Setari Cookie-uri

ce va place cel mai mult la iubitul vostru?

De la: biknck, la data 2009-03-22 19:20:25alina_luminita, sunteti la inceput ?


nup :)) Suntem de 4 ani impreuna ...scuze pt intarziere de raspuns
alina_luminita
Postat pe 25 Mai 2009 18:33
imi place cum da din buci
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 18:37
pfffffffff........e si-asta o treaba:))
alina_luminita
Postat pe 25 Mai 2009 18:41
De la: alina_luminita, la data 2009-05-25 18:41:51 pfffffffff........e si-asta o treaba:))


Da sa stii ca asa'i
Diavolyta_
Postat pe 27 Mai 2009 01:36
Buna intrebare...mai ales ca vine peste o ora la mine acasa si acuma sunt putin suparata pe el, bineinteles din motive infantile...

Imi place la el...ca ma iubeste enorm, imi place ca imi spune ca vom fi toata viata impreuna, ca sunt cea pe care o cauta de ani de zile si pe care a gasit-o acum 4 luni...
De asemenea imi place, cata grija are de mine, si vad cat de mult sufera atunci cand nu ma simt bine si e in stare de orice pentru a-mi reda starea de bine
Imi plac multe:saruturile patimase, privirile tandre, imbratisarile calde, ador cand se trezeste noaptea doar sa ma acopere si sa ma sarute...
Dar, cel mai mult imi place cand imi spune ca ma iubeste la nebunie si ca nu-si imagineaza restul vietii sale fara mine alaturi...
Cui nu i-ar placea un astfel de barbat???
Categoric, si eu il iubesc la nebunie si sunt cea mai fericita langa el!
aneliesse24
Postat pe 30 Mai 2009 19:05
Uneori stateam si ma uitam la el si ma gandeam ce imi place atat de mult.. si cred ca am gasit raspunsul..Este el care e mereu alaturi de mine,care stie cum sa ma inveseleasca,care e mereu atent si are grija de toate detaliile.Si-mi place si faptu ca si mamei ii place de el Mi-a zis cineva vazand cat de mult il indrageste mama,..ca ea stie ce e mai bine pentru mn.Deci da
S0phia
Postat pe 31 Mai 2009 19:29
sufletul il devorez
yumy
Postat pe 31 Mai 2009 19:31
nu exista ceva care sa nu'mi placa...chiar nu exista ...ma iubeste enorm,ma vrea ca sotie :x
imi place tot la el, fizic, psihic...in orice fel...ne intelegem perfect,ne completam,stie ce gandesc,e de vis legatura dintre noi :) si in pat.... cel mai bun
inna_1688
Postat pe 31 Mai 2009 20:54

Imi place ca duca fiecare cearta (rare, dar exista) simt ca ma iubeste si mai mult... Imi place ca are ochii verzi (asta ii spun mereu daca ma intreaba)... e dulce, foarte putin egoist, "nesuferit" si incep sa-l cunosc si sa-i anticipez miscarile si deciziile din ce in ce mai bine... imi place ca imi ia apararea in fata altora chiar daca uneori nu sunt total "nevinovata"... im place ca e sincer... imi place ca imi respecta prietenii (chiar daca nu ii plac foarte mult o face de dragul meu)... si cel mai mult ador ca ma iubeste
dixy
Postat pe 17 Iunie 2009 12:22
imi place ca at cand sunt suparata stie sa ma inveseleasca,dak eu am o zi mai najpa si am chef de cearta incearaca sa aplaneze lucrurile...niciodata nu arunca cuv asa cum vn(cum fac eu cateodata);))
pink91
Postat pe 17 Iunie 2009 17:21
De la: alina_luminita, la data 2009-02-13 22:55:43imi place ca ma asculta atunci cand vb,si nu face ca multi barbati zice da da da da si e cu capu la meciu care urmeaza sa inceapa, etc....imi este alaturi mereu absolut mereu ! este dulce ma alinta , este tandru , imi face toate poftele, ma face sa ma simt in siguranta, ma face sa ma simt femeie , ma adora, si in primu rand inainte de iubitul meu , este prietenul meu cel mai bun.


