Setari Cookie-uri

ce va place cel mai mult la iubitul vostru?

De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-06 11:48:00Imi place ca e grijuliu si ma face sa ma simt in siguranta, imi place ca are aceleasi valori ca si mine, imi place cum se uita "flamand" la mine .... si lista continua...


duºmanii-þi poartã picãããã ,cã n-au valoarea taaaa...se uitã flãmând la tine cã nu eºti la cratiþã stai de bârfe p kudika.
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:29
De la: Diavolyta_, la data 2009-03-17 17:09:17ce`mi place la iuby meu??
hmm.. TOOOTTTTTT
de asta il si iubesc asa de mult :x:x:x:x:x:x


Îþi plac ºi prietenii lui de bere?Ia zi sincer!
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:31
De la: mkdisk, la data 2009-03-19 09:55:13
De la: chrystynyk_frumushyk, la data 2009-01-24 09:33:30de multe ori iubitul meu ma intreaba ce imi place cel mai mult la el.......eu ii zic ca imi place tot, pur si simplu imi place tot ceea ce tine d el......dar el imi zice sa ii dau exemple.........

imi place ca suntem compatibili...in 98% din cazuri suntem pe aceeasi lungime de unda.comunicam bine.imi plac mai multe lucruri la el, dar asta e cel mai important, zic eu, sa te intelegi.


În 2% sin cazuri vrea anal ºi lungimea conteazã dacã vrei sã mã înþelegi.
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:32
De la: , la data 2009-03-22 01:29:24tot ce conteaza la un baiat e sa fie sincer cu tine k degeaba te alinta, te dragaleste si iti spune kt d mult t iubeste dak pe la spate te inseala.nu se stie nicidata toti barbatii sunt la fel



Ai dreptate când o fac cu tine pe la spate, te înºealã.κi închipuie una frumoasã la faþã.
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:34
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-03-22 02:17:22k nu uita niciodata sa ma tina in brate cand dorm
k e destept
k e frumos
doarme ca un ingeras
e romantic
si ma face sa zambesc


Atunci lasã-l sã-ºi ia zborul, egoisto!
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:34
De la: mhteodora, la data 2009-03-22 09:40:55
De la: chrystynyk_frumushyk, la data 2009-01-24 09:33:30de multe ori iubitul meu ma intreaba ce imi place cel mai mult la el.......eu ii zic ca imi place tot, pur si simplu imi place tot ceea ce tine d el......dar el imi zice sa ii dau exemple.........


Mie la bubu meu imi place ca ma asculta cand vb si daca il itreb dupa 2 ani,imi spune :ex l-am intrebat ce am vrut sa facem acum 2 ani de ziua mea si nu sa putut?si a zis ca am vrut sa mergem sa pescuim!eram socata ca a tinut minte.
Imi place si ca face orice sa fiu fericita si sa imi arate cat de mult ma iubeste


ªi tu în schimb îþi tugui buzele la avatar,pe un site unde intra wankeri precum Geo_X sã agaþe fomei!
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 21:03
De la: AnDrEeA_23, la data 2009-03-22 09:49:15pai sa incep....
- este romantic
- respetuos
- sensibil
- dragastos, tandru
- este destept
- mereu gata sa ma ajute
- mereu sunt pe primul loc si el pe ultimul
- cu el ma simt mereu in siguranta pt k are f mare grija de mine
- ma iubeste si chiar simt k tot ce face, face pt mine
- avem aceleasi hobby-uri, ne place aceeasi muzica
- arata f bine, pt mine este cel mai frumos
- e bun in pat...mereu se lasa pe el pt mine
Ce mai stie sa se poarte cu mine, si ma face f fericita....sigur am uitat unele lucruri:)

Are si un defect f mare in schimb...e dinamovist si eu stelista:)) si amandoi f microbisti...va dati seama ce intepaturi ies in campionat....dar e fun..macar din asta sa ne tachinam si noi k nu o pot numi cearta, k altfel ar liniste si pace :D
P.S. sa nu ne deocheati:P


ai sintetizat perfect la final,este un câine
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 21:12
De la: _dulcik_, la data 2009-03-22 09:59:16imi place la el ca ma asculta cand vb si daca am o problema ma asculta..
imi place ca e tandru, iubitor,atent,dulce,
imi place ca stie sa ma faca fericita
imi place ca daca sunt suparata face orice ca sa imi treaca
imi place ca e romantic
imi place ca e barbatul perfect pe care si l-ar dori orice femeie


