Mai multe
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 12:38:22De la: Titanika, la data 2012-07-01 12:33:54Pofta buna va doresc si o dupa amiaza cat mai placuta!!! voi vb la telefon????? ce dragut insemna ca prietenia voastra e tot mai stransa minunat de multe ori mergand pe strada m-am intrebat daca printre trecatori se afla un prieten sau o prietena dupa forum
|
||
|
maria-ioana Postat pe 1 Iulie 2012 12:43 |
||
|---|---|---|
De la: caisa, la data 2012-07-01 12:40:10te pup, miss Iti trimit din rezerva personala,,este un deliciu la cafea!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 12:44 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 12:44:09De la: caisa, la data 2012-07-01 12:40:10te pup, miss primesc si astept cu nerabdare multumesc ffff mult
|
||
|
|
||
|
maria-ioana Postat pe 1 Iulie 2012 12:45 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-01 12:43:22De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 12:38:22De la: Titanika, la data 2012-07-01 12:33:54Pofta buna va doresc si o dupa amiaza cat mai placuta!!! Da,comunicam si telefonic,suntem prietene!! Imi poti da si numarul tau de telefon,in privat bineinteles,imi face placere sa vorbesc cu prietenii mei!!!! Si mie mi se intampla sa-mi pun astfel de intrebari!!! Este adevarat,astfel de site-uri,au si o latura benefica,se pot inchega prietenii cu oameni valorosi!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 12:47 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-01 12:45:41De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 12:44:09De la: caisa, la data 2012-07-01 12:40:10te pup, miss Ti-o trimit prin porumbelul pacii,este bine????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 12:48 |
||
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 12:53:36trimite-i-o cu Porcusorul de Guineea...este mai usor,mai rapid si mai sigur Aparusi?????????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 12:56 |
||
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 12:58:34eram Si ce???? Exista decalaj intre postari!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 13:01 |
||
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 13:02:24pai daca v-ati bagat voi...intre postari Si ce ar fi trebuit sa facem,ma rog????????? Tu nu aplici corespunzator!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 13:03 |
||
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 13:05:12sa discutati mai mult in privat O facem, deja, de mult timp!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 13:07 |
||
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 13:10:15faceti-o mai mult timp!!!! Nu vrem,,,iaca,probleme????????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 13:14 |
||
De la: kudika_10188, la data 2012-07-01 13:16:25parca vorbeati...acum nu mai vreti ? Avem pauza de masa!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 13:23 |
||
Buza ziua cu veselie si multa racoare, la toata lumea!
|
||
|
rondina Postat pe 1 Iulie 2012 14:02 |
||
rondina, de cand te asteptam te pupam de nu te vezi, na
|
||
|
maria-ioana Postat pe 1 Iulie 2012 14:03 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-01 14:02:26 Rondina,buna ziua,draga mea!! O zi la umbra iubirii!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 14:05 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:03:55rondina, de cand te asteptam Caisuko...merciccccc pentru pupicei, iaca si-ai mei directi si perpendiculari pe obrajori...
|
||
|
rondina Postat pe 1 Iulie 2012 14:06 |
||
multi, multi, mie toti vai ce lacoma sunt
|
||
|
maria-ioana Postat pe 1 Iulie 2012 14:08 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:05:17De la: rondina, la data 2012-07-01 14:02:26 Curcubeu inmiresmat si de ploaie adulat,Noi te asteptam cu dor,dupa ploaie, in pridvor! |
||
|
rondina Postat pe 1 Iulie 2012 14:10 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-01 14:10:20De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:05:17De la: rondina, la data 2012-07-01 14:02:26 ![]() " Iaca,vin din Cer, Cobor usor,ca o petala sau nor, Plutind in vazul tuturor, Si va tuc,zambind usor, Ca un vis efemer sau zbor ametitor! In dansul culorilor!!" |
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 14:17 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti Io,am furat unul,,,asa,,,pentru siguranta!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 14:18 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:18:41De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti
|
||
|
rondina Postat pe 1 Iulie 2012 14:19 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:18:41De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti multi , multi ,minus unu treaca de la mine ca mi-ai dat frisca vezi ca tin o evidenta foarte stricta
|
||
|
maria-ioana Postat pe 1 Iulie 2012 14:20 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:20:38De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:18:41De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti Hm,esti economist cumva?
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 14:22 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:22:21De la: caisa, la data 2012-07-01 14:20:38De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:18:41De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti nici poveste sunt ...pupacioasaaaaaa
|
||
|
maria-ioana Postat pe 1 Iulie 2012 14:26 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:26:12De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:22:21De la: caisa, la data 2012-07-01 14:20:38De la: MissRainbow, la data 2012-07-01 14:18:41De la: caisa, la data 2012-07-01 14:08:12multi, multi, mie toti Si tuuuuuuuuu?????????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 14:28 |
||
|
mai ales eu si tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?
|
||
|
maria-ioana Postat pe 1 Iulie 2012 14:29 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-01 14:29:05mai ales eu |
||
|
MissRainbow Postat pe 1 Iulie 2012 14:43 |
||
| vb cu voi, ascult muzica si imi fac unghiile | ||
|
maria-ioana Postat pe 1 Iulie 2012 14:46 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-01 12:33:54Pofta buna va doresc si o dupa amiaza cat mai placuta!!! Multumim, asemenea!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 1 Iulie 2012 14:51 |
||
Ati plecat cu totii la gratare, in padure sau la mare sa va racoriti ....si nu m-ati luat si pe mine! Rusinicaaaaaaaaaaaaaaa !!! Hai, sa fiti iubiti railor(si relelor) !
|
||
|
rondina Postat pe 1 Iulie 2012 16:55 |
||
eu am refuzat gratarul ca era prea de dimineata (ora 13) si eu abia ma trezisem astept sa se racoreasca sa pot iesi la plimbarica mai pe seara
|
||
|
maria-ioana Postat pe 1 Iulie 2012 16:58 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| help | 20 | De la: Flowers 16 Iunie 2011 17:36 |
| Este un criminal egal din punct de vedere uman cu victima lui? | 847 | De la: ayyryynn 9 Septembrie 2009 14:18 |
| anulare amenda ratb | 6 | De la: Summer_ 19 Martie 2011 21:50 |
|
|
||
| Cu ce spal geamurile de la cabina de dus? | 22 | De la: lauraflorina29 4 Septembrie 2015 10:55 |
| donez lob ficat ab4 .pot ajuta pe cei care au nevoie si au alta gr. sanguina | 1 | De la: shogun23 4 Mai 2012 09:53 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.