Setari Cookie-uri

remuscari....grave

ce aventuriera e viata ei! isi traieste viata din plin

Postat pe 4 Martie 2009 10:28
daca a trecut la alta categorie de excremente...sa deschida topic pe acilea sa stiu si eu cat sunt de inapoiata si de neexperimentata ...
Buttefflypink
Postat pe 4 Martie 2009 10:36
nu fi trista FLUTURAS,vezi ca te asteapta arty,cu vas iubit-o
luceafaru_iubirii
Postat pe 4 Martie 2009 10:38
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-03-04 10:38:17nu fi trista FLUTURAS,vezi ca te asteapta arty,cu vas iubit-o


stiu...i-am mirosit de cum au intrat la bordel...ce m-as face fara ei si fara bruneta mea de suflet..imi paret tare rau ca nu mi-e frate arty si cu vas
Buttefflypink
Postat pe 4 Martie 2009 10:41
DA.....iarasi s-a lasat cu injuraturi si caterinca stupida.

Am inteles ca, cam toata lumea de aici spune ca ce-a facut tipa respectiva este rau....si va inteleg dar nu cred ca trebuia sa faceti si caternica pe seama ei.

Ganditi-va ca pe lumea asta sunt si persoane care au probleme destul de grave......si niste inclinati sexuale mai ciudate (fetish) de la uro pana la incest. Societatea judeca ceea ce nu intelege si incepe sa dea cu "pietre" in persoanele care practica genul asta de fetish-uri.....dar serios acum mai trebuie sa facem si caterinca de 2 lei pe seama acestor persoane? Suntem chiar atat de batuti in cap in cat sa luam problemele unor persoane la misto?
anderson
Postat pe 4 Martie 2009 14:40
De la: anderson, la data 2009-03-04 14:40:52DA.....iarasi s-a lasat cu injuraturi si caterinca stupida.

Am inteles ca, cam toata lumea de aici spune ca ce-a facut tipa respectiva este rau....si va inteleg dar nu cred ca trebuia sa faceti si caternica pe seama ei.

Ganditi-va ca pe lumea asta sunt si persoane care au probleme destul de grave......si niste inclinati sexuale mai ciudate (fetish) de la uro pana la incest. Societatea judeca ceea ce nu intelege si incepe sa dea cu "pietre" in persoanele care practica genul asta de fetish-uri.....dar serios acum mai trebuie sa facem si caterinca de 2 lei pe seama acestor persoane? Suntem chiar atat de batuti in cap in cat sa luam problemele unor persoane la misto?

probleme personale k si-o trage cu fratisu....hai sa nu glumim numa o dezaxata poate face asa ceva....
bruneagra25
Postat pe 4 Martie 2009 14:42
De la: anderson, la data 2009-03-04 14:40:52DA.....iarasi s-a lasat cu injuraturi si caterinca stupida.

Am inteles ca, cam toata lumea de aici spune ca ce-a facut tipa respectiva este rau....si va inteleg dar nu cred ca trebuia sa faceti si caternica pe seama ei.

Ganditi-va ca pe lumea asta sunt si persoane care au probleme destul de grave......si niste inclinati sexuale mai ciudate (fetish) de la uro pana la incest. Societatea judeca ceea ce nu intelege si incepe sa dea cu "pietre" in persoanele care practica genul asta de fetish-uri.....dar serios acum mai trebuie sa facem si caterinca de 2 lei pe seama acestor persoane? Suntem chiar atat de batuti in cap in cat sa luam problemele unor persoane la misto?

adik tu consideri normal ca doi frati sa si-o traga????
nu degeaba fapta e in codul penal
asa ca lasa morala la adresa celor ce au facut caterinca, deoparte, ca si-o merita... lucrurile astea trebuia sa le tina fatuca pentru ea... asta pe langa faptul ca eu, personal, cred ca e dezaxata de teodutza, care sufera de schizofrenie.... adik e totul inchipuit
kitty_krieger
Postat pe 4 Martie 2009 14:47
De la: bruneagra25, la data 2009-03-04 14:42:24
De la: anderson, la data 2009-03-04 14:40:52DA.....iarasi s-a lasat cu injuraturi si caterinca stupida.

