Setari Cookie-uri

iubire ?

buna...desi sunt baiat am observat ca se discuta lucruri interesante aici...si as vrea sa ma impartasesc si eu povestea unei relatii...sau ceea ce eu credeam ca se numeste relatie...totul a inceput acum noua luni...din cauza faptului ca tatal meu a murit...matusa mea s-a gandit sa ne scoata pe mine pe sora-mea si pe mama din starea aceea nasoala...zis si facut...am mers la niste rude de ale ei din craiova...le stiam si noi...fusesem la o nunta impreuna inainte cu 6 ani...era o familie obisnuita...cu suparari si bucurii ca oricare alta...insa aveau ceva pe suflet...toti cei 4 membri ai familiei...fata cea mare..pe nume Ilona...cunoscuse in urma cu ceva ani un baiat...de fapt nu era chiar un pusti....era un barbat in toata regula,in varsta de 29 de ani...precizez ca ea avea atunci doar 18 ani...s-au cunoscut, s-au placut si au ramas impreuna...nici parintii si nici sora ei nu au fost de acord cu aceasta relatie pentru ca baiatul era un baiat de la tara....cu parinti depravati...cu un tata ce a fost prin puscarie...cu o mama alcoolica...nu era ceea ce ei isi doreau sa aiba langa fata lor...si a venit un moment de cumpana ...in care ea nu a stiut ce sa faca...si a plecat dupa el in italia....s-a intors...iar parintii si sora au iertat-o...si i-au promis ca nu se va intampla nimic...doar ca nu vor sa mai vorbeasca cu acel baiat....iar acum sa revenim in urma cu noua luni...eu am revazut-o pe ea dupa 6 ani...si mi-a placut enorm de mult de ea...din gluma in gluma ...cum ca am fi verisori...cum ca nu am fi(nu eram pentru ca mutusa mea fusese adoptata de o familie din acel neam)...am ajuns sa vorbim tot mai mult pe internet...la telefon...simteam si eu si ea ca se infiripa ceva...iar la un moment dat de pe holurile firmei la care lucram...am sunat-o si am intrebat-o daca intre noi ar putea fi ceva si daca si-ar dori asta...Raspunsul a fost afirmativ...iar in vara...am fost rugat de tatal ei sa o iau la bucuresti...sa se angajeze aici in bucuresti...urma sa vina si sora ei la facultate....dar eu nu o luam pentru a se angaja...eu o chemam pentru ca imi placea f mult de ea...si mi-as fi dorit sa fim impreuna...zis si facut,a venit si ea si sora ei in bucuresti...ea a stat 2 luni la mine...in timp ce sora ei mai facea naveta...cand a inceput facultatea...si ea serviciul (profesoara de matematica)...s-au mutat impreuna intr-un camin unde intrase sora ei...de aici incepe calvarul...au fost clipe in care m-a iubit nebuneste iar eu nu prea vedeam asta si nu ii aratam ca si eu tin la ea...am fost la mare impreuna anul acesta...am fost la munte impreuna cu mama si familia ei anul acesta...mai mult am facut Craciunul impreuna cu familia ei...in tot acest timp ea imi tot spunea ca l-a uitat pe acel baiat...ca nu mai simte nimic pentru el...pana cand o data a fugit cu el la munte cand el venise in romania...iar dupa aceea sora-mea i-a gasit mesaje de la el si catre el...eram hotarat sa uit tot...sa iert...ajunsesem sa o iubesc mult prea mult...ca sa mai conteze ceva...niste mesaje sau o mica escapada...si am sperat ca va reveni tot la normal...dar n-a fost asa...a vazut ca eu tin la ea...iar ea a inceput sa ma foloseasca drept paravan intre ea si ai ei...am fost atat de orb si de prost...incat am acceptat...in urma cu doua zile am fost la mine la tara...urma sa luam o decizie ...daca vrea sa mai fim impreuna sau nu...am facut dragoste...ne-am iubit...mi-a spus ca ma iubeste...am rugat-o sa nu ma paraseasca...iar duminica seara...aproape era convinsa ca vrea sa fie cu mine...dar i-am citit niste mesaje...care m-au facut sa vreau sa o urasc...el ii trimisese un mesaj de martisor...nu m-ar fi deranjat...dar raspunsurile ei ...au fost pur si simplu criminale...ce faci iubirea mea ?te iubesc...simt ca fara tine aici nu sunt nimic...te ador....imaginati-va ce am simtit eu...nu stiu ce sa fac...sunt disperat...o iubesc enorm...nu stiu daca voi mai putea vreodata sa o fac sa ma iubeasca asa cum m-a iubit la inceput....daca m-a iubit...dar cel putin atunci arata ceva...



