Setari Cookie-uri

ce va place cel mai mult la iubitul vostru?

iubiul meu e diferit de toti cei pe care i-am intalnit pana acum... deci in concluzie imi place tot la el fara sa mai enumar... e barbatul ideal.. bine are el si defecte dar e ceva normal.. il iubesc asa cum e
_dulcik_
Postat pe 22 Martie 2009 21:34
hmmm...se pare ca pe forum -ul asta au intrat numai fete care sunt reaalizate in dragoste....va felicit ca toate sunte-ti atat de fericite si mandre de ce aveti lamga voi...eu...am si eu parte de anumite calitati ale iubitului meu...da..faptul ka nu mai am incredere in barbati din cauza esecurilor anterioare ..nu-mi mai dau seama de ce am langa mine..nu mai stiu sa apreciez..pt ca mereu pun la indoiala orice moment cand ma alinta sau imi face un kompliment...nu stiu dac e ceva normal..da...asta simt...si de aceea chiar daca am parte si eu la randul meu de alinturi, de rasfaturi...nu ma pot bukura de ele..nu ma simt fericita pe deplin!!!
IULIA_YASMYN19
Postat pe 22 Martie 2009 22:21
Si la sotul meu normal k sunt lucruri care imi plac si care nu...pt k nimeni nu este perfec pe lumea asta.
Dar simt k el este jumatatea mea,simt k el este persoana cea mai potrivita cu care as putea sa imi intemeiez o familie,cu care as vrea sa imi petrec tot restul vietii,sa ne facem casuta noastra. Si multumesc Lui Dumnezeu k reusim,deja avem casa si masina ce ne-am dorito.
imi place pt k este muncitor, o persoana care are un obiectiv in viata,vrea sa faca ceva in viata asta,aduce toti banii in casa,nu ii bea,nu ii joaca...
imi place k nu bea pana nu mai stie ce e cu el, si sa ma bata sau sa sparga prin casa,cum fac altii
imi place k e descurcaret,istet...si frumusel
imi place ca arata acceptabil,nu e nici gras,nici slab.....dar nici fotomodel
imi place k e calm,linistit,isi petrece aproape tot timpul cu mine,nu iese seara cu baietii,nu ma inseala(cel putin eu nu am aflat nimic si nici un telefon straniu,nimic),adevaru k si eu l-am tinut tot timpul din scurt,seara dupa ce mergeam in casa vb cu el pe pc,pe casti sa vad dak e in casa ...si statea la blocul de vizavi
imi place ca ma ajuta la curatenie,la facut mancare,la cumparaturi. ma scoate la restaurant o data la saptamana,la 2,chiar dak suntem casatoriti,si vreau sa precizez k avem peste 10 ani de cand am inceput sa fim prieteni
aproape in fiecare weekend ma scoate la plimbare,pe la lacuri,sa vizitam alte orase,obiective turistice etc
imi place k imi aduce flori(asta eu l-am invatat,k el ca orice barbat ''dc sa iti aduc flori k se usuca in cateva zile),ca...cu barbatii e ca in proverbu ala ''cum iti asterni asa dormi'',cum il inveti asa il ai . La noi exista comunicarea,ceea ce e cel mai important intr-o relatie,adik dc sa stau sa ma oftic k nu imi cumpara flori(de ex)...mai bine ii zic si apoi o sa imi cumpere..nu?!?sau ..a vazut k il controlez noaptea sa nu aibe spatele gol,a inceput si el sa ma controleze pe mine...etc
dar cel mai mult imi place cand imi zambeste
si ar mai fi multe...

