Setari Cookie-uri

relatie pe mess...intalnire...apoi indragosteala....

am cunoscut pe cnva pe mess...super dragutz.. ..si mia propus sa fim impreuna dupa ce am vb o gramada,iar eu am acceptat...mna doar imi plac provocarile...a venit la mn sa ma cunoasca si vb si ne comportam de parca ne stiam de o viata...la a doua intalnire deja vb de viata sexuala; ...eee indraznetz tarer baiatu...insa mie imi e cam teama... Ce sa fac..... ?????
anyellaaa
Postat pe 4 Noiembrie 2009 01:19
fa-i pasi....toti par cumsecade pe mess si se dau rotunzi in fata unei fete.......asta pana li se infunda
freakbabe
Postat pe 4 Noiembrie 2009 01:53
De la: anyellaaa, la data 2009-11-04 01:19:45am cunoscut pe cnva pe mess...super dragutz.. ..si mia propus sa fim impreuna dupa ce am vb o gramada,iar eu am acceptat...mna doar imi plac provocarile...a venit la mn sa ma cunoasca si vb si ne comportam de parca ne stiam de o viata...la a doua intalnire deja vb de viata sexuala; ...eee indraznetz tarer baiatu...insa mie imi e cam teama... Ce sa fac..... ?????


lasa-l in pace daca se gandeste deja la asta inseamna ca vrea doar o aventura
_dulcik_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 08:23
draga mea...ce pot spune?exact asa am pati si eu...am cunoscut un tip pe mess.....am vb 2 luni...prima intalnire la o cafea...a doua intr un pat....a durat 1 an si ceva...nu te haxarda intr o astfel de relatie...vei suferi....parerea mea....
catalina69
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:57
nuj daca vrea doar o aventura...deja vrea sa imi cunoasca parintii..pare destul de seroiasa treaba;)) ...in plus eu am 18 si el 19 ani...ce aventura ar vrea la dor 19 ani...
anyellaaa
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:40
De la: anyellaaa, la data 2009-11-05 19:40:40nuj daca vrea doar o aventura...deja vrea sa imi cunoasca parintii..pare destul de seroiasa treaba;)) ...in plus eu am 18 si el 19 ani...ce aventura ar vrea la dor 19 ani...


te pomeni ca vrei sa te ceara in casatorie prin mail! sau mess!
geo_xx
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:44

De la: anyellaaa, la data 2009-11-05 19:40:40

nuj daca vrea doar o aventura...deja vrea sa imi cunoasca parintii..pare destul de seroiasa treaba;)) ...in plus eu am 18 si el 19 ani...ce aventura ar vrea la dor 19 ani...


Parerea mea este sa mai astepti pana sa te culci cu el . Poate o sa iasa ceva frumos pana la urma dar mai lasa timpul sa il cunosti , sa ii cunostii prietenii sa iti dai tu seama daca e bun pentru tine .
pissy8921
Postat pe 6 Noiembrie 2009 02:45
apai prietenii incet incet incep sa ii cunosc...mna is de treaba ei...dar cam nebuni ...nuj ce sa zic...treaba e ca pe zi ce trece ne intelegem tot mai bn...vorbim la telefon mai tot timpul,si chiar daca ne despart 30km,intr-o saptamana a venit de 4 ori la mn....si nici nu e o saptamana....in 5 zile...eu una cred ca daca ii era sa isi bata joc isi batea pana acuma,si nu se mai plimba aiurea pe dumuri...nuj... ...voi ce credeti...
anyellaaa
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:53
De la: anyellaaa, la data 2009-11-04 01:19:45am cunoscut pe cnva pe mess...super dragutz.. ..si mia propus sa fim impreuna dupa ce am vb o gramada,iar eu am acceptat...mna doar imi plac provocarile...a venit la mn sa ma cunoasca si vb si ne comportam de parca ne stiam de o viata...la a doua intalnire deja vb de viata sexuala; ...eee indraznetz tarer baiatu...insa mie imi e cam teama... Ce sa fac..... ?????


exact ce simti!
NumaiTu
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:55
De la: anyellaaa, la data 2009-11-06 22:53:16apai prietenii incet incet incep sa ii cunosc...mna is de treaba ei...dar cam nebuni ...nuj ce sa zic...treaba e ca pe zi ce trece ne intelegem tot mai bn...vorbim la telefon mai tot timpul,si chiar daca ne despart 30km,intr-o saptamana a venit de 4 ori la mn....si nici nu e o saptamana....in 5 zile...eu una cred ca daca ii era sa isi bata joc isi batea pana acuma,si nu se mai plimba aiurea pe dumuri...nuj... ...voi ce credeti...


