Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 12:38:22
De la: Titanika, la data 2012-07-01 12:33:54Pofta buna va doresc si o dupa amiaza cat mai placuta!!!



Asemenea,Titanika,,ma bucur ca te citesc si ca ne-am auzit la telefon!!!!

voi vb la telefon?????
ce dragut
insemna ca prietenia voastra e tot mai stransa
minunat
de multe ori mergand pe strada m-am intrebat daca printre trecatori se afla un prieten sau o prietena dupa forum
maria-ioana
Postat pe 1 Iulie 2012 12:43
De la: caisa, la data 2012-07-01 12:40:10te pup, miss
nu am frisca
dar am laptic
si ma bucur
pt ca-mi place teribil
era buna si frisca, mmmmmmmm, ce buna era...
mi-ai facut pofta



Iti trimit din rezerva personala,,este un deliciu la cafea!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 12:44
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 12:44:09
De la: caisa, la data 2012-07-01 12:40:10te pup, miss
nu am frisca
dar am laptic
si ma bucur
pt ca-mi place teribil
era buna si frisca, mmmmmmmm, ce buna era...
mi-ai facut pofta



Iti trimit din rezerva personala,,este un deliciu la cafea!!!

primesc si astept cu nerabdare
multumesc ffff mult
maria-ioana
Postat pe 1 Iulie 2012 12:45
De la: caisa, la data 2012-07-01 12:43:22
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 12:38:22
De la: Titanika, la data 2012-07-01 12:33:54Pofta buna va doresc si o dupa amiaza cat mai placuta!!!



Asemenea,Titanika,,ma bucur ca te citesc si ca ne-am auzit la telefon!!!!

voi vb la telefon?????
ce dragut
insemna ca prietenia voastra e tot mai stransa
minunat
de multe ori mergand pe strada m-am intrebat daca printre trecatori se afla un prieten sau o prietena dupa forum



Da,comunicam si telefonic,suntem prietene!! Imi poti da si numarul tau de telefon,in privat bineinteles,imi face placere sa vorbesc cu prietenii mei!!!! Si mie mi se intampla sa-mi pun astfel de intrebari!!! Este adevarat,astfel de site-uri,au si o latura benefica,se pot inchega prietenii cu oameni valorosi!!!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 12:47
De la: caisa, la data 2012-07-01 12:45:41
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 12:44:09
De la: caisa, la data 2012-07-01 12:40:10te pup, miss
nu am frisca
dar am laptic
si ma bucur
pt ca-mi place teribil
era buna si frisca, mmmmmmmm, ce buna era...
mi-ai facut pofta



Iti trimit din rezerva personala,,este un deliciu la cafea!!!

primesc si astept cu nerabdare
multumesc ffff mult



Ti-o trimit prin porumbelul pacii,este bine????
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 12:48
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 12:53:36trimite-i-o cu Porcusorul de Guineea...este mai usor,mai rapid si mai sigur



Aparusi?????????
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 12:56
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 12:58:34eram



Si ce???? Exista decalaj intre postari!!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 13:01
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 13:02:24pai daca v-ati bagat voi...intre postari



Si ce ar fi trebuit sa facem,ma rog????????? Tu nu aplici corespunzator!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 13:03
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 13:05:12sa discutati mai mult in privat



O facem, deja, de mult timp!!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 13:07
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 13:10:15faceti-o mai mult timp!!!!



Nu vrem,,,iaca,probleme????????
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 13:14
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 13:16:25parca vorbeati...acum nu mai vreti ?



Avem pauza de masa!!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 13:23
Buza ziua cu veselie si multa racoare, la toata lumea!
rondina
Postat pe 1 Iulie 2012 14:02
rondina, de cand te asteptam
te pupam de nu te vezi, na
maria-ioana
Postat pe 1 Iulie 2012 14:03
De la: rondina, la data 2012-07-01 14:02:26 Buza ziua cu veselie si multa racoare, la toata lumea!



Rondina,buna ziua,draga mea!! O zi la umbra iubirii!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 14:05
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:03:55rondina, de cand te asteptam
te pupam de nu te vezi, na

Caisuko...merciccccc pentru pupicei, iaca si-ai mei directi si perpendiculari pe obrajori...
rondina
Postat pe 1 Iulie 2012 14:06
multi, multi, mie toti
vai ce lacoma sunt
maria-ioana
Postat pe 1 Iulie 2012 14:08
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:05:17
De la: rondina, la data 2012-07-01 14:02:26 Buza ziua cu veselie si multa racoare, la toata lumea!



