Setari Cookie-uri

Vreau sa fiu rea...cum?

Cateodata imi doresc sa fiu rea, scorpie nu disponibila, zambitoare, vesnic aratandu-ma interesata de ce vorbeste, sorbindu-l din priviri. Povestea mea nu e una originala: ne-am vazut, ne-am placut, a plecat in scop de serviciu si s-a intors...in acest rastipm eu visand cai verzi pe pereti si la o relatie foarte frumoasa si romantica. Insa de 2 zile de cand s-a intors nu prea are timp pentru mine, alaltaieri a iesit cu baietii, doar nu sunt absurda si il inteleg ok! Astazi trebuia sa iesim , sa ne scoatem la sucuri, ma suna sa imi zica, ca e tare obosit si ca eu nu am nevoie de un barbat obosit langa mine...NOT!!! A ramas ca ne vedem maine, dar furia din mine o ia razna...intrebare: as vrea sa vorbesc cu el, dar nu stiu ce sa ii zis ceva foarte logic,plauzibil...sau sunt eu absurda si nu inteleg barbatii? Ce e de adaugat...compatibilitate sexuala de suta la suta, dar nu ne hranim doar cu sex?
deluna
Postat pe 17 Februarie 2009 22:41
Sa intamplat cv intre voi inainte de plaecarea lui??cred ca nu am suficiente informatii
butterfly_sound_of_love
Postat pe 26 Februarie 2009 13:14
Daca e omul obosit ce ai cu el?Oamenii mai si obosesc..
Mai ai rabdare.Nu rautatea iti lipseste ..
ella_c
Postat pe 26 Februarie 2009 13:30
nu trebuie sa devii rea din cauza nimanui.
dana_mv
Postat pe 26 Februarie 2009 13:35
te scolesc eu?
coffeeta
Postat pe 26 Februarie 2009 13:38
barbatii au si ei nevoie de momentele lor...tocmai k a fost plecat a dorit sa iasa si el cu baietii sa mai barfeasca sa se destinda....tu nu ai nimik de facut in timpul asta??? nu te mai amara gasind tot felul de explicatii din orice,mai bine ocupa ti timpul cu ceva util..knd se va simti mai bine te va suna el,nu ma stresati lumea
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Februarie 2009 13:41
,mai intai ia o moaca d-aia shucarita rau!
apoi.............ia maraie putin , sa vedem ce stii!

Postat pe 26 Februarie 2009 13:41
De la: geo_sh, la data 2009-02-26 13:41:58,mai intai ia o moaca d-aia shucarita rau!
apoi.............ia maraie putin , sa vedem ce stii!


