Mai multe
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-25 09:38:20De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-25 09:34:43 admirata sunt, vesela nu mai vorbesc as avea nevoie de ceva bani azi sa merg la sopinguiala daca se poate?! |
||
|
kiss_my_ass Postat pe 25 Iulie 2012 09:57 |
||
|---|---|---|
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 09:40:13De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:28:40[quote name= |
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 10:15 |
||
care cum votati duminica la referedum?
|
||
|
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 10:36 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:15:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 09:40:13De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:28:40[quote name= |
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 10:36 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:36:18 Votul e secret, Picard! Noi, eu si sotul meu, nu cred ca vom merge la vot! Suntem dezgustati de toata clasa politica din Romania.
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 25 Iulie 2012 10:38 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 10:36:51De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:15:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 09:40:13De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:28:40[quote name= |
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 10:41 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 10:36:51De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:15:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 09:40:13De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:28:40[quote name= |
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 10:42 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 10:38:10De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:36:18 deci il asculti pe basexu si nu te duci! eu votez DA pentru extirpare
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 10:44 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:44:49pai tu n-ai drept de votDe la: kudika_10817, la data 2012-07-25 10:38:10De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:36:18
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 25 Iulie 2012 10:46 |
||
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 10:47 |
||
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 10:48 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:44:49De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 10:38:10De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:36:18 Am propria mea minte si pot decide singura daca sa ma duc sau nu sa votez, si, daca m-as duce pe cine sa votez sau nu. Nu am pe cine sa votez, asta e adevarul. Toti sunt o apa si-un pamant, asta e parerea mea, daca tii cu tot dinadinsul sa o stii. In momentul de fata, toata clasa politica romaneasca e egala cu zero, asta-i parerea mea. |
||
|
kudika_10817 Postat pe 25 Iulie 2012 10:49 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:42:49[quote name=pai numai tu sa aberezi cu iubirea si fericirea!? Pick,,chiar nu ti-ai dat seama ca nu ma poti pacali cu astfel de divagatii??? Apropos de iubire,,stii ce inseamna aceasta,dar de la brau in sus????? Nu cred!!!Imi recomanzi gandirea inainte de a posta ceva!!!Pai,,deja gandesc ,comentandu-ti exprimarile total paralele cu sensul dat de orice dictionar explicativ al limbii romane!!! Si ca ultima rugaminte,,,nu mai blufa,caci nici asta nu stii sa o faci!!Nu fi si mai mult decat esti!!Ignore me!!!You can?????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 10:51 |
||
pic, pt tine http://www.youtube.com/watch?v=8Uee_mcxvrw
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 10:52 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 10:49:12De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:44:49De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 10:38:10De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:36:18 nu esti singura in postura asta.Dar nu uita ca acei idioti depind de noi pentru a fi acolo si daca nu sunteti democratici sa votati o vor face ceilalti si tot rau va fi.izolarea nu e o rezolvare a situatiei
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 10:57 |
||
|
Pick,ti-ai ales destinatia de vacanta? Intereseaza-te ce vaccinuri trebuie sa faci in limba di gura in acest moment
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 25 Iulie 2012 10:57 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 10:51:17De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:42:49[quote name=pai numai tu sa aberezi cu iubirea si fericirea!? ei bine eu nu te ignor! fiind cea mai activa pe aici voi continua sa comentez
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 10:58 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:58:54De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 10:51:17De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:42:49[quote name=pai numai tu sa aberezi cu iubirea si fericirea!? esti femeie...activa ?
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 25 Iulie 2012 11:00 |
||
astept ziua buna
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iulie 2012 11:00 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-25 11:00:24astept ce? |
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 11:04 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:07:45De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 09:05:53Doamna Curcubeu, Titanika, Muza, va salut cu drag, fetelor, si va doresc o zi exceptionala! Sti cand inteleg ca un om poate fi rau, atunci cand a tot fost jignit de cineva, a tolerat prea multe si la un moment dat a izbucnit fata de cel ce l-a jignit. De ceva timp, tot urmaresc cum o tachinezi pe Doamna Curcubeu, am zis ca n-o sa ma bag, insa trebuie sa intervin si sa te rog din suflet sa o lasi pe colega noastra de forum in pace. Este o persoana draga multora dintre noi, personal si tu imi esti simpatic, insa cand te vad cum o tachinezi, ma doare sufletul. Noi, femeile, avem un alt mod de a ne manifesta decat voi, barbatii, trebuie sa intelegi asta. Nu facem niciun rau nimanuia prin felul nostru de a fi, de aceea te rog sa nu mai fi rautacios la adresa Doamnei Curcubeu. Doamna e bine intentionata si o persoana cu mult optimism, tu esti un om mai sarcastic si mai pesimist, fiecare dintre voi, sunteti deosebiti, insa va rog sa nu va mai intepati prin replici acide. Mie imi sunteti dragi amandoi si nu-mi place sa va vad tachinandu-va! Va doresc amandurora o zi cat mai frumoasa!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 25 Iulie 2012 11:05 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:58:54[quote name=ei bine eu nu te ignor! Esti liber la program!!Daca te intereseaza,iti pot spune diagnosticul pus celor care vorbesc singuri!!!Este trist ,sa stii!!Go on!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 11:06 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:57:39De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 10:49:12De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:44:49De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 10:38:10De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 10:36:18 Rau va fi oricum, Picard, din pacate.
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 25 Iulie 2012 11:07 |
||
si pe mine ma tachineaza. apara-ma si pe mine
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 11:07 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 11:04:48De la: Ame_li, la data 2012-07-25 11:00:24astept gratarul si cartofii aurii
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iulie 2012 11:08 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-25 11:00:24astept Asteptarea,,moarte n-are!!! Buna ziua si aici,Amely-co!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 11:08 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 11:07:55si pe mine ma tachineaza. apara-ma si pe mine Te-as fi aparat si pe tine, dar m-ai rugat in urma cu ceva timp, sa nu-ti mai iau apararea.
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 25 Iulie 2012 11:10 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 11:10:15De la: muza_ta, la data 2012-07-25 11:07:55si pe mine ma tachineaza. apara-ma si pe mine doar glumeeeeeeescccc
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 11:10 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 11:05:24De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:07:45De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 09:05:53Doamna Curcubeu, Titanika, Muza, va salut cu drag, fetelor, si va doresc o zi exceptionala! multumim! ai si tu dreptatea ta ! o sa petercem noi o zi minunata impreuna cand o fi
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 11:11 |
||
ame
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 11:12 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| sondaje de opinie online | 21 | De la: kudika295951 9 Septembrie 2014 20:45 |
| Femeia asasin | 34 | De la: dandanaua_reloaded 2 Iulie 2009 14:45 |
| probleme cu mama prietenului meu | 3 | De la: kudika1993 9 Mai 2010 17:38 |
|
|
||
| suflete pereche oare exista? | 5 | De la: razz 13 Noiembrie 2010 21:49 |
| Visezi? Inseamna ca stiu unde poti afla raspunsul!!!!!!! | 53 | De la: geo_sh 25 Martie 2009 13:48 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.