Setari Cookie-uri

hai sa vorbim si de baieti!!!la ce sunt buni????ne folosim de ei???

Problema e ca nici cand schimb becul nu ma ajuta nimeni ;ptr k eu il schimb.....dupa parerea mea toti sunt o apa si un pamant...mai rar baieti care sa merite sa stea langa o fata,femeie..km vreti sa i ziceti
kudika029253
Postat pe 16 August 2009 11:39
De la: cristinarlx, la data 2009-03-05 12:12:54la ce sunt buni baietii?:))) offff...sunt multe....sunt buni sa te faca sa te simti frumoasa, iubita, speciala, sunt buni cand iti lasa flori la 7 dimineata in fata usii si te suna sa iti spuna k ai o surpriza pe presul de la intrare, sunt buni cand ai o zi proasta si se apuca sa se strambe si sa se skimonoseasca in toate directiile doar k sa te vada zambind, sunt ft buni cand te fac sa te simti the one:)
nu mai sunt asa grozavi cand isi lasa sosetele ascunse dupa orice mobila dupa ce le-ai specificat ca exista cos de gunoi, o cam dau in bara cand ajung acasa si isi trantesc toate obiectele personale in mijlocul camerei pe care te-ai kinuit 2 ore sa o cureti bec, strangand in majoritate tot lucrurile lui:) si lista poate continua:)
dar si noi le avem pe ale noastre asa ca pe undeva ne compensam:)



esti reala?
corina981
Postat pe 16 August 2009 12:48
De la: kudika029253, la data 2009-08-16 11:39:40Problema e ca nici cand schimb becul nu ma ajuta nimeni ;ptr k eu il schimb.....dupa parerea mea toti sunt o apa si un pamant...mai rar baieti care sa merite sa stea langa o fata,femeie..km vreti sa i ziceti


langa tine.....nu meritam . esti prea buna. asa ca o data terminata treaba fugim departeeeeeeeeee
corina981
Postat pe 16 August 2009 12:49
Cred k traim o era in care incet incet ajungem egali cu ei..ceea ce ne deosebeste este ca ei au ceea ce au si noi nu...asa cum noi aveam nevoie d ei au si ei d noi..asa k pune-l sa-si adune singur sosetele!!!!!
cristinik_20
Postat pe 16 August 2009 12:56
De la: cristinik_20, la data 2009-08-16 12:56:56Cred k traim o era in care incet incet ajungem egali cu ei..ceea ce ne deosebeste este ca ei au ceea ce au si noi nu...asa cum noi aveam nevoie d ei au si ei d noi..asa k pune-l sa-si adune singur sosetele!!!!!


noi avem ciucurel.
voi ce aveti?
geo_x
Postat pe 16 August 2009 12:59
foarte tare!!!!!
kudika049781
Postat pe 16 August 2009 14:11
eu chiar imi schimb toata instalatia electrica daca e nevoie ........toti sunt la fel.....cred ca tot li' se cuvine dupa casatorie......si nu sunt decat o prelungire a penisului de care avem nevoie....sa nu ii mai lasam sa se creada ei mari si tari .....ca nu sunt deloc
kudika049781
Postat pe 16 August 2009 14:15
De la: kudika049781, la data 2009-08-16 14:15:43eu chiar imi schimb toata instalatia electrica daca e nevoie ........toti sunt la fel.....cred ca tot li' se cuvine dupa casatorie......si nu sunt decat o prelungire a penisului de care avem nevoie....sa nu ii mai lasam sa se creada ei mari si tari .....ca nu sunt deloc


hai, mai ,ca nu e chiar asa
mitura
Postat pe 16 August 2009 14:36
draga kudika 049781 .....te crezi chiar asa de superiora barbatilor???????'sa inteleg k stai cu iubitul tau doar pt un singur lucru?????''k din cate ai spus...la prima ocazie kare se iveste l-ai schimba fara se t gandesti d 2 ori........!voi fetele ar trebui sa va ganditi mai intai la comportamentul pa kare il aveti fat de baieti si apoi sa va intrebati de ce sunt asa!!!!nu vreau sa va criic si nici sa o fac pe victima si intradevar sunt fete/femei kare sunt mai mult dekat bune cu iubiti/barbatii ddekat ar merita acestia!!! si dak sunteti fete nu inseamna k sunteti prin natura mai presus de baieti.....asta credeti doar voi...asa va considerati voi!!!! apropo...de ce barbatii pot admite faptul k sunt egali cu femeile si voi nu???????????????????????????????????
dixe
Postat pe 16 August 2009 14:44
draga mitura.....complimenti......mi-a placut raspunsul tau....ai personalitate....
dixe
Postat pe 16 August 2009 14:48
Draga Geo voi aveti CIUCUREL(uite am sris cu litere mari pentru ca sinteti "importanti") iar FEMEILE au grija de el inca de cind invatati sa faceti pipi la olita ,acum ai aflat de ce uneori femeile sint superioare barbatilor....
kudika002015
Postat pe 16 August 2009 16:46
De la: kudika049781, la data 2009-08-16 14:15:43eu chiar imi schimb toata instalatia electrica daca e nevoie ........toti sunt la fel.....cred ca tot li' se cuvine dupa casatorie......si nu sunt decat o prelungire a penisului de care avem nevoie....sa nu ii mai lasam sa se creada ei mari si tari .....ca nu sunt deloc


aha deci tu esti aia de pe centura care masoara lungimea penisului sa-l stapanesti sanatos :sml-love0018 :
DON_LUCIANO
Postat pe 16 August 2009 16:49
De la: kudika002015, la data 2009-08-16 16:46:04Draga Geo voi aveti CIUCUREL(uite am sris cu litere mari pentru ca sinteti "importanti") iar FEMEILE au grija de el inca de cind invatati sa faceti pipi la olita ,acum ai aflat de ce uneori femeile sint superioare barbatilor....