nu imi place k nu e genu pupacios ,care sa te alinte,iubaret....dar adevaru e cum zice el, dacat sa fie prea iubaret si sa iubesca mai multe,mai bine nu prea pupacios dar sa ma pupe numai pe mine. Cam asta e singurul lucru care nu imi place. aaa..apropo de ''ce nu imi place'',vb odata cu el si ii spuneam k nu imi place aia,aia...iar el mi-a zis sa ii dau un exemplu,dintre baietii ce ii cunosteam noi,ca cine as vrea sa fie el(si eu cum stiam de toti k ala o inseala pe prietena lui,ala o minte etc)... stiti ce ...m-am gandit si m-am gandit si nu avut pe cine sa ii dau exemplu,si mi-am dat seama k el era cel mai bun din toti pe care ii cunosteam.
Adevaru e ca suntem niste norocosi,cei care ma cunosc pe mine zic ''ce norocos ca te are'',iar cei ce il cunosc pe el ''ce norocoasa k te are'',multa lume ne invidiaza.

Multumesc Lui Dumnezeu k am sanatate, un sot cu care ma impac super bine si ne descurcam si financiar. Mai mult de atat ...sincer nu stiu ce mi-as putea dori.

pupici.
sweet_xx
Postat pe 23 Martie 2009 02:34
pai....mie-mi place k e "caliente" , k m face sa rad din orice prostie , k ma lasa sa fiu eu (dusa cotit pe carare) , pt k e orgolios, k e fff ambotios, vanitos, pt k se contrazice cu mine din orice si pe orice tema(cik ne stimulam inteligenta, esenta e care poate mai mult, nu subiectul propriu-zis) , pt k e un fitzos ce n-am vazut (adev e ca are si de ce pt e f destept, bine educat, stilat, dar ssst...nu mai spuneti nimanui), pt k nu e niciodata previzibil, pt k stie sa-si faca din defecte calitati, pt k relatia nostra e o continuia provocare si competitie , pt k se enerveaza pe mine si la 10 minute face misto de mine, pt k e rautacios , pt k e puternic, pt k ma protejaza desi poate nu crede k am nevoie...pt k e el si nu a trebuit sa se schimbe o perioada k sa-mi atraga atentia....si cel mai important....stie knd sa se opreask din joak si sa-si dea seama k am nev de tandrete, intelegere, protectie, afectiune... luv u all
Andreea87
Postat pe 23 Martie 2009 21:19
De la: Andreea87, la data 2009-03-23 21:19:56pai....mie-mi place k e "caliente" , k m face sa rad din orice prostie , k ma lasa sa fiu eu (dusa cotit pe carare) , pt k e orgolios, k e fff ambotios, vanitos, pt k se contrazice cu mine din orice si pe orice tema(cik ne stimulam inteligenta, esenta e care poate mai mult, nu subiectul propriu-zis) , pt k e un fitzos ce n-am vazut (adev e ca are si de ce pt e f destept, bine educat, stilat, dar ssst...nu mai spuneti nimanui), pt k nu e niciodata previzibil, pt k stie sa-si faca din defecte calitati, pt k relatia nostra e o continuia provocare si competitie , pt k se enerveaza pe mine si la 10 minute face misto de mine, pt k e rautacios , pt k e puternic, pt k ma protejaza desi poate nu crede k am nevoie...pt k e el si nu a trebuit sa se schimbe o perioada k sa-mi atraga atentia....si cel mai important....stie knd sa se opreask din joak si sa-si dea seama k am nev de tandrete, intelegere, protectie, afectiune... luv u all

Pitzi, pup u, asl pls!
D c scri(i) numai cu kk?
Brb!
DND!