UAU..ce n-as da sa fie si al meu asa..eu vorbesc cu peretii, orice ii spun azi nu-si aminteste maine, nu ma alinta, nu-mi face poftele si daca cumva vreodata a facut ceva ce mi-am dorit eu, imi striga vreo saptamana...
liliana2005
Postat pe 17 Iunie 2009 21:01
Ce imi place cel mai mult la iubitul meu? Hmm...multe. Are si parti mai putin bune, ca oricare dintre noi, dar acestea se compenseaza cu cele bune.
In primul rand vad ca ii pasa de mine, este preocupat de ce imi place, ce nu imi place, tine cont de toate aceste aspecte, are grija sa imi fie mie bine ( chiar si din punct de vedere sexual); imi este alaturi si la rau ( si pot spune ca au fost si aspecte neplacute in viata mea); imi place ca ma accepta asa cum sunt, adica mai nebunatica, vorbareata, o fire deschisa, nu incearca sa ma incorseteze, imi place ca imi face complimente atunci cand arat minunat dar in acelasi timp imi atrage atentia daca ceva este rau sau este mai putin placut.
Sunt multe lucruri care imi plac; astea sunt cele care imi vin acum in minte.
Nu sunt toate roz, are defecte, ca si mine, dar privind pe ansamblu pot spune ca sunt norocoasa.
Bafta fetelor si sa aveti parte de cineva minunat asa cum am eu.
Pe 4 august facem 1 an de cand suntem impreuna. Este omul care m-a facut sa uit de deceptiile din trecut, este cel care m-a facut sa cred din nou in dragoste.
Pentru asta il iubesc, il ador si ii multumesc vietii pentru acest dar.
Pupici
interpiaf
Postat pe 23 Iulie 2009 17:02
Sa spun ce mi-ar place la iubitul meu?(pt. ca acum sint singura).
Sa ma iubeasca,sa fie inteligent,sa aiba simtul umorului,sa fie calm,si.........cam atit.Aaa,si sa aduca mai multi bani ca mine.
kudika033765
Postat pe 25 Septembrie 2009 16:42
Imi place ca e personificarea argintului viu. Se misca incontinuu, e vesel, exuberant, petrecaret, groaznic de sociabil si de comunicativ. Are prieteni in tot orasul, de fapt, in mai multe orase si tari. Se imprieteneste la fel de usor cu vanzatorul de la colt, cu soferul vecinului sau cu diverse VIP-uri, locale sau straine. Pare multinational si universal, din multe puncte de vedere. Din alte puncte de vedere, pare penibil de limitat. Cel mai mult imi place insa ca suntem perfect opusi. Ca ne completam, ca formam o lupta a contrariilor, ca rezulta o infruntare pasionala, care se rezolva acolo unde va ganditi probabil ca se rezolva conflictele in cuplurile nabadaioase. Exact, in pat. Si ceea ce rezulta e pur spectacol. Ca sa nu spun "razboi in dantele". Imi place mai ales la el, ca e in permanenta surprins de mine si de modul meu de a fi, ca se simte uneori timid si neajutorat in fata mea, asteptand ca eu sa binevoiesc sa ii dau atentie, dupa o zi intreaga, in care amandoi suntem ocupati cu profesiile noastre. Dar mai mult imi place cand incearca sa imi atraga atentia, in mod subtil si delicat, el care cu prietenii e atat de tupeist si vorbaret. Imi place ca, de cate ori crede ca ma cunoaste si sustine ca ma intelege, mai are multe de descoperit. Am eu grija ca lucrurile sa se intample asa mereu.

Postat pe 25 Septembrie 2009 19:37
Scurt si la obiect: falusul
simonycik
Postat pe 25 Septembrie 2009 20:06
De la: simonycik, la data 2009-09-25 20:06:17Scurt si la obiect: falusul
Subscriu.