Tu nu trebuie sa faci ceea ce iti spun ceilalti...Ai rezerve? Atunci nu esti pregatita! Ai senzatia ca lucrurile merg prea repede? Luati-o mai usor!
NumaiTu
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:58
Eu iti propun sa revi cu picioarele pe pamant....cred ca esti foarte indragostita si nu iti dai seama de ce ti se intampla.....probabil asa se intalneste cu toate fetele cu care vorbeste pe mess.Fi putin mai realista ca sa nu ai mai tarziu de suferit.La inceput toti sunt asa buni Ai grija!
Alexutza_Ligia
Postat pe 8 Noiembrie 2009 22:57
De la: Alexutza_Ligia, la data 2009-11-08 22:57:05Eu iti propun sa revi cu picioarele pe pamant....cred ca esti foarte indragostita si nu iti dai seama de ce ti se intampla.....probabil asa se intalneste cu toate fetele cu care vorbeste pe mess.Fi putin mai realista ca sa nu ai mai tarziu de suferit.La inceput toti sunt asa buni Ai grija!
pai el nu e bun...se poarta normal cu mn...Poate ca sunt putin indragostita insa tot nu stiu ce sa fac....eu cred ca si el ma iubeste sau cel putin tine la mn...si sa va zic si dc...intr-o seara vbrbeam cu el la tel,el era la plimbare cu masina si deodata mi-a zis ca vb in jumatate de ora...si in jumatate de ora era la mine.....deci daca nui pasa de mn nu venea ...offf poate ca sunt si eu naiva...uneori e cam indiferent insa nu degeaba ci pt ca il mai supar si eu...
anyellaaa
Postat pe 10 Noiembrie 2009 17:07
De la: NumaiTu, la data 2009-11-06 22:55:29
De la: anyellaaa, la data 2009-11-04 01:19:45am cunoscut pe cnva pe mess...super dragutz.. ..si mia propus sa fim impreuna dupa ce am vb o gramada,iar eu am acceptat...mna doar imi plac provocarile...a venit la mn sa ma cunoasca si vb si ne comportam de parca ne stiam de o viata...la a doua intalnire deja vb de viata sexuala; ...eee indraznetz tarer baiatu...insa mie imi e cam teama... Ce sa fac..... ?????


exact ce simti!
keyth
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:25
De la: anyellaaa, la data 2009-11-04 01:19:45am cunoscut pe cnva pe mess...super dragutz.. ..si mia propus sa fim impreuna dupa ce am vb o gramada,iar eu am acceptat...mna doar imi plac provocarile...a venit la mn sa ma cunoasca si vb si ne comportam de parca ne stiam de o viata...la a doua intalnire deja vb de viata sexuala; ...eee indraznetz tarer baiatu...insa mie imi e cam teama... Ce sa fac..... ?????


De tine depinde sa nu fie prea indraznet.

Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:28
uneori dragostea adevarata poate fi doar la un ...click distanta... Cine stie/?! oricum incearca s aai rabdare si sa nu i te darui chiar asa.... pe tava. Vezi daca merita si daca dureaza relatia in timp...
Aproape_eu
Postat pe 12 Noiembrie 2009 23:21
si eu am cunoscut pe cineva pe mess....am vb o perioada pe mess....dupa un timp am inceput sa vb la tel....si in final....ne-am intalnit....Totul e foarte bine....e un tip serios....si mi-a demonstrat acest lucru..acum....ce sa zic...daca e sa fie ....sa fie....daca nu....asta e......bafta..
kudika015856
Postat pe 18 Noiembrie 2009 16:05
nu cred ca trebuie sa generalizezi....sincer....este pt.prima oara cand ies cu un tip pe care l-am cunoscut pe mes.....pana acum am avut parte de multe dezamagiri..cu tipi. pe care nu i-am cunoscut pe mess....si nu mai am demult 20 de ani...din pacate......trebuie sa-ti mai spun ca pana si eu aveam aceeasi parere despre ;;relatiile;;facute pe mess....
kudika015856
Postat pe 18 Noiembrie 2009 16:13
Nu inseamna ca daca v-ati cunoscut pe mess nu o sa mearga. Parerea mea e ca trebuie sa o luati incet inainte de a trece la urmatoarea etapa. Cel mai bine e sa vezi cum evolueaza lucrurile.
danyelica
Postat pe 18 Noiembrie 2009 17:33
De la: _dulcik_, la data 2009-11-04 08:23:36
De la: anyellaaa, la data 2009-11-04 01:19:45am cunoscut pe cnva pe mess...super dragutz.. ..si mia propus sa fim impreuna dupa ce am vb o gramada,iar eu am acceptat...mna doar imi plac provocarile...a venit la mn sa ma cunoasca si vb si ne comportam de parca ne stiam de o viata...la a doua intalnire deja vb de viata sexuala; ...eee indraznetz tarer baiatu...insa mie imi e cam teama... Ce sa fac..... ?????


lasa-l in pace daca se gandeste deja la asta inseamna ca vrea doar o aventura


dar la ce vrei sa se gandeasca?

tu de ce iesi din casa,imbracata frumos,machiata,parfumata,coafata,atunci cand te intalnesti cu un tip? de ce accepti o intalneala? numai pentru o relatie de lunga durata? mergi la intalnire ca sa vezi ce vrea?pei asa toti va putem pacali,toti ne putem preface ca vrem una alta si a2a zi...teapaaa...telefonul nu mai sunaaa.....

personal prefer sa vad ce vrea dumnezeu...nu ies pe usa cu imaginatia iritata....vad ce iese din cateva schiburi de idei,dau intalneala fetii,mancam,bem,vedem un film,ne plimbam,ajungem la ea sau la mine...si vedem ce vrea dumnezeu.

fetelor cred ca luati totul prea in serios,parca cine stie ce rau vrem sa va facem,parca voua nu va place zvarcoleala
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:01
Eu zic ca nu ai nevoie de pareri...noi nu stim detaliile precum tu, e de varsta ta vorbiti des, familia si prietenii sunt inclusi, ce atata frica? Daca vrei sa-i dài sansa sa va iubiti nu musca! Tu stii si mai bine. Eu sunt deja casatorita cu un barbat de pe mess si avem copil. Intr-un fel sau altul oamenii se cunosc si ce daca e pe mess? E mai bine decat intr-un bar sau discoteca.
Heavenly_angel
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:10
De la: danyelica, la data 2009-11-18 17:33:11Nu inseamna ca daca v-ati cunoscut pe mess nu o sa mearga. Parerea mea e ca trebuie sa o luati incet inainte de a trece la urmatoarea etapa. Cel mai bine e sa vezi cum evolueaza lucrurile.


exact vedem ce vrea dumnezeu...din aventuri de o noapte ies cele mai reusite relatii si dupa 20 de intalniri,filme,mese la restauramnt,realizam ca risipim timpul aiurea....hai sa fim seriosi....cine doamne iartama merge la o intalnire cautand sot sau sotie?

pe toti ne uneste acelasi lucru....toti impartasim aceleasi nevoi si placeri,asa ajungem casatoriti,cu 2 copii,2 masini,intretinere,munca si vai de viata noastra. chiar mai crede cineva ca o casnicie e o binecuvantare? oare sunt singurul nebun??

ne terzim la munca,sa platim intretinere si sa crestem niste paraziti de copii care ne vor injura candva

oare toate femeile se trezesc dimineata cu o relatie de lunga durata in cap,cu o nunta? cu familie? cu dorinta de-a se marita? hai sa fim seriosi. daca fata are 18 ani si ala 19 ce drecu sa faca? ala la ce sa se gandeasca? ea e normal sa fie putin timorata si rusinoasa....daca mai punem si pe masamare la socoteala cu discutiile ei despre virginitate si alte idiotenii comuniste...o sa moara pustoaica fata mare.