Mda...1987...
Perfect justificat.
UnYang
Postat pe 23 Martie 2009 21:23
In ciuda faptului ca a facut burtica il iubesc. Imi placeca are rabdare, ca are simtul umorului, ca ma iubeste, ca are mereu timp de mine...
vanesia
Postat pe 30 Martie 2009 13:37
De la: IULIA_YASMYN19, la data 2009-03-22 22:21:37 hmmm...se pare ca pe forum -ul asta au intrat numai fete care sunt reaalizate in dragoste....va felicit ca toate sunte-ti atat de fericite si mandre de ce aveti lamga voi...eu...am si eu parte de anumite calitati ale iubitului meu...da..faptul ka nu mai am incredere in barbati din cauza esecurilor anterioare ..nu-mi mai dau seama de ce am langa mine..nu mai stiu sa apreciez..pt ca mereu pun la indoiala orice moment cand ma alinta sau imi face un kompliment...nu stiu dac e ceva normal..da...asta simt...si de aceea chiar daca am parte si eu la randul meu de alinturi, de rasfaturi...nu ma pot bukura de ele..nu ma simt fericita pe deplin!!!
Eu nu sunt dr 9595 insa am si eu o intrebare daca vrei sa-mi raspunzi:i-ai spus si lui ce problema ai?

Postat pe 30 Martie 2009 13:42
Imi place cand se trezeste dimineata , ma saruta si spune : "Azi e randul tau sa faci cafeaua" ..e tare dragutz , parca ar fi un copil mic.Facem totul impreuna si chiar daca mai ies scantei iubirea isi spune cuvantul .

P.S. comunicarea e secretul unei relatii fericite de lunga durata
alexana2010
Postat pe 30 Martie 2009 14:13
orice imi place la el... e din cauza ca sunt prea indragostita de el ..
_dulcik_
Postat pe 30 Martie 2009 16:34
Dragele mele, mie cred ca nu-mi mai place nimic. Sa epuizat si rabdarea si pasiunea si dorinta...tot acest om a reusit, s-a straduit din tot sufletul, sa ma dezamageasca. nu va vine sa crede-ti cit s-a zbatut pentru asta, a vazut ca-l iubesc s-a prefacut ca nu vede, a vazut ca-l iert a repetat gresala a vazut ca-i dau, a dorit si mai mult. Nu a fost multumit niciodata , nu i-a placut niciodata, tot timpul a cautat altceva. Va doresc sa nu aveti parte de asa ceva!
taurita61
Postat pe 30 Martie 2009 18:37
UnYang, nu stiu ce crezi tu ca e explicabil sau nu doar pt ca sunt nascuta in '87 si sincer nici nu o sa polemizez pe marginea asta...sa-ti explic de ce scriu asa....e mult mai comod, mai rapid si mai de "chat"... "pitzi" nu-mi spun decat anumite persoane, iar tu nu te numeri printre ele (fara suparare!). acum imi dai voie sa revin la genul de scris pe care il adopt de obicei pe forumuri si mess sau trebuie sa fac cerere scrisa?!...
Andreea87
Postat pe 30 Martie 2009 19:47
Ca nu se enerveaza, nu injura (nici macar cand conduce) si nu s-ar rasti in viata lui la o femeie (nu e genul)...si sa stiti ca nu e mielusel deloc, e chiar opusul doar ca are nervi de fier si nu se pune cu femeile doar cu barbatii
_ame_
Postat pe 3 Aprilie 2009 20:59
De la: sweet_xx, la data 2009-03-23 02:34:02Si la sotul meu normal k sunt lucruri care imi plac si care nu...pt k nimeni nu este perfec pe lumea asta.
Dar simt k el este jumatatea mea,simt k el este persoana cea mai potrivita cu care as putea sa imi intemeiez o familie,cu care as vrea sa imi petrec tot restul vietii,sa ne facem casuta noastra. Si multumesc Lui Dumnezeu k reusim,deja avem casa si masina ce ne-am dorito.
imi place pt k este muncitor, o persoana care are un obiectiv in viata,vrea sa faca ceva in viata asta,aduce toti banii in casa,nu ii bea,nu ii joaca...
imi place k nu bea pana nu mai stie ce e cu el, si sa ma bata sau sa sparga prin casa,cum fac altii
imi place k e descurcaret,istet...si frumusel
imi place ca arata acceptabil,nu e nici gras,nici slab.....dar nici fotomodel
imi place k e calm,linistit,isi petrece aproape tot timpul cu mine,nu iese seara cu baietii,nu ma inseala(cel putin eu nu am aflat nimic si nici un telefon straniu,nimic),adevaru k si eu l-am tinut tot timpul din scurt,seara dupa ce mergeam in casa vb cu el pe pc,pe casti sa vad dak e in casa ...si statea la blocul de vizavi
imi place ca ma ajuta la curatenie,la facut mancare,la cumparaturi. ma scoate la restaurant o data la saptamana,la 2,chiar dak suntem casatoriti,si vreau sa precizez k avem peste 10 ani de cand am inceput sa fim prieteni
aproape in fiecare weekend ma scoate la plimbare,pe la lacuri,sa vizitam alte orase,obiective turistice etc
imi place k imi aduce flori(asta eu l-am invatat,k el ca orice barbat ''dc sa iti aduc flori k se usuca in cateva zile),ca...cu barbatii e ca in proverbu ala ''cum iti asterni asa dormi'',cum il inveti asa il ai . La noi exista comunicarea,ceea ce e cel mai important intr-o relatie,adik dc sa stau sa ma oftic k nu imi cumpara flori(de ex)...mai bine ii zic si apoi o sa imi cumpere..nu?!?sau ..a vazut k il controlez noaptea sa nu aibe spatele gol,a inceput si el sa ma controleze pe mine...etc
dar cel mai mult imi place cand imi zambeste
si ar mai fi multe...

