Setari Cookie-uri

eu leoaik el pesti...

im place sooper mult un baiat j e pesti...stu k sunt ft complikti...am vb cu el....dar nu'l cunosc destul d bn...suntem compatibili??...pls
angel_without_soul1328
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:13
De la: angel_without_soul1328, la data 2009-01-31 00:13:54im place sooper mult un baiat j e pesti...stu k sunt ft complikti...am vb cu el....dar nu'l cunosc destul d bn...suntem compatibili??...pls
ne traduci si noua?

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:15
eu sunt leu el e pesti...sunt compatibile zodiile?? poate acum intelegi ....
angel_without_soul1328
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:21
astrologii ar spune ca nu
Asynia
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:23
De la: angel_without_soul1328, la data 2009-01-31 00:21:12eu sunt leu el e pesti...sunt compatibile zodiile?? poate acum intelegi ....
poi vezi ca se poate?!

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:25
daca urmatoarea fraza

De la: angel_without_soul1328, la data 2009-01-31 00:13:54im place sooper mult un baiat j e pesti...stu k sunt ft complikti...am vb cu el....dar nu'l cunosc destul d bn...suntem compatibili??...pls


este egala cu astade mai jos...

De la: angel_without_soul1328, la data 2009-01-31 00:21:12eu sunt leu el e pesti...sunt compatibile zodiile?? poate acum intelegi ....


m-am prostit cu totul.....
nu mai stiu nici macar limba romana...
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 13:19
am avut prietena leoaica!
si inca sunt pesti!
atractia initiala e incredibila, exploziva! urmarea exploziei e dezastruoasa! leoaica se va plictisi de peste, pestele va plange si se va retrage! leoaica nu va intelege sentimentalismele , emotiile si timiditatea pestelui!
pestele nu va intelege ambitia si superego-ul leului!
amandoi viseaza mult si frumos! fac planuri mari si frumoase!
sunt 2 visatori! dar mai mult decat prieteni nu e indicat sa fiti!
pestele admira in secret leoaica pentru ca stie sa se puna in lumina reflectorului, sa iasa in fata: lucruri la care pestele doar viseaza! leoaica vrea totul pentru ea! egoism feroce!
si pestele vrea la fel!
dar el daruieste ca sa fie laudat si apreciat! adica lupta impotriva a ceea ce este: un zgarcit si un mare posesiv, in acelasi timp jucand teatru! leoaica nu suporta sa fie altcineva in mijlocul atentiei! ea face glume la care tot ea rade! nu ii permite pestelui sa rada de ea, desi pestele vede viata ca pe un joc trist: ceva de genul pierzi sau castigi pana la urma tot pierzi! leoiaca vede totul prezent: aici si acum vreau tot ce e mai bun!
desi are slabiciuni emotii, frici sacunse nu si le va recunoaste vreodata leoaica: e o femeie cruda, careia nu-i pasa de ceea ce lasa in urma ei! imi pare rau dar asa e! chiar daca tu draga leoaica nu recunosti!
vrei totul, dar nu oferi nimic!
pestele nu cere in schimb nimic, dar nici nu iti va oferi totul! si nu incerca sa afli totul despre el pentru ca mai devreme sau mai tarziu te vei folosi de slabiciunile si de secretele lui!
ca leoaica te indragostesti repede si iti trece si mai repede! nu rani un peste posesiv!
si inca ceva fffffffffoarte important: sanu razi de visele unui peste caci nu te va ierta vreodata!!!!!!!!!!!!!1
sper sa iti fie de folos aceasta mica descriere!
daca mai vrei amanunte scrie in continuare...................
dgaba
Postat pe 3 Februarie 2009 17:13
andante
Postat pe 18 Februarie 2009 23:18
NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU doamne fereste pestii sunt mototoli,aiuriti,n au ce cauta cu un leu....si eu sunt LEU,am dat in viata mea peste un peste d asta....daca vrei sa ti l iei pe cap sa il invarti cum vrei tu e bine ,dar o relatie NU e recomandata.... dar pana nu l cunosti sa nu aruncam cu piatra....MAI BINE IA TI UN BERBEC
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Februarie 2009 23:20
http://lapetiteloulou.blogspot.com/
Gabriela_90
Postat pe 22 Februarie 2009 01:55
stitzi eu chiar cred in treaba asta q zodiile . Eu sunt leoaica si pana acum am avut succes doar la cei compatibili q mn ( berbeci , sagetatori , gemeni ) dar q barbatii din zodia mea nu ma pot intelege orice as face . in fine pe vremea bunicii nu se tinea cont de zodie . pwp
Myl_o1
Postat pe 22 Februarie 2009 11:27
mai peste ....dar sensibil esti......cum se face ca leoaica pe care o amintesti pare , asa, un fel de scorpie insensibila?....eu zic sa te mai informezi un pic....leoaica da cam tot atat pe cat i se ofera....nu vreau sa trag eu concluzia...dar se subintelege...
....parerea mea din experienta...pestiii sunt foarte alunecosi...dar daca vrei artificii in dormitor...poti incerca....sau eu stiu?!daca doar asta vrei il poti tine de backup...

