Setari Cookie-uri

scorpioancele au noroc in dragoste?

eu am o problema cu care ma confrunt de cativa ani si anume acum vreo 4 ani o colega scorpioanca mai mare decat mine cu vreo 10 ani mi-a spus ca scorpionii nu au noroc in dragoste mai ales fetele.eu sunt tot scorpioanca si nu cred in zodii, astre, in sensul ca nu citesc zodiacul zilnic si nici nu ma prea regasesc in caracteristicile zodiei scorpion indiferent unde le citesc (pe net,in carti sau oriunde) si sunt convinsa de faptul ca fiecare este diferit ,dar totusi mi-a ramas ideea asta fixa in cap si nu stiu cum sa o scot.cum v-am spus nu sunt asa infocata sa aflu ce-mi prezic astrele si nici nu cred in zodii, dar totusi ma obsedeaza ideea asta mai ales ca aceasta colega nu a fost singura care mi-a spus, la putin timp dupa ce mi-a spus ea mi-a mai spus o scorpioanca mult mai in varsta ,la vreo 50 de ani, acelasi lucru.
pana la urma cum naiba este?

chestia este ca ma obsedeaza gandul ca eu sunt ca ele si parca tot ce fac ma aseman cu ele(cu fetele astea care mi-au spus) ,asa mi se pare si ma deprim tare, cu toate ca am o personalitate puternica si de parca dak ar fi sa fiu singura nu as mai putea trai,dar .........nu stiu ce naiba,
deciiiiiiiiiiii..................in concluzie 'le urasc' ptr ce mi-au spus si dak ar fi sa mai imi spuna cineva acuma: -scorpioancele nu au noroc in dragoste eu i-as spune -dar de unde dracu scoti vorbele astea ,de unde stii tu,
deci pana la urma urasc zodia asta din cauza lor cu toate ca eu nu cred in zodii........a-ti inteles ceva????????????????????
ane_mariee
Postat pe 26 Ianuarie 2009 15:56
De la: ane_mariee, la data 2009-01-26 15:56:31eu am o problema cu care ma confrunt de cativa ani si anume acum vreo 4 ani o colega scorpioanca mai mare decat mine cu vreo 10 ani mi-a spus ca scorpionii nu au noroc in dragoste mai ales fetele.eu sunt tot scorpioanca si nu cred in zodii, astre, in sensul ca nu citesc zodiacul zilnic si nici nu ma prea regasesc in caracteristicile zodiei scorpion indiferent unde le citesc (pe net,in carti sau oriunde) si sunt convinsa de faptul ca fiecare este diferit ,dar totusi mi-a ramas ideea asta fixa in cap si nu stiu cum sa o scot.cum v-am spus nu sunt asa infocata sa aflu ce-mi prezic astrele si nici nu cred in zodii, dar totusi ma obsedeaza ideea asta mai ales ca aceasta colega nu a fost singura care mi-a spus, la putin timp dupa ce mi-a spus ea mi-a mai spus o scorpioanca mult mai in varsta ,la vreo 50 de ani, acelasi lucru.
pana la urma cum naiba este?

chestia este ca ma obsedeaza gandul ca eu sunt ca ele si parca tot ce fac ma aseman cu ele(cu fetele astea care mi-au spus) ,asa mi se pare si ma deprim tare, cu toate ca am o personalitate puternica si de parca dak ar fi sa fiu singura nu as mai putea trai,dar .........nu stiu ce naiba,
deciiiiiiiiiiii..................in concluzie 'le urasc' ptr ce mi-au spus si dak ar fi sa mai imi spuna cineva acuma: -scorpioancele nu au noroc in dragoste eu i-as spune -dar de unde dracu scoti vorbele astea ,de unde stii tu,
deci pana la urma urasc zodia asta din cauza lor cu toate ca eu nu cred in zodii........a-ti inteles ceva????????????????????


