Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

ete na
muza_ta
Postat pe 31 Mai 2012 14:10
De la: muza_ta, la data 2012-05-31 14:10:45ete na

Naaa ?...Ce-mi dai ? Arata... ca nu primasc orisice... De la tine am pretentii.
serpico_
Postat pe 31 Mai 2012 14:13
De la: muza_ta, la data 2012-05-31 13:56:32
De la: kiss_my_ass, la data 2012-05-31 13:52:30
De la: muza_ta, la data 2012-05-31 13:49:12
De la: kiss_my_ass, la data 2012-05-31 13:45:19
De la: muza_ta, la data 2012-05-31 13:41:30ma sparg in figuri


si ce ne spui noua?!

ca sa fiti invidiosi


deja ma tavalesc pe jos de invidie!!

yes, mission accomplished


vezi ca ma deranjezi si nu ma mai pot tavali pe jos de invidie!!
kiss_my_ass
Postat pe 31 Mai 2012 14:14
Am plecat sa fac plaja.
Sa nu stati in calea apelor sau in curent...
serpico_
Postat pe 31 Mai 2012 14:22
joc Fazan ,mai scriu cite un comentariu ,mai citesc cite ceva .....
kudika_3939
Postat pe 31 Mai 2012 21:38
De la: kudika_3939, la data 2012-05-31 21:38:36joc Fazan ,mai scriu cite un comentariu ,mai citesc cite ceva .....


ce poti pentru ca sa faci!
kudika_6668
Postat pe 31 Mai 2012 21:42
Buna seara!

on toppic:dau papa la piticii
criszoe
Postat pe 31 Mai 2012 21:44
adevarat ....face fiecare ce mai poate la ora asta
kudika_3939
Postat pe 31 Mai 2012 21:44


Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!
MissRainbow
Postat pe 31 Mai 2012 21:48
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:44:07Buna seara!

on toppic:dau papa la piticii

de la sursa direct?
kudika_6668
Postat pe 31 Mai 2012 21:51
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!
Buna seara,dar ce anunta ziua de maine
criszoe
Postat pe 31 Mai 2012 21:52
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!

mai ploua maine?
kudika_6668
Postat pe 31 Mai 2012 21:52
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:12
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!
Buna seara,dar ce anunta ziua de maine
gata stiu este ziua copilului si din noi
criszoe
Postat pe 31 Mai 2012 21:52
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:12
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!
Buna seara,dar ce anunta ziua de maine



Astept vesti bune ,legate de sarbatoarea Rusaliilor,,conform politicii,vom avea un weekend prelungit!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Mai 2012 21:53
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:51
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:12
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!
Buna seara,dar ce anunta ziua de maine
gata stiu este ziua copilului si din noi



Aaaaa,aceasta nu se mai ia in calcul,,se subintelege,,se stie doar,,pentru a sti sa fim adulti,,trebuie sa invatam sa convietuim cu copilul din noi!!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Mai 2012 21:55
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:51
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:12
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!
Buna seara,dar ce anunta ziua de maine
gata stiu este ziua copilului si din noi


e ultima mea zi ca si copil! la anu o sa fie ziua fetei mele!
kudika_6668
Postat pe 31 Mai 2012 21:56
De la: kudika_6668, la data 2012-05-31 21:52:15
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!

mai ploua maine?


Nu mai acord importanta previziunilor meteo,,va fi o vreme asemenea celei de astazi,,,cica!!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Mai 2012 21:57
BINGO eu l-am acceptat din prima clipa:):)
criszoe
Postat pe 31 Mai 2012 21:57
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:55:42
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:51
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:12
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!
Buna seara,dar ce anunta ziua de maine
gata stiu este ziua copilului si din noi



Aaaaa,aceasta nu se mai ia in calcul,,se subintelege,,se stie doar,,pentru a sti sa fim adulti,,trebuie sa invatam sa convietuim cu copilul din noi!!!!


ma impaca sa bine cu copilul din mine!tot ce a vrut i-am dat!
kudika_6668
Postat pe 31 Mai 2012 21:57
De la: kudika_6668, la data 2012-05-31 21:56:48
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:51
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:12
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!
Buna seara,dar ce anunta ziua de maine
gata stiu este ziua copilului si din noi


e ultima mea zi ca si copil! la anu o sa fie ziua fetei mele!



