Setari Cookie-uri

Fantezie sexuala cadou. Ati fi de acord?


As vrea sa-i implinesc sotului meu fantezia de a face sex cu 2 femei odata, din pacate nu este si fantezia mea, eu nu as putea participa si nici nu as putea trai cu imaginea sotului meu "infipt" in alta femeie. Drept urmare m-am gandit ca la implinirea varstei de 40 ani , sa mergem intr-o vacanta exotica ( undeva departe) si acolo sa platesc 2 profesioniste ( una neaparat mulatra) sa-i implineasca fantezia. Nu stiu ce sa fac eu in acest timp, poate un masaj, o piscina, ceva timp la cazino ( nu-mi doresc alt barbat, sotzul meu este cel mai bun amant). Conditzia este ca pana atunci sa-mi fie fidel.

Ce parere avetzi?
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 13:56
As fi vrut sa stiu daca barbatii ar accepta un astfel de cadou de la sotie si daca sotiile ar avea motive pentru care sa nu faca un astfel de cadou ( m-am gandit eu la riscuri dar poate ca nu la toate)
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 14:24
Cred ca orice fantezie poate fi incercata atata vreme cat esti constient ca doar asta faci....si nu gerenereaza repercursiuni negative pentru cuplu.
Iulian976
Postat pe 15 Mai 2009 14:28
De la: valita76, la data 2009-05-15 13:56:42
As vrea sa-i implinesc sotului meu fantezia de a face sex cu 2 femei odata, din pacate nu este si fantezia mea, eu nu as putea participa si nici nu as putea trai cu imaginea sotului meu "infipt" in alta femeie. Drept urmare m-am gandit ca la implinirea varstei de 40 ani , sa mergem intr-o vacanta exotica ( undeva departe) si acolo sa platesc 2 profesioniste ( una neaparat mulatra) sa-i implineasca fantezia. Nu stiu ce sa fac eu in acest timp, poate un masaj, o piscina, ceva timp la cazino ( nu-mi doresc alt barbat, sotzul meu este cel mai bun amant). Conditzia este ca pana atunci sa-mi fie fidel.

Ce parere avetzi?


Sa nu iti para rau dupa...
andreea1976
Postat pe 15 Mai 2009 14:30
Asta incerc, sa constientizez repercursiunile. Multumesc pentru raspuns.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 14:31
In ce sens sa-mi para rau Andreea?
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 14:31
sint sigura ca daca i-as face sotului meu o asemenea propunere ar chema salvarea sa ma ia.........acu lasind gluma la o parte intreaba-te: vei putea trai toata viata cu un ghimpe in inima?????, de cite ori va dori sa te atinga o sa-ti amintesti istoria in cauza si nu va fi usor! daca te iubeste cu adevarat te va refuza .............;;daca nu, iti va spune ca te iubeste si va accepta! iti urez succes si este alegerea ta!
FRANNNCE
Postat pe 15 Mai 2009 14:32
eu una n'as fi never de acord cu asa ceva
Diavolyta_
Postat pe 15 Mai 2009 14:33
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-15 14:32:22sint sigura ca daca i-as face sotului meu o asemenea propunere ar chema salvarea sa ma ia.........acu lasind gluma la o parte intreaba-te: vei putea trai toata viata cu un ghimpe in inima?????, de cite ori va dori sa te atinga o sa-ti amintesti istoria in cauza si nu va fi usor! daca te iubeste cu adevarat te va refuza .............;;daca nu, iti va spune ca te iubeste si va accepta! iti urez succes si este alegerea ta!


Sunt in totalitate de acord cu tine Frannce

Buttefflypink
Postat pe 15 Mai 2009 14:33
M-am gandit ca n-am ce sa-mi amintesc daca nu particip.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 14:34
In sensul ca nu vei putea uita.Si cum zice france.....vei putea trai cu ghimpele asta?
Eu una...nu as putea.Gandeste bine inainte de a face pasul asta
andreea1976
Postat pe 15 Mai 2009 14:35
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-15 14:32:22sint sigura ca daca i-as face sotului meu o asemenea propunere ar chema salvarea sa ma ia.........acu lasind gluma la o parte intreaba-te: vei putea trai toata viata cu un ghimpe in inima?????, de cite ori va dori sa te atinga o sa-ti amintesti istoria in cauza si nu va fi usor! daca te iubeste cu adevarat te va refuza .............;;daca nu, iti va spune ca te iubeste si va accepta! iti urez succes si este alegerea ta!