mda... am incercat macar! chestia e ca si eu sunt tot o scorpie fara noroc in dragoste... asa ca crezi ce vrei! apropo cati ani ai? pana la 28 de ani, se zice ca scorpionii imprumuta mai mult de la ascendent comportamentul. abia dupa aceasta varsta devin scorpioni in adevaratul sens al cuvantului si ca perechea si-o gasesc destul de tarziu, dupa ce capata experienta si devin mai maturi in gandire. eu iti doresc mult succes!
missalexandra
Postat pe 26 Ianuarie 2009 16:05
AM 24 DE ANI,TU DE UNDE AI MAI AUZIT-O SI P-ASTA?PANA LA URMA STII CA ...CUM ITI ESTE SCRIS ..SI SOARTA TI-O MAI FACI SI CU MANA TA.AUD TOT FELUL DE POVESTI CARE MA DAU PE SPATE,SI ...CA TOT OMUL, ITI VINE SA LE CREZI DAR PANA LA URMA CU CAT TE OBSEDEAZA MAI MULT O IDEE CU ATAT ATRAGI NEGATIVUL ,CICA TOATE GANDURILE BUNE SAU RELE SE PUN UNDEVA SUS SI CU CAT CREZI MAI MULT IN ELE CU ATAT ELE SE IMPLINESC ...D-AIA SPUN CA NU CRED CA CONTEAZA DE ZODIE CA IN LUME NU AI SA GASESTI DOUA PERSOANE LA FEL CU ACEEASI GANDIRE ACELEASI PLACERI ACELEASI GUSTURI,ORGOLII,PRINCIPII SI ALTE ALEA SAU DOUA PERSOANE CARE SA DUCA O VIATA IDENTICA ...PANA LA URMA CRED CA E VORBA DE CONCEPTIA FIECARUIA DE MEDIUL IN CARE TRAIESTE,DE OBICEIURILE CAPATATE SI INTR-ADEVAR SI DE NOROC,DAR IN NICI UN CAZ NU DE ZODIE....
ane_mariee
Postat pe 28 Ianuarie 2009 10:51
Daca nu crezi in zodie de ce iti faci atatea griji de faptul ca scorpioancele nu au noroc?.Nici eu nu cred in zodie,sunt scorpion.Mai citesc din cand in cand horoscopul dar nu ca as crede ce scrie acolo.Pur si simplu de plictiseala.Totul depinde de personalitatea fiecaruia.Oricum eu consider ca fiecare are o pereche,numai ca nu toti o gasesc pe cea potrivita..sau unii nu o gasesc deloc..Nu tine de zodie
dana484
Postat pe 3 Februarie 2009 12:38
Daca nu crezi in zodie de ce iti faci atatea griji de faptul ca scorpioancele nu au noroc?.Nici eu nu cred in zodie,sunt scorpion.Mai citesc din cand in cand horoscopul dar nu ca as crede ce scrie acolo.Pur si simplu de plictiseala.Totul depinde de personalitatea fiecaruia.Oricum eu consider ca fiecare are o pereche,numai ca nu toti o gasesc pe cea potrivita..sau unii nu o gasesc deloc..Nu tine de zodie
dana484
Postat pe 3 Februarie 2009 12:38
eu sunt o scorpioanca cu mult noroc in dragoste. am avut o relatie foarte frumoasa cu o balanta, iar de 7 ani traiesc o poveste de dragoste si pasiune cu un berbec. e drept, ne certam, ne intepam..dar ne iubim. nu cred in zodiac foarte tare, mi se pare ca doar unele din descrierile generale se potrivesc, insa cred in iubire si sunt o scorpioanca iubita si care iubeste.......aaa..si sora mea e scorpion si e iubita tot de un scorpion tot de vreo 7-8 ani :D asa ca draga mea o gandire pozitiva poate aduce un lucru bun, lasa ce ai auzit tu pe la lume si cauta-ti jumatatea. pupici si succes.
88ella
Postat pe 3 Februarie 2009 13:28
sunt o scorpionca !!fi mnadra tine capu sus sigur ca ai noroc in dragoste iti sta in caracter~eu una am avut tot timpul noroc in dragoste,ce mi-am dorit am avut!asta da noroc!nu stiu ce inseamna sa suferi din dragoste si nu am avut deziluzii!soo
angheluta_elena
Postat pe 14 Februarie 2009 00:04
De la: angheluta_elena, la data 2009-02-14 00:04:30 sunt o scorpionca !!fi mnadra tine capu sus sigur ca ai noroc in dragoste iti sta in caracter~eu una am avut tot timpul noroc in dragoste,ce mi-am dorit am avut!asta da noroc!nu stiu ce inseamna sa suferi din dragoste si nu am avut deziluzii!soo