Atunci împarte-l ºi cu altele egoistã micã
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 21:12
De la: mottzy, la data 2009-03-22 10:34:15hmmm...la iubitul meu imi plac multe lucruri dar imi si displac tot cam atatea...spre ex.imi place
- k face orice sa uit de suparare
- k ma place asa cum sunt
- k atunci knd nu ne vedem mai mult de o zi atunci knd ne vedem ma imbratiseaza mai intai si apoi ma saruta...
-k ma asculta knd vorbesc cu el(dar numai dak nu are nervi )
-k m-a invatat cum sa ma port(eu eram mica si prostuta)
-k simt(cateodata)k ma iubeste cu adevarat..chiar dak nu ai place sa arate

cat despre lucrurile kre imi displac :
-e prea orgolios si tine mult timp supararea
-e atent numai la el
-insista foarte mult sa-i spun tot ce fac chiar si la ce ma gandesc(mai ales knd ne plimbam)
-nu imi place k dak l-am suparat cu ceva in loc sa stea sa imi spuna tot ce are pe suflet el dak suntem unul langa altul imi intoarce spatele fara sa mai asculte o vorba de a mea,iar dak vorbim la telefon imi inchide in nas si isi stinge tel cel putin 2 ore
-si cel mai grav e k eu am facut mai multe greseli pt k nu stiam cum sa ma port cu un baiat si dak incerc sa ai spun ceva ce ma deranjeaza la el imi pune imediat placa:tot tu vorbesti knd stii cat de mult mi-ai gresit
Cu toate astea il iubesc din tot sufletul(eu sunt zodia pesti si sunt mai prostanaca de felul meu,rabd orice cred k l-as ierta si dak m-ar insela numai sa nu il pierd)
Am vazut ce frumoase sunt relatiile voastre si va invidiez putin
Ei bine voi ce parere aveti???


Ai uitat sã maneþionezi cã urâºti când gustã din ºaorma ta.Ciao!
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 21:15
De la: IULIA_YASMYN19, la data 2009-03-22 22:21:37 hmmm...se pare ca pe forum -ul asta au intrat numai fete care sunt reaalizate in dragoste....va felicit ca toate sunte-ti atat de fericite si mandre de ce aveti lamga voi...eu...am si eu parte de anumite calitati ale iubitului meu...da..faptul ka nu mai am incredere in barbati din cauza esecurilor anterioare ..nu-mi mai dau seama de ce am langa mine..nu mai stiu sa apreciez..pt ca mereu pun la indoiala orice moment cand ma alinta sau imi face un kompliment...nu stiu dac e ceva normal..da...asta simt...si de aceea chiar daca am parte si eu la randul meu de alinturi, de rasfaturi...nu ma pot bukura de ele..nu ma simt fericita pe deplin!!!


