Setari Cookie-uri

se pot schimba barbatii??

De la: crystina24, la data 2009-02-03 16:51:44sant impreuna de aproape 3 ani cu iubitul meu si locuim impreuna din primele zile:)la inceput nu prea era bun la pat si in tot acest timp am incercat sa-i explic cum ami place cum as vrea dar nu am ajuns la nici un rezultat..el face tot cum era obisnuit..si cand ai trag atentia il vad ca nu-i place si face tot cum stie el...il iubesc mult dar pentru mine asta este o problema..ce ar trebui sa fac???
Nu se va schimba..asa stie, asa face ! IN cazul tau,l-as lasa ! Te poti inbolnavi...crede-ma !Sau...gaseste-ti un amant ! cand vrea sotul...pasarica, ii spui ca te doare capul, numai gandindu-te ca nu te satisface ! Fii directa !
Fusun_ge
Postat pe 30 Ianuarie 2014 09:53
D'apoooooooooi, din 2009 si pana acum, clar si-a gasit pe altul...ca dovada nu se mai "tanguie" pe forum, ba chiar a disparut cu desavarsite !!!!
rondina
Postat pe 30 Ianuarie 2014 15:23
De la: Fusun_ge, la data 2014-01-30 09:53:13
De la: crystina24, la data 2009-02-03 16:51:44sant impreuna de aproape 3 ani cu iubitul meu si locuim impreuna din primele zile:)la inceput nu prea era bun la pat si in tot acest timp am incercat sa-i explic cum ami place cum as vrea dar nu am ajuns la nici un rezultat..el face tot cum era obisnuit..si cand ai trag atentia il vad ca nu-i place si face tot cum stie el...il iubesc mult dar pentru mine asta este o problema..ce ar trebui sa fac???
Nu se va schimba..asa stie, asa face ! IN cazul tau,l-as lasa ! Te poti inbolnavi...crede-ma !Sau...gaseste-ti un amant ! cand vrea sotul...pasarica, ii spui ca te doare capul, numai gandindu-te ca nu te satisface ! Fii directa !
Fa doamna .tu le inveti sa fie curbe ca tine auzi tu la ea..ce sfat....sa-si faca amant esti o raritate
-Iulya
Postat pe 30 Ianuarie 2014 17:55
De la: -Iulya, la data 2014-01-30 17:55:00
De la: Fusun_ge, la data 2014-01-30 09:53:13
De la: crystina24, la data 2009-02-03 16:51:44sant impreuna de aproape 3 ani cu iubitul meu si locuim impreuna din primele zile:)la inceput nu prea era bun la pat si in tot acest timp am incercat sa-i explic cum ami place cum as vrea dar nu am ajuns la nici un rezultat..el face tot cum era obisnuit..si cand ai trag atentia il vad ca nu-i place si face tot cum stie el...il iubesc mult dar pentru mine asta este o problema..ce ar trebui sa fac???
Nu se va schimba..asa stie, asa face ! IN cazul tau,l-as lasa ! Te poti inbolnavi...crede-ma !Sau...gaseste-ti un amant ! cand vrea sotul...pasarica, ii spui ca te doare capul, numai gandindu-te ca nu te satisface ! Fii directa !
Fa doamna .tu le inveti sa fie curbe ca tine auzi tu la ea..ce sfat....sa-si faca amant esti o raritate [/quote tu esti tarfa de fapt...repet: tot forumul te vorbeste! Ai grija inepto, pe unde dai stiri despre viata ta, ca se aude! Vaca proasta ce esti!
Fusun_ge
Postat pe 30 Ianuarie 2014 18:01
De la: Fusun_ge, la data 2014-01-30 18:01:51
De la: -Iulya, la data 2014-01-30 17:55:00
De la: Fusun_ge, la data 2014-01-30 09:53:13
De la: crystina24, la data 2009-02-03 16:51:44sant impreuna de aproape 3 ani cu iubitul meu si locuim impreuna din primele zile:)la inceput nu prea era bun la pat si in tot acest timp am incercat sa-i explic cum ami place cum as vrea dar nu am ajuns la nici un rezultat..el face tot cum era obisnuit..si cand ai trag atentia il vad ca nu-i place si face tot cum stie el...il iubesc mult dar pentru mine asta este o problema..ce ar trebui sa fac???
Nu se va schimba..asa stie, asa face ! IN cazul tau,l-as lasa ! Te poti inbolnavi...crede-ma !Sau...gaseste-ti un amant ! cand vrea sotul...pasarica, ii spui ca te doare capul, numai gandindu-te ca nu te satisface ! Fii directa !
Fa doamna .tu le inveti sa fie curbe ca tine auzi tu la ea..ce sfat....sa-si faca amant esti o raritate [/quote tu esti tarfa de fapt...repet: tot forumul te vorbeste! Ai grija inepto, pe unde dai stiri despre viata ta, ca se aude! Vaca proasta ce esti!
Cele ca tine fara Argumente vin cu baliverne
-Iulya
Postat pe 30 Ianuarie 2014 18:05
On Topic: da ,barbatii s-ar putea schimba daca nu ar exista ,femei cu mentalitatea gen Fusun ge
-Iulya
Postat pe 30 Ianuarie 2014 18:08
De la: -Iulya, la data 2014-01-30 18:08:19On Topic: da ,barbatii s-ar putea schimba daca nu ar exista ,femei cu mentalitatea gen Fusun ge
. Iuliko, ce-ti mai place varzaaaa, tarfa mica ce esti !
Fusun_ge
Postat pe 30 Ianuarie 2014 18:31
Fusun ,lasa-te de metafore ,ca ti le adresezi singurica
-Iulya
Postat pe 30 Ianuarie 2014 18:40
De la: -Iulya, la data 2014-01-30 18:40:59Fusun ,lasa-te de metafore ,ca ti le adresezi singurica
Nu stiu ce urmaresti, Iuliko...dar m-am saturat sa ma cert cu tine fah...nici sa te certi nu stii !
Fusun_ge
Postat pe 30 Ianuarie 2014 18:50
Ontopic: referitor la tema acestui topic - orice persoana, indiferent daca-i barbat sau femeie, se poate schimba daca se simte el insusi/ea insasi motivat/a, dar la presiunea celorlalti, nimeni nu se va schimba niciodata.