geo esti fenomenal,k de obicei
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Februarie 2009 13:47
Chiar sunt mult prea rabdatoare...si el e mult prea ocupat, deja cuvintele : am treaba, nu le mai suport in nici un context ! Ma tine pe jar si ma face sa imi puste inima de nervi si nerabdare, nu mai suntem chiar la inceput, insa se comporta tare dubios. Cand e cu mine e foarte dragastos,iar in rest ocupat pana peste cap...si nici nu ma lasa sa imi vad de viatza mea, fiindca revine intotdeauna cu un mesaj sau un sunet exact cand vreau sa ii zic,Pa!
deluna
Postat pe 27 Februarie 2009 17:37
Da, s-a intamplat ceva intre noi inainte de a pleca...
deluna
Postat pe 27 Februarie 2009 17:38
Deluna, cred ca topicul asta e continuarea celui dinainte, nu? Referitor la acelasi barbat...vad ca problemele continua, deci ar trebui sa-l lasi in durerea lui, ca asa pretentii si fitze n-am mai vazut de mult. De cand umbla o femeie lesinata dupa un barbat si el o rasplateste cu aceeasi moneda? N-ai sa vezi asa ceva. Asa ca detaseaza-te de el...Aminteste-ti cand asteptai zile la rand sa te sune si il durea la bashchetzi...ca sa zic asa. Unde e respectul de sine?
mrskattousa
Postat pe 27 Februarie 2009 17:50
Stiu ca ce fac eu nu e bine si nu ma reprezinta...dar parca nu ma lasa inima sa ii zic verde in fata, pa! Stiu ca pot fi confundata cu o telenovelista, zicand ca imie asa de bine cu el, in timpul in care nu are treaba, ca e tandru, atent. Atunci cand sunt pe punctul de a renunta le el...apare si asa face again and again, exista vreo solutie de a-i da papucii, astfel incat sa aiba un ecou, macar dupa ce am sa o termin cu el???
deluna
Postat pe 27 Februarie 2009 18:51
De la: deluna, la data 2009-02-17 22:41:16Cateodata imi doresc sa fiu rea, scorpie nu disponibila, zambitoare, vesnic aratandu-ma interesata de ce vorbeste, sorbindu-l din priviri. Povestea mea nu e una originala: ne-am vazut, ne-am placut, a plecat in scop de serviciu si s-a intors...in acest rastipm eu visand cai verzi pe pereti si la o relatie foarte frumoasa si romantica. Insa de 2 zile de cand s-a intors nu prea are timp pentru mine, alaltaieri a iesit cu baietii, doar nu sunt absurda si il inteleg ok! Astazi trebuia sa iesim , sa ne scoatem la sucuri, ma suna sa imi zica, ca e tare obosit si ca eu nu am nevoie de un barbat obosit langa mine...NOT!!! A ramas ca ne vedem maine, dar furia din mine o ia razna...intrebare: as vrea sa vorbesc cu el, dar nu stiu ce sa ii zis ceva foarte logic,plauzibil...sau sunt eu absurda si nu inteleg barbatii? Ce e de adaugat...compatibilitate sexuala de suta la suta, dar nu ne hranim doar cu sex?

ha ha...scorpie te nasti nu prea poti deveni...
ocs
Postat pe 4 Martie 2009 14:11
fi rea pur si simplu
smigal
Postat pe 4 Martie 2009 14:12
De la: ocgiogi, la data 2009-03-04 14:11:41
De la: deluna, la data 2009-02-17 22:41:16Cateodata imi doresc sa fiu rea, scorpie nu disponibila, zambitoare, vesnic aratandu-ma interesata de ce vorbeste, sorbindu-l din priviri. Povestea mea nu e una originala: ne-am vazut, ne-am placut, a plecat in scop de serviciu si s-a intors...in acest rastipm eu visand cai verzi pe pereti si la o relatie foarte frumoasa si romantica. Insa de 2 zile de cand s-a intors nu prea are timp pentru mine, alaltaieri a iesit cu baietii, doar nu sunt absurda si il inteleg ok! Astazi trebuia sa iesim , sa ne scoatem la sucuri, ma suna sa imi zica, ca e tare obosit si ca eu nu am nevoie de un barbat obosit langa mine...NOT!!! A ramas ca ne vedem maine, dar furia din mine o ia razna...intrebare: as vrea sa vorbesc cu el, dar nu stiu ce sa ii zis ceva foarte logic,plauzibil...sau sunt eu absurda si nu inteleg barbatii? Ce e de adaugat...compatibilitate sexuala de suta la suta, dar nu ne hranim doar cu sex?

ha ha...scorpie te nasti nu prea poti deveni...


totally agree!
Buttefflypink
Postat pe 4 Martie 2009 14:18
citeste "pe aripile vantului"...

