Setari Cookie-uri

barbatii Scorpion

De la: dairaa, la data 2009-12-07 21:29:18 Mai, cam tot ce s-a spus aici este adevarat. Zodia aceasta este [e atat de inflacarata si pretentioasa pe cat de romantica sub acoperire insa. Daca pot sa te ajut cu un sfat ar fi acesta:
desi este foarte greu sa ajungi la sufletu lor pentru k sunt persoane f inchise, odata c ai ajuns nu mai pleci nicaieri. Se ataseaza de tine intrun mod aproape ireversibil. Sunt f dedicati si loiali, Desi sunt obsedati sexual pe cum se spune, dc te iubeste cu adevarat nu te va insela niciodata. Eu traiesc cu unul de un an de zile si am avut si eu parte de tot pachetul de faze si drame iscate din nimicuri insa oate au trecut. Il iubesc atat de mult incat nu imi imaginez viata fara el. Si desi eu sunt varsatoare si se zice k sunt detasata, ei bine nu sunt deloc asa. Deci nu trebuie sa fi asa stricta cu zodiile, oamenii sunt unici la urma urmei si fiecare are prospriul stil comportamental. Oricum, nici unul nu e ca si scorpionul, asa pasional si misterios si tandru si copil in acelas timp.
mult succes

Topicul e vechi dar ce ai zis tu aici e cat se paote de adevarat.Si eu sunt cu un scorpion de 8 luni si tot varsatoare sunt.E o relatie absolut minunata dar o pot caracteriaza printr-un singur cuvant"pasiune".
e interesant ca desi a trecut un pic de timp,fiecare sarut e ca si primul,are un foc care nu se stinge aproape niciodata in el,e condus de energii sexuale nebanuite.E foarte adevarat ca sunt persoane secretoase,inchise in ele,ar putea vorbi ore in sir si totusi sa evite sa raspunda la o intrebare mai "spinoasa".Cand ii spun ca mi-ar place sa-si exprime sentimentele si verbal..imi zice "ce fel de barbat as mai fi eu atunci" ;)) Sunt actori geniali,pot trece de la o stare la alta f usor,adora sa fie complimentati si ridicati la cer,al meu e cel mai punctula om pe care il cunosc,in schimb poate trai luni in sir intr-o dezordine de nedescris si daca ii impui sa faca ceva,cu siguranta vei ramani numai cu vorbitul,dar daca il vei lasa asa mai devreme sau mai tarziu v-a face totul ca la carte.
SUnt oameni care au nevoie de foarte mult timp pentu se atasa de cineva.In 8 luni de zile nu cred ca mi-a facut mai mult de 3 complimnete... si deci la inceput mi se parea cam si nu puteam sa-l inteleg ...pe parcurs m-am maturizat si am realizat ca exprimarea verbala a sentimentelor nu e chiar punctul lui forte. "Problema" e ca prin felul in care este,reuseste sa ma atraga din ce in ce mai mult si sa preia controlul foarte usor..tin la el extrem de mult,nu am curaj sa-i zic ca-l iubesc pt.ca mi-e frica de o eventuala reactie cam ciudata din partea sa.Cum ai zis si tu sunt extrem de infalcarati in pat insa nimic din toate astea nu-mi dau o stabilitate sufleteasca catusi de putin. Dar fara el mi-e destul de greu sa-mi inchipui cum ar fi...am stat o data despartiti 2 saptamani...si aici trebuie sa te contrazic cel putin al meu nu e foarte loial,dupa ce l-am prins in plin fapt cu alta si am facut desigur o "criza" dandu-i desigur papucii acolo pe moment..l-am iertat si am trecut peste insa nu am uitat si nu o voi face niciodata.Cand l-am intrebat de ce a facut asta ceva pentru ca nu avea de ce sa caute altceva la alta..mi-a zis ca toti barabatii sunt curiosi cum ar fi cu alta...nu e o explicatie plauzibila dar... Sfatul meu pentru voi cele ce poate veti citi comentariul meu..DACA SUNTETI INDRAGOSTITE DE UN SCORPION SI VA GANDITI SA INCEPETI O RELATIE CU EL...MAI BINE FUGITI CAT MAI PUTETI ,E NEVOIE DE UN CARACTER EXTREM DE PUTERNIC PENTRU A REZISTA LANGA UN ASA BARBAT,SINCERITATEA LUI LASA CELE MAI ADANCI RANI POSIBILE.OAMNII ASTIA POT DISTRGE PINTR-O SINGURA PROPOZITIE CEIA CE AU CREAT INTR-O PERIOADA LUNGA DE TIMP DAR PO DEASEMENEA SA TE RIDECE IN AL (_LEA CER TOT PRIN CATEVA VORBE.DAR DACA SUNTETI FEMEI PUTERICE SI CREDETI CA PUTETI SA TRECI PRINTR-O ASEMENEA RELATIE... ATUNCI NU EXITATI,NU VA V-A PAREA RAU CU SIGURANTA.TREBUIE DOAR SA PUNETI PICORUL IN PRAG SI SA IL TINETI IN FRAU DAR EL SA NU STIE CA FACETI ASTA CI SA CREADA CA EL CONTROLEAZA SITUATIA SI IMPLIcIT RELATIA.:D Noroc