Postat pe 2 Martie 2009 09:51
Buna!
Imi pare rau ca trebuie sa ti-o spun, dar parerea mea este ca ea nu l-a uitat niciodata pe baiatul acela, si ca nu te-a iubit...
Cand iubesti pe cineva cu adevarat, asa cum o iubesti tu pe ea, iti doresti sa fii cu persoana iubita, ori cand inseli, si risti sa o pierzi, inseamna ca nu te prea interesa oricum.
Eu zic sa nu te mai umilesti si sa incerci sa o uiti.
E doar parerea mea.
my_melody
Postat pe 2 Martie 2009 10:12
toata lumea imi spune acelasi lucru...
s-o uit...ca nu ma merita...ca nu m-a iubit...dar crede-ma...dimineata cand ma trezesc am un gol in stomac cand ma gandesc ca s-ar putea sa nu mai fie a mea...stii ce e mai dureros...? ca ai ei ma iubesc si ar face orice sa ne vada impreuna...in momentul de fata nu vorbesc cu ea...tot din cauza aluia...oare ea ar fi in stare sa lase tot pentru el ?familie,servici ?chiar ar putea sa franga inima tuturor ?
crede-ma ca incerc din rasputeri sa o scot din cap...dar nu prea vrea sa iasa...:(( am muncit la o firma la care castigam f bine...dar eram plecat mai tot timpul...si nu puteam sa o vad....stateam mai mult prin tara...la indemnul unchiului meu.,...si a faptului ca vroiam sa fiu mai mult timp langa ea...am lasat serviciul...si m-am apucat de o scoala de impegati de miscare din cadrul CFR...nu reusesc sa imi gasesc ceva de facut pe parcursul a 9 luni de zile cat tine scoala...sunt zile in care ma trezesc si ma gandesc la ea si simt ca nu mai am putere sa fac nimic pentru mine...daca ea ar fi langa mine...si nu numai fizic...si as simti asta...as fi altul...sunt zile in care nu ma duc la scoala pentru a sta si a ma gandi la ea...toata lumea imi spune ca viata e frumoasa si ca nu merita sa o pierd pentru cineva care nu vrea...mi-as dori sa pot fi dur cu ea...s-o pot respinge...dar eu cum suna telefonul...sar ca ars...si ma rog sa fie ea....as vrea as mai incerc...sa vorbesc cu ai ei...sa le spun sa o sune ...sa ii spuna ca o iarta...ca nu vor sa o vada asa(ai ei i-au spus ca mai bine moarta decat cu ala...sunt foarte dezamagiti de ea...era o fata care promitea multe...dar care a fost data peste cap de acel baiat...)acel baiat stie ca ai ei nu il vor...dar nu cred ca stie ca are si pe altcineva..au fost momente in care am vrut sa il sun si sa ii explic ca distruge mai multi oameni...pe mine pe ai ei ...inclusiv pe ea....mi-as dori sa merg cu ea la ai ei la Craiova..si sa vorbim...nu stiu daca asta ar rezolva ceva...ea nici nu vrea sa auda de ai ei...multumesc mult pentru raspuns...*

