Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:06:50
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:52:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 20:46:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:44:25dorm pe mine!



Trezireaaaaaaaaa,la mine adunareaaaaa!!!!!Wake up,Muzaaa!!!

cu cine sa fac adunarea?



Tu, cu ceilalti aflati in comunitate!!!!Titanika este in apropiere,,,trebuie doar sa o strigi!!! In pas de defilare,,va rog,,,

o punem de-o pijamas party sau pt ce e defilarea?
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:10
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:06:50
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:52:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 20:46:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:44:25dorm pe mine!



Trezireaaaaaaaaa,la mine adunareaaaaa!!!!!Wake up,Muzaaa!!!

cu cine sa fac adunarea?



Tu, cu ceilalti aflati in comunitate!!!!Titanika este in apropiere,,,trebuie doar sa o strigi!!! In pas de defilare,,va rog,,,



Dai o cina usoara in seara asta ??! Indata ne adunam
GHEISA_
Postat pe 23 Mai 2012 21:11
De la: GHEISA_, la data 2012-05-23 21:11:40
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:06:50
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:52:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 20:46:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:44:25dorm pe mine!



Trezireaaaaaaaaa,la mine adunareaaaaa!!!!!Wake up,Muzaaa!!!

cu cine sa fac adunarea?



Tu, cu ceilalti aflati in comunitate!!!!Titanika este in apropiere,,,trebuie doar sa o strigi!!! In pas de defilare,,va rog,,,



Dai o cina usoara in seara asta ??! Indata ne adunam



Sigur ca da,draga mea!!!!Ce doresti in aceasta seara?Pot pregati o salata de cruditati sau de rucola cu parmezan,,,sau o salata de spanac proaspat,stropit cu lamaie si imbogatit cu piper!!!Bineinteles,nu va lipsi la salata uleiul virgin de masline!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 21:14
termina cu salatele tale ca mor dupa ele
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:15
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:06:50
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:52:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 20:46:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:44:25dorm pe mine!



Trezireaaaaaaaaa,la mine adunareaaaaa!!!!!Wake up,Muzaaa!!!

cu cine sa fac adunarea?



Tu, cu ceilalti aflati in comunitate!!!!Titanika este in apropiere,,,trebuie doar sa o strigi!!! In pas de defilare,,va rog,,,


Si Virginel e aproape, ca se plictiseste tare la serviciu. Facem pijama party, dar cu conditia ca fetele sa fie desculte...


Baiat_virgin
Postat pe 23 Mai 2012 21:16
De la: Baiat_virgin, la data 2012-05-23 21:16:30
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:06:50
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:52:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 20:46:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:44:25dorm pe mine!



Trezireaaaaaaaaa,la mine adunareaaaaa!!!!!Wake up,Muzaaa!!!

cu cine sa fac adunarea?



Tu, cu ceilalti aflati in comunitate!!!!Titanika este in apropiere,,,trebuie doar sa o strigi!!! In pas de defilare,,va rog,,,


Si Virginel e aproape, ca se plictiseste tare la serviciu. Facem pijama party, dar cu conditia ca fetele sa fie desculte...



in pijamale si cu ghete, altfel nu
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:18
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:14:37
De la: GHEISA_, la data 2012-05-23 21:11:40
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:06:50
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:52:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 20:46:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:44:25dorm pe mine!



Trezireaaaaaaaaa,la mine adunareaaaaa!!!!!Wake up,Muzaaa!!!

cu cine sa fac adunarea?



Tu, cu ceilalti aflati in comunitate!!!!Titanika este in apropiere,,,trebuie doar sa o strigi!!! In pas de defilare,,va rog,,,



Dai o cina usoara in seara asta ??! Indata ne adunam



Sigur ca da,draga mea!!!!Ce doresti in aceasta seara?Pot pregati o salata de cruditati sau de rucola cu parmezan,,,sau o salata de spanac proaspat,stropit cu lamaie si imbogatit cu piper!!!Bineinteles,nu va lipsi la salata uleiul virgin de masline!!


Ulei virgin asa ca mine ?

Sau dinala ewxtravirgin ?


Baiat_virgin
Postat pe 23 Mai 2012 21:19
De la: Baiat_virgin, la data 2012-05-23 21:16:30
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:06:50
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:52:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 20:46:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:44:25dorm pe mine!