O sa vedem cum te descurci ca tatic!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Mai 2012 21:58
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:57:21BINGO eu l-am acceptat din prima clipa:):)



Aceasta denota intelepciune si fler!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Mai 2012 21:59
De la: kudika_6668, la data 2012-05-31 21:56:48
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:51
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:12
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!
Buna seara,dar ce anunta ziua de maine
gata stiu este ziua copilului si din noi


e ultima mea zi ca si copil! la anu o sa fie ziua fetei mele!
Puteti sarbatori impreuna stii ce fain este...pff...este atat de fain sa dai in mintea lor...abia astept maine .
criszoe
Postat pe 31 Mai 2012 21:59
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:59:19
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:57:21BINGO eu l-am acceptat din prima clipa:):)



Aceasta denota intelepciune si fler!!!
hmm...
criszoe
Postat pe 31 Mai 2012 22:00
Bine copiii,va doresc NOAPTE BUNA si distractie placuta maine.

Numai bine.baci per tutti :*:*:*:*:*
criszoe
Postat pe 31 Mai 2012 22:01


Dragii mei, a sosit ora sa ma retrag la odihna,,,o noapte de vis tuturor,,sa adormiti in dulceata inimilor voastre si sa va aduceti iubirile pe gene!!!!Noapte buna!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Mai 2012 22:02
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 22:02:24

Dragii mei, a sosit ora sa ma retrag la odihna,,,o noapte de vis tuturor,,sa adormiti in dulceata inimilor voastre si sa va aduceti iubirile pe gene!!!!Noapte buna!!!

kudika_3939
Postat pe 31 Mai 2012 22:06
Va doresc ca aceste nopti de primavara ,si apusul soarelui sa va aduca peste noapte ,implinirea viselor alaturi de tot ceea ce poate fi mai pur, mai sincer ,mai curat ....
Noapte buna !
kudika_3939
Postat pe 31 Mai 2012 22:09
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:58:08
De la: kudika_6668, la data 2012-05-31 21:56:48
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:51
De la: criszoe, la data 2012-05-31 21:52:12
De la: MissRainbow, la data 2012-05-31 21:48:43

Buna seara,fetelor!!

on---ma gandesc la ziua de maine!!Si invart rotitele timpului!!
Buna seara,dar ce anunta ziua de maine
gata stiu este ziua copilului si din noi


e ultima mea zi ca si copil! la anu o sa fie ziua fetei mele!



O sa vedem cum te descurci ca tatic!!!

si eu sunt curios sa vad!
kudika_6668
Postat pe 31 Mai 2012 22:11
De la: kudika_3939, la data 2012-05-31 22:09:52Va doresc ca aceste nopti de primavara ,si apusul soarelui sa va aduca peste noapte ,implinirea viselor alaturi de tot ceea ce poate fi mai pur, mai sincer ,mai curat ....
Noapte buna !


kudika_6668
Postat pe 31 Mai 2012 22:12
De la: kudika_6668, la data 2012-05-31 22:12:56
De la: kudika_3939, la data 2012-05-31 22:09:52Va doresc ca aceste nopti de primavara ,si apusul soarelui sa va aduca peste noapte ,implinirea viselor alaturi de tot ceea ce poate fi mai pur, mai sincer ,mai curat ....
Noapte buna !



kudika_3939
Postat pe 31 Mai 2012 22:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt disperata ca nu mai stiu ce metoda sa adopt in educatia copilului meu! 901 De la: kudika045103 29 Iunie 2010 17:10
CE SA MA FAC? 12 De la: dragalaspui 10 Septembrie 2008 15:30
inscrie-te si u in concurs http://ipremii.com/index.php?r=Kg7y 5 De la: loredana_06_88 10 Februarie 2010 17:17
INTREBARE 37 De la: laura31c 16 Iulie 2009 10:10
Invitatii pentru majorat !!! :( 4 De la: dragon_fly88 9 Iulie 2010 16:36