Mai multe
De la: kudika_11379, la data 2012-07-24 20:22:40numai gura e de voi,haleala canci Parca nu ne-ai cunoaste !?
|
||
|
Titanika Postat pe 24 Iulie 2012 20:30 |
||
|---|---|---|
[quote name='Titanika' date='2012-07-24 20:29:06' ![]() Te-ai supi??? Sti ca mancare de pomana ingrasa?vin si la tine,dar beu vinul meu!!! [/quote]Nu m-am suparat,nu am de ce,gusturile oamenilor nu se discuta,eu,doar ti-am spus compatibilitatea peste-vin!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 24 Iulie 2012 20:31 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-24 20:04:13De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 20:01:17De la: Titanika, la data 2012-07-24 19:59:31De la: MissRainbow, la data 2012-07-24 19:55:53De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 19:53:36Demi-dulce ?!!! Imi place,mmmmmm beah! nu-mi place nici peste nici dovlecel!
|
||
|
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 24 Iulie 2012 20:43 |
||
De la: kudika_11648, la data 2012-07-24 20:36:08De la: Titanika, la data 2012-07-24 20:20:39De la: muza_ta, la data 2012-07-24 20:04:13De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 20:01:17De la: Titanika, la data 2012-07-24 19:59:31De la: MissRainbow, la data 2012-07-24 19:55:53De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 19:53:36Demi-dulce ?!!! Imi place,mmmmmm Iar n-ai loc de curu meu
|
||
|
Titanika Postat pe 24 Iulie 2012 20:45 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 20:43:18De la: muza_ta, la data 2012-07-24 20:04:13De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 20:01:17De la: Titanika, la data 2012-07-24 19:59:31De la: MissRainbow, la data 2012-07-24 19:55:53De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 19:53:36Demi-dulce ?!!! Imi place,mmmmmm da cine te-a intrebat ce iti place tie? |
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 20:47 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-24 20:47:05De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 20:43:18De la: muza_ta, la data 2012-07-24 20:04:13De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 20:01:17De la: Titanika, la data 2012-07-24 19:59:31De la: MissRainbow, la data 2012-07-24 19:55:53De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 19:53:36Demi-dulce ?!!! Imi place,mmmmmm CARNIVORUL!!!
|
||
|
Titanika Postat pe 24 Iulie 2012 20:52 |
||
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 20:53 |
||
Ma duc un pic sa-mi fac siesta,ca ma doale burta Sarumana pt masa!!!
|
||
|
Titanika Postat pe 24 Iulie 2012 20:57 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-24 20:57:19
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 20:58 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-24 20:03:29 parca ai fi matache macelarul cu sfaturile
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 24 Iulie 2012 21:03 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-24 20:47:05De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 20:43:18De la: muza_ta, la data 2012-07-24 20:04:13De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 20:01:17De la: Titanika, la data 2012-07-24 19:59:31De la: MissRainbow, la data 2012-07-24 19:55:53De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 19:53:36Demi-dulce ?!!! Imi place,mmmmmm nimeni |
||
|
picard-jean-luc Postat pe 24 Iulie 2012 21:05 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:03:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-24 20:03:29 taci ba!
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:05 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:05:46De la: muza_ta, la data 2012-07-24 20:47:05De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 20:43:18De la: muza_ta, la data 2012-07-24 20:04:13De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 20:01:17De la: Titanika, la data 2012-07-24 19:59:31De la: MissRainbow, la data 2012-07-24 19:55:53De la: GHEISA_, la data 2012-07-24 19:53:36Demi-dulce ?!!! Imi place,mmmmmm te rog nu vorbi neintrebat
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:07 |
||
noapte buna!
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 24 Iulie 2012 21:07 |
||
dar totusi, ce-ti place la o femeie picard?
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:08 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:07:53noapte buna! nu e loc azi de discutii spirituale?
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:08 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:05:49De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:03:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-24 20:03:29 cred ca ai baut prea mult!
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 24 Iulie 2012 21:09 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:09:17De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:05:49De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:03:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-24 20:03:29 noapte buna daca ti-e somn dute si te culca
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:11 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:10:48De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:08:05dar totusi, ce-ti place la o femeie picard? vai, dar ce bine ma cunosti
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:12 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:12:05De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:10:48De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:08:05dar totusi, ce-ti place la o femeie picard? nu trebuia sa te cunosc ca sa-mi dau cu parerea
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 24 Iulie 2012 21:14 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:14:42De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:12:05De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:10:48De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:08:05dar totusi, ce-ti place la o femeie picard? tie nu ti-e rusine sa gandesti si sa vb urat cu persoane pe care nu le cunosti?
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:15 |
||
ca bine am zis ti-e rusine sa gandesti
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:16 |
||
cu alte cuvinte las-o pe miss curcubeu in pace. vezi de maioneza ta
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:17 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:17:18De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:15:55De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:14:42De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:12:05De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:10:48De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:08:05dar totusi, ce-ti place la o femeie picard? nu prea :) |
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:18 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:16:42ca bine am zis e clar ca ai servit ceva noapte buna inca odata daca ai noapte !
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 24 Iulie 2012 21:18 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:17:51cu alte cuvinte las-o pe miss curcubeu in pace. de unde ai scos ca am ceva cu 339? la cate postari are pot spune ca ii dau prea putine replici
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 24 Iulie 2012 21:20 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:18:48De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:16:42ca bine am zis eu vara nu dorm hai noapte buna..leaga-ti sireturile la papuci in drum spre pat hai te pup
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:20 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:20:10De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:17:51cu alte cuvinte las-o pe miss curcubeu in pace. uite de multe impresii ce am eu in cap, asa am eu o impresie. |
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:21 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:21:49De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:20:10De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:17:51cu alte cuvinte las-o pe miss curcubeu in pace. hai pa ca tu vara nu dormi noaptea.
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 24 Iulie 2012 21:25 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:25:06De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:21:49De la: kudika_10951, la data 2012-07-24 21:20:10De la: muza_ta, la data 2012-07-24 21:17:51cu alte cuvinte las-o pe miss curcubeu in pace. vise dulci!
|
||
|
muza_ta Postat pe 24 Iulie 2012 21:27 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ANIMALE - SPUNE NU TESTELOR PE ANIMALE! | 4 | De la: inna_1688 15 Iunie 2009 15:05 |
| :) | 24 | De la: steffy91 8 Decembrie 2011 17:31 |
| Pete Covoare | 4 | De la: silviu_m74 4 Februarie 2009 20:51 |
|
|
||
| ce sa fac,semnu intrebari | 204 | De la: scorpyoW 14 Septembrie 2009 21:13 |
| PRIETENIIE | 3 | De la: Fulg-de-nea 20 Martie 2016 12:11 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.