Postat pe 26 Septembrie 2009 18:47
zambetul si ochii.caracteru deloc.ne certam ca chiorii
nu ne mai intelegem atat de bn ca la inceput,deh.................dupa 5 ani vechime......ce sa mai zic????
FLORY_DULCIK
Postat pe 27 Septembrie 2009 16:32
nolwen,esti cam perversa si cam usoara sau mi se pare mie???????cum poti sa zici asa ceva?
doar ata iti place tie la el ?????
atunci taie-il(falusul) si i-al mereu cu tn........ia-l acasa
FLORY_DULCIK
Postat pe 27 Septembrie 2009 16:34
scuze,nolwen despre SIMONIK ERA VORBA.............
FLORY_DULCIK
Postat pe 27 Septembrie 2009 16:36
ceea ce imi place cel mai mult la el....

senzatia de ACASA.....pe care stie de fiecare data s mi-o inspire cand suntem impreuna, si linistea din suflet.
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Septembrie 2009 16:54
De la: Kathara, la data 2009-02-17 12:26:03Mie imi place ca e calm si "reliable". Intotdeauna cand a spus ca face ceva a facut-o, ceea ce mi-a castigat increderea. Si imi place si ca e bun cu mine si rau cu restul. cateodata mult prea bun.


Vezi,nu-l meriþi! Este misoginul vieþii tale.Eºti o ipocritã .
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:02
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-27 16:54:39ceea ce imi place cel mai mult la el....

senzatia de ACASA.....pe care stie de fiecare data s mi-o inspire cand suntem impreuna, si linistea din suflet.


N-am ºtiut niciodatã cã eºti o fire caldã,romanticã.Probabil cã apreciezi ºi muzica de calitate.Cu drag îþi dedic piesa din linkul urmãtor:

http://www.220.ro/AOOpd3pjpa/A-Gresi-Gaura-E-Omeneste

Asta în speranþa cã te-ai referit la un bãrbat, nu la pisicile tale.Ciao!!!
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:05
De la: chrystynyk_frumushyk, la data 2009-01-24 09:33:30de multe ori iubitul meu ma intreaba ce imi place cel mai mult la el.......eu ii zic ca imi place tot, pur si simplu imi place tot ceea ce tine d el......dar el imi zice sa ii dau exemple.........


Când te vei sãtura de el ºi vrei sã te pãrãseascã spune-i adevãrul în faþã.ªi anume cã este mai bun ca tine.
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:06
De la: little_princess, la data 2009-01-31 11:25:10mie imi place ca momentan sunt singura (desi nu sunt chiar foarte convinsa ca ma bucur de asta). dar macar asa am timp sa ma gandesc, si sa ma pregatesc pentru o noua relatie, in care sa fiu fericita, si sa pot spune cu adevarat ca imi place ceva sau nu, la el.


cat despre tine.. iubitul tau iti face astfel de declaratii, sau asteapta sa i le faci doar tu?
si oricat de mult l`ai iubi, oricat de apropiati ati fi, oricat de perfect ar fi totul, tot trebuie sa mai aiba si mici defecte sau iesiri de`astea care nu iti convin, astfel incat sa nu iti placa absolut tot ce tine de el.
gandeste`te la cum te simti cand esti cu el, la ochii lui, la saruturile lui, sau orice altceva iti mai place, si spune`i. e barbat, ii place sa ii fie mangaiat orgoliul



Se vede treaba cã n-ai ma imângâiat demult niºte orgolii de bãrbaþi.
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:07
De la: andra_ale, la data 2009-02-11 08:40:02
Si eu am stat de multe ori sa ma gandesc ce imi place cel mai mult la el. In primul rand imi place ca imi este fidel si ca ma face sa fiu sigura ca si-a gasit perechea.
De catva timp stam impreuna si mai nou ce-mi place cel mai mult la el, e comportamentul lui dimineata: sta cu ochii inchisi, intinde mana sa ma caute in pat, ma intoarce acolo langa el in brate si apoi se uita la mine foarte dulce...cateva secunde.