aNcUtA_p
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:49
am inceput si eu o relatie cu un scorpion...off...eu sunt leu...dupa ce l-am refuzat vreo trei luni am acceptat in sfarsit sa ne vedem..mi-a placut tipul si totul a fost ok...doar ca azi era pasional, maine uita total de mine...eu nu sunt prea rabdatoare...si va dati seama ca nu ma abtineam niciodata de la reprosuri..doar cand uitam eu de el se dovedea ca si lui ii e dor de mine...saptamana aceasta in loc sa ne intalnim(locuim la distanta unul de celalalt) mi-a spus ca simte nevoia sa fie singur..i-am spus ok, fair enough si nu l-am mai stresat...Dar...pentru ca ma "ardea" problema am creat un nou personaj feminin..si l-am abordat pe unul dintre site-urile de socializare...in prima zi deja m-a invitat sa-l cunosc...:)) a treia zi am acceptat...si m-am dus la intalnire...deci, cele care-i cunoasteti pe scorpioni nu trebuie sa va mai spun sa stiti ce fata a facut cand m-a vazut pe mine...mi-a spus ca am o problema si ca nu asa se face intr-o relatie...:))
I-am spus ca mie imi plac glumele si el are o problema la cap daca crede ca ma prosteste...Apoi am plecat...Ce m-a frapat a fost ca nu era nervos..se chinuia sa explice, sa se scoata practic..Problema e ca eu il plac am simtit ca si el ma place...dar dupa chestia asta nu cred ca el va mai dori sa ma vada...probabil a crezut ca-s nebuna dupa el..am facut asta pentru ca nu accept minciunile...Voi ce credeti?
kudika514539
Postat pe 11 Martie 2012 15:52
De la: kudika514539, la data 2012-03-11 15:52:11am inceput si eu o relatie cu un scorpion...off...eu sunt leu...dupa ce l-am refuzat vreo trei luni am acceptat in sfarsit sa ne vedem..mi-a placut tipul si totul a fost ok...doar ca azi era pasional, maine uita total de mine...eu nu sunt prea rabdatoare...si va dati seama ca nu ma abtineam niciodata de la reprosuri..doar cand uitam eu de el se dovedea ca si lui ii e dor de mine...saptamana aceasta in loc sa ne intalnim(locuim la distanta unul de celalalt) mi-a spus ca simte nevoia sa fie singur..i-am spus ok, fair enough si nu l-am mai stresat...Dar...pentru ca ma "ardea" problema am creat un nou personaj feminin..si l-am abordat pe unul dintre site-urile de socializare...in prima zi deja m-a invitat sa-l cunosc...:)) a treia zi am acceptat...si m-am dus la intalnire...deci, cele care-i cunoasteti pe scorpioni nu trebuie sa va mai spun sa stiti ce fata a facut cand m-a vazut pe mine...mi-a spus ca am o problema si ca nu asa se face intr-o relatie...:))
I-am spus ca mie imi plac glumele si el are o problema la cap daca crede ca ma prosteste...Apoi am plecat...Ce m-a frapat a fost ca nu era nervos..se chinuia sa explice, sa se scoata practic..Problema e ca eu il plac am simtit ca si el ma place...dar dupa chestia asta nu cred ca el va mai dori sa ma vada...probabil a crezut ca-s nebuna dupa el..am facut asta pentru ca nu accept minciunile...Voi ce credeti?


Eu zic ca ai procedat corect si ai vazut cu cine ai de-a face! Daca de la inceputul relatiei deja simte nevoia sa fie lasat in pace si sa faca curte altor femei, e grav, deoarece ce va face dupa cativa ani de relatie, va veni sa-ti spuna ca are un copil cu o alta femeie?