Ai dreptate scumpa
andreea1976
Postat pe 15 Mai 2009 14:36
Dupa aia s-ar putea sa te intrebi mereu daca il exciti tu,sau face dragoste cu tine fiind excitat de amintirile cadoului tau ....
OneLastBreath
Postat pe 15 Mai 2009 14:36
Draga mea, cea mai importanta repercursiune dupa mine nu este ca nu poti tu uita. E un cadou si poate ca sotul tau va aprecia acest lucru (daca este un barbat normal).
Cel mai naspa lucru este sa ii placa si sa fie tentat sa mai incerce si in alte situatii...in conditiile in care tu poate nu o sa mai fi informata...si asa...incet incet se destrama totul.
Tu stii pe cine ai langa tine si cum poate decurge mai departe aceasta situatie.
Iulian976
Postat pe 15 Mai 2009 14:40
De la: valita76, la data 2009-05-15 14:34:09 M-am gandit ca n-am ce sa-mi amintesc daca nu particip.
cit timp el va fi supus chinurilor sexuale de catre cele doua tu vei da friu liber imaginatiei........o sa vrei sa nu te gindesti dar subconstientul lucreaza!...........o sa stricati tot ce ati cladit pina in prezent pentru o prapadita de fantezie!...........mai bine bronzeza-te ,fii tu mulatra si ofera-i ceva nou ,undeva exotic.....apropos esti sigura ca face fata la doua?
FRANNNCE
Postat pe 15 Mai 2009 14:40
De la: Iulian976, la data 2009-05-15 14:40:17Draga mea, cea mai importanta repercursiune dupa mine nu este ca nu poti tu uita. E un cadou si poate ca sotul tau va aprecia acest lucru (daca este un barbat normal).
Cel mai naspa lucru este sa ii placa si sa fie tentat sa mai incerce si in alte situatii...in conditiile in care tu poate nu o sa mai fi informata...si asa...incet incet se destrama totul.
Tu stii pe cine ai langa tine si cum poate decurge mai departe aceasta situatie.
UN BARBAT NORMAL...........este ala care stie sa isi tina scula in pantaloni! ala care nu poate sa isi insele nevasta pentru ca o iubeste!
FRANNNCE
Postat pe 15 Mai 2009 14:43
De la: valita76, la data 2009-05-15 14:34:09 M-am gandit ca n-am ce sa-mi amintesc daca nu particip.

pai cine plateste?.........tu
cine a fost cu ideea ?....tu
eu cred ca nu conteaza daca participi sau nu parerea de rau tot va fi poate ca n-ai sa ai acea imagine in minte cu el simtindu-se satisfacut cu alta dar te vei gandi ca poate ia facut placere sa fie cu ea
lovelybuterfly05
Postat pe 15 Mai 2009 14:43
De la: andreea1976, la data 2009-05-15 14:36:30
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-15 14:32:22sint sigura ca daca i-as face sotului meu o asemenea propunere ar chema salvarea sa ma ia.........acu lasind gluma la o parte intreaba-te: vei putea trai toata viata cu un ghimpe in inima?????, de cite ori va dori sa te atinga o sa-ti amintesti istoria in cauza si nu va fi usor! daca te iubeste cu adevarat te va refuza .............;;daca nu, iti va spune ca te iubeste si va accepta! iti urez succes si este alegerea ta!


Ai dreptate scumpa
pupici sufletel!
FRANNNCE
Postat pe 15 Mai 2009 14:43
De la: Buttefflypink, la data 2009-05-15 14:33:44
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-15 14:32:22sint sigura ca daca i-as face sotului meu o asemenea propunere ar chema salvarea sa ma ia.........acu lasind gluma la o parte intreaba-te: vei putea trai toata viata cu un ghimpe in inima?????, de cite ori va dori sa te atinga o sa-ti amintesti istoria in cauza si nu va fi usor! daca te iubeste cu adevarat te va refuza .............;;daca nu, iti va spune ca te iubeste si va accepta! iti urez succes si este alegerea ta!


Sunt in totalitate de acord cu tine Frannce

FRANNNCE
Postat pe 15 Mai 2009 14:44
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-15 14:40:36
De la: valita76, la data 2009-05-15 14:34:09 M-am gandit ca n-am ce sa-mi amintesc daca nu particip.
cit timp el va fi supus chinurilor sexuale de catre cele doua tu vei da friu liber imaginatiei........o sa vrei sa nu te gindesti dar subconstientul lucreaza!...........o sa stricati tot ce ati cladit pina in prezent pentru o prapadita de fantezie!...........mai bine bronzeza-te ,fii tu mulatra si ofera-i ceva nou ,undeva exotic.....apropos esti sigura ca face fata la doua?


face fatza. Ok, am 2 motive pana acum. 1. subconstientul meu, 2. sa nu devina o placere pe care s-o caute si dupa aceea.

