Setari Cookie-uri

salutetr

buna fetelor de si dunt barbat am si eu cateva probleme ....
sunt genul ala mai mocofan nu inti insela prietena .. sunt cu o fata de 3 ani si o iubesc ft mult dar avem probleme si nu stiu cum sa le rezolva 1a ar fi ca ne vedem rar spune ca nu o lasa maicasa sa ramana la mine depre sex ce sa spun ca nu am mai avut parte de o partida de dragoste ... sex de 1 an se implineste luna viitoare ... nu stiu ea sustin ca nu are pe nimeni am tot discutat depre o posibilitate de genul acesta ... evident am inceput sa imi pun tot felul de intrebari .. la care 1 din raspunsuri a fost nu facem sex pt ca nu simt nevoia dorinta de a ma culca cu tine .......
am tot avut ganduri sa ma despart de ea pt ca sincer e 1 cosmar sa fiu mereu singur de fiecare data cand ies cu prietenii sau daca vreau sa fac ceva ....
nu pot sa spun gata ....
1 sfat de la voi pt 1 om dezorientat ! va multumesc
andrei_dracu
Postat pe 3 Februarie 2009 11:26
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:27
nu ati mai facut sex(dragoste de un an)ca nu simte nevoia oooooouuu complicatma depaseste.........
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:28
dar cam cat de rar va intalniti?
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:28
voi teoretic sunteti impreuna ca practic fiecare cu viata si prietenii lui
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:28
Inseamna ca nu se simte atrasa de tine si nu te doreste in asa masura incat sa faca dragoste cu tine
marimar250
Postat pe 3 Februarie 2009 11:31
Ai intarziat mult , trebuia sa te desparti de ea de acum un an .
iuli_crstn
Postat pe 3 Februarie 2009 11:32
De la: sirena22, la data 2009-02-03 11:28:23dar cam cat de rar va intalniti?

pai ne vedem in principiu in wikwndurile in care nu avem treaba
de obicei in wikend
si de ramas la mine nu e o regula la 2 saptamani 1 luna ...
andrei_dracu
Postat pe 3 Februarie 2009 11:33
Nu-i graba ! Cand s-or implini 10 ani sa vezi ce dor o apuca !

Postat pe 3 Februarie 2009 11:33
Decat sa te amagesti singur....mai bine fi increzator in tine....si mai gindestete si la tine ce iti doresti cu adevarat.....dragoste cu sila nu se poate....sfatul meu ar tebui sa te distantezi....si sa iti gasesti pe altcineva care ar face orice sa iti fie aproape si totodata sa iti dovedeasca ca te merita si ca vrea sa fie cu tine...pupicei dulci si multa bafta
marimar250
Postat pe 3 Februarie 2009 11:37
nu mi s pare un comportament normal din partea ei...eu cred k nu t iubeste..
o fata kr iubeste nu s comporta asa... si nu mai spune k esti mocofan daca nu ti ai inselat prietena!
vb cu ea si intreab o c vrea d la u si d la relatia asta... si apoi iei o decizie....
eu daca eram in locul tau d mult ma desparteam d ea....
rocka
Postat pe 3 Februarie 2009 11:37
poi si te amagesti o viata doar ptr ca poate poate intr-o zi se va trezi....nu cred ca se merita
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:37
De la: sirena22, la data 2009-02-03 11:28:08nu ati mai facut sex(dragoste de un an)ca nu simte nevoia oooooouuu complicatma depaseste.........

da pai ....... sincer nu stiu ce sa mai fac simt nevoia de a mere mai departe fara ea .....
dar e ft greu sa ma desprt de ea nu stiu de ce ....
speram sa imi dati cateva sfaturi cam ce as putea sa fac ...
andrei_dracu
Postat pe 3 Februarie 2009 11:38
poi vati facut planuri de viitor ceva ...?sau e doar o relatie ca sa nu fie singura??
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:39
Eu nu zic ca lucrurile stau asa in cazul tau, dar cand una din fostele mele a inceput sa invoce tot mai des scuza cu "ma doare capul", am devenit circumspect si am descoperit ca o durea capul numai cand era cu mine...daca intelegi tu ce vreau sa zic eu:)
Iradiatu_
Postat pe 3 Februarie 2009 11:42
poate o doare o data capul o data nu are chef o data e pe stop dar intr-un an de zile sa nu ai tu chef asta e chiar culmea e si vina taca o accepti
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:46
o discutie libera cu ea nu ar strica zii ce te doare ce iti doresti sa vedeti daca aveti vreun punct comun
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:47
ori e laie ori e balaie
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:47
De la: andrei_dracu, la data 2009-02-03 11:38:04
De la: sirena22, la data 2009-02-03 11:28:08nu ati mai facut sex(dragoste de un an)ca nu simte nevoia oooooouuu complicatma depaseste.........

da pai ....... sincer nu stiu ce sa mai fac simt nevoia de a mere mai departe fara ea .....
dar e ft greu sa ma desprt de ea nu stiu de ce ....
speram sa imi dati cateva sfaturi cam ce as putea sa fac ...