Postat pe 2 Martie 2009 10:38
Din pacate se tot tot adevereste sintagma ca baietii buni au de pierdut. Tipa nu va renunta la acest barbat, tocmai pentru ca este dragostea interzisa, intensa pe care ea o traieste. Nu uita ca a fost inaintea ta cu el. Cat despre tine, pur si simplu te foloseste. Si te va folosi atata timp cat tu vei permite acest lucru.Nu cred ca vei reusi mare lucru nici daca vei vorbi cu parintii ei, ....nu rasuci cutitul in rana.
Cat despre incercarea de a vorbi cu el, e o mare greseala. Gandind lucrurile la rece el nu are nici o vina. Foarte urat din partea ei ca te minte atat de frumos, foarte rau din partea ta ca accepti aceste minciuni.
Ai facut o mare greseala ca ti-ai lasat jobul, acum lipsa de activitate (pentru ca vad ca numai la scoala nu iti sta gandul) te va face sa te gandesti numai la asta.
Numai o persoana care iti raspunde cu aceasi dragoste si stie ce vrea merita o astfel de dragoste.
Iti pierzi timp pretios din viata sincer. Banuiesc ca esti foarte tanar. Incearca sa te pui pe primul plan si sa nu te mai chinuiesti cu o dragoste care dupa parerea mea nu cred ca va avea un final fericit.
Bafta in deciziile pe care le vei lua!
bea79
Postat pe 2 Martie 2009 11:02
Cu placere!
Imi dau seama ca e greu sa o uiti, pentru ca altfel nu ai mai scrie aici, desi nu inteleg cum o mai poti iubi dupa tot ce ti-a facut.
Cand iti va fugi gandul la ea, aminteste-ti cum te-ai simtit tu atunci cand ai aflat ca te-a inselat, aminteste-ti cum si-a batut joc de tine si cum ti-a calcat in picioare sentimentele, si iti va fi mult mai usor decat crezi sa o uiti astfel
A-l suna pe baiatul acela, este o gresala! Cine ti-a inselat increderea a fost ea nu el!
Ea avea datoria sa spunem asa morala de a-ti fi fidela, tu ti-ai pus increderea in ea nu in el. El e un strain, nu te cunoaste, poate nici nu stie ca existi, e dreptul lui sa caute sa ii fie bine, asa cum crede de cuviinta.
El nu are nici o vina, singura vinovata e ea.
my_melody
Postat pe 2 Martie 2009 17:48



Scurt si la obiect cu riscul de a rasuci cutitul in rana, nu asta e intentia, dar este o vorba din batrani care spune ca ''NICI O FAPTA BUNA NU RAMANE NEPEDEPSITA''!!!!
Or sa treaca toate golurile din stomac o sa vezi, o sa ajungi la un moment dat si o sa razi de dramatizarea inutila din prezent ...orice inceput are si un sfarsit !
Capul sus si spatele drept !
Te pup, sa ne tii la curent cum evoluezi emotional , ok ?
__LL__
Postat pe 2 Martie 2009 18:00
Trist...

O iubesti atat de mult incat imi este imposibil sa iti spun eu sa nu o ierti.Cand vei fi pregatit sa renunti la ea o vei face fara sa intrebi pe nimeni.Din pacate asta este o varianta dar nu ma pot gandi si la ea ,probabil are propria varianta a povestii.

Bunica mea imi spunea ca intr-o casnicie(relatie) este un bou si o belea...Daca vei ramane prea mult timp in aceasta relatie vei putea spune cu siguranta ca ea este beleaua...

Sa sti ca nu am vrut deloc sa te jignesc ,din contra...
ella_c
Postat pe 2 Martie 2009 18:07
Va multumesc mult pentru sfaturi...sa stiti ca alaturi de voi si de mama ....(mai ciudat e ca mama a inceput sa o "simpatizeze" din nou si sa imi spuna ca pana la urma se va intoarce roata....si va veni iar ea dupa mine )...imi e un pic mai bine...poate ca sunt un pic prost...dar imi spuneati voi ca atunci cand imi vine iar in cap...sa ma gandesc ca m-a inselat si ca si-a batut joc de mine...stiti ce as face daca ar veni la mine si m-ar intreba doar "ce faci bebe ?" ? as strange-o in brate...si i-as spune ca o iubesc si sa imi spuna ca totul a fost un vis urat...m-a sunat acum jumatate de ora...si din discutie in discutie am intrebat-o cum ramane cu noi...iar ea mi-a raspuns ca ramanem impreuna dar incercam sa mai limitam intalnirile...(e adevarat o si sufocam un pic) dar mie nu mi se pare ca atunci cand iubesti pe cineva ti s-ar putea parea vreodata ca te sufoca...din contra...citeam aici pe forum...si la mine asa e...as tresari si cand as vedea-o ca iese de la dus...pt ca mi-a lipsit jumatate de ora...nush...sunt oare prea insistent ?m-am tot gandit si la posibilitatea sa ma duc si sa o intreb ce e cu mesjaele alea...dar nu ma lasa inima...mi-e frica ca va reactiona urat...cu sora ei ce mai discut...pentru ca v-am spus ca si ea este impotriva relatiei cu acel tip...dar pana la urma este cam inutil...ea s-ar putea duce sa ii spuna si sa se certe cu ea...asa cum nu de putine ori au facut-o...parintii ei sunt distrusi...tatal ei intr-o luna a facut ulcer...avea niste vechi probleme cu picioarele...care s-au agravat....iar saracul acum dupa ce vine de la munca nu mai are chef de nimic...isi pune patura in cap...si sta singur in sufragerie...iar mama ei sta si plange si vorbeste cu matusa mea ...cea care ne-a dus acolo...offf ce mult o iubesc...dar cat de mult imi doresc ...ca daca s-ar putea de maine dimineatza sa ma trezesc si sa nu imi aduc aminte ca s-a intamplat vreodata sa o cunosc....lucru imposibil....va pooop si va multumesc pentru sfaturi si sustinere...:*:*:*