Am inteles ca, cam toata lumea de aici spune ca ce-a facut tipa respectiva este rau....si va inteleg dar nu cred ca trebuia sa faceti si caternica pe seama ei.

Ganditi-va ca pe lumea asta sunt si persoane care au probleme destul de grave......si niste inclinati sexuale mai ciudate (fetish) de la uro pana la incest. Societatea judeca ceea ce nu intelege si incepe sa dea cu "pietre" in persoanele care practica genul asta de fetish-uri.....dar serios acum mai trebuie sa facem si caterinca de 2 lei pe seama acestor persoane? Suntem chiar atat de batuti in cap in cat sa luam problemele unor persoane la misto?

probleme personale k si-o trage cu fratisu....hai sa nu glumim numa o dezaxata poate face asa ceva....


n-am zis ca tipa respectiva ar fi intreaga la minte dar si noi rasucim mai rau cutitul in rana cand facem caterinca si incepem sa dam cu pietre pt ceea ce a facut.

crezi ca ea nu stie ca nu e bine ce face....chiar ea a zis-o in primul post
anderson
Postat pe 4 Martie 2009 14:47
De la: anderson, la data 2009-03-04 14:47:59
De la: bruneagra25, la data 2009-03-04 14:42:24
De la: anderson, la data 2009-03-04 14:40:52DA.....iarasi s-a lasat cu injuraturi si caterinca stupida.

Am inteles ca, cam toata lumea de aici spune ca ce-a facut tipa respectiva este rau....si va inteleg dar nu cred ca trebuia sa faceti si caternica pe seama ei.

Ganditi-va ca pe lumea asta sunt si persoane care au probleme destul de grave......si niste inclinati sexuale mai ciudate (fetish) de la uro pana la incest. Societatea judeca ceea ce nu intelege si incepe sa dea cu "pietre" in persoanele care practica genul asta de fetish-uri.....dar serios acum mai trebuie sa facem si caterinca de 2 lei pe seama acestor persoane? Suntem chiar atat de batuti in cap in cat sa luam problemele unor persoane la misto?

probleme personale k si-o trage cu fratisu....hai sa nu glumim numa o dezaxata poate face asa ceva....


n-am zis ca tipa respectiva ar fi intreaga la minte dar si noi rasucim mai rau cutitul in rana cand facem caterinca si incepem sa dam cu pietre pt ceea ce a facut.

crezi ca ea nu stie ca nu e bine ce face....chiar ea a zis-o in primul post

uitate la toate postarile ei....
bruneagra25
Postat pe 4 Martie 2009 14:56
m-am uitat.


si voi o tineti pe-a voastra ca ceea ce ati facut e bine.
anderson
Postat pe 4 Martie 2009 15:07
Bullshit, bullshit and more bullshit!!!!!
__LL__
Postat pe 4 Martie 2009 15:12
De la: anderson, la data 2009-03-04 15:07:50m-am uitat.


si voi o tineti pe-a voastra ca ceea ce ati facut e bine.


Buttefflypink
Postat pe 4 Martie 2009 15:12
buhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
smigal
Postat pe 4 Martie 2009 15:15
foarte grav!!!!!!!!!!!!!!
catch_a_fire
Postat pe 4 Martie 2009 15:21
De la: smigal, la data 2009-03-04 15:15:15buhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


hai ma...nu plnage ...ia de acilea
Buttefflypink
Postat pe 4 Martie 2009 15:27
De la: catch_a_fire, la data 2009-03-04 15:21:09foarte grav!!!!!!!!!!!!!!


E vrajeala totala...in 3 pagini de postari nu a mai raspuns nimic si se asteapta sa sa credem ce indruga ea pe akolo ...oameni plecati cu sorcova ...
__LL__
Postat pe 4 Martie 2009 15:28
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-04 15:28:12
De la: catch_a_fire, la data 2009-03-04 15:21:09foarte grav!!!!!!!!!!!!!!


