Setari Cookie-uri

Buna

Este primul meu mesaj p care il postez p un astfel d forum.am sh eu o poveste mai complicata sh as vrea niste sfaturi,dak s poate!cunosc un baiat d 2 ani d zile.a fost primul meu baiat cu care am avut relatii sexuale,dar a fost o relatie la distanta.in tot acest timp,am mai fost certati,fiecare fiind cu cate cineva.in vara,anu trecut ne-am impacat,dar eu am venit la scoala sh el a plecat in spania.am vb p mess f mult,iar la un timp,inainte d sarbatori,mi-a sp k e mai bn sa n despartim.n-am fost d acord,dar d craciun,m-am combinat cu un alt baiat cu care am avut o relatie d vreo 4 luni,pana la pasti,cand ne-am despartit.D inviere,BAIATUL NR 1,m-a vazut cu cel d AL 2-lea sh a vrut sa isi taie venele,dar asta am aflat abia acum.In prezent,sunt cu baiatul nr 1,p care il iubesc sh nu l-am putut uita.n intelegem f bine,chiar dak e in spania.a reusit sa treaca peste faptul k m-a vazut cu altul.imi zice mereu k ma iubeste,k ii este dor d mn.eu trebuie sa dau bacalaureatul sh mi-a sp k dupa,vrea sa ma ia cu el,vrea sa s insoare :)) eu nush...oare chiar ma iubeste?la web s vede k este suparat,sau vesel knd ii sp k il iubesc sh vreau sa fim impreuna.dar am uitat sa zic un lucru important:familia mea nu este d acord cu el.parintii mei nici nu il cunosc macar,s-au luat dupa c i-au sp matusa mea,care il stie p baiat doar din vedere.knd luam vacante sh ma intalneam cu el,incerca prin orice mijloace sa n impacam,dak eram certati.nu m-a lasat sa fiu cu altcineva deloc.parintii lui sh toata familia tine la mine enorm d mult.dupa c dau bacalureatul,as vrea sa plec d acasa,dar nu stiu dak procedez bine.parintii mei vor sa fac facultate sh nici nu voir sa auda d acest baiat,dar orice ar face,nu-l pot uita.relatia noastra a fost supusa la multe incercari.minciuni spuse din toate partile,dar noi nu am renuntat deloc.nu stiu c sa fac.il iubesc sh vreau sa fiu cu el,renuntand poate chiar sh la famile.va multumesc celor care mi-ati putea da un sfat!
kudika034130
Postat pe 18 Iunie 2009 13:07
pai cu sfat eu nu te pot ajuta insa as putea sa iti spun cum as reactiona eu. in primul rand facultatea este foarte importanta si nu as renunta la ea . mai mult daca m-as duce dupa el imediat dupa bac as fii intretinuta lui sau mai bine spus supusa lui fapt care pe mine personal ma umileste. daca intradevar este o iubire atat de profunda ori m-ar astepta pana dupa facultate asa cum si tu l-ai acceptat intr-o relatie la distanta ori as incepe facultatea aici si as cauta sa primesc bursa in spania .oricum asta este doar parerea mea . tu stii ce este cel mai bine pentru tine. succes oricare ar fii decizia ta
BLACKGlamour
Postat pe 28 Iunie 2009 16:41
fata draga nu fi trista... ai timp de maritis...ai toata viata inainte...pune mana pe carte, pune facultatea pe primul plan si el daca te iubeste asa mult cum sustine o sa te astepte..
kudika009316
Postat pe 29 Iunie 2009 19:41
Ai 18 ani?NoO??Yo in locul tau oricat de indragostita ash fi nu ash renunta la carte.Prima oara mi`ash face facultatea si dupa aia ash avea timp de maritis si de iubiri...Off...Off...Ce face iubirea din om...
ViSuRi_DuLcI
Postat pe 1 Iulie 2009 19:51
greierash_is_back
Postat pe 2 Iulie 2009 02:34
cel mai important lucru in ziua de azi este scoala. fara, este putin probabil sa gasesti un job bun. relatia pe care o ai nu trebuie sa se incheie doar pentru simplul fapt k re vei duce la facultate. daca intr-adevar te iubeste va intelege si te va astepta oricat timp va fi nevoie; asa cum tu accepti acesta relatia la distanta. in spania nu ai altceva de facut decat sa te angajezi intr-un loc ca muncitor necalificat si asa vei fi toata viata. anii nu se mai intorc si vei regreta mai tarziu. varsta este de vina in cazul tau intrucat esti foarte euforica si crezi k poti schimba lumea. asculta de parinti si nu o sa-ti para rau. poate o sa mai vb peste cativa ani si o sa-mi dai dreptate
lao_kudika
Postat pe 8 Septembrie 2009 01:40
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O intrebare inteligenta si un raspuns gresit sau o intrebare gresita si un raspuns inteligent ? 11 De la: i_andra 5 Martie 2010 16:43
L-am inselat? 39 De la: AndM 25 Iunie 2012 17:27
eUniversum 1 De la: gabriel32 23 Martie 2012 21:08
DE CE PROCEDEAZA ASA? 78 De la: Elyaa 8 Iulie 2011 11:07
imi da cineva un sfat .. 29 De la: marinca 17 August 2013 09:44