Rondina,buna ziua,draga mea!! O zi la umbra iubirii!!!

Curcubeu inmiresmat si de ploaie adulat,
Noi te asteptam cu dor,dupa ploaie, in pridvor!

rondina
Postat pe 1 Iulie 2012 14:10
De la: rondina, la data 2012-07-01 14:10:20
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:05:17
De la: rondina, la data 2012-07-01 14:02:26 Buza ziua cu veselie si multa racoare, la toata lumea!



Rondina,buna ziua,draga mea!! O zi la umbra iubirii!!!

Curcubeu inmiresmat si de ploaie adulat,
Noi te asteptam cu dor,dupa ploaie, in pridvor!




" Iaca,vin din Cer,
Cobor usor,ca o petala sau nor,
Plutind in vazul tuturor,
Si va tuc,zambind usor,
Ca un vis efemer sau zbor ametitor!
In dansul culorilor!!"
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 14:17
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti
vai ce lacoma sunt



Io,am furat unul,,,asa,,,pentru siguranta!!!
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 14:18
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:18:41
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti
vai ce lacoma sunt



Io,am furat unul,,,asa,,,pentru siguranta!!!

rondina
Postat pe 1 Iulie 2012 14:19
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:18:41
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti
vai ce lacoma sunt



Io,am furat unul,,,asa,,,pentru siguranta!!!

multi , multi ,minus unu
treaca de la mine ca mi-ai dat frisca
vezi ca tin o evidenta foarte stricta
maria-ioana
Postat pe 1 Iulie 2012 14:20
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:20:38
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:18:41
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti
vai ce lacoma sunt



Io,am furat unul,,,asa,,,pentru siguranta!!!

multi , multi ,minus unu
treaca de la mine ca mi-ai dat frisca
vezi ca tin o evidenta foarte stricta



Hm,esti economist cumva?
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 14:22
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:22:21
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:20:38
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:18:41
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti
vai ce lacoma sunt



Io,am furat unul,,,asa,,,pentru siguranta!!!

multi , multi ,minus unu
treaca de la mine ca mi-ai dat frisca
vezi ca tin o evidenta foarte stricta



Hm,esti economist cumva?

nici poveste
sunt ...pupacioasaaaaaa
maria-ioana
Postat pe 1 Iulie 2012 14:26
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:26:12
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:22:21
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:20:38
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:18:41
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti
vai ce lacoma sunt



Io,am furat unul,,,asa,,,pentru siguranta!!!

multi , multi ,minus unu
treaca de la mine ca mi-ai dat frisca
vezi ca tin o evidenta foarte stricta



Hm,esti economist cumva?

nici poveste
sunt ...pupacioasaaaaaa


Si tuuuuuuuuu?????????
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 14:28
mai ales eu
si tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?
maria-ioana
Postat pe 1 Iulie 2012 14:29
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:29:05mai ales eu
si tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?


Si,,,,
MissRainbow
Postat pe 1 Iulie 2012 14:43
vb cu voi, ascult muzica si imi fac unghiile
maria-ioana
Postat pe 1 Iulie 2012 14:46
De la: Titanika, la data 2012-07-01 12:33:54Pofta buna va doresc si o dupa amiaza cat mai placuta!!!


Multumim, asemenea!
kudika_10817
Postat pe 1 Iulie 2012 14:51
Ati plecat cu totii la gratare, in padure sau la mare sa va racoriti ....si nu m-ati luat si pe mine! Rusinicaaaaaaaaaaaaaaa !!! Hai, sa fiti iubiti railor(si relelor) !
rondina
Postat pe 1 Iulie 2012 16:55
eu am refuzat gratarul ca era prea de dimineata (ora 13) si eu abia ma trezisem
astept sa se racoreasca sa pot iesi la plimbarica
mai pe seara
maria-ioana
Postat pe 1 Iulie 2012 16:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help 20 De la: Flowers 16 Iunie 2011 17:36
Este un criminal egal din punct de vedere uman cu victima lui? 847 De la: ayyryynn 9 Septembrie 2009 14:18
anulare amenda ratb 6 De la: Summer_ 19 Martie 2011 21:50
Cu ce spal geamurile de la cabina de dus? 22 De la: lauraflorina29 4 Septembrie 2015 10:55
donez lob ficat ab4 .pot ajuta pe cei care au nevoie si au alta gr. sanguina 1 De la: shogun23 4 Mai 2012 09:53