Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:23:58
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 11:32:33 vorbesc la telefon cu o zapacita mica!!

adica cu mine?




Buna ziua,copilita draga,,,"LA multi ani"cu ocazia zilei tale,,,nu te-am pupacit dimineata,,caci dormeai asa de frumos,incat nu am vrut sa-ti tulbur somnul!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iunie 2012 12:32
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:29:47
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:28:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:23:58
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 11:32:33 vorbesc la telefon cu o zapacita mica!!

adica cu mine?


nope!!cu puiul meu dulce!!

adica tot eu


daca ai doar 4 anisori atunci cu tine!!
kiss_my_ass
Postat pe 1 Iunie 2012 12:33
De la: Baiat_virgin, la data 2012-06-01 12:31:12
De la: MissRainbow, la data 2012-06-01 12:26:45
De la: Baiat_virgin, la data 2012-06-01 12:19:48Buna ziua la toate femeile care azi s-au transformat in fetite si se prefac ca nu stiu nimic despre facut dragoste si nu au vazut un cocosel in viata lor...
Sarut manutzele si labele lor !


Eu sunt tot virjin...




Care toate ,Virginelule,,,eu recunosc tot,ar fi fost un neadevar daca as fi facut-o???!!!!!!! Buna ziua,,,iti ofer manuta,,labutele sunt ocupate!!!! Hmm,tot virgin??Pai,in aceste "conditiuni",,,,cazu' tau,trebuie prezentat "Plenului" acestui forum,spre discutii constructive si supunere la vot "pro" si "contra"!!!


Plenul acestui forum trebnuie sa gaseasca o rezolvare cazului meu !



eu zic sa te fu ta kudika!! deja incepi sa ma scoti din sarite cu prefacatoria asta a ta!!
kiss_my_ass
Postat pe 1 Iunie 2012 12:36
De la: MissRainbow, la data 2012-06-01 12:32:18
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:23:58
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 11:32:33 vorbesc la telefon cu o zapacita mica!!

adica cu mine?




Buna ziua,copilita draga,,,"LA multi ani"cu ocazia zilei tale,,,nu te-am pupacit dimineata,,caci dormeai asa de frumos,incat nu am vrut sa-ti tulbur somnul!!!

multumesc!
muza_ta
Postat pe 1 Iunie 2012 12:46
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:33:50
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:29:47
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:28:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:23:58
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 11:32:33 vorbesc la telefon cu o zapacita mica!!

adica cu mine?


nope!!cu puiul meu dulce!!

adica tot eu


daca ai doar 4 anisori atunci cu tine!!

am 2 ani si 4 luni
muza_ta
Postat pe 1 Iunie 2012 12:47
De la: Baiat_virgin, la data 2012-06-01 12:31:12
De la: MissRainbow, la data 2012-06-01 12:26:45
De la: Baiat_virgin, la data 2012-06-01 12:19:48Buna ziua la toate femeile care azi s-au transformat in fetite si se prefac ca nu stiu nimic despre facut dragoste si nu au vazut un cocosel in viata lor...
Sarut manutzele si labele lor !


Eu sunt tot virjin...




Care toate ,Virginelule,,,eu recunosc tot,ar fi fost un neadevar daca as fi facut-o???!!!!!!! Buna ziua,,,iti ofer manuta,,labutele sunt ocupate!!!! Hmm,tot virgin??Pai,in aceste "conditiuni",,,,cazu' tau,trebuie prezentat "Plenului" acestui forum,spre discutii constructive si supunere la vot "pro" si "contra"!!!


Plenul acestui forum trebnuie sa gaseasca o rezolvare cazului meu !