Postat pe 2 Martie 2009 18:42
esti prea bun pentru secolul asta !!! Norocoasa fata !!!
Cred ca te-ai obisnuit asa ..sa dai fara sa ceri nimic in schimb ....si cum nu i poti porunci inimii ... iti doresc si ma rog pentru ca ei sa-i vina mintea la cap :)...ale tineretii valuri ...
__LL__
Postat pe 2 Martie 2009 18:51
Mult mai scrii!!!!Te-ai gandit sa scrii o carte?


m-am obisnuit sa nu mai dau sfaturi logice.. oricum nu le asculta nimeni!
Iubiti-va pana va sare mustaru' ,zau asa!
ella_c
Postat pe 2 Martie 2009 18:54
De la: ella_c, la data 2009-03-02 18:54:49Mult mai scrii!!!!Te-ai gandit sa scrii o carte?


m-am obisnuit sa nu mai dau sfaturi logice.. oricum nu le asculta nimeni!
Iubiti-va pana va sare mustaru' ,zau asa!


Pai scrie saracu ca e indragostit ,,,noi daca suntem ..ne nimica ...scurt si cuprinzator:))))
__LL__
Postat pe 2 Martie 2009 18:57
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-02 18:57:43
De la: ella_c, la data 2009-03-02 18:54:49Mult mai scrii!!!!Te-ai gandit sa scrii o carte?


m-am obisnuit sa nu mai dau sfaturi logice.. oricum nu le asculta nimeni!
Iubiti-va pana va sare mustaru' ,zau asa!


Pai scrie saracu ca e indragostit ,,,noi daca suntem ..ne nimica ...scurt si cuprinzator:))))


e indragostit si e tare deosebit!
zau ca vreau si eu unu....baiatu'...mai ai frati??
ella_c
Postat pe 2 Martie 2009 19:01
astazi am discutat cu ea ....m-a sunat dupa ce i-am dat eu un mesaj de buna dimineatza...am vorbit noi ce am vorbit...si la sfarsit am intrebat-o daca i-a mai sunat pe ai ei...iar ea mi-a spus ca nu...si mi-a spus ca nu ii va mai suna pentru ca ultima oara au repezit-o...si atunci cand am vazut-o cat e de hotarata sa nu ii sune nu m-am mai putut abtine si i-am spus ca ii va pierde daca o sa continue asa...si i-am dezvaluit problemele de sanatate ale tatalui ei....a inceput sa planga....si am intrebat-o din nou daca vrea sa ii piarda...iar ea m-a rugat sa il sun pe tatal ei sa vad cum se simte....dar eu oricum tin legatura cu el mai tot timpul....asa ca am luat decizia sa vorbesc cu ai ei ...sa ne cheme sa discutam impreuna problema...vreau sa vad cum se comporta lucrurile...daca vad ca nu are nici un rost...si vrea sa stea cu mine doar pentru ai ei....voi incerca pana la urma...(desi mi se va rupe sufletul cand voi face asta) sa ii conving sa ii lase sa fie impreuna...sa ii accepte...pe el si pe ea...pentru ca se iubesc...si nu are nici un rost sa sufere si ei si ea....eu voi suferi...dar macar pentru ca o iubesc vreau sa o stiu fericita...va mai povestesc diseara ce am vorbit...aaaa si apropo...mi-a placut foarte mult ce ati scris ieri...si desi unele comentarii mi-au readus zambetul pe buze...sunt constient ca asa e...va multumesc pentru sustinere...in mintea mea a inceput deja sa prinda contur ideea ca s-ar putea sa nu mai fie vreodata ceva intre noi...asta e...

Postat pe 3 Martie 2009 15:17
De la: ella_c, la data 2009-03-02 19:01:46
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-02 18:57:43
De la: ella_c, la data 2009-03-02 18:54:49Mult mai scrii!!!!Te-ai gandit sa scrii o carte?


m-am obisnuit sa nu mai dau sfaturi logice.. oricum nu le asculta nimeni!
Iubiti-va pana va sare mustaru' ,zau asa!