Îþi spun eu de ce nu eºti fericitã pe deplin.Ai profilul fãcut ca pentru matrimoniale,ceea ce n-ar fi un lucru rãu ,numai cã ãsta-i un site pentru femei dezamãgite care aºteaptã sfaturi despre sex anal ºi cum sã-ºi asorteze cizmele cu poºetele anul ãsta.Ori schimbi site-ul ori întrebi cum e cu sexul anal dacã vrei fericire.În caz contrar te va cuceri Geo_x cu glumele lui pupincuriste ºi...ciclul se repetã,o iei iar de la început.
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 22:08
De la: sweet_xx, la data 2009-03-23 02:34:02Si la sotul meu normal k sunt lucruri care imi plac si care nu...pt k nimeni nu este perfec pe lumea asta.
Dar simt k el este jumatatea mea,simt k el este persoana cea mai potrivita cu care as putea sa imi intemeiez o familie,cu care as vrea sa imi petrec tot restul vietii,sa ne facem casuta noastra. Si multumesc Lui Dumnezeu k reusim,deja avem casa si masina ce ne-am dorito.
imi place pt k este muncitor, o persoana care are un obiectiv in viata,vrea sa faca ceva in viata asta,aduce toti banii in casa,nu ii bea,nu ii joaca...
imi place k nu bea pana nu mai stie ce e cu el, si sa ma bata sau sa sparga prin casa,cum fac altii
imi place k e descurcaret,istet...si frumusel
imi place ca arata acceptabil,nu e nici gras,nici slab.....dar nici fotomodel
imi place k e calm,linistit,isi petrece aproape tot timpul cu mine,nu iese seara cu baietii,nu ma inseala(cel putin eu nu am aflat nimic si nici un telefon straniu,nimic),adevaru k si eu l-am tinut tot timpul din scurt,seara dupa ce mergeam in casa vb cu el pe pc,pe casti sa vad dak e in casa ...si statea la blocul de vizavi
imi place ca ma ajuta la curatenie,la facut mancare,la cumparaturi. ma scoate la restaurant o data la saptamana,la 2,chiar dak suntem casatoriti,si vreau sa precizez k avem peste 10 ani de cand am inceput sa fim prieteni
aproape in fiecare weekend ma scoate la plimbare,pe la lacuri,sa vizitam alte orase,obiective turistice etc
imi place k imi aduce flori(asta eu l-am invatat,k el ca orice barbat ''dc sa iti aduc flori k se usuca in cateva zile),ca...cu barbatii e ca in proverbu ala ''cum iti asterni asa dormi'',cum il inveti asa il ai . La noi exista comunicarea,ceea ce e cel mai important intr-o relatie,adik dc sa stau sa ma oftic k nu imi cumpara flori(de ex)...mai bine ii zic si apoi o sa imi cumpere..nu?!?sau ..a vazut k il controlez noaptea sa nu aibe spatele gol,a inceput si el sa ma controleze pe mine...etc
dar cel mai mult imi place cand imi zambeste
si ar mai fi multe...

nu imi place k nu e genu pupacios ,care sa te alinte,iubaret....dar adevaru e cum zice el, dacat sa fie prea iubaret si sa iubesca mai multe,mai bine nu prea pupacios dar sa ma pupe numai pe mine. Cam asta e singurul lucru care nu imi place. aaa..apropo de ''ce nu imi place'',vb odata cu el si ii spuneam k nu imi place aia,aia...iar el mi-a zis sa ii dau un exemplu,dintre baietii ce ii cunosteam noi,ca cine as vrea sa fie el(si eu cum stiam de toti k ala o inseala pe prietena lui,ala o minte etc)... stiti ce ...m-am gandit si m-am gandit si nu avut pe cine sa ii dau exemplu,si mi-am dat seama k el era cel mai bun din toti pe care ii cunosteam.
Adevaru e ca suntem niste norocosi,cei care ma cunosc pe mine zic ''ce norocos ca te are'',iar cei ce il cunosc pe el ''ce norocoasa k te are'',multa lume ne invidiaza.

Multumesc Lui Dumnezeu k am sanatate, un sot cu care ma impac super bine si ne descurcam si financiar. Mai mult de atat ...sincer nu stiu ce mi-as putea dori.

pupici.


nici nam citit tot ºi pot pune pariu cã-þi place de un vecin mai în vârstã ca tine.
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 22:11
De la: Andreea87, la data 2009-03-23 21:19:56pai....mie-mi place k e "caliente" , k m face sa rad din orice prostie , k ma lasa sa fiu eu (dusa cotit pe carare) , pt k e orgolios, k e fff ambotios, vanitos, pt k se contrazice cu mine din orice si pe orice tema(cik ne stimulam inteligenta, esenta e care poate mai mult, nu subiectul propriu-zis) , pt k e un fitzos ce n-am vazut (adev e ca are si de ce pt e f destept, bine educat, stilat, dar ssst...nu mai spuneti nimanui), pt k nu e niciodata previzibil, pt k stie sa-si faca din defecte calitati, pt k relatia nostra e o continuia provocare si competitie , pt k se enerveaza pe mine si la 10 minute face misto de mine, pt k e rautacios , pt k e puternic, pt k ma protejaza desi poate nu crede k am nevoie...pt k e el si nu a trebuit sa se schimbe o perioada k sa-mi atraga atentia....si cel mai important....stie knd sa se opreask din joak si sa-si dea seama k am nev de tandrete, intelegere, protectie, afectiune... luv u all


