Setari Cookie-uri

nu stiu daca il mai iubesc...dar totusi sunt cu el

Sunt cu un baiat de aproape 7 ani dar pana acum a fost o relatie la distanta k el a plecat in spania dupa un an dupa ce ne-am cunoscut.In tot acest timp am mai vaut certuri si ne-am despartit de cateva ori.Prima data am stat despartiti 8 luni timp in care eu am avut o relatie cu un alt baiat la care am tinut mult dar fost o relatie complicata si ne-am despartit.M-am impacat din noi cu baiatul din spania pt k el a insistat mereu sa ne impacam(am uitat sa precizez k eu am vrut sa ma despart de el).Relatia a mai durat ink un an si iar ne-am despartit.Am mai iesit cu cativa baieti dar toti s-au dovedit a fi niste nemernici...unul avea mari probleme cu bautura, altul avea prietena, etc..M-am impacat iar cu el pt k mi-am dat seama k este singurul care chiar ma iubeste si cu care pot avea un viitor.Insa eu nu stiu dak il mai iubesc dupa atatea intamplate.Acum suntem amandoi in sp si incercam sa refacem relatia..el face orice sa fim impreuna, e dragut cu mine, romantic, imi face orice capriciu insa eu sunt cam rece...oare o sa mearga?


irinel___2009
Postat pe 5 Februarie 2009 18:27
Nu o sa mearga, incearca sa fii mai fierbinte
metal
Postat pe 5 Februarie 2009 18:39
De la: metal, la data 2009-02-05 18:39:41Nu o sa mearga, incearca sa fii mai fierbinte


dezvolta...
dak iubi e kld si ea nu vrea sa se inklzeask?

hai ca m-am concentrat prea mult,,

ella_c
Postat pe 5 Februarie 2009 20:26
De la: ella_c, la data 2009-02-05 20:26:44dezvolta...
dak iubi e kld si ea nu vrea sa se inklzeask?

hai ca m-am concentrat prea mult,,



Ea trebuie sa dezvolte ceva cu iubitul ei

Observ ca te-ai concentrat prea mult
metal
Postat pe 5 Februarie 2009 20:31

Ea trebuie sa dezvolte ceva cu iubitul ei

Observ ca te-ai concentrat prea mult [/quote]

m-am concentrat la "k"-urile alea...
cred ca sunt prea batrana...

acum sunt aici!!
ella_c
Postat pe 5 Februarie 2009 20:38
"k"-urile alea... cine stie... poate "c" nu mai e la moda!
metal
Postat pe 5 Februarie 2009 20:47
Ce te face sa crezi ca p sa mearga acum daca de atatea ori nu a mers? Minunile nu dureaza, si iti spun din experienta asta, daca nu iti place ceva la un om, nu o sa-ti placa niciodata . Poate numai daca te apuci serios sa bei, altfel cred ca o sa regreti rau de tot impacarea asta.
Sa incercati sa citit un sms cu "k"-uri.
anissya
Postat pe 5 Februarie 2009 21:15
De la: irina_2009, la data 2009-02-05 18:27:13Sunt cu un baiat de aproape 7 ani dar pana acum a fost o relatie la distanta k el a plecat in spania dupa un an dupa ce ne-am cunoscut.In tot acest timp am mai vaut certuri si ne-am despartit de cateva ori.Prima data am stat despartiti 8 luni timp in care eu am avut o relatie cu un alt baiat la care am tinut mult dar fost o relatie complicata si ne-am despartit.M-am impacat din noi cu baiatul din spania pt k el a insistat mereu sa ne impacam(am uitat sa precizez k eu am vrut sa ma despart de el).Relatia a mai durat ink un an si iar ne-am despartit.Am mai iesit cu cativa baieti dar toti s-au dovedit a fi niste nemernici...unul avea mari probleme cu bautura, altul avea prietena, etc..M-am impacat iar cu el pt k mi-am dat seama k este singurul care chiar ma iubeste si cu care pot avea un viitor.Insa eu nu stiu dak il mai iubesc dupa atatea intamplate.Acum suntem amandoi in sp si incercam sa refacem relatia..el face orice sa fim impreuna, e dragut cu mine, romantic, imi face orice capriciu insa eu sunt cam rece...oare o sa mearga?



Daca reuseste sa-ti dezghete sufletul va merge. Dar poate adanc in inima te atrag mai degraba barbatii nemernici
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Februarie 2009 21:24
Pana acum ma gandesc k nu a mers pt k el era in spania si eu acasa...nu am stat prea mult impreuna...Acum locuim impreuna in sp si vrem sa vedem daca asa o sa mearga...mi-e cam frica sa dau inapoi pt k el este un om minunat, imi ofera tot ce am nevoie, ma iubeste, face orice pt mine..in comparatie cu multi alti barbati cu care am mai avut de a face si care au fost niste netrebnici..si nu vreau sa mai dau peste asa specimene.am o varsta si nu pot sa ma mai joc sau sa mai stau ani buni sa mai cunosc un baiat...nu stiu ce sa fac...el macar ma iubeste si ar face orice sa fim fericiti impreuna...
magdonek
Postat pe 6 Februarie 2009 16:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut mascul!! Da,vb serios!! 23 De la: lauracris 19 Aprilie 2009 11:45
Long love story 15 De la: 17 Noiembrie 2012 19:04
il vreau inapoiiii :((( 62 De la: heroes 31 Decembrie 2009 11:19
CE CONTEAZA CEL MAI MULT IN VIATZA DACA AR FI SA ALEGETI:BANI CARE TE SCUTESC DE ORICE GRIJA SAU O VIATZA MODESTA ALATURI DE O PERSOANA PE CARE O IUBESTI SI TE IUBESTE !! 4 De la: cleoafrica 23 Iulie 2009 17:13
ma place dar nu vrea o relatie cu mine 61 De la: kudika_24601 28 Ianuarie 2013 13:39