O sa-i spun Prim Secretarului sa te includa pe agenda zilnica a Consiliului Director!!! Poti sa vii sa stai in Anticamera,,secretara te va acompania intr-un mod cat se poate de placut!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iunie 2012 12:47
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:47:20
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:33:50
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:29:47
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:28:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:23:58
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 11:32:33 vorbesc la telefon cu o zapacita mica!!

adica cu mine?


nope!!cu puiul meu dulce!!

adica tot eu


daca ai doar 4 anisori atunci cu tine!!

am 2 ani si 4 luni


vezi ca ti-am lasat biberonul cu laptic cald in patut!!
kiss_my_ass
Postat pe 1 Iunie 2012 12:49
De la: MissRainbow, la data 2012-06-01 12:47:47
De la: Baiat_virgin, la data 2012-06-01 12:31:12
De la: MissRainbow, la data 2012-06-01 12:26:45
De la: Baiat_virgin, la data 2012-06-01 12:19:48Buna ziua la toate femeile care azi s-au transformat in fetite si se prefac ca nu stiu nimic despre facut dragoste si nu au vazut un cocosel in viata lor...
Sarut manutzele si labele lor !


Eu sunt tot virjin...




Care toate ,Virginelule,,,eu recunosc tot,ar fi fost un neadevar daca as fi facut-o???!!!!!!! Buna ziua,,,iti ofer manuta,,labutele sunt ocupate!!!! Hmm,tot virgin??Pai,in aceste "conditiuni",,,,cazu' tau,trebuie prezentat "Plenului" acestui forum,spre discutii constructive si supunere la vot "pro" si "contra"!!!


Plenul acestui forum trebnuie sa gaseasca o rezolvare cazului meu !




O sa-i spun Prim Secretarului sa te includa pe agenda zilnica a Consiliului Director!!! Poti sa vii sa stai in Anticamera,,secretara te va acompania intr-un mod cat se poate de placut!!!


Imi plac secretarele care fac de toate...
Baiat_virgin
Postat pe 1 Iunie 2012 12:51
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:49:18
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:47:20
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:33:50
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:29:47
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:28:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:23:58
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 11:32:33 vorbesc la telefon cu o zapacita mica!!

adica cu mine?


nope!!cu puiul meu dulce!!

adica tot eu


daca ai doar 4 anisori atunci cu tine!!

am 2 ani si 4 luni


vezi ca ti-am lasat biberonul cu laptic cald in patut!!

nush ce mi-ai pus tu, dar la mine are gust de cafea urato
muza_ta
Postat pe 1 Iunie 2012 13:00
mami, multumesc ca m-ai lasat sa dorm si azi te iubesc
muza_ta
Postat pe 1 Iunie 2012 13:01
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:00:08[]
nush ce mi-ai pus tu, dar la mine are gust de cafea urato


ai incurcat biberoanele ala era a lui tac-tu, zapacila!
kiss_my_ass
Postat pe 1 Iunie 2012 13:02
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:01:54mami, multumesc ca m-ai lasat sa dorm si azi te iubesc



Normal!!! Sa fii constanta,,,,like me!!!!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iunie 2012 13:04
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 13:02:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:00:08[]
nush ce mi-ai pus tu, dar la mine are gust de cafea urato


ai incurcat biberoanele ala era a lui tac-tu, zapacila!

aha, deci cu mine vorbeai la telefon mai devreme, vezi.. si mica si zapacita
muza_ta
Postat pe 1 Iunie 2012 13:06
De la: Baiat_virgin, la data 2012-06-01 12:51:48
De la: MissRainbow, la data 2012-06-01 12:47:47
De la: Baiat_virgin, la data 2012-06-01 12:31:12
De la: MissRainbow, la data 2012-06-01 12:26:45
De la: Baiat_virgin, la data 2012-06-01 12:19:48Buna ziua la toate femeile care azi s-au transformat in fetite si se prefac ca nu stiu nimic despre facut dragoste si nu au vazut un cocosel in viata lor...
Sarut manutzele si labele lor !


Eu sunt tot virjin...