E vrajeala totala...in 3 pagini de postari nu a mai raspuns nimic si se asteapta sa sa credem ce indruga ea pe akolo ...oameni plecati cu sorcova ...


io am zis de la bun inceput ca e o oligofrena.
si daca a facut chestia asta doar asa la vrajeala..atunci tocmai a dovedit ce ziceam despre ea..biata..dar trebuie sa recunosc ca m-am amuzat tare bine mai ales ca o bagat si Dora din top...m-am rostogolit de ras acilea la birou
Buttefflypink
Postat pe 4 Martie 2009 15:35
grav,foarte grav....cred ca sinteti cu capul amandoi,controlativa copii....sinteti frati ptr.numele lui Dumnezeu....cum sa faceti asa ceva.....strigator la cer.....
miha_973
Postat pe 4 Martie 2009 15:37
Mereu cand vad topicu asta mi-se face greata...oare de ce?...aaaa da taranca de la curu vaci,incest cu bou...asa mama fa ce te-a invatat tacto
BogdanPaul
Postat pe 4 Martie 2009 15:38
De la: Buttefflypink, la data 2009-03-04 15:35:39
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-04 15:28:12
De la: catch_a_fire, la data 2009-03-04 15:21:09foarte grav!!!!!!!!!!!!!!


E vrajeala totala...in 3 pagini de postari nu a mai raspuns nimic si se asteapta sa sa credem ce indruga ea pe akolo ...oameni plecati cu sorcova ...


io am zis de la bun inceput ca e o oligofrena.
si daca a facut chestia asta doar asa la vrajeala..atunci tocmai a dovedit ce ziceam despre ea..biata..dar trebuie sa recunosc ca m-am amuzat tare bine mai ales ca o bagat si Dora din top...m-am rostogolit de ras acilea la birou


N-are timp ea sa raspunda ii place prea tare cu frac'su' ...au ramas ''incarligati'' yack ..dezgustator pana in varful urechilor !!!!
__LL__
Postat pe 4 Martie 2009 15:59
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-04 15:59:00
De la: Buttefflypink, la data 2009-03-04 15:35:39
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-04 15:28:12
De la: catch_a_fire, la data 2009-03-04 15:21:09foarte grav!!!!!!!!!!!!!!


E vrajeala totala...in 3 pagini de postari nu a mai raspuns nimic si se asteapta sa sa credem ce indruga ea pe akolo ...oameni plecati cu sorcova ...


io am zis de la bun inceput ca e o oligofrena.
si daca a facut chestia asta doar asa la vrajeala..atunci tocmai a dovedit ce ziceam despre ea..biata..dar trebuie sa recunosc ca m-am amuzat tare bine mai ales ca o bagat si Dora din top...m-am rostogolit de ras acilea la birou


N-are timp ea sa raspunda ii place prea tare cu frac'su' ...au ramas ''incarligati'' yack ..dezgustator pana in varful urechilor !!!!


bolundelor ..tu si Dora ...iara am tras o tura buna de ras...ma dau astia drq afara ca rad acilea ca o isterica ....
Buttefflypink
Postat pe 4 Martie 2009 16:13
De la: Buttefflypink, la data 2009-03-04 15:27:02
De la: smigal, la data 2009-03-04 15:15:15buhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


hai ma...nu plnage ...ia de acilea

in cinstea ei
smigal
Postat pe 4 Martie 2009 16:19
De la: smigal, la data 2009-03-04 16:19:57
De la: Buttefflypink, la data 2009-03-04 15:27:02
De la: smigal, la data 2009-03-04 15:15:15buhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


hai ma...nu plnage ...ia de acilea

in cinstea ei


ca bine zici...atunci asa cum zic manelistii.. FARA NUMAR:
Buttefflypink
Postat pe 4 Martie 2009 16:20
De la: Buttefflypink, la data 2009-03-04 16:20:55
De la: smigal, la data 2009-03-04 16:19:57
De la: Buttefflypink, la data 2009-03-04 15:27:02
De la: smigal, la data 2009-03-04 15:15:15buhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