Trezireaaaaaaaaa,la mine adunareaaaaa!!!!!Wake up,Muzaaa!!!

cu cine sa fac adunarea?



Tu, cu ceilalti aflati in comunitate!!!!Titanika este in apropiere,,,trebuie doar sa o strigi!!! In pas de defilare,,va rog,,,


Si Virginel e aproape, ca se plictiseste tare la serviciu. Facem pijama party, dar cu conditia ca fetele sa fie desculte...





Normal ca desculte,fetle sunt satule de stat toata ziua ,la servici,inaltate pe tocuri de doisprezece centimetri!!!Pijama party????dar nu se poate fara pijamale???????????? " Nudparty"???
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 21:20
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:21
De la: Baiat_virgin, la data 2012-05-23 21:19:10
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:14:37
De la: GHEISA_, la data 2012-05-23 21:11:40
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:06:50
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:52:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 20:46:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:44:25dorm pe mine!



Trezireaaaaaaaaa,la mine adunareaaaaa!!!!!Wake up,Muzaaa!!!

cu cine sa fac adunarea?



Tu, cu ceilalti aflati in comunitate!!!!Titanika este in apropiere,,,trebuie doar sa o strigi!!! In pas de defilare,,va rog,,,



Dai o cina usoara in seara asta ??! Indata ne adunam



Sigur ca da,draga mea!!!!Ce doresti in aceasta seara?Pot pregati o salata de cruditati sau de rucola cu parmezan,,,sau o salata de spanac proaspat,stropit cu lamaie si imbogatit cu piper!!!Bineinteles,nu va lipsi la salata uleiul virgin de masline!!


Ulei virgin asa ca mine ?

Sau dinala ewxtravirgin ?





Hmmmmm,sa nu-mi spui ca esti si comestibil!!!!Eu folosesc ulei extravirgin!!!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 21:21
degeaba nude party buei mami, cu extravirgini nu am ce sa fac ma ia somnul inapoi!
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:22
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:18:23
De la: Baiat_virgin, la data 2012-05-23 21:16:30
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:06:50
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:52:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 20:46:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 20:44:25dorm pe mine!



Trezireaaaaaaaaa,la mine adunareaaaaa!!!!!Wake up,Muzaaa!!!

cu cine sa fac adunarea?



Tu, cu ceilalti aflati in comunitate!!!!Titanika este in apropiere,,,trebuie doar sa o strigi!!! In pas de defilare,,va rog,,,


Si Virginel e aproape, ca se plictiseste tare la serviciu. Facem pijama party, dar cu conditia ca fetele sa fie desculte...



in pijamale si cu ghete, altfel nu


Cu bocanci ,din aceia ,pe care ii purtau militarii in termen!!!! Vaiii,imi si imaginez tinutele!!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 21:23
eu ma simt in plus aici deranjez?
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:26
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:22:53degeaba nude party buei mami, cu extravirgini nu am ce sa fac ma ia somnul inapoi!



Draga mea,extravirginii sunt un soi deosebit de creaturi!!!! Cu ei,,,ori asa,,ori asa,nu este cale de mijloc!!!! Este ceva in genul gramezii de la rugby!!!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 21:26
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:26:33
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:22:53degeaba nude party buei mami, cu extravirgini nu am ce sa fac ma ia somnul inapoi!



Draga mea,extravirginii sunt un soi deosebit de creaturi!!!! Cu ei,,,ori asa,,ori asa,nu este cale de mijloc!!!! Este ceva in genul gramezii de la rugby!!!!!

nu vrei sa stii la ce m-am gandit eu dirty mind! da-mi un servetel sa sterg...
asta se presupune a fi lectia de sexologie? eu nu vreau ori ori...eu vreau sau..altfel nu ma joc!
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:30
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:30:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:26:33
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:22:53degeaba nude party buei mami, cu extravirgini nu am ce sa fac ma ia somnul inapoi!



Draga mea,extravirginii sunt un soi deosebit de creaturi!!!! Cu ei,,,ori asa,,ori asa,nu este cale de mijloc!!!! Este ceva in genul gramezii de la rugby!!!!!

nu vrei sa stii la ce m-am gandit eu dirty mind! da-mi un servetel sa sterg...
asta se presupune a fi lectia de sexologie? eu nu vreau ori ori...eu vreau sau..altfel nu ma joc!