chiar esti o norocoasa ..... si yo sunt scorpioanca si tocmai ceea ce`mi place la aceasta zodie k stim sa ne impunem .... tocmai din aceasta cauza nu stiu ce inseamna sa suferi din dragoste(dar nici nu as vrea sa cunosc acest sentiment, chiar dak multi mi`au spus "dak nu ai suferit inseamna k n`ai iubit" ...pana la urma poate k n`am iubit nebuneste) o singura dezamagire am avut in dragoste dar aceasta nu m`a facut sufar ci a fost k o usoara lovitura in orgoliu,dar kre si`a revenit imediat,deoarece respectivul a facut ce a facut si tot la mine sa intors asa k... vb ta "niciodata nu lasa kpul jos". si dak scorpioancele au noroc in dragoste,consider k da... ci dimpotriva cred k mai multa dragoste primim dekt oferim :D .... cel putin in cazul meu asa s`a intamplat pana in momentul de fata.. inafara de acel caz kre m`a dezamagit putin,ce pot sa zic "a fost mai smecher k mine" si sincer chiar apreciez barbatul kre stie sa ma "pacaleasca frumos :P
FaKe_AnGeL
Postat pe 14 Februarie 2009 00:40
probabil ca au noroc in dragoste.... e si normal...
_dulcik_
Postat pe 13 Martie 2009 16:12
Buna! Eu nu pot sa generalizez, dar sunt scorpion si am observat ca din cauza caracterului meu deosebit de puternic, firii mele orgolioase si independente aprope rebele,nu am avut noroc in dragoste....Nu vreau sa sperii pe nimeni, cred in zodiii, stiu multi scorpioni care au ramas singuri, si tot atatia fericiti in dragoste,dar mai cred ca, daca este asa, noi, scorpionii suntem destul de puternici sa trecem peste incercarile vietii si sa ne asumam esecurile ei. Va pup si va urez noroc in dragoste.
kudika002418
Postat pe 13 Martie 2009 21:06
scorpioancele sunt foarte rele si mahalagioaice,de aceea nu au noroc in dragoste,cred intotdeauna ca nu mai ele au dreptate,iar viata langa ele e foarte stresanta pt ca ele niciodata nu vor fi multumite.
sirdanna
Postat pe 16 Martie 2009 09:18
De la: sirdanna, la data 2009-03-16 09:18:51scorpioancele sunt foarte rele si mahalagioaice,de aceea nu au noroc in dragoste,cred intotdeauna ca nu mai ele au dreptate,iar viata langa ele e foarte stresanta pt ca ele niciodata nu vor fi multumite.

Nu sunt neaparat mahalagioaice insa precum ai spus tu vor sa aiba ele intotdeauna ultimul cuvant! Sunt instabile dpv sentimental si predispuse aventurilor! In schimb sunt focoase si in momentul in care intalnesc persoana potrivita, sunt cele mai aprige luptatoare pentru ca acea relatie sa mearga
InDark
Postat pe 16 Martie 2009 09:22
Femeia Scorpion are o frumusete profunda, misterioasa. E fascinanta, mindra si perfect stapina pe sine. Dar are un singur regret ascuns: ca nu s-a nascut barbat. Aproape ca simt furia nativelor la vederea dezvaluirii de mai sus, caci nu exista femeie plutoniana care sa nu se considere femeie pina in virful unghiilor, iar daca tu esti indragostit de o astfel de femeie probabil ca nu intelegi ce vrea sa spuna respectiva remarca.

Aceasta fata are cu siguranta suficienta stralucire si este extraordinar de seducatoare. Dar eu n-am spus ca arata ca un baiat si nici nu am vrut sa insinuez ca nu se descurca de minune cu statutul ei de femeie. Doar ca, in subconstientul ei, ar prefera sa fie barbat. Ar avea mai putine restrictii si mai multe oportunitati. Este singurul secret pe care-l ascunde si fata de sine, asa ca, sa-l vada dat in vileag, nu-i pica deloc bine.

Din clipa in care fata din Scorpion va putea face diferenta intre botoseii albastri si cei roz, se va resemna sa-i poarte pe cei roz, pentru ca e o adevarata maestra a adaptarii perfecte la orice situatie. Dar rozul nu e culoarea ei. Adevarata nuanta a firii ei e maroul inchis, sau rosul inchis, ca vinul, care nu sint tocmai culori feminine. insa e capabila sa te faca sa crezi ca sint.