hai ma...nu plnage ...ia de acilea

in cinstea ei


ca bine zici...atunci asa cum zic manelistii.. FARA NUMAR:

uraaaaaaaaaaaaa
smigal
Postat pe 4 Martie 2009 16:58
De la: andra4ionut, la data 2009-03-02 11:17:30 mda pai...as vrea sa spun si eu povestea mea pe scurt..stiu ca o sa fiu judecata si poate o sa ziceti k sunt nebuna..dar simt nevoia sa spun asta...
am 19 ani...mai am un frate de 22 ani...am crescut impreuna ne stim toate secretele...ne dam sfaturi de viata... aku 6 luni..intr`o noapte veneam din club...nu era dkt fratele meu aksa...care privea un film si era ametit...ma asez langa el..incepem sa vorbim..cand deodata ma ia in brate si ma saruta..am ramas masca...dar fara sa mi dau seama :il sarut si eu..si ajungem mai departe pana la sex..
nush ce sa intamplat dar mi`a placut enorm desi stiam k nu trebuia sa se intample asta
pana in ziua de azi am continuat asta pe ascuns cu el...ne place desi stim k nu este bine,...ne protejam...dar eu simt k ma indragostesc de el si nush ce sa fak...sunt derutata,am remuscari ma simt vinovata..sunt geloasa cand vad k o fata flirteaza cu el
dati`mi un sfat va rog

draga cred io ca ai scris gresit nickname-ul
mai potrivvit era:andra+ionut=love
asta daca ionut e fratitu......damn girl
cinealtcineva
Postat pe 5 Martie 2009 11:18
noi nu avem ce face ca pierdem vremea cu aceasta specimenie....e de neconceput ce aud daca o fi adevarat dar esti cu capul fetit-o du-te si te cauta ca nu ai nimic in cap
kudika003824
Postat pe 9 Aprilie 2009 17:40
DUMNEZEULE! Incest in toate regula!!!
Aphrodite
Postat pe 2 Iunie 2009 23:15
am ramas masca...ma intreb acum ce e in mintea ei at cand citeste ceea ce s a scris pe forum... nu ma gandeam in veci ca poate sa existe asa ceva..inconstienta ne acapareaza si nu mai putem sa delimitam raul de bine se pare....Si....cand te gandesti ca sunt facuti din aceeasi MAMA!!..acelasi sange..te iau fiori.. ..nu stiu ce as putea sa mai zic.....
ladybir
Postat pe 2 Iunie 2009 23:28
ce nu incerca oare un pshihoanalist
sincer chiar o poate ajuta
bestiutza_relouded
Postat pe 2 Iunie 2009 23:35
Buna. E complicata problema ta ce sa zic sincer mi se pare putin ceva tampesc dar hai sa ma pun in situatia ta. Nu as putea nici eu sa uit aceasta problema ca nu ai cum, deja s-a implantat in mintea ta va ramane vesnic dar sa fie in secret. Ar trebuii sa incetezi si incearca sa fortezi putin relatia ta cu altcineva cu toate ca iti vei aminti de fratele dar trebuie sa lupti indiferent de ipostazele care o sa le ai cu acel prieten.
Eu acum nu stiu ce gandeste fratele tau dar sa stii ca l-as putea invinovatii si pe el cu toate ca nu e drept dar totusi.... Deci incearca sa faci pasul asta sa te imprietenesti cu cineva. Lupta cu propria ta gandire si iti spun ca va merge credema
kudika033180
Postat pe 2 Iunie 2009 23:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virgin si virgina 18 De la: kudika514756 19 Aprilie 2012 17:55
DE CE BARBATII SUNT ASA... 512 De la: yumalai 7 Februarie 2010 09:26
Inscriu Reprezentanti Oriflame in toata tara 2 De la: lloremmy 9 Octombrie 2011 20:46
10 ani si 8 luni 305 De la: Kathara 16 Mai 2012 15:37
cum sa-ti satisfaci yubitul?? 67 De la: cristiana_cris 16 Iulie 2009 16:51