E afemeiat, iar cu tipul asta de barbati nu faci casa buna decat daca esti masochista, sa ma ierti.
franziska_eu
Postat pe 12 Martie 2012 12:19
De la: kudika514539, la data 2012-03-11 15:52:11am inceput si eu o relatie cu un scorpion...off...eu sunt leu...dupa ce l-am refuzat vreo trei luni am acceptat in sfarsit sa ne vedem..mi-a placut tipul si totul a fost ok...doar ca azi era pasional, maine uita total de mine...eu nu sunt prea rabdatoare...si va dati seama ca nu ma abtineam niciodata de la reprosuri..doar cand uitam eu de el se dovedea ca si lui ii e dor de mine...saptamana aceasta in loc sa ne intalnim(locuim la distanta unul de celalalt) mi-a spus ca simte nevoia sa fie singur..i-am spus ok, fair enough si nu l-am mai stresat...Dar...pentru ca ma "ardea" problema am creat un nou personaj feminin..si l-am abordat pe unul dintre site-urile de socializare...in prima zi deja m-a invitat sa-l cunosc...:)) a treia zi am acceptat...si m-am dus la intalnire...deci, cele care-i cunoasteti pe scorpioni nu trebuie sa va mai spun sa stiti ce fata a facut cand m-a vazut pe mine...mi-a spus ca am o problema si ca nu asa se face intr-o relatie...:))
I-am spus ca mie imi plac glumele si el are o problema la cap daca crede ca ma prosteste...Apoi am plecat...Ce m-a frapat a fost ca nu era nervos..se chinuia sa explice, sa se scoata practic..Problema e ca eu il plac am simtit ca si el ma place...dar dupa chestia asta nu cred ca el va mai dori sa ma vada...probabil a crezut ca-s nebuna dupa el..am facut asta pentru ca nu accept minciunile...Voi ce credeti?


ce tare esti!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 12 Martie 2012 19:36
mda...si azi la mai bine de o luna...sunt mai in ceata decat atunci...usor,usor..am reinitiat prietenia...a venit el de data asta la mine in oras pe neanuntate..insa eu l-am primit cu bratele deschise...a venit cu un motiv destul de...infantil..ca are treaba intr-un oras aflat la 150 km de mine si ca i-ar face placere sa-l insotesc. Bineinteles ca am mers, pe drum am discutat despre profesia noastra(este comuna) si despre posibilitatea de a o dezvolta in strainatate...de fapt ideea i-a venit lui si mi-a propus intr-un mod extrem de surprinzator pentru mine sa deschidem afara un cabinet.Initial l-am privit neincrezatoare si nu stiam de ce imi spune mie asta deodata...tocmai mie..nu am crezut ca va dura...dar intr-o saptamana am pregatit toate actele necesare proiectului...si..in acest timp..am reinnodat "relatia". A ramas in sarcina mea sa trimit actele...am plecat in orasul meu...si in doua zile si-a schimbat din nou comportamentul...i-am trimis un mesaj prin care i-am spus ca am trimis doar actele lui si ca am observat ca nu sunt femeia pe care si-o doreste, deci ca nu vad de ce as merge sa iau viata de la capat cu un om care nu ma iubeste. Stiti ce mi-a raspuns? :)) Ca el a vz de la inceput un bussiness si ca eu am intrepretat gresit.Ca sunt o femeie minunata si merit tot ce e mai bun, dar intre noi nu exista "chimie" sau poate vrea el mai mult in acest moment. Ca nu stie daca va fi ceva mai mult intre noi dar stie ca suntem prieteni si am fi putut reusi impreuna(in afacere). Cand a vazut ca nu reactionez in nici un fel, mi-a trimis un alt mesaj in care mi-a spus ca este fericit ca sunt prietena lui si ca imi multumeste pentru asta, ca uneori in viata este tot ce poti astepta sau ce poti spera si ca foarte rar se si intampla...Mda..a avut efectul pe care el l-a dorit..am trimis si actele mele..dupa care l-am anuntat sa se relaxeze...ca am inteles si ca ma voi comporta ca o prietena de-acum...Nu inteleg..un scorpion chiar ar pleca la drum cu o femeie pe care n-o iubeste?ceea ce facem noi implica sa locuim impreuna, sa tragem cot la cot macar jumate de an...Deci plecarea ar fi in doua luni...Sunt perplexa...nu mai stiu ce sa cred...
Ela_Bumbaru_1
Postat pe 14 Aprilie 2012 22:05
Ehe, daca tot se vorbeste despre Scorpioni, vreau sa va zic ca si eu am cunoscut unul acum 4 luni , si e marocan , are 26 ani si e un dulce. Tandru, atent, stie ce sa zica atunci cand trebuie, dar in acelasi timp inchis in el, nu stiu mai nimic despre el .. doar ca simt usor usor ca imi fura inima ... A-ti mai intalnit Barbati marocani Scorpioni ???
Lorelay23
Postat pe 9 Iunie 2012 08:56
:))
kudika486031
Postat pe 9 Iulie 2012 09:44
Foarte bine.Ma bucur sa vad ca relatia Rac-Scorpion merge.La asta ma gandeam si eu ,pt ca sunt tot Rac si am cunostinte de sex opus Scorpionii ;)) Chiar daca par ei duri..nu sunt..Depinde si cum reactionezi tu si depinde tipul de sit in care sunteti pusi. Mai depinde si de ascendent.Ei caracteristic sunt fideli, vor sotii fifele..care sa ii sustina ,iubesca cu pasiune ect.Ma miram sa vad ca nu se inteleg.Chiar daca pari ciudati,ei nu sunt ..nu suporta falsitatea, infidelitatea si minciuna.Mai ales ca zodiile de apa sunt compatibile al nabii de bine tot cu cele de apa Casa de piatra draga mea.Ma bucur pt. voi.