Femeile din Scorpion au un dispret profund pentru membrele sexului lor care esueaza in rolurile de iubita, sotie si mama. O plutoniana isi va controla dorinta de a domina si va oferi o interpretare splendida a feminitatii, cu mult mai mult rafinament decit femeile dure din Berbec, Leu sau Sagetator. Ea va face asta la inceputul relatiei. S-ar putea sa existe exemple de barbati care au avut o surpriza neplacuta dupa ce si-au scuturat orezul nuntasilor din par si au indepartat paienjenisul iluziilor de pe ochi.

Spre deosebire de femeie din Berbec, de exemplu, Scorpioana isi va ascunde forta si va vraji un barbat cu parfumul greu al privirii ei exotice in timp ce ii permite sa-i ofere un foc e la bricheta lui. asta e mult mai sexi decit sa aprinda ea insasi un chibrit si sa-i sufle fumul in fata, iar ea e constienta de asta. O alta fata s-ar arunca in bratele tale si si-ar striga iubirea de pe acoperisuri. Plutoniana se va indrepta spre tine cu miscari lente, seducatoare, si iti va sopti mesajul ei intim. E uimitor, dar aceste fete pot arata seducatoare in blugi, tricouri largi sau adidasi. Poate ca vocea ei ragusita creeaza imaginea.

Poti sa fii sigur ca furiile Iadului sint dulci zine pe linga o femeie din Scorpion care a pierdut controlul asupra emotiilor ei plutoniene. Nativa poate fi dominatoare si tiranica, sarcastica si frigida, pentru ca, in clipa urmatoare sa devina fierbinte ca un cuptor. Poate uri veninos, ucigator si poate iubi cu ferocitate, abandonindu-se total. De un lucru poti fi sigur: nu e nicodata "calduta", intre cele doua extreme.

Scorpioana are un dar care iti poate da fiori pe sira spinarii. E o forma neobisnuita de magie neagra, pe care o poate folosi cu atita maiestrie incit poti jura ca e vrajitorie. Ai prea putine sanse de scapare din clipa in care ochii ei ii intilnesc pe ai tai. Datorita celui de-al saselea simt, ea poate recunoaste deseori un viitor partener de la prima privire si, nu se stie cum, va transfera instantaneu aceasta perceptie spre tine. Reactiile tale nu pot fi decit doua.

Vei fi prins fara scapare in vraja ei si dus vei fi, alunecind intr-o spirala maetitoare spre capiturlarea neconditionata, sau te vei speria de moarte si-ti va veni s-o rupi la fuga tipind dupa ajutor. De ce atita graba? Mai stai putin. S-ar putea sa afli ce inseamna sa traiesti cu adevarat. Ea stie si te va invata si pe tine. Oricum, ar trebui sa fii flatat ca te considera demn de acea privire ciudata. Aceasta femeie nu gaseste nici o scuza unui barbat slab.

Ea cauta ambitie si curaj. Vrea un barbat care sa o domine si sa o faca sa fie mindra de el, fara sa-i schimbe personalitatea. Alesul trebuie sa fie puternic, masculin si mai frumos decit media. Mai are nevoie si de o mare inteligenta pentru a se putea masura cu propria ei minte sclipitoare si un interes mai mult decit trecator in problemele abstracte, filosofice. Asa ca stai linistit si afiseazaa un zimbet superior. Toti cunoscutii vor gndi ca esti deosebit daca ea te priveste insistent. Daca stai sa te gindesti, asta iti poat edeschide noi orizonturi. Cota ta la bursa valori va creste brusc cu citeva puncte bune.

O data ce te-ai apropiat de o Scorpioana, poti fi sigur ca esti un barbat deosebit si neobisnuit. Asa cum poti fi sigur si de faptul ca ea te iubeste cum n-ai mai fost iubit si nici na-i sa mai fii iubit vreodata. Vei fi cel mai important lucru din viata ei. Daca e o plutoniana tipica, te va sustine cu loialitate si va incerca sa te faca fericit cu o intensitate pasionala. Daca esti prea greu e multumit, isi va arata frustrarea prin incercari pasionate de a-ti anihila dezinteresul.

