Setari Cookie-uri

varsator--gemeni

Ce parere aveti de combinatia el varsator,ea gemeni???
???????????????
ramo_dumi
Postat pe 20 Februarie 2009 16:47
Varsator si Gemeni - doi fericiti care plutesc pe deasupra lucrurilor

Aer cu Aer! Ce pretentii putem avea de la ei? Poate doar aceea de a fi mai atenti la planul inimii, ca sa nu treaca pe lânga sentimente. Este o combinatie deosebita, minunata, "aerisita", plina de savoare, unde ideile abunda, sustinute de placerea Gemenilor de a vehicula informatia si de scânteia Varsatorului de a duce aceasta informatie pe culmile cele mai înalte ale mentalului.

Geamanul spune "am o idee" iar Varsatorul exclama "mi-a venit o idee" - si astfel dragostea lor se transforma în miscare mentala manifestata prin conversatie, calatorie, comunicare, întâlniri amicale sau profesionale, cumparari rapide de carti, ziare, DVD-uri sau rezolvarea rapida a obligatiilor telefonice.
Ar fi bine ca ca, din când în când, un fel de "consilier sentimental" sa le sugereze Varsatorului si Gemenilor sa se relaxeze, învatându-i sa acorde atentie corpului fizic prin alimentatie disciplinata si linistita, masaj, joc amoros si sexualitate transfiguratoare, pentru a-si încarca astfel, prin fericire, rezervoarele de spontaneitate de care au nevoie în viata fizica.

Postat pe 20 Februarie 2009 16:49
Eu sunt gemeni si am avut un prieten care era varasator, am stat impreuna 5 ani...ne intelegeam super!pur si simplu eram la fel aveam acelesi idei si nebunii.
cristinamy
Postat pe 21 Februarie 2009 09:17
wow..nush, dar va pot zice k eu sunt la fel...gemeni, si el varsator!!!.....trebuie sa fie ceva bine, pt k am avut numai relatii ku varsatori, si nu de multe ori am avut surpriza sa vad ca daca imi place un tip sa aflu k e...varsator!...Ma intreb si eu, oare ce ma atrage atat de tare la varsatori???
anaraoul
Postat pe 21 Februarie 2009 15:55
EU PESTI EL GEMENI....CUPLUL PERFECT....AVEM 6 ANI IMPREUNA SI NE INTELEGEM SUPER...am avut un amic varsator...ne intelegeam bine....ca iubit nu stiu da cred c e ok
mikela_my
Postat pe 25 Februarie 2009 15:48
ITI SPUN EU - E COMBINATIA PERFECTA, ALTA MAI BUNA NICI CA MAI EXISTA. IN PAT SAU INTR O DISCUTIE - SE COMPLETEAZA CEL MAI BINE, TOTUL E SA SE IUBEASCA SINCER RECIPROC
amazonegirl_4reallove
Postat pe 19 Martie 2009 13:43
si eu sunt la fel....
si stam foarte bine la toate capitolele:)
sorinaalex
Postat pe 13 Octombrie 2009 09:48
Dar ce te faci cand gasesti aceasta combinatie foarte tarziu in viata?!Mai exact eu sunt geamana si el e varsator.Ne-am intalnit acum 3 ani si suntem intr-o relatie excelenta ,numai ca el acasa are o nevasta capricorn.Eu sunt vaduva si mi-as dori sa traiesc restul vietii cu el numai ca e prea tarziu.El are 25 ani casnicie si o varsta de 47 ani ,iar eu am 49 ani .La aceasta varsta amandoi avem o relatie perfecta pentru prima oara in viata dar ce pacat ca e prea tarziu!...Nici cand eram tineri nu aveam o viata atat de activa.Ne intalnim zilnic si ne intelegem perfect !
s_sanitasif
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Negarea.... 7 De la: matzu_2005 3 Februarie 2011 05:02
HELP!!! 15 De la: Smile 25 August 2009 21:51
E ff complicat cu baietii astia...:( 45 De la: flowers_for_girls 10 Mai 2010 22:19
Ex iubitul meu 12 De la: akaroest 11 Septembrie 2009 18:22
only hope... 43 De la: l_diana_c 1 Iunie 2009 14:02