Of course,,dirty mind,,this is my girl!!! Sa-ti explic cam cum vrei,draga mea????? Si vorbim de lucruri serioase,,ori,,,ori,,nu mergem la mediere!!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 21:34
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:34:26
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:30:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:26:33
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:22:53degeaba nude party buei mami, cu extravirgini nu am ce sa fac ma ia somnul inapoi!



Draga mea,extravirginii sunt un soi deosebit de creaturi!!!! Cu ei,,,ori asa,,ori asa,nu este cale de mijloc!!!! Este ceva in genul gramezii de la rugby!!!!!

nu vrei sa stii la ce m-am gandit eu dirty mind! da-mi un servetel sa sterg...
asta se presupune a fi lectia de sexologie? eu nu vreau ori ori...eu vreau sau..altfel nu ma joc!



Of course,,dirty mind,,this is my girl!!! Sa-ti explic cam cum vrei,draga mea????? Si vorbim de lucruri serioase,,ori,,,ori,,nu mergem la mediere!!!!

eu la mediere? doamne fereste de ce crezi ca am zis de combinatia ghete+pijamale, daca ma supar arunc cu ghetele!
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:38
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:38:30
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:34:26
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:30:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:26:33
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:22:53degeaba nude party buei mami, cu extravirgini nu am ce sa fac ma ia somnul inapoi!



Draga mea,extravirginii sunt un soi deosebit de creaturi!!!! Cu ei,,,ori asa,,ori asa,nu este cale de mijloc!!!! Este ceva in genul gramezii de la rugby!!!!!

nu vrei sa stii la ce m-am gandit eu dirty mind! da-mi un servetel sa sterg...
asta se presupune a fi lectia de sexologie? eu nu vreau ori ori...eu vreau sau..altfel nu ma joc!



Of course,,dirty mind,,this is my girl!!! Sa-ti explic cam cum vrei,draga mea????? Si vorbim de lucruri serioase,,ori,,,ori,,nu mergem la mediere!!!!

eu la mediere? doamne fereste de ce crezi ca am zis de combinatia ghete+pijamale, daca ma supar arunc cu ghetele!



Eu ,as arunca pijamalele,si asa nu le suport!!!! Dar as pastra pantofiorii cu toc!!!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 21:42
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:42:35
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:38:30
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:34:26
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:30:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:26:33
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:22:53degeaba nude party buei mami, cu extravirgini nu am ce sa fac ma ia somnul inapoi!



Draga mea,extravirginii sunt un soi deosebit de creaturi!!!! Cu ei,,,ori asa,,ori asa,nu este cale de mijloc!!!! Este ceva in genul gramezii de la rugby!!!!!

nu vrei sa stii la ce m-am gandit eu dirty mind! da-mi un servetel sa sterg...
asta se presupune a fi lectia de sexologie? eu nu vreau ori ori...eu vreau sau..altfel nu ma joc!



Of course,,dirty mind,,this is my girl!!! Sa-ti explic cam cum vrei,draga mea????? Si vorbim de lucruri serioase,,ori,,,ori,,nu mergem la mediere!!!!

eu la mediere? doamne fereste de ce crezi ca am zis de combinatia ghete+pijamale, daca ma supar arunc cu ghetele!



Eu ,as arunca pijamalele,si asa nu le suport!!!! Dar as pastra pantofiorii cu toc!!!!!

nu vezi mami ca nu ai cu cine? aici aluneci pe ulei de masline...extravirgin
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:47
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:47:15
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:42:35
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:38:30
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:34:26
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:30:11
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:26:33
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:22:53degeaba nude party buei mami, cu extravirgini nu am ce sa fac ma ia somnul inapoi!



Draga mea,extravirginii sunt un soi deosebit de creaturi!!!! Cu ei,,,ori asa,,ori asa,nu este cale de mijloc!!!! Este ceva in genul gramezii de la rugby!!!!!

nu vrei sa stii la ce m-am gandit eu dirty mind! da-mi un servetel sa sterg...
asta se presupune a fi lectia de sexologie? eu nu vreau ori ori...eu vreau sau..altfel nu ma joc!



Of course,,dirty mind,,this is my girl!!! Sa-ti explic cam cum vrei,draga mea????? Si vorbim de lucruri serioase,,ori,,,ori,,nu mergem la mediere!!!!

eu la mediere? doamne fereste de ce crezi ca am zis de combinatia ghete+pijamale, daca ma supar arunc cu ghetele!