Cat dspre tine draga mea...Depinde ce zodie ai, depinde si de el mai ales.Vezi ce vrea pe viitor de la tine.Si de aiai poti traga concluzie.ca nu toti scorpionii sunt la fel :)
1 la mana: Nu suporta sa fie chestionat..din mom ce erati impreuna ins ca era bine..Ei nu spun multe (tocmai asta e),dar in sufl lor sunt atat de dulci!Cel putin asa cunosc eu pers de sex opus El poate voia sa va desp pt un timp..ca asa sunt ei..poate vrea sa vada si ce simti tu dupa ce va reintalniti.Cum a fost fara el etc hihih. Si tu i-ai dat ideea la fix
.
Daca ti-a demeonstrat ca te iubeste, te iubeste..Asa sunt ei!! Trebuie sa faci fatza..vor femei puternice si familiste
Au o alura dubla..Ei sunt sensibili in sufl lor si nu arata Niciodata ca simt..Asa e zodia! Si cred in asta din toata fiinta mea..Am trait=o pe pielea mea hihi

Se vede ca-l iubesti..eu cred ca si el te iubeste,dar depinde si ce i-ai mai zis..Se supara repede :)) Asa fac si eu ..desi sunt Rac .Nu te-a contactat nici acum? Eu zic sa faci ceva..sau sa va intalniti la o cafea ceva
Sa clarificati lucrurile..pt ca merita:Va iubiti ce sa mai,,Sa-l faci sa inteleaga ca doar pe el il iubesti..faza cu gelozia daca vi s-a intamplat:)) Asta ii demonstreaza lui cat de mult il iubesti.Depindeee mult si zodia ta, dar esti sensibila din cate citesc Crec ca aveti sanse de reusita cu multt efort..Asa sunt ei si trebuie intelesi daca nu te ranesc in alt sens ..Ma intlegi..Numai bine :*



MaddeLinne
Postat pe 19 Iulie 2012 12:19
Scumpo,ai dat de dracu,cum se zice! :)) Eu am o relatie cu un barbat scorpion de aproximativ 2 ani.Sincera sa fiu,sunt foarte fericita si implinita.Eu am un caracter foarte vulcanic si ma aprind destul de repede.Insa el este foarte rabdator,incearca sa puna toate ideile cap la cap si apoi actioneaza.Ne completam foarte bine si sa stii,sunt mandra sa zic ca am incredere in el!Dar acum depinde si de persoana,nu toti scorpionii sunt asa.Oricum daca ai ''reusit''sa calci stramb,tare greu mai indrepti greseala.Ai grija cu asta!Daca iti doresti o relatie cu el,va trebui sa ai rabdare si sa il rasfeti destul de mult. BAFTA!
kudika418821
Postat pe 19 Iulie 2012 13:52
Chiar are dreptate!Si eu sunt tot varsator si desi in horoscop si peste tot scrie ca aceasta relatie(scorpion-varsator)nu are sanse de castig,e total gresit!Am avut parte de multe iesiri necontrolate si din partea lui,dar si din a mea.Dar dupa maxim 3 ore,treceau toate!Foarte adevarat ca atunci cand ii ajungi la inima,nu iti mai da drumul!
kudika418821
Postat pe 19 Iulie 2012 14:01
Sunt total de acord cu fetele.. scorpionii sunt foarte buni la pat, cat despre caracterul lor pot spune ca este nu tocmai placut.
Logodnicul meu este scorpion deci pot spune ca stiu cate ceva despre zoida asta. Sunt foarte egoisti, mincinosi,incapatanati, etc...dar depinde si de tine si de cat esti dispusa sa il ajuti sa isi schimbe haina de amant in ceea de barbat de casa...eu cu multa rabdare am reusit sa am un scorpion model.
kudika399125
Postat pe 26 August 2012 17:38
Intr-un horoscop am citit urmatoarea descriere despre scorpioni si anume ca, ar trebui sa-si atarne la gat o tablita cu " Atentie ! Inalta tensiune"
rondina
Postat pe 26 August 2012 17:46
De la: rondina, la data 2012-08-26 17:46:05Intr-un horoscop am citit urmatoarea descriere despre scorpioni si anume ca, ar trebui sa-si atarne la gat o tablita cu " Atentie ! Inalta tensiune"