Postat pe 15 Aprilie 2009 21:45
De la: ihry_girl, la data 2009-04-15 21:45:08citeste "pe aripile vantului"...


exact asta tb aici
_dulcik_
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:04
De la: Buttefflypink, la data 2009-03-04 14:18:20
De la: ocgiogi, la data 2009-03-04 14:11:41
De la: deluna, la data 2009-02-17 22:41:16Cateodata imi doresc sa fiu rea, scorpie nu disponibila, zambitoare, vesnic aratandu-ma interesata de ce vorbeste, sorbindu-l din priviri. Povestea mea nu e una originala: ne-am vazut, ne-am placut, a plecat in scop de serviciu si s-a intors...in acest rastipm eu visand cai verzi pe pereti si la o relatie foarte frumoasa si romantica. Insa de 2 zile de cand s-a intors nu prea are timp pentru mine, alaltaieri a iesit cu baietii, doar nu sunt absurda si il inteleg ok! Astazi trebuia sa iesim , sa ne scoatem la sucuri, ma suna sa imi zica, ca e tare obosit si ca eu nu am nevoie de un barbat obosit langa mine...NOT!!! A ramas ca ne vedem maine, dar furia din mine o ia razna...intrebare: as vrea sa vorbesc cu el, dar nu stiu ce sa ii zis ceva foarte logic,plauzibil...sau sunt eu absurda si nu inteleg barbatii? Ce e de adaugat...compatibilitate sexuala de suta la suta, dar nu ne hranim doar cu sex?

ha ha...scorpie te nasti nu prea poti deveni...


totally agree!


me 2
_dulcik_
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:04
rabdare, rabdare
ina_clau
Postat pe 12 Mai 2009 18:33
De la: deluna, la data 2009-02-17 22:41:16Cateodata imi doresc sa fiu rea, scorpie nu disponibila, zambitoare, vesnic aratandu-ma interesata de ce vorbeste, sorbindu-l din priviri. Povestea mea nu e una originala: ne-am vazut, ne-am placut, a plecat in scop de serviciu si s-a intors...in acest rastipm eu visand cai verzi pe pereti si la o relatie foarte frumoasa si romantica. Insa de 2 zile de cand s-a intors nu prea are timp pentru mine, alaltaieri a iesit cu baietii, doar nu sunt absurda si il inteleg ok! Astazi trebuia sa iesim , sa ne scoatem la sucuri, ma suna sa imi zica, ca e tare obosit si ca eu nu am nevoie de un barbat obosit langa mine...NOT!!! A ramas ca ne vedem maine, dar furia din mine o ia razna...intrebare: as vrea sa vorbesc cu el, dar nu stiu ce sa ii zis ceva foarte logic,plauzibil...sau sunt eu absurda si nu inteleg barbatii? Ce e de adaugat...compatibilitate sexuala de suta la suta, dar nu ne hranim doar cu sex?


uneori trebuie spus si totul in fata...........insa la suflet sa nu renunti niciodata !!!....caci e mai important decat orice pe lumea asta.......poti rasturna muntii cu el !!..........
etta
Postat pe 12 Mai 2009 18:49
De la: geo_sh, la data 2009-02-26 13:41:58,mai intai ia o moaca d-aia shucarita rau!
apoi.............ia maraie putin , sa vedem ce stii!


fff tare ca de obicei

numai ca dk nu ai "samanta" draga mea ,dupa doi ani de zile poti sa marai tu...........pan' te faci oricum pentru el ar fi faza secolului si bancul zilei asa ca... incearca o discutie normala si deschisa in care iti arati intai dintisorii tai frumosi si daca nu intelege........roaga-l pe geo sa te invete sa marai