Eu ,as arunca pijamalele,si asa nu le suport!!!! Dar as pastra pantofiorii cu toc!!!!!

nu vezi mami ca nu ai cu cine? aici aluneci pe ulei de masline...extravirgin


Calitatea ,fata mea,,nicidecum cantitatea!!!!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 21:53
ies sa fac o tura cu bicla, aici nu am cu cine sa fac nici macar o adunare!!
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:54
calitate de asta mami mai bine ma lipsesc
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:54
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:54:05ies sa fac o tura cu bicla, aici nu am cu cine sa fac nici macar o adunare!!


Ia calculeaza un logaritm sau o exponentiala,vezi,,,obtii vreun rezultat????Daca nu,,treci la matrice!!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 21:56
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:56:53
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:54:05ies sa fac o tura cu bicla, aici nu am cu cine sa fac nici macar o adunare!!


Ia calculeaza un logaritm sau o exponentiala,vezi,,,obtii vreun rezultat????Daca nu,,treci la matrice!!!!

mie-mi plac altfel de chestii in matematica
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:58
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:54:05ies sa fac o tura cu bicla, aici nu am cu cine sa fac nici macar o adunare!!



Mai bine vii la mine ,sa incingem doua ore de aerobic!!!! Si dupa aceea ,mergem cu bicicletele prin parcul Herastrau,este lumina suficienta noaptea!!!Este superb!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 21:58
De la: kudika_8057, la data 2012-05-23 21:57:05lasa neee curcubeu cu prostiile lasa ne virgine cu pasarea ta lasane muzoo,,ne plictisiti sunte ti ne slefuiti,,patetici

te las, te las... istetule!
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 21:59
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:58:31
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:56:53
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:54:05ies sa fac o tura cu bicla, aici nu am cu cine sa fac nici macar o adunare!!


Ia calculeaza un logaritm sau o exponentiala,vezi,,,obtii vreun rezultat????Daca nu,,treci la matrice!!!!

mie-mi plac altfel de chestii in matematica



Ma bucur ca iti plac!!!Cu Analiza Matematica cum stai???Derivate,integrale,,,,,ideea este sa prinzi algoritmul de calcul!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 22:00
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:58:58
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:54:05ies sa fac o tura cu bicla, aici nu am cu cine sa fac nici macar o adunare!!



Mai bine vii la mine ,sa incingem doua ore de aerobic!!!! Si dupa aceea ,mergem cu bicicletele prin parcul Herastrau,este lumina suficienta noaptea!!!Este superb!!!


Dar acolo la voi in Herastrau nu sunt dinaia care fac dragoste noaptea in tufisuri ?
Baiat_virgin
Postat pe 23 Mai 2012 22:00
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:58:58
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:54:05ies sa fac o tura cu bicla, aici nu am cu cine sa fac nici macar o adunare!!



Mai bine vii la mine ,sa incingem doua ore de aerobic!!!! Si dupa aceea ,mergem cu bicicletele prin parcul Herastrau,este lumina suficienta noaptea!!!Este superb!!!

nu e de glumit cu tine...sa ne incingem auzi! vrei sa raman asa am fugit, o seara frumoasa sa aveti!!!!
muza_ta
Postat pe 23 Mai 2012 22:01
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 22:01:05
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 21:58:58
De la: muza_ta, la data 2012-05-23 21:54:05ies sa fac o tura cu bicla, aici nu am cu cine sa fac nici macar o adunare!!



Mai bine vii la mine ,sa incingem doua ore de aerobic!!!! Si dupa aceea ,mergem cu bicicletele prin parcul Herastrau,este lumina suficienta noaptea!!!Este superb!!!

nu e de glumit cu tine...sa ne incingem auzi! vrei sa raman asa am fugit, o seara frumoasa sa aveti!!!!



Ramai cum vrei,draga mea!!!Plimbare placuta!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 22:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Putin ajutor 1 De la: Kyttie 9 Noiembrie 2011 19:17
Cum vi se pare noua Kudika? 186 De la: G1ul1a 26 Septembrie 2010 11:40
feng shui in casa mea 36 De la: 3 Octombrie 2012 10:05
VAND LICENTA SOCIOLOGIE! 2 De la: loca 1 Februarie 2011 19:20
VA VEDETI TRAIND INTR-O SAHARA MADE IN ROMANIA 3 De la: kudika_14871 24 August 2012 17:10