Pai scrie saracu ca e indragostit ,,,noi daca suntem ..ne nimica ...scurt si cuprinzator:))))


e indragostit si e tare deosebit!
zau ca vreau si eu unu....baiatu'...mai ai frati??


Nu cred ca mai are ..ca ne faceam cumnate ...as fi vrut si eu un frate ..ce tare ar fi fost !
Esti foarte matur, sincer, cred ca o sa se rezolve lucrurile in favoarea ta, altfel, eu si cu ella rasturnam Kudika cu susul in jos..noi suntem justitiarele de serviciu !
Tu singur vei gasi solutia si stii de ce ...? Pentru ca ai un aliat puternic ..TIMPUL !!!
__LL__
Postat pe 3 Martie 2009 17:03
am vorbit cu parintii ei...e foarte nasoala situatia...mama ei mai mult mi-a plans decat a vorbit...sunt distrusi...tatal ei face sedinte de fizioterapie...dupa cum v-am spus are probleme mari cu piciorul...iar ea stiti ce zice ?sa o lasam in pace...ca nu e treaba mea...ca nu o intereseaza...ca deja a pierdut totul...eu unul am ajuns sa cred ca e nebuna...serios...cum poti sa iti distrugi parintii si sa nu ai nici un pic de resentimente...cum poti sa vrei sa pierzi totul pentru un om care nici macar nu e langa tine...care spune ca te iubeste doar prin mesaje....dar nu iti arata nici macar un pic chestia asta...e dureros...si cred ca am inceput sa o dau dintr-o dragoste atat de mare...intr-o dorinta crunta de razbunare...

Postat pe 3 Martie 2009 21:26
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-03 17:03:49
Nu cred ca mai are ..ca ne faceam cumnate ...as fi vrut si eu un frate ..ce tare ar fi fost !
Esti foarte matur, sincer, cred ca o sa se rezolve lucrurile in favoarea ta, altfel, eu si cu ella rasturnam Kudika cu susul in jos..noi suntem justitiarele de serviciu !
Tu singur vei gasi solutia si stii de ce ...? Pentru ca ai un aliat puternic ..TIMPUL !!!



nu ca e deosebit?
Auzi...lasa fratii,cati ani ai?

ella_c
Postat pe 3 Martie 2009 21:45
vaaaaiiiiii ce baiat... unde erai de knd te cautam???????????
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Martie 2009 21:56
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-03 21:56:39vaaaaiiiiii ce baiat... unde erai de knd te cautam???????????


cand scrii asa ceva ,sterge "semnatura"...uite cum apare ...
ella_c
Postat pe 3 Martie 2009 21:58
maiculita.........;;fugi cit te tin piciorusele! sint atitea fete serioase pe lumea asta...........lasa naibii panaramele! ma uit la tine si sper sa nu pateasca copilul meu ceva de genul ca ii maninc aleia calaviile!
FRANNNCE
Postat pe 3 Martie 2009 21:59
De la: ella_c, la data 2009-03-03 21:58:39
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-03 21:56:39vaaaaiiiiii ce baiat... unde erai de knd te cautam???????????


cand scrii asa ceva ,sterge "semnatura"...uite cum apare ...



lasa semnatura mami..... da o in colo... knd o sa apara vreo schimbare o sa schimb si semnatura aia...
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Martie 2009 22:02
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-03 22:02:51
lasa semnatura mami..... da o in colo... knd o sa apara vreo schimbare o sa schimb si semnatura aia...


Nu si tu,Fluturas! Lasa-le pe altele sa-i ingroape!
Noi suntem alea bune..
ella_c
Postat pe 3 Martie 2009 22:05
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-03 22:02:51
lasa semnatura mami..... da o in colo... knd o sa apara vreo schimbare o sa schimb si semnatura aia...


Nu si tu,Fluturas! Lasa-le pe altele sa-i ingroape!
Noi suntem alea bune..
ella_c
Postat pe 3 Martie 2009 22:05
De la: ella_c, la data 2009-03-03 22:05:30
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-03 22:02:51
lasa semnatura mami..... da o in colo... knd o sa apara vreo schimbare o sa schimb si semnatura aia...


Nu si tu,Fluturas! Lasa-le pe altele sa-i ingroape!
Noi suntem alea bune..



da...suntem bune...si singure....
apreciaza cineva aceasta bunatate?? sau da o sansa?? NU!!!!!
asa k momentan eu ii ingrop pe toti...
k asa merita!!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Martie 2009 22:08
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-03 22:08:40
De la: ella_c, la data 2009-03-03 22:05:30
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-03 22:02:51
lasa semnatura mami..... da o in colo... knd o sa apara vreo schimbare o sa schimb si semnatura aia...