nu imi place k nu e genu pupacios ,care sa te alinte,iubaret....dar adevaru e cum zice el, dacat sa fie prea iubaret si sa iubesca mai multe,mai bine nu prea pupacios dar sa ma pupe numai pe mine. Cam asta e singurul lucru care nu imi place. aaa..apropo de ''ce nu imi place'',vb odata cu el si ii spuneam k nu imi place aia,aia...iar el mi-a zis sa ii dau un exemplu,dintre baietii ce ii cunosteam noi,ca cine as vrea sa fie el(si eu cum stiam de toti k ala o inseala pe prietena lui,ala o minte etc)... stiti ce ...m-am gandit si m-am gandit si nu avut pe cine sa ii dau exemplu,si mi-am dat seama k el era cel mai bun din toti pe care ii cunosteam.
Adevaru e ca suntem niste norocosi,cei care ma cunosc pe mine zic ''ce norocos ca te are'',iar cei ce il cunosc pe el ''ce norocoasa k te are'',multa lume ne invidiaza.

Multumesc Lui Dumnezeu k am sanatate, un sot cu care ma impac super bine si ne descurcam si financiar. Mai mult de atat ...sincer nu stiu ce mi-as putea dori.

pupici.



felicitari ..poti sa crezi ca am citit cap coada ? bravo , multa sanatate si iubire tot restul vietzii
__LL__
Postat pe 8 Aprilie 2009 01:29
ce-mi place????
modul absolut natural in care se comporta cu mine ....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2009 01:56
noua masina
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 02:08
Stie sa asculte si sa iti fie alaturi atunci cand ai nevoie.
kudika010144
Postat pe 15 Aprilie 2009 09:49
da pana la urma tb sa existe si ceva ce nu ne place la el...
_dulcik_
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:00
mmmm....cel mai mult si mai mult imi place..ador...fetitza noastra.
l_diana_c
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:12
De la: simonycik, la data 2009-02-17 11:21:51Prea multe: felul in care imi spune ca ma iubeste in fiecare seara, sarutul de dinainte de a pleca la munca, imbratisarile lui, faptul ca ma inveleste noaptea , zambeste intotdeauna cand il pup sau il iau in brate si faptul ca niciodata nu a lasat problemele de la munca sau din familia lui sa intervina macar o secunda in relatia noastra...multe altele dar nu vreau sa te plictisesc . A si crede-ma ca cel mai mult le place sa le faci complimente la prestatia sexuala
kudika016488
Postat pe 12 Mai 2009 13:24
kudika016488
Postat pe 12 Mai 2009 13:24
Cel mai mult la iubitul meu imi plac buzele lui,saruturile lui,faptul ca ma tine in bratze noaptea sau cand n uitam la un film,imi place pielea lui,mirosul lui si el cu totul din cap pana-n picioare...IL ADOR!!!Imi place ca ma intelege,e atent la toate "fleacurile" p care i le spun si imi place ca ma considera jumatatea lui si imi spune asta in fiecare zi ,sub diverse forme!!!
luyyzz
Postat pe 17 Mai 2009 14:54