sfatul meu e sa-si satisfaca poftele si curiozitatea ca si asa va veni o zi cand vor regreta cat timp au pierdut
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:11
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-18 20:11:16
De la: danyelica, la data 2009-11-18 17:33:11Nu inseamna ca daca v-ati cunoscut pe mess nu o sa mearga. Parerea mea e ca trebuie sa o luati incet inainte de a trece la urmatoarea etapa. Cel mai bine e sa vezi cum evolueaza lucrurile.


exact vedem ce vrea dumnezeu...din aventuri de o noapte ies cele mai reusite relatii si dupa 20 de intalniri,filme,mese la restauramnt,realizam ca risipim timpul aiurea....hai sa fim seriosi....cine doamne iartama merge la o intalnire cautand sot sau sotie?

pe toti ne uneste acelasi lucru....toti impartasim aceleasi nevoi si placeri,asa ajungem casatoriti,cu 2 copii,2 masini,intretinere,munca si vai de viata noastra. chiar mai crede cineva ca o casnicie e o binecuvantare? oare sunt singurul nebun??

ne terzim la munca,sa platim intretinere si sa crestem niste paraziti de copii care ne vor injura candva

oare toate femeile se trezesc dimineata cu o relatie de lunga durata in cap,cu o nunta? cu familie? cu dorinta de-a se marita? hai sa fim seriosi. daca fata are 18 ani si ala 19 ce drecu sa faca? ala la ce sa se gandeasca? ea e normal sa fie putin timorata si rusinoasa....daca mai punem si pe masamare la socoteala cu discutiile ei despre virginitate si alte idiotenii comuniste...o sa moara pustoaica fata mare.

sfatul meu e sa-si satisfaca poftele si curiozitatea ca si asa va veni o zi cand vor regreta cat timp au pierdut


Daca ai 18 ani nu inseamna ca vrei sa te culci cu unu care mai apoi sa te lase balta, sa-si bata joc de tine;)
Tu cred ca vorbesti acum din punctul de vedere al baiatului.
Si eu am cunoscut un baiat pe mess. ( tot la 18 ani) Si nu m-am aruncat in patul lui. Asta nu insemna ca imi doream sa ma casatoresc cu el ;)
danyelica
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:35
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-18 20:11:16
De la: danyelica, la data 2009-11-18 17:33:11Nu inseamna ca daca v-ati cunoscut pe mess nu o sa mearga. Parerea mea e ca trebuie sa o luati incet inainte de a trece la urmatoarea etapa. Cel mai bine e sa vezi cum evolueaza lucrurile.


exact vedem ce vrea dumnezeu...din aventuri de o noapte ies cele mai reusite relatii si dupa 20 de intalniri,filme,mese la restauramnt,realizam ca risipim timpul aiurea....hai sa fim seriosi....cine doamne iartama merge la o intalnire cautand sot sau sotie?

pe toti ne uneste acelasi lucru....toti impartasim aceleasi nevoi si placeri,asa ajungem casatoriti,cu 2 copii,2 masini,intretinere,munca si vai de viata noastra. chiar mai crede cineva ca o casnicie e o binecuvantare? oare sunt singurul nebun??

ne terzim la munca,sa platim intretinere si sa crestem niste paraziti de copii care ne vor injura candva

oare toate femeile se trezesc dimineata cu o relatie de lunga durata in cap,cu o nunta? cu familie? cu dorinta de-a se marita? hai sa fim seriosi. daca fata are 18 ani si ala 19 ce drecu sa faca? ala la ce sa se gandeasca? ea e normal sa fie putin timorata si rusinoasa....daca mai punem si pe masamare la socoteala cu discutiile ei despre virginitate si alte idiotenii comuniste...o sa moara pustoaica fata mare.