Nu si tu,Fluturas! Lasa-le pe altele sa-i ingroape!
Noi suntem alea bune..



da...suntem bune...si singure....
apreciaza cineva aceasta bunatate?? sau da o sansa?? NU!!!!!
asa k momentan eu ii ingrop pe toti...
k asa merita!!!!!


Fluturas,esti suparata...Fac acum strigare la baieti...

Hai dezgroapa-i..
ella_c
Postat pe 3 Martie 2009 22:12
Daca ar fi sa spun ce cred eu, in legatura cu ce ai scris, nu as face decat sa copiez ce au spus fetele dinaintea mea.
E foarte simplu, dar dureros.
Nu te merita. Nu stie ce vrea. Nu e pt tine.
Cel mai bine, pentru tine, e sa te departezi de ea. Asta nu inseamna ca e musai sa renunti si la dialogul cu familia ei, pentru ca din ce-am citit, va intelegeti bine. Pastereaza insa disnta, pana te vei linisti. Si vei putea privi mai detasat lucrurile.
ralukiss
Postat pe 3 Martie 2009 22:13
De la: ella_c, la data 2009-03-03 22:12:08
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-03 22:08:40
De la: ella_c, la data 2009-03-03 22:05:30
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-03 22:02:51
lasa semnatura mami..... da o in colo... knd o sa apara vreo schimbare o sa schimb si semnatura aia...


Nu si tu,Fluturas! Lasa-le pe altele sa-i ingroape!
Noi suntem alea bune..



da...suntem bune...si singure....
apreciaza cineva aceasta bunatate?? sau da o sansa?? NU!!!!!
asa k momentan eu ii ingrop pe toti...
k asa merita!!!!!


Fluturas,esti suparata...Fac acum strigare la baieti...

Hai dezgroapa-i..



nu sunt suparata elle....sunt doar plictisita si m am saturat de masculi d astea.....
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Martie 2009 22:14
De la: atomicutzu, la data 2009-03-03 21:26:50am vorbit cu parintii ei...e foarte nasoala situatia...mama ei mai mult mi-a plans decat a vorbit...sunt distrusi...tatal ei face sedinte de fizioterapie...dupa cum v-am spus are probleme mari cu piciorul...iar ea stiti ce zice ?sa o lasam in pace...ca nu e treaba mea...ca nu o intereseaza...ca deja a pierdut totul...eu unul am ajuns sa cred ca e nebuna...serios...cum poti sa iti distrugi parintii si sa nu ai nici un pic de resentimente...cum poti sa vrei sa pierzi totul pentru un om care nici macar nu e langa tine...care spune ca te iubeste doar prin mesaje....dar nu iti arata nici macar un pic chestia asta...e dureros...si cred ca am inceput sa o dau dintr-o dragoste atat de mare...intr-o dorinta crunta de razbunare...


Daca vrei sa te razbuni ...inseamna ca inca te mai doare ...cand o sa ti fie indiferenta si o sa simti caldura vis-a -vis de ea, atunci esti vindecat, lasa i pe altii sa-i faca rau ..ca se vor gasi crede ma ..nu e nevoie sa-ti pui in carca ceva inutil ...fii bun si vei si rasplatit cu bine !
Te pup
__LL__
Postat pe 3 Martie 2009 22:58
LL,elle a iesit...ne dantuim noi??
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Martie 2009 23:00
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-03 23:00:13LL,elle a iesit...ne dantuim noi??


pe topicul baiatului ,,,hai sa ne mutam pe neata :) ..ce zici ..sau unde vrei tu ..vrei sa fie mai destrabalat asa ?? hai pe un topic mai populat :)) sa extindem nebuneala :))
__LL__
Postat pe 3 Martie 2009 23:02
LL,e cam liniste pe aici...eu zic sa intram pe neatza k sa nu stricam topiculetzele oamenilor
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Martie 2009 23:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu rac el ...capricorn:( 1 De la: kudika055281 28 Iulie 2009 11:11
Ajutorr!!! 10 De la: kudika_1013997 20 Iunie 2016 12:51
iubire inposibila 11 De la: elfuletz5 9 Martie 2009 23:49
Il iubesc in secret de un an 231 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:44
Intre fosta si actuala iubire 74 De la: kudika_951159 20 Februarie 2014 10:09