Sincer, oricat de greu ti-ar fi e clar ca relatia voastra nu prea merge, asa ca mai bine ii pui capat. Simti ca ti-e greu pt ca te-ai obisnuit cu ea probabil....nu mai fa compromisuri....nu merge? punct!...si de la capat...
ioana_2009
Postat pe 3 Februarie 2009 11:50
mai bine fara ea asa nu te mai gandesti daca te inseala daca data viitoare va avea chef poate asa esti si inchis in tine ....biatza e surta de ce sa nu o traiesti......va veni o alta sa te aline
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:51
De la: sirena22, la data 2009-02-03 11:39:36poi vati facut planuri de viitor ceva ...?sau e doar o relatie ca sa nu fie singura??

sincer eu m-am gandit si la faptul ca daca as luao de nevasta sar schiba lucrurile
si i-am spus ca maine o iau de nevasta
si nu as avea nici 1 osisor in mine care sa nu fie de acord cu asta
a spus ca si ea ar vrea dar nu ar fi de acor maicasa
sa terminam scolile si mai vedem
ea e de la periferia bucurestiului
andrei_dracu
Postat pe 3 Februarie 2009 12:01
si tu esti din primaverii!?

Postat pe 3 Februarie 2009 12:04
ai innebunit ce crezi ca un act schimba ceva ??
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 12:04
daca vezi ca nu are nici o treaba cu tine fugi cat te tin picioarele
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 12:05
De la: andrei_dracu, la data 2009-02-03 11:26:31buna fetelor de si dunt barbat am si eu cateva probleme ....
sunt genul ala mai mocofan nu inti insela prietena .. sunt cu o fata de 3 ani si o iubesc ft mult dar avem probleme si nu stiu cum sa le rezolva 1a ar fi ca ne vedem rar spune ca nu o lasa maicasa sa ramana la mine depre sex ce sa spun ca nu am mai avut parte de o partida de dragoste ... sex de 1 an se implineste luna viitoare ... nu stiu ea sustin ca nu are pe nimeni am tot discutat depre o posibilitate de genul acesta ... evident am inceput sa imi pun tot felul de intrebari .. la care 1 din raspunsuri a fost nu facem sex pt ca nu simt nevoia dorinta de a ma culca cu tine .......
am tot avut ganduri sa ma despart de ea pt ca sincer e 1 cosmar sa fiu mereu singur de fiecare data cand ies cu prietenii sau daca vreau sa fac ceva ....
nu pot sa spun gata ....
1 sfat de la voi pt 1 om dezorientat ! va multumesc


du-te la tradati in love................
app ii mai oferi banutzi ,cadouri.......
portitza_Maria
Postat pe 3 Februarie 2009 12:07
adica o cumperi ca poate poate se mai inbuneaza
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 12:09
decat asa mai bine singura si fara griji................
sirena22
Postat pe 3 Februarie 2009 12:09
De la: portitza_, la data 2009-02-03 12:07:33
De la: andrei_dracu, la data 2009-02-03 11:26:31buna fetelor de si dunt barbat am si eu cateva probleme ....
sunt genul ala mai mocofan nu inti insela prietena .. sunt cu o fata de 3 ani si o iubesc ft mult dar avem probleme si nu stiu cum sa le rezolva 1a ar fi ca ne vedem rar spune ca nu o lasa maicasa sa ramana la mine depre sex ce sa spun ca nu am mai avut parte de o partida de dragoste ... sex de 1 an se implineste luna viitoare ... nu stiu ea sustin ca nu are pe nimeni am tot discutat depre o posibilitate de genul acesta ... evident am inceput sa imi pun tot felul de intrebari .. la care 1 din raspunsuri a fost nu facem sex pt ca nu simt nevoia dorinta de a ma culca cu tine .......
am tot avut ganduri sa ma despart de ea pt ca sincer e 1 cosmar sa fiu mereu singur de fiecare data cand ies cu prietenii sau daca vreau sa fac ceva ....
nu pot sa spun gata ....
1 sfat de la voi pt 1 om dezorientat ! va multumesc


du-te la tradati in love................
app ii mai oferi banutzi ,cadouri.......

nu e o relatie bazata pe cadori si bani asta clar
mai mult de ceva de zioa ei
sau
cat desore banii
platim ambi acum ca are 1 loc de munca
andrei_dracu
Postat pe 3 Februarie 2009 12:13
exact
fiecare are viata si prietenii lui ea cu prietenii mei ... se are mai bine am dar eu cu ai iei ... nu am treaba cu ei ...........
nu am nici o treaba cu prietenii ei ...
andrei_dracu
Postat pe 3 Februarie 2009 12:18
anrei tata, tu sigur ai prietena sau ne duci cu vorba!?

Postat pe 3 Februarie 2009 12:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o fata pentru sex in 3. 241 De la: diana_alberta 1 Martie 2015 08:27
Vreau o parere, va rog :( 11 De la: ksishy0805 23 Octombrie 2012 14:24
help me girls !! 15 De la: crysa_tm 7 Iulie 2010 09:56
va place tatuajul din poza mea de la avatar?Comentarii la poza,va rog. 20 De la: Pudika416607 6 Septembrie 2011 07:20
Videochat. Iar. 3 De la: one_size 22 Aprilie 2010 14:00