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 14:47
hmmmm.......interesanta fantezia.....eu personal daca prietena mi-ar propune asa ceva as fi de acord doar daca ar participa si ea pt ca vreau sa facem tot impreuna.

cred ca-ti iubesti foarte mult sotul daca ai curaj sa-i indeplinesti aceasta fantezie si parerea mea este ca ce va fi dupa acest cadou va depinde total de voi 2....mai ales de tine. Trebuie sa fi in stare sa treci peste ideea ca sotul tau s-a culcat cu aprobarea ta cu 2 tipe. Nu cred ca o sa caute genul asta de disctractie si dupa si-ti va aprecia cadoul ca fiind unul foarte deosebit.

Ca orice lucru in viata cateodata trebuie sa mai si risti.....asigura-te ca acesta fantezie este un risc calculat si cat se poate de mic.

anderson
Postat pe 15 Mai 2009 14:48
am vazut profilul tau.................la 32 de ani femeia este sampanie! e data dreaq pe romaneste! pai se compara trufandalele cu tine????? pai eu l-as viola si ziua si noaptea pina i-ar trece fantezia ca nu ar mai avea cu ce!
FRANNNCE
Postat pe 15 Mai 2009 14:48
Incearca sa tai o leguma cu un cutit cu daua taisuri,poti?.........Faptul ca iti impartaseste dorintele lui sexuale poate reprezenta un strigat de ajutor sau o anumita frustrare(referitor la fantezia sexuala cadou) si cred ca ar trebui sa discuti cu el.Eu personal n-as accepta,probabil am un alt sisitem de valori...........Daca nu va fi doar o ''prima data'' si se va transforma intr-o dependenta ?Unde ati gresit? O fi gena de vina?..............ma refer la el
messalinda
Postat pe 15 Mai 2009 14:55
De la: valita76, la data 2009-05-15 13:56:42
As vrea sa-i implinesc sotului meu fantezia de a face sex cu 2 femei odata, din pacate nu este si fantezia mea, eu nu as putea participa si nici nu as putea trai cu imaginea sotului meu "infipt" in alta femeie. Drept urmare m-am gandit ca la implinirea varstei de 40 ani , sa mergem intr-o vacanta exotica ( undeva departe) si acolo sa platesc 2 profesioniste ( una neaparat mulatra) sa-i implineasca fantezia. Nu stiu ce sa fac eu in acest timp, poate un masaj, o piscina, ceva timp la cazino ( nu-mi doresc alt barbat, sotzul meu este cel mai bun amant). Conditzia este ca pana atunci sa-mi fie fidel.

Ce parere avetzi?




cap ai minte iti mai trebuie...degeaba ai varsta ce o ai .....si daca vrea sa te vada f u t u t a de 2 negri ce faci ii satisfaci "fantezia" hai pa si mai gandeste-te
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 14:56
De la: messalinda, la data 2009-05-15 14:55:01Incearca sa tai o leguma cu un cutit cu daua taisuri,poti?.........Faptul ca iti impartaseste dorintele lui sexuale poate reprezenta un strigat de ajutor sau o anumita frustrare(referitor la fantezia sexuala cadou) si cred ca ar trebui sa discuti cu el.Eu personal n-as accepta,probabil am un alt sisitem de valori...........Daca nu va fi doar o ''prima data'' si se va transforma intr-o dependenta ?Unde ati gresit? O fi gena de vina?..............ma refer la el



Fanteziile erotice ni le impartasim reciproc nu pentru ca avem frustrari ci pentru ca noi chiar comunicam, despre absolut orice.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 15:04
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 14:56:01
De la: valita76, la data 2009-05-15 13:56:42
As vrea sa-i implinesc sotului meu fantezia de a face sex cu 2 femei odata, din pacate nu este si fantezia mea, eu nu as putea participa si nici nu as putea trai cu imaginea sotului meu "infipt" in alta femeie. Drept urmare m-am gandit ca la implinirea varstei de 40 ani , sa mergem intr-o vacanta exotica ( undeva departe) si acolo sa platesc 2 profesioniste ( una neaparat mulatra) sa-i implineasca fantezia. Nu stiu ce sa fac eu in acest timp, poate un masaj, o piscina, ceva timp la cazino ( nu-mi doresc alt barbat, sotzul meu este cel mai bun amant). Conditzia este ca pana atunci sa-mi fie fidel.