ºi-þi mai place de el pentru cã ai tenul gras ºi-þi stoarce coºurile în nopþile fierbinþi.
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 22:14
De la: vanesia, la data 2009-03-30 13:37:36In ciuda faptului ca a facut burtica il iubesc. Imi placeca are rabdare, ca are simtul umorului, ca ma iubeste, ca are mereu timp de mine...


a fãcut burticã ,ce simpaticuþ.vezi cã are o supapã mai jos!
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 22:15
Good God !!! Taaare te mai plictisesti Misogin... Nu-i asa?
wews
Postat pe 27 Septembrie 2009 22:26
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-27 22:14:02
De la: Andreea87, la data 2009-03-23 21:19:56pai....mie-mi place k e "caliente" , k m face sa rad din orice prostie , k ma lasa sa fiu eu (dusa cotit pe carare) , pt k e orgolios, k e fff ambotios, vanitos, pt k se contrazice cu mine din orice si pe orice tema(cik ne stimulam inteligenta, esenta e care poate mai mult, nu subiectul propriu-zis) , pt k e un fitzos ce n-am vazut (adev e ca are si de ce pt e f destept, bine educat, stilat, dar ssst...nu mai spuneti nimanui), pt k nu e niciodata previzibil, pt k stie sa-si faca din defecte calitati, pt k relatia nostra e o continuia provocare si competitie , pt k se enerveaza pe mine si la 10 minute face misto de mine, pt k e rautacios , pt k e puternic, pt k ma protejaza desi poate nu crede k am nevoie...pt k e el si nu a trebuit sa se schimbe o perioada k sa-mi atraga atentia....si cel mai important....stie knd sa se opreask din joak si sa-si dea seama k am nev de tandrete, intelegere, protectie, afectiune... luv u all


ºi-þi mai place de el pentru cã ai tenul gras ºi-þi stoarce coºurile în nopþile fierbinþi.


ce ma amuza oamenii frustrati
PS: nu am tenul gras...dar mi-ai sp destule despre tine
Andreea87
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:48
Salut tuturor,
ce imi place la iubitul meu???? sunt cateva lucruri dar cel mai mult imi place ca este interesat de ce
ea bce mi se intampla, daca imi este rau, cum ma simt, daca imi este bine, etc, pentru mine face anunite sacrificii, ex a invatat sa danseze populara desi nu ii place sa danseze
ar mai fi multe de spus, dar ...alta data.
pupici
interpiaf
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:44
De la: FLORY_DULCIK, la data 2009-09-27 16:36:03scuze,nolwen despre SIMONIK ERA VORBA.............

acuzi lumea asa pe nedrept tu chiar iei in serios toate tampeniile care le srie lumea pe aici? dar oricum asa am sa fac
simonycik
Postat pe 28 Septembrie 2009 17:44
De la: simonycik, la data 2009-09-28 17:44:12
De la: FLORY_DULCIK, la data 2009-09-27 16:36:03scuze,nolwen despre SIMONIK ERA VORBA.............

acuzi lumea asa pe nedrept tu chiar iei in serios toate tampeniile care le srie lumea pe aici? dar oricum asa am sa fac

P.S. uita-te pe prima pagina, acolo am scris "din suflet"..
simonycik
Postat pe 28 Septembrie 2009 17:50
De la: simonycik, la data 2009-09-28 17:50:49
De la: simonycik, la data 2009-09-28 17:44:12
De la: FLORY_DULCIK, la data 2009-09-27 16:36:03scuze,nolwen despre SIMONIK ERA VORBA.............

acuzi lumea asa pe nedrept tu chiar iei in serios toate tampeniile care le srie lumea pe aici? dar oricum asa am sa fac

P.S. uita-te pe prima pagina, acolo am scris "din suflet"..
Asa e. Intai scriem din suflet, apoi o mai dam si pe gluma. Dar m-a amuzat faza.

