Mai multe
Doamna Curcubeu, Muza, Caisa, Rondina, Amely, Picard, va doresc in continuare o zi buna! Sa auzim de bine!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 25 Iulie 2012 12:04 |
||
|---|---|---|
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 12:01:33De la: caisa, la data 2012-07-25 11:47:13buna dimineata, tuturor! o floricica pt tine
|
||
|
maria-ioana Postat pe 25 Iulie 2012 12:04 |
||
De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-25 12:04:06 vrea sa faca el toata... treaba |
||
|
|
||
|
maria-ioana Postat pe 25 Iulie 2012 12:05 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-25 11:57:47De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 11:54:18De la: caisa, la data 2012-07-25 11:47:13buna dimineata, tuturor! buna caisa iar ai facut noaptea alba?
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iulie 2012 12:09 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 12:04:29Doamna Curcubeu, Muza, Caisa, Rondina, Amely, Picard, va doresc in continuare o zi buna! Sa auzim de bine! o zi frumoasa ca tine
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 12:09 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-25 12:09:13De la: caisa, la data 2012-07-25 11:57:47De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 11:54:18De la: caisa, la data 2012-07-25 11:47:13buna dimineata, tuturor! da, muza tot concediul azi m-am trezit la 11 devreme nu stiu cum o sa ma descurc de saptamana viitoare mi se rupe sufletul de mila mea
|
||
|
maria-ioana Postat pe 25 Iulie 2012 12:12 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-25 12:12:56De la: Ame_li, la data 2012-07-25 12:09:13De la: caisa, la data 2012-07-25 11:57:47De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 11:54:18De la: caisa, la data 2012-07-25 11:47:13buna dimineata, tuturor! cred ca ar trebui sa mai faci nani intrebarea ti-a fost adresata de Ame!!
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 25 Iulie 2012 12:16 |
||
e somnoroasa, se intelege! eu o iert
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 12:17 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-25 12:04:37De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 12:01:33De la: caisa, la data 2012-07-25 11:47:13buna dimineata, tuturor! Multumesc!!! Trandafir,nu?
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 12:17 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 12:04:29Doamna Curcubeu, Muza, Caisa, Rondina, Amely, Picard, va doresc in continuare o zi buna! Sa auzim de bine! Numai de bine,Kokeshi!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 12:19 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 12:17:15 acum realizez cat sunt de...adormita
|
||
|
maria-ioana Postat pe 25 Iulie 2012 12:25 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 12:17:59De la: caisa, la data 2012-07-25 12:04:37De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 12:01:33De la: caisa, la data 2012-07-25 11:47:13buna dimineata, tuturor! trandafir rosu, pt mama
|
||
|
maria-ioana Postat pe 25 Iulie 2012 12:26 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-25 12:25:19De la: muza_ta, la data 2012-07-25 12:17:15 ei las' ca asa-i frumos si sanatos, cum ar fi astia
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 12:26 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-25 12:09:13De la: caisa, la data 2012-07-25 11:57:47De la: kudika_10817, la data 2012-07-25 11:54:18De la: caisa, la data 2012-07-25 11:47:13buna dimineata, tuturor! ame, scuze ierit o adormita ca mine?
|
||
|
maria-ioana Postat pe 25 Iulie 2012 12:27 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-25 12:25:19De la: muza_ta, la data 2012-07-25 12:17:15 relax ,tu macar ai o scuza altii dorm in bocanci non-stop
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iulie 2012 12:27 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-25 12:27:41De la: caisa, la data 2012-07-25 12:25:19De la: muza_ta, la data 2012-07-25 12:17:15 cu sireturile legate
|
||
|
muza_ta Postat pe 25 Iulie 2012 12:30 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-25 12:26:07De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 12:17:59De la: caisa, la data 2012-07-25 12:04:37De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 12:01:33De la: caisa, la data 2012-07-25 11:47:13buna dimineata, tuturor! Ever!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 12:32 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 12:30:19De la: Ame_li, la data 2012-07-25 12:27:41De la: caisa, la data 2012-07-25 12:25:19De la: muza_ta, la data 2012-07-25 12:17:15 La spate,da!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 12:35 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-25 12:27:41De la: caisa, la data 2012-07-25 12:25:19De la: muza_ta, la data 2012-07-25 12:17:15 daca bocancu are 2 ochi verzi vreau si eu sa dorm da pe el!!
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 25 Iulie 2012 12:36 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-25 12:30:19De la: Ame_li, la data 2012-07-25 12:27:41De la: caisa, la data 2012-07-25 12:25:19De la: muza_ta, la data 2012-07-25 12:17:15 si cu alea
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iulie 2012 12:36 |
||
|
multmesc de intelegere sa mai beau o gurita de cafea
|
||
|
maria-ioana Postat pe 25 Iulie 2012 12:37 |
||
De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-25 12:36:17De la: Ame_li, la data 2012-07-25 12:27:41De la: caisa, la data 2012-07-25 12:25:19De la: muza_ta, la data 2012-07-25 12:17:15
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iulie 2012 12:38 |
||
mi-a sosit gratarelul ne auzim,poate mai tarziu
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iulie 2012 12:40 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-25 12:40:06 POFTA BUNA SI DISTRACTIE LA SUPERLATIV!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 12:44 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-25 12:37:10multmesc de intelegere Nicio problema,Caisata,,suntem aici!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 12:47 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 12:47:06De la: caisa, la data 2012-07-25 12:37:10multmesc de intelegere bine ca ma pot baza pe voi
|
||
|
maria-ioana Postat pe 25 Iulie 2012 13:02 |
||
va pup si va doresc numai bine
|
||
|
maria-ioana Postat pe 25 Iulie 2012 13:26 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-25 13:26:52va pup si va doresc numai bine Multumesc,o dupa amiaza placuta,Caisata!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 13:33 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-25 12:44:59De la: Ame_li, la data 2012-07-25 12:40:06 sa-mi fie de bine,multumesc si acum putina miscare sa nu se depuna ici,colo fetele http://www.youtube.com/watch?v=1G1AkJ-97ng
|
||
|
Ame_li Postat pe 25 Iulie 2012 13:37 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-25 13:37:26[quote name=sa-mi fie de bine,multumesc Amely-co,posteaza numele melodiei,caci nu pot sa deschid link-ul!!! Sa-ti fie!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 25 Iulie 2012 13:51 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ajutati-ma va rog, | 9 | De la: Summer_ 11 Octombrie 2009 00:50 |
| Jolie catelusa superba, metis terrier, isi cauta stapan | 4 | De la: kudika146625 11 Aprilie 2010 18:52 |
| hei, esti credincios? | 9 | De la: blue07scorpion 7 August 2009 16:13 |
|
|
||
| e vara .... fetelor...va recomand pudra epilatoare ... practic, ieftic si ff eficient | 24 | De la: touray 12 Mai 2012 17:39 |
| ce sa fac,semnu intrebari | 204 | De la: scorpyoW 14 Septembrie 2009 21:13 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.