Ce parere avetzi?




cap ai minte iti mai trebuie...degeaba ai varsta ce o ai .....si daca vrea sa te vada f u t u t a de 2 negri ce faci ii satisfaci "fantezia" hai pa si mai gandeste-te


Parintele, mama spunea mereu ca unde-i carte multa e si prostie. Pentru interpretari gresite de genul acesta am specificat clar ca nu vreau alt barbat. Il iubesc enorm si vreau sa fie fericit. Dar daca exista riscul de a se destrama casnicia noastra minunata , fiti siguri ca nu voi face acest cadou. Eram curioasa sa stiu alte pareri.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 15:08
De la: valita76, la data 2009-05-15 15:08:09
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 14:56:01
De la: valita76, la data 2009-05-15 13:56:42
As vrea sa-i implinesc sotului meu fantezia de a face sex cu 2 femei odata, din pacate nu este si fantezia mea, eu nu as putea participa si nici nu as putea trai cu imaginea sotului meu "infipt" in alta femeie. Drept urmare m-am gandit ca la implinirea varstei de 40 ani , sa mergem intr-o vacanta exotica ( undeva departe) si acolo sa platesc 2 profesioniste ( una neaparat mulatra) sa-i implineasca fantezia. Nu stiu ce sa fac eu in acest timp, poate un masaj, o piscina, ceva timp la cazino ( nu-mi doresc alt barbat, sotzul meu este cel mai bun amant). Conditzia este ca pana atunci sa-mi fie fidel.

Ce parere avetzi?




cap ai minte iti mai trebuie...degeaba ai varsta ce o ai .....si daca vrea sa te vada f u t u t a de 2 negri ce faci ii satisfaci "fantezia" hai pa si mai gandeste-te


Parintele, mama spunea mereu ca unde-i carte multa e si prostie. Pentru interpretari gresite de genul acesta am specificat clar ca nu vreau alt barbat. Il iubesc enorm si vreau sa fie fericit. Dar daca exista riscul de a se destrama casnicia noastra minunata , fiti siguri ca nu voi face acest cadou. Eram curioasa sa stiu alte pareri.




am inteles exact ceea ce ai scris doar ca :ai o varsta si ar trebui nici prin cap sa nu iti treaca sa accepti asa ceva ...ce iubire numesti u atunci cand accepti sa te insele (legal.cu aprobarea ta)???sincer .....ii iubesti bani care probabil ii are ,ca pe el NU.....
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 15:11
Nope, n-as accepta niciodata pentru nimic in lume. Barbatul care mi-ar spune sau sugera asa ceva nu m-ar mai vedea cat ar trai el. Nu mi-am imaginat vreodata ca as vrea sa fac eu lucrul asta cu 2 barbati, nu vad de ce persoana de langa mine, care se presupune ca ma iubeste ar vrea sa atinga o alta femeie. Daca asta e ceea ce isi doreste, eu ma dau frumos la o parte si nu-l tin langa mine, privandu-l astfel de ceea ce isi doreste el sa faca in viata asta. Chiar nu-mi doresc sa fiu vrajitoarea cea rea pentru omul de langa mine, prin urmare i-as da mana libera. Iar eu mi-as cauta un barbat care ma vrea pe MINE si ii sunt SUFICIENTA. Daca nu ii sunt, cu siguranta e altundeva problema.
liliana2005
Postat pe 15 Mai 2009 15:15
De fapt...sigur ca as lua in considerare sa fiu cu doi barbati......DACA N-AS FI INTR-O RELATIE!!! Ce m-ar opri sa iau in considerare asta si ce l-ar opri pe un barbat sa ia in considerare asta?? Pana la urma este fantezia multor barbati dar vreau eu sa cred ca nu a tuturor si nu mi se pare nimic anormal sa isi implineasca fantezia, dar asta inainte de a gasi persoana cu care isi doresc sa se casatoreasca, vorba aia, sa fie impreuna pentru tot restul vietii.
Crezi ca daca nu vei fi acolo nu-ti vei aminti?? OOOO, dar iti vei imagina mai multe decat s-ar intampla. Poti oare iubi intr-un asemenea hal un barbat incat sa poti sa-l vezi cu o alta femeie?? Am fost acolo. Sigur ca se poate. Dar sa i-o si aduci tu?? Asa ceva n-as putea sa fac. M-as da la o parte pur si simplu si l-as lasa liber.
liliana2005
Postat pe 15 Mai 2009 15:22
Majoritatea barbatilor au o astfel de fantezie fie ca recunosc sau nu in fata iubitei. Poate fi doar curiozitate, nu inseamna ca nu-i ajunge una singura.
Parintele, chiar imi iubesc barbatul. Daca mi-ar fi cerut el nu as fi acceptat. Eu as vrea sa-i ofer aceasta fantezie, dar numai cand voi fi ( daca) sigura ca nu ne va afecta negativ casnicia.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 15:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tocmai am fost refuzata de partener 20 De la: nadia_i 13 Martie 2009 16:06
traducere, helpppppppp 6 De la: ploidevise 17 Decembrie 2010 19:40
sex (pt fete) 10 De la: scarface10 16 Februarie 2011 22:45
ce parere aveti depre relatiile open minded???? 39 De la: miha_heartless 25 Februarie 2016 18:10
costume de halloween 11 De la: Barbie30 17 Octombrie 2010 21:47