Care toate ,Virginelule,,,eu recunosc tot,ar fi fost un neadevar daca as fi facut-o???!!!!!!! Buna ziua,,,iti ofer manuta,,labutele sunt ocupate!!!! Hmm,tot virgin??Pai,in aceste "conditiuni",,,,cazu' tau,trebuie prezentat "Plenului" acestui forum,spre discutii constructive si supunere la vot "pro" si "contra"!!!


Plenul acestui forum trebnuie sa gaseasca o rezolvare cazului meu !




O sa-i spun Prim Secretarului sa te includa pe agenda zilnica a Consiliului Director!!! Poti sa vii sa stai in Anticamera,,secretara te va acompania intr-un mod cat se poate de placut!!!


Imi plac secretarele care fac de toate...




Pentru o astfel de cauza,,"nobila" as spune,,,imediat dau ordin de executie!!!! Cati n-ar vrea in Anticamera???
MissRainbow
Postat pe 1 Iunie 2012 13:07
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:00:08
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:49:18
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:47:20
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:33:50
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:29:47
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 12:28:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 12:23:58
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 11:32:33 vorbesc la telefon cu o zapacita mica!!

adica cu mine?


nope!!cu puiul meu dulce!!

adica tot eu


daca ai doar 4 anisori atunci cu tine!!

am 2 ani si 4 luni


vezi ca ti-am lasat biberonul cu laptic cald in patut!!

nush ce mi-ai pus tu, dar la mine are gust de cafea urato



Sigur nu era tuica de pruna???????????
MissRainbow
Postat pe 1 Iunie 2012 13:09
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:06:14
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 13:02:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:00:08[]
nush ce mi-ai pus tu, dar la mine are gust de cafea urato


ai incurcat biberoanele ala era a lui tac-tu, zapacila!

aha, deci cu mine vorbeai la telefon mai devreme, vezi.. si mica si zapacita


nu cu tine puiul meu are parul precum razele soarelui si ochii precum albatrul cerului!!
kiss_my_ass
Postat pe 1 Iunie 2012 13:12
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 13:12:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:06:14
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 13:02:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:00:08[]
nush ce mi-ai pus tu, dar la mine are gust de cafea urato


ai incurcat biberoanele ala era a lui tac-tu, zapacila!

aha, deci cu mine vorbeai la telefon mai devreme, vezi.. si mica si zapacita


nu cu tine puiul meu are parul precum razele soarelui si ochii precum albatrul cerului!!

si tu de unde stii ca eu nu seman cu originalul?
muza_ta
Postat pe 1 Iunie 2012 13:15
mamiiiii, iubeste-ma tu, kiss nu ma iubeste
muza_ta
Postat pe 1 Iunie 2012 13:17
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:15:59
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 13:12:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:06:14
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 13:02:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:00:08[]
nush ce mi-ai pus tu, dar la mine are gust de cafea urato


ai incurcat biberoanele ala era a lui tac-tu, zapacila!

aha, deci cu mine vorbeai la telefon mai devreme, vezi.. si mica si zapacita


nu cu tine puiul meu are parul precum razele soarelui si ochii precum albatrul cerului!!

si tu de unde stii ca eu nu seman cu originalul?


am eu asa un "feeling" ca esti cat se poa de bruneta!!
kiss_my_ass
Postat pe 1 Iunie 2012 13:18
on: fac abdomene!
Alvin
Postat pe 1 Iunie 2012 13:21
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:17:04mamiiiii, iubeste-ma tu, kiss nu ma iubeste



Ahaaaaaaaaaa,interesatoooooooo,acum vii la mine??????? Te iubesc oricum,ca doar esti fiica-mea,nu esti fata lui Kiss,,ea te iubeste benevol!!! Si daca o sa-ti bei lapticul.o sa te iubeasca si mai mult!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iunie 2012 13:26
De la: Alvin, la data 2012-06-01 13:21:07on: fac abdomene!