pups
Annabelle
Postat pe 12 Mai 2009 21:20
fostul meu prieten...exact la fel era...sunt tare curioasa ce zodie este al tau? al meu era varsator.tipul asta are scoala in el.crede.ma .sunt sigura ca te iubeste. de aceea iti si face atatea nesarate.si tie nu.ti place...???!!!!!te enerveaza ..stiu....dar iti place...nu.i place sa fie constrans. deci,n.o face!!!!nu.i cere explicatii...nu.i pune intrebari....asteapta sa faci asta....vrea sa vada ca te enervezi.....dar tu gfii cu 2 pasi in fata lui....fii dragastoasa...da/////si la urmatoarea intalnire refuza.l si tu cu ceva de genul...ca ai altceva de facut...sorry...ramane sa ne vedem another time....functioneaza....belive me...chiar daca musti din tine...chiar daca mori de plictiseala si nu ai ce sa faci....refuza.l...refuza.i intalnirea.....joaca.te si tu putin.....trebuie sa te inarmezi cu multa rabdare.....
roxanne033
Postat pe 12 Mai 2009 21:34
De la: deluna, la data 2009-02-17 22:41:16Cateodata imi doresc sa fiu rea, scorpie nu disponibila, zambitoare, vesnic aratandu-ma interesata de ce vorbeste, sorbindu-l din priviri. Povestea mea nu e una originala: ne-am vazut, ne-am placut, a plecat in scop de serviciu si s-a intors...in acest rastipm eu visand cai verzi pe pereti si la o relatie foarte frumoasa si romantica. Insa de 2 zile de cand s-a intors nu prea are timp pentru mine, alaltaieri a iesit cu baietii, doar nu sunt absurda si il inteleg ok! Astazi trebuia sa iesim , sa ne scoatem la sucuri, ma suna sa imi zica, ca e tare obosit si ca eu nu am nevoie de un barbat obosit langa mine...NOT!!! A ramas ca ne vedem maine, dar furia din mine o ia razna...intrebare: as vrea sa vorbesc cu el, dar nu stiu ce sa ii zis ceva foarte logic,plauzibil...sau sunt eu absurda si nu inteleg barbatii? Ce e de adaugat...compatibilitate sexuala de suta la suta, dar nu ne hranim doar cu sex?



Bea sange si fa-ti cateva cicatrice pe fata...nu trebuie sa iti mai schimbi comportamentul,restul vine de la sine!
bl_de
Postat pe 13 Mai 2009 12:10
rautate ori o ai ori n-o ai in sange , pentru ce sa te strofoci atata?
Peony
Postat pe 13 Mai 2009 23:18
HAI SA NE VEDEM SA BEM CEVA.
kudika017367
Postat pe 25 Mai 2009 13:15
De la: geo_sh, la data 2009-02-26 13:41:58,mai intai ia o moaca d-aia shucarita rau!
apoi.............ia maraie putin , sa vedem ce stii!


u bad boy!1
morticia_adams
Postat pe 25 Mai 2009 19:13
simplu nu mai fi buna.............
everything_for_you
Postat pe 7 Iunie 2009 19:57
nu stiu ce sati raspund ..bine ar fi sa ti legatura cu prietenul tau
konta_khinte
Postat pe 8 Iunie 2009 16:39
buna ziua..visul de care spunti. dumneavoastra...se realizeaza numai in cazul...cand dumneavoastra ati visat ceva.. si tineti mortis sa vise ..indeplineasca visul..aici ma refer la un prieten sau o prietena......pe care tu ai visat si trebuie neaparat sa fi langa acea persoana numai in cazul daca o iubesti cu adevarat..bineinteles ..ca in cazul ca tu nu dai atentie acelei persoane ..iar vin si iti ..spun..persoana respectiva nare de unde sa stie ca tu o iubesti..sau poate nu isi da seama..si stai cu inpresia ca nu te vrea sau nu te iubeste...totul depinde de tine....find o persoana feminina....multumesc..
konta_khinte
Postat pe 28 Iulie 2009 17:16
tiam mai spus tu trebuie sa fi atenta cu .el.. pentru ca sti cum e...doua cutite ascutite nu prea isi gasesc locul..unul din voi doi trebuie sa va tineti calmul 100%
konta_khinte
Postat pe 28 Iulie 2009 17:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna.Cum sa le spun parintilor ca am un iubit care a fost casatorit? 32 De la: kudika195501 16 Ianuarie 2011 22:52
Prietenie inselatoare... 11 De la: frenchiegirl 12 Aprilie 2011 11:08
Nu stiu ce se intampla. 16 De la: SirGilbert 3 Octombrie 2015 22:18
indiferenta 142 De la: Barbie30 25 Octombrie 2010 21:28
as vrea sa stiu ce ati face in locul meu ! 11 De la: valita76 13 Mai 2009 16:53