt pe pielea mea.
corina_night
Postat pe 22 Martie 2009 08:40
De la: chrystynyk_frumushyk, la data 2009-01-24 09:33:30de multe ori iubitul meu ma intreaba ce imi place cel mai mult la el.......eu ii zic ca imi place tot, pur si simplu imi place tot ceea ce tine d el......dar el imi zice sa ii dau exemple.........


Mie la bubu meu imi place ca ma asculta cand vb si daca il itreb dupa 2 ani,imi spune :ex l-am intrebat ce am vrut sa facem acum 2 ani de ziua mea si nu sa putut?si a zis ca am vrut sa mergem sa pescuim!eram socata ca a tinut minte.
Imi place si ca face orice sa fiu fericita si sa imi arate cat de mult ma iubeste
mhteodora
Postat pe 22 Martie 2009 09:40
pai sa incep....
- este romantic
- respetuos
- sensibil
- dragastos, tandru
- este destept
- mereu gata sa ma ajute
- mereu sunt pe primul loc si el pe ultimul
- cu el ma simt mereu in siguranta pt k are f mare grija de mine
- ma iubeste si chiar simt k tot ce face, face pt mine
- avem aceleasi hobby-uri, ne place aceeasi muzica
- arata f bine, pt mine este cel mai frumos
- e bun in pat...mereu se lasa pe el pt mine
Ce mai stie sa se poarte cu mine, si ma face f fericita....sigur am uitat unele lucruri:)

Are si un defect f mare in schimb...e dinamovist si eu stelista:)) si amandoi f microbisti...va dati seama ce intepaturi ies in campionat....dar e fun..macar din asta sa ne tachinam si noi k nu o pot numi cearta, k altfel ar liniste si pace :D
P.S. sa nu ne deocheati:P
AnDrEeA_23
Postat pe 22 Martie 2009 09:49
imi place la el ca ma asculta cand vb si daca am o problema ma asculta..
imi place ca e tandru, iubitor,atent,dulce,
imi place ca stie sa ma faca fericita
imi place ca daca sunt suparata face orice ca sa imi treaca
imi place ca e romantic
imi place ca e barbatul perfect pe care si l-ar dori orice femeie
_dulcik_
Postat pe 22 Martie 2009 09:59
hmmm...la iubitul meu imi plac multe lucruri dar imi si displac tot cam atatea...spre ex.imi place
- k face orice sa uit de suparare
- k ma place asa cum sunt
- k atunci knd nu ne vedem mai mult de o zi atunci knd ne vedem ma imbratiseaza mai intai si apoi ma saruta...
-k ma asculta knd vorbesc cu el(dar numai dak nu are nervi )
-k m-a invatat cum sa ma port(eu eram mica si prostuta)
-k simt(cateodata)k ma iubeste cu adevarat..chiar dak nu ai place sa arate

cat despre lucrurile kre imi displac :
-e prea orgolios si tine mult timp supararea
-e atent numai la el
-insista foarte mult sa-i spun tot ce fac chiar si la ce ma gandesc(mai ales knd ne plimbam)
-nu imi place k dak l-am suparat cu ceva in loc sa stea sa imi spuna tot ce are pe suflet el dak suntem unul langa altul imi intoarce spatele fara sa mai asculte o vorba de a mea,iar dak vorbim la telefon imi inchide in nas si isi stinge tel cel putin 2 ore
-si cel mai grav e k eu am facut mai multe greseli pt k nu stiam cum sa ma port cu un baiat si dak incerc sa ai spun ceva ce ma deranjeaza la el imi pune imediat placa:tot tu vorbesti knd stii cat de mult mi-ai gresit
Cu toate astea il iubesc din tot sufletul(eu sunt zodia pesti si sunt mai prostanaca de felul meu,rabd orice cred k l-as ierta si dak m-ar insela numai sa nu il pierd)
Am vazut ce frumoase sunt relatiile voastre si va invidiez putin
Ei bine voi ce parere aveti???
mottzy
Postat pe 22 Martie 2009 10:34
.....ce-mi place cel mai mult la iubitul meu? .......absolut TOTUL,este pur si simplu jumatatea mea,tot ceea ce face ma face fericita,cea mai fericita femeie de pe Pamant,sant cel mai important lucru din viata lui ,imi place cum tremura cand ma atinge,cum imi zambeste...cum ma rasfata mereu...ar fi atatea si atatea de spus.....imi place ca ma intalnit,si a avut rabdare cu mine,multa rabdare...
o_femeie
Postat pe 22 Martie 2009 11:12
la iubitul meu imi place totul: felul in care se imbraca, felul in care vorbeste mai ales pt k e foarte calm si nu foarte vorbaret iar eu o zapacita si o vorbareata, felul in care arata. pur si simplu ne completam unul pe celalalt
elena_draguta
Postat pe 22 Martie 2009 14:38
alina_luminita, sunteti la inceput ?
biknck
Postat pe 22 Martie 2009 19:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Marturii dulci! 1 De la: Cristina_s_Cakes_1 25 Iulie 2012 11:21
A slabit cineva cu XL-S? 9 De la: anda0 28 Aprilie 2014 12:06
VREAU SA SLABESC! SI AM NEVOIE DE UN GRUP DE SUSTINERE 44 De la: O_Grasuta_Draguta_1 23 Iunie 2014 08:35
masaj anticelulitic 9 De la: kudika_1012859 5 August 2016 16:17
VIND CAPSULE DE COLAGEN MARIN,ANTI-AGEING,EFECT COSMETIC,ALTERNATIVA NATURALA A TOXINEI BOTULINICE... 1 De la: kudika000618 29 Noiembrie 2009 06:57