Da,se pot conecta,automat,la trifazat,in situatiile in care sunt atacati ,,mai ales,,pe nedrept,,devin extrem de violenti si veninosi,sunt razbunatori!!!
MissRainbow
Postat pe 26 August 2012 18:56
De la: MissRainbow, la data 2012-08-26 18:56:33
De la: rondina, la data 2012-08-26 17:46:05Intr-un horoscop am citit urmatoarea descriere despre scorpioni si anume ca, ar trebui sa-si atarne la gat o tablita cu " Atentie ! Inalta tensiune"




Da,se pot conecta,automat,la trifazat,in situatiile in care sunt atacati ,,mai ales,,pe nedrept,,devin extrem de violenti si veninosi,sunt razbunatori!!!

Mister elucidat !
rondina
Postat pe 26 August 2012 18:58
Rautate, dusi cu capu, egoist, gelos, posesiv si sarcastic


Cred ca exagerati foarte tare.
Scorpionul nu e bau-bau si astea sunt "calitati"pe care le gasesti la foarte multi oameni indiferent de zodie.
Si mai ganditi-va si la voi daca sunteti atat de perfecte si nu aveti si voi astfel de defecte.
Numai cel fara de pacat sa arunce primul cu piatra.
Thais13
Postat pe 26 August 2012 19:24
da si nu teasi sfatui pentru ca si acuma dupa 5 ani de reletie numi dapace