Deschide ochii se uitã la tine ºi vede cã nu eºti cea din visele lui.În spatele ochilor lui blajini se ascunde o dezamãgire profundã...ºi nu din cauza faptului cã-þi miroase gura de dimineaþã
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:10
De la: coffeeta, la data 2009-02-12 13:10:38imi place ca eu sunt pe primul loc in viata lui..si ordinea este eu,el si restul lumii...se potriveste proverbul ala " Poate ca pentru lume esti doar o simpla persoana dar pentru o persoana esti intreaga LUME!!!"
imi place dimineata cand se trezeste sa plece inaintea mea la serv nici nu suna telefonul si il opreste...si merge incet sa nu ma trezeasca..iar daca eu plec inaintea lui...se trezeste imi pregateste micul dejun...si abia apoi incepe sa ma trezeasca...
imi place ca eu sunt persoana care in momentul de fata ii aduc bucurie si ii fur zambete de pe chipul lui...si simt ca indiferent de ce as face el ar fi langa mine..si lista poate continua..


Atunci de ce nu-l laºi sã o faceþi în 3?
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:13
De la: taurita61, la data 2009-02-12 19:58:43 In primul rind, ca e calm si optimist.


În al 2-alea rând e impotent!
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:14
De la: alina_luminita, la data 2009-02-13 22:55:43imi place ca ma asculta atunci cand vb,si nu face ca multi barbati zice da da da da si e cu capu la meciu care urmeaza sa inceapa, etc....imi este alaturi mereu absolut mereu ! este dulce ma alinta , este tandru , imi face toate poftele, ma face sa ma simt in siguranta, ma face sa ma simt femeie , ma adora, si in primu rand inainte de iubitul meu , este prietenul meu cel mai bun.


E timpul sã exersezi deepthroat-ul dacã vrei sã-i þii gândurile ocupate pânã la meci.Ciao!
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:22
De la: Anissia27, la data 2009-02-16 20:45:54imi place faptul ca, atunci cand ma priveste, simt cat de mult ma iubeste, imi place atingerea lui, mereu atat de tandra, de protectoare si totodata, delicata, imi place caracterul lui puternic si imi plac principiile lui solide, imi place hotararea lui de a face totul asa cum trebuie, imi plac glumele lui, care ma fac sa zambesc ori de cate ori ma simt trista, imi place felul in care ma strange in brate si imi spune ca totul va fi bine... si chiar face ceva ca sa fie bine, nu se rezuma doar la a spune asta... imi place cum se trezeste in toiul noptii ca sa puna plapuma inapoi pe mine, imi place ca pot sa-i spun orice stiind ca va reactiona obiectiv,imi place ca... simt ca omul asta traieste ptr a fii cu mine!:)


ªi-þi mai place cum þi-a bãtut joc de el aici descriindu-l ca pe un sclav.
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:23
De la: simonycik, la data 2009-02-17 11:21:51Prea multe: felul in care imi spune ca ma iubeste in fiecare seara, sarutul de dinainte de a pleca la munca, imbratisarile lui, faptul ca ma inveleste noaptea , zambeste intotdeauna cand il pup sau il iau in brate si faptul ca niciodata nu a lasat problemele de la munca sau din familia lui sa intervina macar o secunda in relatia noastra...multe altele dar nu vreau sa te plictisesc . A si crede-ma ca cel mai mult le place sa le faci complimente la prestatia sexuala


Vãzându-te pe tine,molusco, crede-mã orice bãrbat se simte complimentat dacã este fãcut impotent!
MIS0GIN
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CLUB PAT LOUNGE CAUTA FATA PENTRU PR&MARKETING 3 De la: sarutama 5 Ianuarie 2009 17:43
cumpar aparat masaj Philips Cellesse hp5233 1 De la: monishor18 27 Iunie 2009 11:34
Produse organice pentru corp si suflet 1 De la: kudika_9274 6 Iunie 2012 17:41
ARATI BINE, TE SIMTI BINE! ALEGE SA TRAIESTI SANATOS 5 De la: badkitty 20 Iulie 2010 12:03
sal 2 De la: larirami 21 Aprilie 2010 15:36