Da ce om fara de speranta mai poti fi...let me guess....oohh I know! Te-a lasat iubita si ti-a luat toata speranta! Poi in cazul asta iti zic ceva: nu toata lumea e ca tine draga. Daca ai copii crescuti fara cei 7 ani de acasa bineinteles ca te injura cum zici tu. De respect si iubire ai uitat? Sau nu ai facut cunostinta cu ele? Sa-ti spun eu: traiesc ca intr-un basm casatorita cu un copil cred ca deja astept al doilea si as vrea multi copii ca e frumos sa ai familia mare...anyway am fost fata mare lui sotul meu si ne-am cunoscut pe mess caci nu aveam niciunul timp de iesit pe-afara....so uite ca tot ce ai scris tu mai sus negativ despre o viata ca a mea de fapt exista... Ca a fost intamplare de s-a intamplat asa...fie asa ne-a fost scris.:)
Si in basme daca crezi devin realitate...dar tot ce conteaza e sa nu-ti pierzi speranta...si sa nu incetezi a crede.
sfatul meu e sa-si satisfaca poftele si curiozitatea ca si asa va veni o zi cand vor regreta cat timp au pierdut
Heavenly_angel
Postat pe 19 Noiembrie 2009 16:43
deja ati ajuns prea departe cu parerile... ....aveam emotii la inceput,insa acum stiu ca e baiatul pe care il asteptam ...ne e bine.... ...multumesc oricum pt sfaturi...va pop
anyellaaa
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:04
De la: anyellaaa, la data 2009-11-19 18:04:47deja ati ajuns prea departe cu parerile... ....aveam emotii la inceput,insa acum stiu ca e baiatul pe care il asteptam ...ne e bine.... ...multumesc oricum pt sfaturi...va pop

dupa 2 saptamani ti-ai dat seama de asta? bvo ptr tn
danyelica
Postat pe 25 Noiembrie 2009 16:20
ne-am despartit ....
anyellaaa
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:45
De la: catalina69, la data 2009-11-04 21:57:50draga mea...ce pot spune?exact asa am pati si eu...am cunoscut un tip pe mess.....am vb 2 luni...prima intalnire la o cafea...a doua intr un pat....a durat 1 an si ceva...nu te haxarda intr o astfel de relatie...vei suferi....parerea mea....


Ce inseamna a te haxarda ?
Sabrina_Nede
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:58
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-09 18:58:45
De la: catalina69, la data 2009-11-04 21:57:50draga mea...ce pot spune?exact asa am pati si eu...am cunoscut un tip pe mess.....am vb 2 luni...prima intalnire la o cafea...a doua intr un pat....a durat 1 an si ceva...nu te haxarda intr o astfel de relatie...vei suferi....parerea mea....


Ce inseamna a te haxarda ?

a vrut sa scrie hazarda
freakbabe
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:01
De la: catalina69, la data 2009-11-04 21:57:50draga mea...ce pot spune?exact asa am pati si eu...am cunoscut un tip pe mess.....am vb 2 luni...prima intalnire la o cafea...a doua intr un pat....a durat 1 an si ceva...nu te haxarda intr o astfel de relatie...vei suferi....parerea mea....


atat de mult l-a tinut in pat ? 1 an si ceva !!!! faaaaaaaaantastic...
Tazmanian
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:02
De la: Tazmanian, la data 2009-12-09 19:02:50
De la: catalina69, la data 2009-11-04 21:57:50draga mea...ce pot spune?exact asa am pati si eu...am cunoscut un tip pe mess.....am vb 2 luni...prima intalnire la o cafea...a doua intr un pat....a durat 1 an si ceva...nu te haxarda intr o astfel de relatie...vei suferi....parerea mea....


atat de mult l-a tinut in pat ? 1 an si ceva !!!! faaaaaaaaantastic...



poate era olog
sau poate s-a intamplat ca in frumoasa adormita...l-a sarutat dupa un an juma iar cand s-a trezit a fujit
freakbabe
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum il fac sa il intereseze si altceva decat persoana mea?? 26 De la: piper 12 Octombrie 2009 18:50
Declaratia ta..... 5 De la: mihablonda 4 Mai 2010 23:42
7 ani de iubire, 7 ani de chin...vreau un sfat 54 De la: kudika010681 24 Noiembrie 2009 13:48
de la o iubire inocenta la o relatie care se cheama clandestina... 19 De la: elle26 24 Iulie 2009 18:53
Stie cineva,ce gandesc si ce vor barbatii,atunci cand sunt intr-o relatie? 21 De la: just_laura 8 Aprilie 2009 14:15