Setari Cookie-uri

barbatul gemeni in intimitate

barbatul gemeni e timid?cunoscul unu il doresc si nu face nik,,,are 26 ani si am dormit impreuna de mai multe ori fara sa incerce ceva,,,nici eu nam incercat dar marabdarea mea e pe sfarsite,,,cine ajuta cu un rasp?

Postat pe 17 Februarie 2009 21:32
De la: alinaianc, la data 2009-02-17 21:32:43barbatul gemeni e timid?cunoscul unu il doresc si nu face nik,,,are 26 ani si am dormit impreuna de mai multe ori fara sa incerce ceva,,,nici eu nam incercat dar marabdarea mea e pe sfarsite,,,cine ajuta cu un rasp?


Impotent se pare. Sau gay.
Kathara
Postat pe 17 Februarie 2009 21:49
Barbat???? esti sigura???cati ani are mai??
dar tu??.........scz vreau m ai multe informatii.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 26 Februarie 2009 13:11
De la: Kathara, la data 2009-02-17 21:49:23
De la: alinaianc, la data 2009-02-17 21:32:43barbatul gemeni e timid?cunoscul unu il doresc si nu face nik,,,are 26 ani si am dormit impreuna de mai multe ori fara sa incerce ceva,,,nici eu nam incercat dar marabdarea mea e pe sfarsite,,,cine ajuta cu un rasp?


Impotent se pare. Sau gay.
sigur impotent! gemenii in general umbla din floare in floare........si au un apetit sexual pentru trei femei nu una.............deci cauta altul!
FRANNNCE
Postat pe 26 Februarie 2009 13:18
hmmm...gemeni...ia sa vedem...infideli,nehotarati,fustangii,mincinosi...in intimitate sunt foarte tandri.... CALITATILE ACESTUI NATIV IMI SUNT NECUNOSCUTE!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Februarie 2009 13:21
poate are el ceva sotul meu e gemeni si esteee activ tare.
ETE_EU
Postat pe 26 Februarie 2009 13:25
si daca ar fi sa mai enumeram cateva defecte ale acestei zodii am face din gemeni cei mai nenorociti nu? :))
nu tia spus nimeni ca barbatii sunt fustangii in general? sau ca vor mai multe femei? numai ca la gemeni daca stii ce sa faci si esti un pic mai isteata.. iti zic eu ca il poti face sa te ......cat pentru trei femei ;)

Postat pe 7 Martie 2009 00:59
draga mea, uite care e faza: eu sunt geaman si eu daca as face asta (sa stau langa tine degeaba) ar insemna ca mam gandit prea mult la tine. mi sa intamplat sa nu fac nimic cu o tipa pentru ca noi gemenii gandim foarte mult: daca nu fac fata? daca nu o iubesc si defapt o amagesc? daca nu vreau sa devina prea serios si dupaia sa nu mai scap de ea? ... noi gemenii suntem si inteligenti dar emotional suntem foarte instabili. insasi numele spune multe.. suntem mai multi oameni in acelasi corp. ce geaman singura excitare este cea intelectuala, spunei ca vrei sa io ...... si ca apoi vrei sa o bagi adanc in tine... din acel moment nu cred ca o sa mai ai motiv de plangere, iti zic eu ca poti sa arati super bine si poti sa te si dezbraci ca omu ala nu se impresioneaza asa usor. apoi daca tu crezi ca e prea vulgar pt tine.. poti incerca o discutie in care te referi la sexul cu el ca la ceva ipotetic : ceva de genu : stii.. daca mas culca cu tine cred ca as sta numai deasupra.. pari genul care vrea sa fie dominat... numai ca gemenii sunt la extreme.. vor sa fie dominati si apoi sa domine in aceeasi partida :))
in fine. daca mai ai intrebari in legatura cu gemenii.. poti sa ma intrebi orice. app: geamanu e comunicativ.

Postat pe 7 Martie 2009 01:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatie ciudata 19 De la: kudika_969267 5 Mai 2016 15:29
Declaratie.... 5 De la: nico_dana2006 13 Martie 2009 10:52
ce ne facem cu soacrele????? 40 De la: kudika017520 17 Iulie 2009 23:22
Am nevoie de sfaturi...incurajari... 39 De la: carabincatalinmanuel 12 Octombrie 2010 10:14
Huge Question: de ce barbatii se tem de relatiile la distanta? 38 De la: oana1234 16 Ianuarie 2009 16:58