ca ma suporta de 15 ani...
Lucia1971
Postat pe 17 Mai 2009 14:58
imi place ca imi ofera protectie, imi place fata lui, gurita lui,fiecare fir de par, urechiusele lui pe care i le musc tot timpul cand stam impreuna, imi place parfumul care se potriveste cu ph-ul pielii lui, imi place pieptul lui, spatele, fundul, picioarele, imi place ca e inalt, imi place cum se imbraca, imi place ca se respecta, ca are un caracter de barbat, imi place ca imi ofera afectiune si dragoste, imi place ca imi vorbeste frumos.......imi place inimioara lui, il ador din suflet si il iubesc enorm de mult....Toate astea ar disparea daca l-as prinde vreodata ca m-a inselat....tot ce imi place , voi uri din adancul sufletului....Dar sper sa fie exact asa cum visez

Postat pe 19 Mai 2009 17:32
imi place cand se alinta,corpul (pana si sunculita dupa burta) ,zecile de saruturi pe care mi le da cand vine,cand pleaca cand ne culcam sau cand ne trezim,
Anonima_007
Postat pe 23 Mai 2009 17:49
imi place atunci cand se incrunta,cand isi ingusteaza privirea si sulitze parca ies din ea,flacari cu care daca ar putea m-ar arde,atunci,fix atunci ma doare pe mine direct undeva
matracucu
Postat pe 23 Mai 2009 17:53
stiti ce i-mi place mie mai mult ca stie sa faca diferenta intre femeile care trebuiesc respectate si cele care trebuiesc doar incintate . Stie sau a invatat ce femei pot fii mintite si care nu pot fi .
taurita61
Postat pe 24 Mai 2009 20:01
sta cand il bat. mananca ciorba arsa. isi calca singur uniforma. si....uuummm..cam atata.
l_diana_c
Postat pe 24 Mai 2009 20:09
De la: l_diana_c, la data 2009-05-24 20:09:33sta cand il bat. mananca ciorba arsa. isi calca singur uniforma. si....uuummm..cam atata.



Aoleu
ionia
Postat pe 24 Mai 2009 20:13
De la: ionia, la data 2009-05-24 20:13:33
De la: l_diana_c, la data 2009-05-24 20:09:33sta cand il bat. mananca ciorba arsa. isi calca singur uniforma. si....uuummm..cam atata.



Aoleu


wha...what?
l_diana_c
Postat pe 24 Mai 2009 20:19
imi place la iubitul meu ca e pupacios tareee,imi place ca ma iubeste extem de mult,ca ma face sa rad,ca imi indeplineste fanteziile sexuale
imi place cand ma tine de mana si ma priveste, se citeste dragostea in ochii lui
dalilascumpy
Postat pe 24 Mai 2009 20:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Timpul petrecut cu mine insumi… 25 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 1 Martie 2010 22:25
am nevoie de un sfat! 18 De la: monik21 26 August 2011 11:23
Urgent pls......vreau sa slabesc cat mai repede 106 De la: kudika_1012859 3 August 2016 08:27
Concurs !!! Doar la CosmeticBox toata lumea castiga !!! 1 De la: cosmeticbox 14 Septembrie 2011 10:14
Recomndari cosmetice naturale 4 De la: kudika_M486940 28 Decembrie 2011 17:28