Probabil ca ti-a sarit in ochi cuvintul "pasional". Majoritatea barbatilor au auzit zvonuri interesant despre pasiunea femeilor din Scorpion. E adevarat. Pe dinauntru clocoteste de pasiune, desi aceasta e tinuta strict sub control si ascunsa sub o atitudine glaciala fata e straini si un calm de suprafata care-ti aminteste de catifeaua neagra.
_dulcik_
Postat pe 16 Martie 2009 21:29
Dar barbatii sint, din pacate, prea inclinati sa asocieze pasiunea strict cu amorul fizic. Dar definitia plutoniana a acestui cuvint e mult mai cuprinzatoare. Are legatura cu sentimentele ei legate de absolut tot ce atinge. Ea nu stie ce inseamna sa fii usor interesat de ceva. ii este imposibil sa fie detasata. Rareori poate spune ca ii place sau nu-i place o piesa de teatru, o carte, religia, mobila sau anumiti oameni. Ori ii repugna cu vehementa, ori idolatrizeaza cu pasiune. Daca ceva nu ii stirneste una din aceste doua atitudini, atunci ignora complet acel lucru, adoptind o atutudine glaciala.

Totusi, va ramine neatinsa de furtunile emotionale, cel putin daca e sa nre luam dupa exteriorul placid in care se infasoara dupa fiecare explozie nucleara minora sau majora. Dupa ce s-a calmat si a adoptat din nou atitudinea echilibrata, de catifea neagra, s-ar putea sa fie greu sa-ti convingi soacra ca fiica ei a spart toate farfuriile si a facut bucati toate draperiile. Toata lumea o sa creada ca acuzi pe nedrept acea femeie calma si controlata de un temepreament atit de distrugator. Daca stai sa te gindesti, calitatile ei sint atit de exceptionale incit ar fi trebuit sa-ti dai seama ca si defectele vor fi pe masura. Dupa ce-ti trece cucuiul din crestet, gindeste-te la partile ei bune.

Pentru ca e atrasa de investigarea tenebrelor, la inceput poate parea la fel de tentanta ca si fructul oprit, iar expresia profunda, stranie, din ochii ei poate intesifica aceasta impresie. E adevarat ca aceasta femeie se poate uneroi avetnrua in zone periculoase in eforturile ei de a patrunde toate misterle vietii, mai ales ca nu cunoaste frica. Dar nativa tipica va iesi din aceste cotoloane intunecate la fel de puternica si pura. Daca permite acestor calatorii sa-i intineze spiritul, Scorpioana se va simti macinata de vinovatie si angoase, dar forta ei interioara o va ajuta sa se ridice ca pasarea Phoenix din cenusa acestor experimente si tot va fi superioara aproape tuturor femeilor pe care le cunosti.

Scorpioana poate fi pastratoarea multor secrete intunecate, caci ii place sa auda confesiuni, dar nu va spune nimic despre ea si nici nu va dezvalui aceste secrete, nici macar tie. Nu incerca sa-i smulgi tainele legate de viata ei personala, caci aceasta femeie are o parte numai a ei, intima, pe care nu o vei atinge niciodata, o parte a mintii si sufletului ei, care ii apartine in exclusivitate. Nu e mincinoasa, ba chiar de cele mai multe ori e brutal de sincera, dar vor exista intotdeauna ginduri si sentimente pe care nu le va marturisi nimanui.

Nativa este incredibil de loiala celor puternici si merituosi, dar cei slabi nu vor fi niciodata onorati de privirea ei. Demnitatea ei cind e vorba de relatii interumane o poate face sa para distanta si snoaba. intr-un fel, asa si este, pentru ca practica sistemul ei personal de caste, mai puternic marcat decit cel al surorilor ei din Leu si Capricorn.