Un om trebuie sa aiba o motivatie foarte puternica pentru a se schimba.

Viorica_Ecaterina
Postat pe 30 Ianuarie 2014 19:18
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-30 19:18:50Ontopic: referitor la tema acestui topic - orice persoana, indiferent daca-i barbat sau femeie, se poate schimba daca se simte el insusi/ea insasi motivat/a, dar la presiunea celorlalti, nimeni nu se va schimba niciodata.

Un om trebuie sa aiba o motivatie foarte puternica pentru a se schimba.

Fusun_ge
Postat pe 30 Ianuarie 2014 19:32
De la: rondina, la data 2014-01-30 15:23:07D'apoooooooooi, din 2009 si pana acum, clar si-a gasit pe altul...ca dovada nu se mai "tanguie" pe forum, ba chiar a disparut cu desavarsite !!!!
Fusun_ge
Postat pe 30 Ianuarie 2014 19:34
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-30 19:18:50Ontopic: referitor la tema acestui topic - orice persoana, indiferent daca-i barbat sau femeie, se poate schimba daca se simte el insusi/ea insasi motivat/a, dar la presiunea celorlalti, nimeni nu se va schimba niciodata.

Un om trebuie sa aiba o motivatie foarte puternica pentru a se schimba.



Si, in completare la acest mesaj, vroiam sa spun ca, pentru multi oameni, o motivatie puternica pentru a se schimba o reprezinta iubirea.

Asa, si nu sunt de acord cu indemnul acela al unei utilizatoare, ca atunci cand esti nemultumita de iubit/sot, sa-ti iei un amant. Un amant sau o amanta nu o sa reprezinte niciodata o solutie la o problema de cuplu, ci, va reprezenta o problema in plus, iar pe langa asta trebuie luata in seama si suferinta persoanei inselate.

Cand ai o problema de cuplu, incerci s-o rezolvi impreuna cu persoana draga, abordand o solutie care sa va multumeasca pe amandoi, insa daca nu reusiti sa ajungeti impreuna la un compromis, exista si varianta psihologului sau a psihoterapeutului, simplu.

Daca nici acela nu va mai poate ajuta, nu va ramane decat despartirea sau divortul.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 31 Ianuarie 2014 10:45
De la: crystina24, la data 2009-02-03 16:51:44sant impreuna de aproape 3 ani cu iubitul meu si locuim impreuna din primele zile:)la inceput nu prea era bun la pat si in tot acest timp am incercat sa-i explic cum ami place cum as vrea dar nu am ajuns la nici un rezultat..el face tot cum era obisnuit..si cand ai trag atentia il vad ca nu-i place si face tot cum stie el...il iubesc mult dar pentru mine asta este o problema..ce ar trebui sa fac???

incervati sa comunicati mai mult!
_Zedd_
Postat pe 7 Februarie 2014 04:44
De la: kudika502750, la data 2014-02-07 04:44:38
De la: crystina24, la data 2009-02-03 16:51:44sant impreuna de aproape 3 ani cu iubitul meu si locuim impreuna din primele zile:)la inceput nu prea era bun la pat si in tot acest timp am incercat sa-i explic cum ami place cum as vrea dar nu am ajuns la nici un rezultat..el face tot cum era obisnuit..si cand ai trag atentia il vad ca nu-i place si face tot cum stie el...il iubesc mult dar pentru mine asta este o problema..ce ar trebui sa fac???

incervati sa comunicati mai mult!
eu zic sa schimbe patul
-Iulya
Postat pe 7 Februarie 2014 10:54
"se pot schimba barbatii??"



Da! Cu altzii mai buni .
Rotty_
Postat pe 7 Februarie 2014 11:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
erectie slaba 91 De la: vulpitza33 31 Ianuarie 2012 18:47
sa am incredere? 4 De la: miss_darine 5 Ianuarie 2011 18:55
Doamnelor ce preferati doctorii ginecologi de sex feminin sau masculin 30 De la: EndlessBleu 21 Aprilie 2012 16:58
ador sa mi se traga limbi 0 De la: 3 Decembrie 2012 12:28
Orgasm sau nu? 18 De la: kudika_934107 20 Septembrie 2013 15:24