Postat pe 29 Septembrie 2009 18:20
ce imi place la prietenul meu?ca a plecat dincolo si ca relatia se distruge treptat....iar atunci cand vine in tara ne vom despartii calm si frumos si va putea sa imi fie unul dintre cei mai buni prieteni...
mony_cama
Postat pe 6 Octombrie 2009 09:50
mie? ..imi place cum ma alinta,cum ma saruta,cum ma priveste.Imi place ca si atunci cand conduce masina e atent la mine.Ca desi e vitezoman cand merge cu mine are doar 60km/h si isi pune centura.Are niste ochi tare frumosi.E glumet si nu pot sta serioasa langa el nici sa vreau..
ce sa mai zic? ..e realist,protector,inteligent,cu bun simt ...... si rusinos cateodata Imi place chiar totul la el,mai rar asa baiat
P.S. numaru de tel nu vi-l dau :))
o zi buna
:*:*:*:
onegirl8997
Postat pe 6 Octombrie 2009 14:59
De la: moya_mab, la data 2009-10-06 09:50:54ce imi place la prietenul meu?ca a plecat dincolo si ca relatia se distruge treptat....iar atunci cand vine in tara ne vom despartii calm si frumos si va putea sa imi fie unul dintre cei mai buni prieteni...


Uau!! Mai rar asa ceva, bravo!!! Ma bucur ca stii ca se poate, astea sunt cele mai frumoase despartiri, daca o despartire poate fi numita 'frumoasa'. Trec si eu prin asa ceva si sa stii ca nu-i asa de greu, e chiar nice, suntem prieteni si sper ca vom fi tot timpul de acum incolo
liliana2005
Postat pe 6 Octombrie 2009 17:17
imi plc felul in kre ma strange in brate knd avem si noi momentele hot sa zc asa...knd ma saruta... knd imi arata k e gelos p cel kre intoarce kpul dupa mn il iubesc pt k exista si pt k arata super bn:X :X
Insa are si o parte proasta k orikre km narcisist si uneori gelos... oricum ar fi e baiatul meu q bune q rele e al meu si il plac asa cum e
JustMe05
Postat pe 6 Octombrie 2009 19:26
De la: JustMe05, la data 2009-10-06 19:26:11 imi plc felul in kre ma strange in brate knd avem si noi momentele hot sa zc asa...knd ma saruta... knd imi arata k e gelos p cel kre intoarce kpul dupa mn il iubesc pt k exista si pt k arata super bn:X :X
Insa are si o parte proasta k orikre km narcisist si uneori gelos... oricum ar fi e baiatul meu q bune q rele e al meu si il plac asa cum e
Ah, da, si prietenul meu e cam narcisist si ii place sa arate bine, dar chiar reuseste si e foarte ingrijit. Uneori e cam egoist si copilaros, dar si eu sunt la fel, asa ca ne cam potrivim.

Postat pe 7 Octombrie 2009 17:48
MI E IMI PLACE CA E CALM SI IMI ADUCE FLORI E ROMANTIC CIT DESPRE U SPUNEI CE SIMTI U CA ITI PLACE LA EL
nikky21
Postat pe 28 Noiembrie 2009 21:45
Cel mai mult ii apreciez sufletul atat de bun, si simtul corectitudinii. In rest...imi place ca spune glume bune, ca ma porecleste in toate felurile, ca imi face de papa bun si ca...e pervers
Anatoile
Postat pe 28 Decembrie 2009 09:33
Cel mai mult imi place la el faptul ca nu exista. ...ador asta.
ayyryynn
Postat pe 28 Decembrie 2009 14:31
Baaaa....,ce naiba scrieti asa mult????ca ma plictisesc citindu le....
maria33
Postat pe 28 Decembrie 2009 22:10
imi place motocicleta lui
imi place cand canta la electro guitar.
Aphrodite
Postat pe 28 Decembrie 2009 23:28
Fetelor sunteti tare indragostite!! NU ii mai idolatrizati asa ca la un moment dat cand o sa va treziti la realitate o sa va doara !! Parol!
perla_verde
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Extensii gene permanente fir cu fir... 1 De la: merycam 9 August 2011 01:08
Iubitul meu ma intraba mereu ce vreau de la el...iar eu nu stiu ce sa ii raspund si evit subiectul! voi ce i-ati raspunde??? 77 De la: Maaad 14 August 2011 10:07
Invitatie!!! 1 De la: herby 10 Noiembrie 2009 09:19
implaturi botulinice pentru a fi mai tinere ... 17 De la: Dor_a 5 Iulie 2009 15:02
Cum sa slabesti sanatos si sigur 3 De la: badkitty 7 Aprilie 2010 18:11