Toti Scorpionii sint extrem de selectivi cind e vorba e prieteni. Pe cei care merita ii vor pastra o viata, iar cei superficiali, comuni, vor ramine intotdeauna pe dinafara. Orice femeie din Scorpion are imense resurse interioare de perseverenta si hotarire, la care apeleaza oricind are nevoie ca sa faca fata exceselor care o tenteaza, de la alcool si droguri, pina la razbunarile autodestructive, lipsite de scrupule sau depresiile periculoase. Mai devreme sau mai tirziu, probabil ca va investiga o forma sau alta a ocultului, iar misterle stravechi si lumile nevazute ii vor cistiga respectul, desi, pe parcursul unei vieti, Scorpionul poate trece prin toate fazele, de la fervoare religioasa pina la ateism.
_dulcik_
Postat pe 16 Martie 2009 21:29
chestia e ca ... eu ..sunt tot scorpion .. si pot aproba ce ti au spus prietenele tale(din pacate) .,..,,... si ii spuneam acum si colegei mele .. si ma intreaba""ai vazut vreodata un scorpion fericit?"" .. si sincer i am raspuns .. ca nu :( deci .. e o zodie cam .. dificila:d oricum , speranta moare ultima ...
bu_miki
Postat pe 1 Aprilie 2009 09:00
eu am avut o prietena scorpion si era foarte ambitioasa, geloasa, ofticata, nu stiu mereu cu ceva de comentat ..
_dulcik_
Postat pe 1 Aprilie 2009 21:12
si eu sunt tot scorpion, una foarte fericita in dragoste si cu mult noroc in toate (ma rog, majoritatea, uneori norocul parca pica din cer, alteori .....- lucru normal la oricine zice eu).
nu depinde neaparat de zodie norocul, dar daca a inceput sa te obsedeze asta, depinde de fiecare scorpion ce pune mai persus, daca este suficient de inteligent, dar mai ales are puterea sa lase orgoliul deoparte, iar ambitia sa il conduca sa faca ce simte ca e bine, fara sa calce pe nimeni. Daca reuseste asta, e imposibil sa nu aibe noroc. Lucru valabil nu doar pt scorpioni.
skorpyo
Postat pe 4 Aprilie 2009 11:15
heloooo!!!! Scorpiile au cel mai mare noroc in dragoste...insa pt ca sunt prea puternice si putin mai pretentioase asteapta mai mult pana isi intalnesc marea dragoste.Suntem mai complicate e drept pt ca nu ne plac compromisurile si vrem sa fie totul asa am visat, dar asta nu inseamna cu nu avem noroc in dragoste fetelor.
Uite ...eu una am o caruta de admiratori insa nu se leaga nimic pt ca nu imi doresc eu ...le gasesc la toti defecte si ii indepartez inainte de a se lega ceva...insa nu uitati: >fiecare buruiana are umbra ei< asa ca nu dispera...incearca sa fii mai pozitiva i sa zambesti tot timpul oricarei persoane pe care o vezi si de dimineata pana seara..asta e secretul ! zambiti tot timpul chiar daca sufletul va plange..
chantali
Postat pe 11 Mai 2009 18:21
scorpionul e cea mai rea zodie...noroc in dragoste nu stiu daca au,insa partenerii lor in mod sigur au ghinion!
bgd74
Postat pe 14 Mai 2009 14:10
De la: pisix, la data 2009-05-11 18:21:50heloooo!!!! Scorpiile au cel mai mare noroc in dragoste...insa pt ca sunt prea puternice si putin mai pretentioase asteapta mai mult pana isi intalnesc marea dragoste.Suntem mai complicate e drept pt ca nu ne plac compromisurile si vrem sa fie totul asa am visat, dar asta nu inseamna cu nu avem noroc in dragoste fetelor.
Uite ...eu una am o caruta de admiratori insa nu se leaga nimic pt ca nu imi doresc eu ...le gasesc la toti defecte si ii indepartez inainte de a se lega ceva...insa nu uitati: >fiecare buruiana are umbra ei< asa ca nu dispera...incearca sa fii mai pozitiva i sa zambesti tot timpul oricarei persoane pe care o vezi si de dimineata pana seara..asta e secretul ! zambiti tot timpul chiar daca sufletul va plange..


Daca din toate postarile ar trebui sa fiu de acord cu cineva si sa-i dau dreptate tu ai fi aceea. Prea pretentioase fiintele astea. Si cel mai mult mi-a placut cand ai mentionat ca trebuie gasit si cel mai mic defect unei persoane. Cred ca secretul este sa-l ascunda cel putin pana ne acapareaza putin, sa nu arate slabiciune.


Pup ScorpiKudika- celor
Kr1sst1na
Postat pe 18 Mai 2009 01:31
De la: sirdanna, la data 2009-03-16 09:18:51scorpioancele sunt foarte rele si mahalagioaice,de aceea nu au noroc in dragoste,cred intotdeauna ca nu mai ele au dreptate,iar viata langa ele e foarte stresanta pt ca ele niciodata nu vor fi multumite.


