Mai multe
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:07:40De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:05:42De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 08:52:03De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:45:55[quote name=1-0 da? bine! fereste-te sa nu cad pe tine ca-ti rup oasele
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 09:08 |
||
|---|---|---|
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 09:08:05De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:57:28De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 08:52:03De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:45:55[quote name=1-0 cam cata frumusete sa mai incapa in corpul asta, nu?
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 09:09 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:08:19De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:07:05De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:57:28De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 08:52:03De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:45:55[quote name=1-0 eu nu sunt casnic ca tine si nu stau la birou!
|
||
|
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 09:09 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 09:05:53Doamna Curcubeu, Titanika, Muza, va salut cu drag, fetelor, si va doresc o zi exceptionala! hello dear
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 09:09 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 09:05:53Doamna Curcubeu, Titanika, Muza, va salut cu drag, fetelor, si va doresc o zi exceptionala! Asemenea,Kokeshi,,o zi cu trairi la maxim!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 09:10 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:09:10De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 09:08:05De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:57:28De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 08:52:03De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:45:55[quote name=1-0 cred ca te uiti in alta oglinda!
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 09:10 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:09:49De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:08:19De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:07:05De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:57:28De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 08:52:03De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:45:55[quote name=1-0 eu sunt ca-mi permit dar tu unde stai?
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 09:10 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:10:40De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:09:10De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 09:08:05De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:57:28De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 08:52:03De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:45:55[quote name=1-0 sigur n-am nimerit-o pe-a ta
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 09:11 |
||
casc, casc, casc....si de una si de alta!
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 25 Iulie 2012 09:11 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:08:53De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:07:40De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:05:42De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 08:52:03De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:45:55[quote name=1-0 arunci artileria grea sau ce?
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 09:12 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:09:10[quote name= Frumusetea nu strica nimanui,cu atat mai mult fetelor!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 09:16 |
||
|
Buna dimineata. Ma tratez.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 25 Iulie 2012 09:27 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 09:16:31De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:09:10[quote name= nu strica dar mai important e sa-si pastreze inteligenta se pare ca asta ar trebui contrafacuta in cantitati mai mari
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 09:28 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-25 09:27:45Buna dimineata. esti timid?
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 09:29 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:12:28De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:08:53De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:07:40De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:05:42De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 08:52:03De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:45:55[quote name=1-0 *inteligento*
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 09:30 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:11:20De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:10:40De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:09:10De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 09:08:05De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:57:28De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 08:52:03De la: muza_ta, la data 2012-07-25 08:45:55[quote name=1-0 ba cred ca o ai pe-a mea! d-aia te crezi barbata!
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 25 Iulie 2012 09:31 |
||
pic vezi ca-ti pleaca siretul
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 09:33 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-25 09:27:45Buna dimineata. neata
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 09:34 |
||
gata m-am bine dispus!!
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 25 Iulie 2012 09:34 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:34:06De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-25 09:27:45Buna dimineata. De ca ma pupi.E sarutul lui Iuda cumva ? Buna ziua.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 25 Iulie 2012 09:36 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-25 09:27:45Buna dimineata. Buna dimineata, Partenere!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 25 Iulie 2012 09:38 |
||
De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-25 09:34:43 Stiam eu ca nu se poate sa fii chiar asa de dimineata. Sa fii vesela frumoasa si admirata de toti.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 25 Iulie 2012 09:38 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 09:10:28De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 09:05:53Doamna Curcubeu, Titanika, Muza, va salut cu drag, fetelor, si va doresc o zi exceptionala! Multumesc! :) |
||
|
kudika_10817 Postat pe 25 Iulie 2012 09:39 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 09:09:54De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 09:05:53Doamna Curcubeu, Titanika, Muza, va salut cu drag, fetelor, si va doresc o zi exceptionala! Buna, puiule!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 25 Iulie 2012 09:40 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-25 09:28:40[quote name= |
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 09:40 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 09:38:13De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-25 09:27:45Buna dimineata. Sa ai o zi cat mai p-lacuta.Sarna.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 25 Iulie 2012 09:44 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-25 09:44:05De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 09:38:13De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-25 09:27:45Buna dimineata. Mersi, la fel!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 25 Iulie 2012 09:46 |
||
|
Un preot o vede pe Putzy in Strada Virtutii si-i zice : - Stii ca esti pe un drum gresit? - Stiu! Nu prea trece nimeni pe-aici! |
||
|
kudika_11648 Postat pe 25 Iulie 2012 09:47 |
||
Doi politisti mergeau pe strada. La un moment dat vad un pusti fumand si-l iau la intrebari:- In ce clasa esti, ma?- In clasa a 2-a. Unul din politisti incepe sa-l certe, la care celalalt ii spune:- Ce-ai cu el? Tu in clasa a 2-a nu fumai?- Ba da, dar eu aveam 18 ani!
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 25 Iulie 2012 09:51 |
||
|
Doctorul c�tre pacient: - Cum sunt noile supozitoare pentru insomnie? - Remarcabile, d-le doctor, nici nu apuc s� scot degetul!
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 25 Iulie 2012 09:52 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Stereotipuri si televiziune | 4 | De la: kudika_955196 14 Februarie 2014 10:49 |
| Telecomunicatii | 2 | De la: c4t4 3 Mai 2008 22:50 |
| Poze hazlii | 2 | De la: DiavolytaTa 28 Aprilie 2009 00:46 |
|
|
||
| Despre viata... | 6 | De la: liza24_84 16 Ianuarie 2009 21:55 |
| ziua buna se cunoaste de dimineata? | 7 | De la: joana_rise 21 Octombrie 2008 11:35 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.