Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa fac:(((

Am un prieten de 3 luni de zile.Ne-am atatsat unul de altul f repede,si tinem unul la altu foarte mult.Primele 2 luni au fost foarte frumoase,dar in ultima luna totul s-a schimbat,sunt din ce in ce mai multe certuri.El mi-a ascus (m-a mintit)cu cateva lucruri,mi-a spus k a facut asta doar k sa nu-mi faca mie rau,si el stia bn k i-am spus sa-mi spuna orice k trec mai usor peste,dekt sa-mi ascunda.El inainte imi spune orice face,de la un timp imi spune k yo il sufoc,k vrea libertate,k el cu prietenii lui nu s-a mai intalnit,dar el in toata perioada asta s-a vazut mereu cu ei ,infiferent k era cu mine,sau dupa ce ma vedea pe mn se vedea cu ei.Prietenii lui vor k sa ne desparta,spunandu-mi intentionat ce a facut el intr-o seara in kre yo nu eram cu el,ceea ce pe mn m-a durut f mult,k am aflat de la ei in loc sa aflu de la el.Prietenul meu vrea sa accept k el ink sa mai vb cu fostele lui prietene,in special,k dk o mai suan vreuna sa-l intrebe ce mai face sau sa ia cu ea la o cafea sa nu ma supar,k intre ei nu mai este nimic.Asa cva nu mai pot sa accept mai ales dupa ce mi-a ascus atatea.Mi-e nu mi se pare normal k dupa ce ai terminat o relatie ink sa te mai vezi cu pers respectiva,pentru k si yo dk as face la el ,el nu ar accepta,asta sunt sigura.Pentru k yo dk ii spun k ies cu prietenii mey tb sa spun tot ce fac,unde ma duc kt stau ...etc...Eu acum nu mai am incredere in el.Nu-i mai suport prietenii deloc,mai ales k stiu k fac tot posibilul sa ne desparta si ei au avutl aviata lor numai tarfe.Si prietenul meu pana sa ma intalneask pe mn umbla cu prietenele altora,sau numai cu tarfe.mi-e greu sa renunt pentru k tin f mult la el.Am fost de acord k sa nu ne vorbim kteva zile ,ca sa vada cum este.M-a cauta imediat,k nu poate sa stea fara mn,totusi am insistat sa nu ne vorbim si sa-si puna gandurile in ordine.Ne-am intalnit dupa 2 zile si imi spune k el vrea k relatia asta sa fie la fel ,dar sa nu mamai supar knd vad k il suan vreuna k sa-l intrbe ce mai fc,k nu e nimic intre ei,sau dk iese sa nu ma supar k nu face nimic.Mi-a mai spus k el in primele luni a incerkt sa fie altfel ,sa ma fk pe mn fericita ,sa nu mai sufar,dar k nu a putut si sa-l accept asa cum este el "golan".Nu stiu ce sa mai fac,nu stiu cum sa fac ca sa fie bine.Indiferent nu pot sa fiu fata el,k el asa poate este obisnuit k o pers sa nu tine la el si sa nu-i pese de el,i-am spus yo nu pot sa fiu pers aia kre sa ma doare undeva de el.I-am spus k mai bn renuntam dk el nu intlg,dar nu vrea el crede k totul va fi bn,dar sufletul meu e deja ranit.
flory1986_simplu
Postat pe 5 Februarie 2009 12:09
si tu ai de gand sa continui cu el? pt ce ?
_oktober_
Postat pe 5 Februarie 2009 14:32
daca dupa 3 luni iti reproseaza asta
dar ea gandestete dupa 3 ani?
bestiutza_relouded
Postat pe 5 Februarie 2009 14:34
totul va fi bine...trebuie doar ca ea sa nu se supere
_oktober_
Postat pe 5 Februarie 2009 14:38
Mai bine lasa`l sa-si vada de viata lui. Eu am trecut prin multe,si asa ceva daca mi s-ar fi intamplat nici macar nu ziceam sa ma gandesc dak sa mai stau cu el sau nu...adik clar nu mai aveam ce dicuta cu el. Si zi mersi k s-a intamplat asa curand...pt k iti era mai greu dupa mai mult timp...3 ani cum spune bestiutza_reloded. Stai tu linistita ca balta are destul peste si ai de unde prinde. Trebuie numai sa ai momeala buna ;) good luck .

Postat pe 12 Februarie 2009 13:41
nu va fi bn..pt k atata timp kt yo nu ma supar,ar insemna sa-i accept toate tampeniile kre le face....
flory1986_simplu
Postat pe 12 Februarie 2009 22:36
am continuat cu el pt k am tot lasat de la mn ..si am crezut k totul va fi bn...

De la: _oktober_, la data 2009-02-05 14:32:35si tu ai de gand sa continui cu el? pt ce ?
flory1986_simplu
Postat pe 12 Februarie 2009 22:38
nu va fi bn..pt k atata timp kt yo nu ma supar,ar insemna sa-i accept toate tampeniile kre le face....

De la: _oktober_, la data 2009-02-05 14:38:44totul va fi bine...trebuie doar ca ea sa nu se supere
flory1986_simplu
Postat pe 12 Februarie 2009 22:39
Nu prea am inteles tot ce ai scris...dar am prins esentialul...esti tanara,acum trebuie sa fii tu fericita,viata merge inainte....NEXT
BogdanPaul
Postat pe 26 Februarie 2009 06:11
pai ai doua variante ,ori nu te mai plangi si accepti sa faci parte din albumul lui de cocos acum pe post de puicuta favorita,ori o rupi si ai terminat povestea si nu mai esti nevoita sa asculti povestile pe care ti le spune.
magikdany
Postat pe 1 Martie 2009 23:06
De la: magikdany, la data 2009-03-01 23:06:50pai ai doua variante ,ori nu te mai plangi si accepti sa faci parte din albumul lui de cocos acum pe post de puicuta favorita,ori o rupi si ai terminat povestea si nu mai esti nevoita sa asculti povestile pe care ti le spune.


liliana2005
Postat pe 27 Martie 2009 19:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma mintit si nu stiu ce sa fac 15 De la: pope1882 2 Septembrie 2009 09:58
buna :) 14 De la: kudika511032 22 Februarie 2012 21:48
BUNA 2 De la: Indiana_Jones 20 Octombrie 2011 21:20
povestea mea! 69 De la: kudika450484 24 Octombrie 2011 16:14
UN SFAT 7 De la: mimi_ca29 17 Martie 2011 16:34