Ouch Dana, asta a durut! Adica tu peste fiind, una din perechile ideale pentru un scorpion sa ai o asa parere despre acul nostru? tze,tze,tze ...
micabis
Postat pe 18 Mai 2009 02:14
De la: 592777, la data 2009-05-14 14:10:36 scorpionul e cea mai rea zodie...noroc in dragoste nu stiu daca au,insa partenerii lor in mod sigur au ghinion!
poti sa o mai zici inca de 1000 ori....scorpioancele ar calca pe cadavre sa-si atinga scopul...ghinionul lor este ca se mai gasesc cate unii care le mai rup cateodata picioarele si le mai taie avantul...urata zodie....
silviu_m74
Postat pe 18 Mai 2009 02:21
bine,sa nu exageram cu generalizarea...ca asa,persoane rele poti gasi in orice zodie.
bgd74
Postat pe 18 Mai 2009 14:46
Asta e o mare prostie! Absolut toate zodiile au noroc in dragoste si mai ales in acest an cand pe plan sentimental toate semnele sunt avantajate, asa ca profitati!
Amora
Postat pe 18 Mai 2009 16:00
Silviu ia lasa scorpionii ca s-ar putea sa ti se incilceasca unul de picior si va fi vai si amar de pielea ta.
Spnu mai bine cit costa un flacon de transfer factor si daca se poate comanda in Rom. din Romania.Merci.
micabis
Postat pe 18 Mai 2009 18:58
De la: micabis, la data 2009-05-18 18:58:26Silviu ia lasa scorpionii ca s-ar putea sa ti se incilceasca unul de picior si va fi vai si amar de pielea ta.


eu n-as zice sa fii asa de sigura
bgd74
Postat pe 18 Mai 2009 19:10
"eu n-as zice sa fii asa de sigura"
- sigura de ce? De incilceala sau de rau? Huh? Uite, eu iti doresc tie un scorpion pe sub camasa sa vedem cum o mai scoti (camasa)
micabis
Postat pe 18 Mai 2009 20:20
De la: micabis, la data 2009-05-18 20:20:37"eu n-as zice sa fii asa de sigura"
- sigura de ce? De incilceala sau de rau? Huh? Uite, eu iti doresc tie un scorpion pe sub camasa sa vedem cum o mai scoti (camasa)


"incilceala"???
scuze,cred ca nu m-am facut inteles,eu n-am scorpioni in camasa,ca-i manac la micul dejun!
Numai sa se apropie,ca ii fac friptura(cu zodiile de foc te cam joci cu focul).Oare-s gustosi?Trimite si mie vreo 3!

scorpioni la gratar
bgd74
Postat pe 18 Mai 2009 20:27
De la: micabis, la data 2009-05-18 18:58:26Silviu ia lasa scorpionii ca s-ar putea sa ti se incilceasca unul de picior si va fi vai si amar de pielea ta.
Spnu mai bine cit costa un flacon de transfer factor si daca se poate comanda in Rom. din Romania.Merci.
nu mi se incalcesc ,nu au cum... preturile le puteti vedea aici: http://ww.4life.com/shopping/default.aspx .Se poate comanda si din Romania,comanda ajunge in maxim 7 zile...deoarece depozitele 4Life in Europa sunt in Barcelona sau in Amsterdam.Daca ai nevoie de ceva anume,scrie la contact@4life-romania si te ajuta cei de acolo.
silviu_m74
Postat pe 20 Mai 2009 19:57
da ..au noroc shi ink cum...sunt tot o scorpie shi io...shi am noroc km in absolut orice...d l iubiti(kre apar langa mn fara sa fie nevoie d mare efort..)..scoala..amici...partea financiara...etc..secretul e sa fi o fire obtimista...shi rezultatele unei gandiri pozitive n.o sa intarzie sa apara..bafta
x_girl_rose
Postat pe 26 Mai 2009 16:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cele 9 vieti 20 De la: lianamioara 20 Mai 2010 23:48
femeia pesti-de ocolit? 161 De la: elgi 5 August 2013 20:27
eu peste ,el scorpion 4 De la: Viviana_l 20 Decembrie 2010 12:40
De ce conteaza compatibilitatea dintre doua zodii? 1 De la: kudika_29516 18 Februarie 2013 14:04
VARSATORUL IN TOATA SPLENDOAREA LUI :) 48 De la: Ioana_Chirtes 23 Octombrie 2009 08:04