Nu stiu ce sa fac:(((

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

flory1986_simplu Avatarul lui flory1986_simplu

4 mesaje
Oras: bucuresti

Am un prieten de 3 luni de zile.Ne-am atatsat unul de altul f repede,si tinem unul la altu foarte mult.Primele 2 luni au fost foarte frumoase,dar in ultima luna totul s-a schimbat,sunt din ce in ce mai multe certuri.El mi-a ascus (m-a mintit)cu cateva lucruri,mi-a spus k a facut asta doar k sa nu-mi faca mie rau,si el stia bn k i-am spus sa-mi spuna orice k trec mai usor peste,dekt sa-mi ascunda.El inainte imi spune orice face,de la un timp imi spune k yo il sufoc,k vrea libertate,k el cu prietenii lui nu s-a mai intalnit,dar el in toata perioada asta s-a vazut mereu cu ei ,infiferent k era cu mine,sau dupa ce ma vedea pe mn se vedea cu ei.Prietenii lui vor k sa ne desparta,spunandu-mi intentionat ce a facut el intr-o seara in kre yo nu eram cu el,ceea ce pe mn m-a durut f mult,k am aflat de la ei in loc sa aflu de la el.Prietenul meu vrea sa accept k el ink sa mai vb cu fostele lui prietene,in special,k dk o mai suan vreuna sa-l intrebe ce mai face sau sa ia cu ea la o cafea sa nu ma supar,k intre ei nu mai este nimic.Asa cva nu mai pot sa accept mai ales dupa ce mi-a ascus atatea.Mi-e nu mi se pare normal k dupa ce ai terminat o relatie ink sa te mai vezi cu pers respectiva,pentru k si yo dk as face la el ,el nu ar accepta,asta sunt sigura.Pentru k yo dk ii spun k ies cu prietenii mey tb sa spun tot ce fac,unde ma duc kt stau ...etc...Eu acum nu mai am incredere in el.Nu-i mai suport prietenii deloc,mai ales k stiu k fac tot posibilul sa ne desparta si ei au avutl aviata lor numai tarfe.Si prietenul meu pana sa ma intalneask pe mn umbla cu prietenele altora,sau numai cu tarfe.mi-e greu sa renunt pentru k tin f mult la el.Am fost de acord k sa nu ne vorbim kteva zile ,ca sa vada cum este.M-a cauta imediat,k nu poate sa stea fara mn,totusi am insistat sa nu ne vorbim si sa-si puna gandurile in ordine.Ne-am intalnit dupa 2 zile si imi spune k el vrea k relatia asta sa fie la fel ,dar sa nu mamai supar knd vad k il suan vreuna k sa-l intrbe ce mai fc,k nu e nimic intre ei,sau dk iese sa nu ma supar k nu face nimic.Mi-a mai spus k el in primele luni a incerkt sa fie altfel ,sa ma fk pe mn fericita ,sa nu mai sufar,dar k nu a putut si sa-l accept asa cum este el "golan".Nu stiu ce sa mai fac,nu stiu cum sa fac ca sa fie bine.Indiferent nu pot sa fiu fata el,k el asa poate este obisnuit k o pers sa nu tine la el si sa nu-i pese de el,i-am spus yo nu pot sa fiu pers aia kre sa ma doare undeva de el.I-am spus k mai bn renuntam dk el nu intlg,dar nu vrea el crede k totul va fi bn,dar sufletul meu e deja ranit.
Raporteaza abuz de limbaj
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

si tu ai de gand sa continui cu el? pt ce ?
bestiutza_relouded Avatarul lui bestiutza_relouded

8232 mesaje

daca dupa 3 luni iti reproseaza asta
dar ea gandestete dupa 3 ani?
http://lumeacafelei.eva.ro/plantatia-lui-bestiuitza/
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

totul va fi bine...trebuie doar ca ea sa nu se supere
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Mai bine lasa`l sa-si vada de viata lui. Eu am trecut prin multe,si asa ceva daca mi s-ar fi intamplat nici macar nu ziceam sa ma gandesc dak sa mai stau cu el sau nu...adik clar nu mai aveam ce dicuta cu el. Si zi mersi k s-a intamplat asa curand...pt k iti era mai greu dupa mai mult timp...3 ani cum spune bestiutza_reloded. Stai tu linistita ca balta are destul peste si ai de unde prinde. Trebuie numai sa ai momeala buna ;) good luck .

4 mesaje

nu va fi bn..pt k atata timp kt yo nu ma supar,ar insemna sa-i accept toate tampeniile kre le face....

4 mesaje

am continuat cu el pt k am tot lasat de la mn ..si am crezut k totul va fi bn...

De la: _oktober_, la data 2009-02-05 14:32:35si tu ai de gand sa continui cu el? pt ce ?

4 mesaje

nu va fi bn..pt k atata timp kt yo nu ma supar,ar insemna sa-i accept toate tampeniile kre le face....

De la: _oktober_, la data 2009-02-05 14:38:44totul va fi bine...trebuie doar ca ea sa nu se supere
BogdanPaul Avatarul lui BogdanPaul

238 mesaje

Nu prea am inteles tot ce ai scris...dar am prins esentialul...esti tanara,acum trebuie sa fii tu fericita,viata merge inainte....NEXT
În timp ce înțeleptul este fericit și în iad, prostul suferă și în rai
Fosta membra Kudika.ro
pai ai doua variante ,ori nu te mai plangi si accepti sa faci parte din albumul lui de cocos acum pe post de puicuta favorita,ori o rupi si ai terminat povestea si nu mai esti nevoita sa asculti povestile pe care ti le spune.
Fosta membra Kudika.ro
De la: magikdany, la data 2009-03-01 23:06:50pai ai doua variante ,ori nu te mai plangi si accepti sa faci parte din albumul lui de cocos acum pe post de puicuta favorita,ori o rupi si ai terminat povestea si nu mai esti nevoita sa asculti povestile pe care ti le spune.

If you see an animal in need... tell someone! Call the police!! Please report animal abuse!! It saves lives!!