Ce nu fac patratelele dintr-un "man"???????!??!!!!!!! Treci si la bicepsi,tricepsi,,cateva flotari si genuflexiuni!!!Iti trimit antrenoru' personal????????
MissRainbow
Postat pe 1 Iunie 2012 13:29
De la: Alvin, la data 2012-06-01 13:21:07on: fac abdomene!

cu cine?
muza_ta
Postat pe 1 Iunie 2012 13:34
De la: MissRainbow, la data 2012-06-01 13:29:49
De la: Alvin, la data 2012-06-01 13:21:07on: fac abdomene!



Ce nu fac patratelele dintr-un "man"???????!??!!!!!!! Treci si la bicepsi,tricepsi,,cateva flotari si genuflexiuni!!!Iti trimit antrenoru' personal????????


am facut si genoflexiuni De dimineata cand m`am legat la sireturi, doua am facut!
Alvin
Postat pe 1 Iunie 2012 13:37
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:34:47
De la: Alvin, la data 2012-06-01 13:21:07on: fac abdomene!

cu cine?


cu privirea!!
kiss_my_ass
Postat pe 1 Iunie 2012 13:40
De la: Alvin, la data 2012-06-01 13:37:01
De la: MissRainbow, la data 2012-06-01 13:29:49
De la: Alvin, la data 2012-06-01 13:21:07on: fac abdomene!



Ce nu fac patratelele dintr-un "man"???????!??!!!!!!! Treci si la bicepsi,tricepsi,,cateva flotari si genuflexiuni!!!Iti trimit antrenoru' personal????????


am facut si genoflexiuni De dimineata cand m`am legat la sireturi, doua am facut!



Doar doua???? Trebuia sa faci o suta!!! "Flotariliiiiii",unde-s????????
MissRainbow
Postat pe 1 Iunie 2012 13:42
De la: MissRainbow, la data 2012-06-01 13:26:49
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:17:04mamiiiii, iubeste-ma tu, kiss nu ma iubeste



Ahaaaaaaaaaa,interesatoooooooo,acum vii la mine??????? Te iubesc oricum,ca doar esti fiica-mea,nu esti fata lui Kiss,,ea te iubeste benevol!!! Si daca o sa-ti bei lapticul.o sa te iubeasca si mai mult!!!

ma iubeste si ea da ii e mai greu sa isi exprime sentimentele
muza_ta
Postat pe 1 Iunie 2012 13:45
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 13:40:20
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:34:47
De la: Alvin, la data 2012-06-01 13:21:07on: fac abdomene!

cu cine?


cu privirea!!

si privirea trebuie s-o exerseze pe cineva
muza_ta
Postat pe 1 Iunie 2012 13:46
De la: kiss_my_ass, la data 2012-06-01 13:40:20
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:34:47
De la: Alvin, la data 2012-06-01 13:21:07on: fac abdomene!

cu cine?


cu privirea!!


nu vorbi daca nu stii. eu in fiecare dimineata fac abdomen! cand ma ridic din pat...
Alvin
Postat pe 1 Iunie 2012 13:48
De la: muza_ta, la data 2012-06-01 13:34:47
De la: Alvin, la data 2012-06-01 13:21:07on: fac abdomene!

cu cine?


cu niciuna. doar la flotari am nevoie de ajutor/partener
Alvin
Postat pe 1 Iunie 2012 13:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care ma ajuta? 12 De la: mirelutza_mariusmoga 20 August 2010 13:05
Va rog sa ma ajutati, nu va costa nimic 62 De la: mitura 9 Octombrie 2009 23:19
Nu stiu ce sa fac?! 72 De la: nico0025 16 Martie 2014 15:16
cand ii apuca pe romani... 20 De la: france 28 Martie 2008 17:34
CUM PROCEDATI ATUNCI CAND CINEVA VA FACE RAU FARA MOTIV? 28 De la: ayyryynn 9 Septembrie 2009 14:08