Setari Cookie-uri

iubire inposibila

cunosc aceasta iubire imposibila pentru ca nu te poti justifica cu nimeni pentru ca te faci de rusine si eu am de mult timp o iubire ascunsa tin in mine iar acuma imi cade asa de bine acest subiect ca ma pot deschide sa scriu in voia mea fara sa imi fie rusine dar cu timpu o voi realiza sunt sigura pentru ca firea racului este rabdatoare dar cu timpu se va manifesta si atunci voi fi si eu fericita si nu o sa ma ascund.
pop50
Postat pe 2 Februarie 2009 17:39
Nu stiu ce este "inposibil" ..... n-am gasit in dex
kitty_krieger
Postat pe 2 Februarie 2009 17:48
De la: iry24, la data 2009-02-02 17:48:00Nu stiu ce este "inposibil" ..... n-am gasit in dex

hmmmm, sa asteptam noua editie poate acolo va fi
DeeaCatalina
Postat pe 2 Februarie 2009 18:22
Ufff, in ce ma bagati, sau va bagati???? pai dak-i imposibillll, mai este iubire???????Nu mai inteleg nimic f.f.aiurea.
lizi_preda
Postat pe 9 Martie 2009 12:47
si totusi care`i faza cu topicu` asta??
iubire "inposibila" deci...
bine ca nu e imposibila
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 12:51
hai sa ne lamurim..deci este vorba de iubire imposibila,nu inposibila...de ce te grabesti??

ce nu inteleg:.."nu te poti justifica cu nimeni pentru ca te faci de rusine si eu am de mult timp o iubire ascunsa tin in mine iar acuma imi cade asa de bine acest subiect ca ma pot deschide sa scriu in voia mea fara sa imi fie rusine " ...astept lamuriri suplimentare cum ar fi locul (unde e ascunsa)si cateva semne de punctuatie pe ici,pe colo..

iar nu mai inteleg:"sunt sigura pentru ca firea racului este rabdatoare dar cu timpu se va manifesta si atunci voi fi si eu fericita si nu o sa ma ascund",adica esti nascuta in zodia racului??

Odata lamurite aceste aspecte poti spune,care e iubirea imposibila?Pe cine iubesti?
Ca sa ne putem conversa pe topicul tau....
ella_c
Postat pe 9 Martie 2009 12:59
bine zis ella :D
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 13:07
buna tuturor de pe site-ul kudica sa ma intorc la forumurile iubire inposibila este cum am mai zis un lucru foarte delicat si frumos la o persoana care cunoaste aceasta iubire inposibila m-ie mi sa intamplat si in ziua de azi o tin in taina si ma aptin finca am copii dar sunt totii marii la casa lor pot sa zic si mai am ofata adoptiva de 10 an care o cresc eu . si sa trec mai departe la subiect imi este rusine si imi tin copii mai de pret decat iubirea mea de acea este ascunsa in adancul inimii mele.
pop50
Postat pe 9 Martie 2009 20:46
De la: pop50, la data 2009-03-09 20:46:01buna tuturor de pe site-ul kudica sa ma intorc la forumurile iubire inposibila este cum am mai zis un lucru foarte delicat si frumos la o persoana care cunoaste aceasta iubire inposibila m-ie mi sa intamplat si in ziua de azi o tin in taina si ma aptin finca am copii dar sunt totii marii la casa lor pot sa zic si mai am ofata adoptiva de 10 an care o cresc eu . si sa trec mai departe la subiect imi este rusine si imi tin copii mai de pret decat iubirea mea de acea este ascunsa in adancul inimii mele.


auzi,dar tu nu pui niciodata punct sau virgula...???

deci nu era gresala ...chiar e "inposibila "iubirea...
Cred ca ma lipsesc,esti irecuperabila!
ella_c
Postat pe 9 Martie 2009 20:48
De "inposibil" nu am auzit dar de imposibil da... orice iubire imposibila la un moment dat poate fi posibila daca lupti pt aceea iubire iar daca vezi ca nu merge te resemnezi si mergi inainte
_dulcik_
Postat pe 9 Martie 2009 21:01
De la: pop50, la data 2009-03-09 20:46:01buna tuturor de pe site-ul kudica sa ma intorc la forumurile iubire inposibila este cum am mai zis un lucru foarte delicat si frumos la o persoana care cunoaste aceasta iubire inposibila m-ie mi sa intamplat si in ziua de azi o tin in taina si ma aptin finca am copii dar sunt totii marii la casa lor pot sa zic si mai am ofata adoptiva de 10 an care o cresc eu . si sa trec mai departe la subiect imi este rusine si imi tin copii mai de pret decat iubirea mea de acea este ascunsa in adancul inimii mele.


Parerea mea e ca topicul e scris la misto; nu pot sa cred ca ar putea sa existe o persoana care sa poceasca limba romana in halul asta, right? 'inposibila, m-ie, aptin, marii, copii, acea'. No way!
elfuletz5
Postat pe 9 Martie 2009 23:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubire imposibila 27 De la: bea79 29 Iulie 2011 23:52
20 de ani diferenta!!!! 85 De la: brunette_barbie 2 Ianuarie 2011 21:15
Am avut o relatie cu finul fratelui meu. 15 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:36
Chiar vrea o relatie serioasa? 12 De la: crs_crs 13 Martie 2010 16:30
Iubesc un Rac capricios 19 De la: Max2 17 Noiembrie 2011 23:14