pupicei...
blondaa0
Postat pe 22 Februarie 2009 11:57
Barbatul din zodia Pestilor nu stie sa aprecieze o Leoaica. La prima vedere, atrage ca un magnet, emite o energie sexuala foarte puternica, este interesant, chiar magic. Intalnirea dintre o leoaica si un barbat din zodia pestilor este intr-adevar un foc de artificii. Au impreuna o chimie extraordinara. Relatia fizica nu e una in care sa te plictisesti, dimpotriva: pasiunea atinge cote ametitoare. Apreciaza conversatia spumoasa, apreciaza inteligenta leoaicei, dar nu-i trebuie! Atunci cand ajungi sa-l vezi asa cum este, toata magia pe care ai simtit-o initial dispare ca un fum. Este infumurat si un tip slab si superficial. Din pacate, este un misogin, considera ca, pentru a sta langa el, femeia trebuie sa aiba cam trei calitati mari si late: sa fie frumoasa, lipsita de inteligenta si supusa. Din toate astea, femeia leu, poate fi doar frumoasa. El nu accepta sa primeasca replica la ceea ce gandeste, nu suporta sa fie contrazis, nu ii place sa i se spuna ca nu are intotdeauna dreptate. Chiar si atunci cand stie ca nu are dreptate. Este de apreciat un singur lucru la el, in acest gen de relatie: nu se lupta cu tine, nu incearca sa te schimbe, nu-ti cere sa te exprimi mai putin. Pur si simplu intelege ca nu poate sa faca toate astea cu o leoaica, nu ii poate impune sa fie altfel decat este. Ba chiar recunoaste si admira in taina femeia leu, considerand-o o femeie deosebita, dar nu ii poate face fatza. El crede ca are nevoie de o femeie slaba, nu de una mai puternica decat el. Ii place stralucirea, dar nu poate accepta ca tu sa stralucesti mai tare. Ca sa inchei: ar putea sa-ti placa o aventura cu el, dar ca relatie, nu ti-l recomand. Nu poate raspunde nevoii tale de angajament. Chiar daca va realiza, in sinea lui, ca ii dai exact ceea ce are nevoie, nu va accepta sa il eclipsezi. Dar nici nu te minte, nu promite lucruri pe care nu le poate face. Vei stii intotdeauna ce si cat vrea de la tine. Daca te multumesti cu putin de la o relatie, e OK pentru o vreme. Oricum, vei stii tot timpul ca nu poti conta pe el pentru mai mult, iti va arata asta, nu te va duce cu presul.
secundita2006
Postat pe 23 Februarie 2009 15:15
Buna, bine v am gasit , apropo de compatibilitati, Eu berbec-el varsator ce imi puteti spune si de bine si de rau.
SIRA
Postat pe 23 Februarie 2009 18:04
asa e relatia dintre un peste si o leoaica!!eu am deja experienta la subiectul asta,pot sa zic,pentru ca eu sunt leu si viitorul meu sot e pesti.Suntem de 4ani si jum impreuna si de 6 ne cunoastem,eram amici inainte,ne intelegeam super ca amici,mai bn decat acum Pot spune ca la inceputul relatiei,era altfel,era linistit,tacut ,timid,cum sunt de obicei pestii....dar dupa ce vad ca ii iubesti,pana sunt ei siguri de chestia asta.. GATA!!!Sunt ffffff incapatanati,vor sa le oferi iubire nemasurata,dar ei uita sa te rasplateasca,ei nici nu prea comunica,sunt mai inchisi in ei.Leoaicele au un grad mare de sensibilitate,ar vrea sa fie iubita,mangaiata,alintata,aproape sufocata non.stop.Acum depinde si de leoaice,pt ca altele sunt indiferente,reci,vor multa libertate:))))si nu stiu sa iubeasca asa cu foc..de exemplu eu sunt leu cu ascendent in leu,adica leu pur.Deaceea sunt diferita de alte leoaice pe care le cunosc. Dar daca incerci sa lasi de la tine putin,stiu ca nu e usor,(doar suntem stapanul l!!),chiar e o relatie reusita,nu cum spun altii.(nu poti sa.ti alegi barbatul dupa zodie,adica sa.l intrebi ce zodie e,te interesezi in astrologie,daca esti compatibila si daca da,abia apoi sa te indragostesti).daca stii cum sa.i iei,reusesti sa.i faci cum vrei!!!eu pot sa.i fac sau sa.i zic ce vreau,ca daca il giugiulesc putin,uita imediat!!dar sa nu le impui sau sa tipi ca nu suporta!!si eu cam asa sunt... si de aici incepe cearta.Era sa ne despartim de multe ori pana acum...dar acum vrem sa facem nunta.Asa.i iubirea..Niciodata nu.i perfecta!!Tte poop.SUCCES!!!
myky_nyky_29
Postat pe 23 Februarie 2009 22:06
buna extensii clip on la cel mai bun pret pt detalii biancam225@yahoo.com
biancam225
Postat pe 23 Februarie 2009 22:08
cata dreptate...pestele o face pe leoaica sa isi piarda toate calitatile bune....eu m-am lasata dominata de el si acum e prea tarziu ,nu mai reusesc sa il confrunt.dupa cativa ani totul devine obisnuinta.pestele nu are pic de romantism....doar in momentele cand simte ca relatia e in pericol. si dupa ce te-a recucerit devine exact ca si inainte.
gabi_kapa
Postat pe 6 Martie 2009 17:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna yumy 26 De la: Calin_ 8 Octombrie 2010 15:14
balanta si scorpion 22 De la: copacelul 2 Mai 2009 20:30
eu gemeni si el sagetator 30 De la: ony_coolgirl_yahoo_com 21 Septembrie 2009 14:17
COMPATIBILITATE BARBAT BALANTA - FEMEIA SCORPION? 5 De la: buburuza25 16 Iulie 2010 18:55
eu fecioara el leu 7 De la: Frankie_Zuzu 15 Septembrie 2009 11:51