kudika888173
Postat pe 6 Noiembrie 2013 22:08
De la: Ela_Bumbaru_1, la data 2012-04-14 22:05:50mda...si azi la mai bine de o luna...sunt mai in ceata decat atunci...usor,usor..am reinitiat prietenia...a venit el de data asta la mine in oras pe neanuntate..insa eu l-am primit cu bratele deschise...a venit cu un motiv destul de...infantil..ca are treaba intr-un oras aflat la 150 km de mine si ca i-ar face placere sa-l insotesc. Bineinteles ca am mers, pe drum am discutat despre profesia noastra(este comuna) si despre posibilitatea de a o dezvolta in strainatate...de fapt ideea i-a venit lui si mi-a propus intr-un mod extrem de surprinzator pentru mine sa deschidem afara un cabinet.Initial l-am privit neincrezatoare si nu stiam de ce imi spune mie asta deodata...tocmai mie..nu am crezut ca va dura...dar intr-o saptamana am pregatit toate actele necesare proiectului...si..in acest timp..am reinnodat "relatia". A ramas in sarcina mea sa trimit actele...am plecat in orasul meu...si in doua zile si-a schimbat din nou comportamentul...i-am trimis un mesaj prin care i-am spus ca am trimis doar actele lui si ca am observat ca nu sunt femeia pe care si-o doreste, deci ca nu vad de ce as merge sa iau viata de la capat cu un om care nu ma iubeste. Stiti ce mi-a raspuns? :)) Ca el a vz de la inceput un bussiness si ca eu am intrepretat gresit.Ca sunt o femeie minunata si merit tot ce e mai bun, dar intre noi nu exista "chimie" sau poate vrea el mai mult in acest moment. Ca nu stie daca va fi ceva mai mult intre noi dar stie ca suntem prieteni si am fi putut reusi impreuna(in afacere). Cand a vazut ca nu reactionez in nici un fel, mi-a trimis un alt mesaj in care mi-a spus ca este fericit ca sunt prietena lui si ca imi multumeste pentru asta, ca uneori in viata este tot ce poti astepta sau ce poti spera si ca foarte rar se si intampla...Mda..a avut efectul pe care el l-a dorit..am trimis si actele mele..dupa care l-am anuntat sa se relaxeze...ca am inteles si ca ma voi comporta ca o prietena de-acum...Nu inteleg..un scorpion chiar ar pleca la drum cu o femeie pe care n-o iubeste?ceea ce facem noi implica sa locuim impreuna, sa tragem cot la cot macar jumate de an...Deci plecarea ar fi in doua luni...Sunt perplexa...nu mai stiu ce sa cred...
chiar sunt curioasa sa vad ce ai mai facut
krizantema
Postat pe 6 Noiembrie 2013 23:09
De la: , la data 2009-02-27 15:25:18Va multumesc, cred ca tot ce se zice despre ei este adevarat...tare dificili si greu de inteles... eu mi-am luat-o urat de tot... am facut prostia sa-l intreb daca este fericit cu mine, caci nu prea arata lucrul asta si poate o alta femeie l-ar face fericit.. a luat foc si a zis ca ne despartim o perioada, mie nu mi-a venit sa-mi cred urechilor.. ma asteptasem sa-mi zica, nu, draga mea nu am nevoie de alta, tu ma faci fericit... a doua zi am plecat la munte..eu am crezut ca ne-am impacat.. a fost frumos...si AM CAZUT DIN AL 9-LEA CER cand pe drum la intoarcere mi-a zis ca ramane valabila treaba cu despartitul pentru o perioada..si a spus asta cu zambetul pe buze... mi-a venit sa sar din masina din mers sa ma zdrobesc de asfalt... de atunci plang incontinuu si stau cu ochii pe telefon, caci mi-a zis sa nu-l sun, o sa ma sune el daca e cazul... acum astept cu inima stransa poate ma suna de 1 sau 8 martie, nu pot sa mi-l scot din cap... mi-a spus de atatea ori ca ma iubeste, mi-a demonstrat-o chiar... DE CE se supara din orice vorba, de ce este asa inchis in el??? tot timpul am impresia ca umblu cu bibelouri fragile cand sunt cu el, am mereu impresia ca nu e multumit de mine,o miscare gresita si se duce dracului tot.... dar il iubesc asa cum e si nu-l pot uita... va rog ajutati-ma! CE SA FAC??



nu ai precizat ce zodie esti tu.
uite parerea unei scorpioance care la fel ar fi procedat cu tine,ca si scorpionul tau:
intrebindu-l daca e fericit cu tine,ai facut o mare prostie....un scorpion nu se afiseaza in public cu persoane care nu-l fac fericit,ori tu i-ai aratat ca nu il poti simti,nu simti ca e fericit cu tine...practic ceva de genu "de ce iti pierzi timpu cu mine"...prin urmare a facut ce as fi facut si eu:EJECT.Sigur nu te va mai suna.cauta-ti altul....probabil nu esti un semn de apa,rac,pesti sau scorpion....
hellya
Postat pe 31 Decembrie 2013 01:09
Incredibil! Daca in horoscopul anului viiotor scrie ca barbatii sau femeile scorpion nu fac fata relatiilor si nu merita...pot sa fie si cei mai fideli sau iubitori ca tot sunt de lepadat, nu? Cautati-va parteneri astre, nu oameni!
Darius_
Postat pe 31 Decembrie 2013 02:07
De la: Darius_, la data 2013-12-31 02:07:19Incredibil! Daca in horoscopul anului viiotor scrie ca barbatii sau femeile scorpion nu fac fata relatiilor si nu merita...pot sa fie si cei mai fideli sau iubitori ca tot sunt de lepadat, nu? Cautati-va parteneri astre, nu oameni!


Ca bine zici, Darius!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 31 Decembrie 2013 17:15
Un scorpionas e cam nervos :))
AndraDana
Postat pe 4 Ianuarie 2014 02:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este important ca viata sexuala sa fie ''piperata''? 51 De la: kudika_17905 31 Octombrie 2013 12:51
iubitul meu....un mofturos 24 De la: paulapaula 18 Septembrie 2011 14:47
zodii 9 De la: Amora 2 Mai 2009 16:03
Men are from Mars 3 De la: ffbianca85 30 Octombrie 2009 10:49
AJUTOR!!!!! 10 De la: kudikaroxi 28 Mai 2009 14:48