draga kudika zero zero doi zero unu cinci, vorbeam despre maturitate , nu despre copilarie.
si crede-ma, n-am afirmat nishodata cum ca barbati is mai superiari dicat fomeile.
e mult de discutat despre necesitatea celor doua sexe, mult si intortocheat!
toti avem dreptate. barbati femei, toti cei care isi expun un punct de vedere, face ca discutia sa fie palpitanta si spumanta. cred ca in asta consta si frumusetea relationarii.
chestia ca in final , tot la sex se ajunge.
geo_x
Postat pe 16 August 2009 16:55
De la: geo_x, la data 2009-08-16 16:55:39
De la: kudika002015, la data 2009-08-16 16:46:04Draga Geo voi aveti CIUCUREL(uite am sris cu litere mari pentru ca sinteti "importanti") iar FEMEILE au grija de el inca de cind invatati sa faceti pipi la olita ,acum ai aflat de ce uneori femeile sint superioare barbatilor....


draga kudika zero zero doi zero unu cinci, vorbeam despre maturitate , nu despre copilarie.
si crede-ma, n-am afirmat nishodata cum ca barbati is mai superiari dicat fomeile.
e mult de discutat despre necesitatea celor doua sexe, mult si intortocheat!
toti avem dreptate. barbati femei, toti cei care isi expun un punct de vedere, face ca discutia sa fie palpitanta si spumanta. cred ca in asta consta si frumusetea relationarii.
chestia ca in final , tot la sex se ajunge.


zile domnul geo asa este tot la sex se ajunge
DON_LUCIANO
Postat pe 16 August 2009 16:57

toti avem dreptate. barbati femei, toti cei care isi expun un punct de vedere, face ca discutia sa fie palpitanta si spumanta. cred ca in asta consta si frumusetea relationarii.
chestia ca in final , tot la sex se ajunge. [/quote]



frumos spus!!imi place
tania20
Postat pe 16 August 2009 21:19
De la: kudika049781, la data 2009-08-16 14:15:43eu chiar imi schimb toata instalatia electrica daca e nevoie ........toti sunt la fel.....cred ca tot li' se cuvine dupa casatorie......si nu sunt decat o prelungire a penisului de care avem nevoie....sa nu ii mai lasam sa se creada ei mari si tari .....ca nu sunt deloc

Este o expresie din popor femeilor cu prea mult apetit sexual si care sunt cam inganfate ...

Citez : " Mars Funebro"
Dudita
Postat pe 17 August 2009 06:03
hai mai,nu va mai contraziceti atata! eu stiu cand sa ma folosesc de ceva si stiu si cand sa ma las folosita.sa nu ne mai tachinam,nu putem exista unii fara altii,parol!!!
lliillii
Postat pe 17 August 2009 10:39
Cam rar gasesti baieti buni. Mai mult secretosi, mincinosi, perversi, dar sunt si unii draguti dar raritati.
sorina1972
Postat pe 17 August 2009 10:48
ma intreb tu la ce esti buna?se foloseste cineva de tine?
cristiana_cris
Postat pe 17 August 2009 10:49
De la: geo_x, la data 2009-08-16 16:55:39
De la: kudika002015, la data 2009-08-16 16:46:04Draga Geo voi aveti CIUCUREL(uite am sris cu litere mari pentru ca sinteti "importanti") iar FEMEILE au grija de el inca de cind invatati sa faceti pipi la olita ,acum ai aflat de ce uneori femeile sint superioare barbatilor....


draga kudika zero zero doi zero unu cinci, vorbeam despre maturitate , nu despre copilarie.
si crede-ma, n-am afirmat nishodata cum ca barbati is mai superiari dicat fomeile.
e mult de discutat despre necesitatea celor doua sexe, mult si intortocheat!
toti avem dreptate. barbati femei, toti cei care isi expun un punct de vedere, face ca discutia sa fie palpitanta si spumanta. cred ca in asta consta si frumusetea relationarii.
chestia ca in final , tot la sex se ajunge.


Si-atunci eu cum de nu mereu ajung la sex ?
Desi relationez atat de frumos...Si mai si consider ca cele doua sexe chiar sunt necesare!(ma rog,macar unul , cu siguranta).
Oare discut eu prea mult si intortocheat da' fara spuma si nu dau palpitatii?
Stii ceva?Weekandul asta ,am ajuns la o concluzie: Uneori un geeest... , face cat 1000 de cuvinte!
Incearca si vezi cata dreptate pot sa aaam!
Fapte, dom'le , fapte, nu... vorbe!
eka
Postat pe 17 August 2009 16:54
De la: eka, la data 2009-08-17 16:54:23
De la: geo_x, la data 2009-08-16 16:55:39
De la: kudika002015, la data 2009-08-16 16:46:04Draga Geo voi aveti CIUCUREL(uite am sris cu litere mari pentru ca sinteti "importanti") iar FEMEILE au grija de el inca de cind invatati sa faceti pipi la olita ,acum ai aflat de ce uneori femeile sint superioare barbatilor....


draga kudika zero zero doi zero unu cinci, vorbeam despre maturitate , nu despre copilarie.
si crede-ma, n-am afirmat nishodata cum ca barbati is mai superiari dicat fomeile.
e mult de discutat despre necesitatea celor doua sexe, mult si intortocheat!
toti avem dreptate. barbati femei, toti cei care isi expun un punct de vedere, face ca discutia sa fie palpitanta si spumanta. cred ca in asta consta si frumusetea relationarii.
chestia ca in final , tot la sex se ajunge.


Si-atunci eu cum de nu mereu ajung la sex ?
Desi relationez atat de frumos...Si mai si consider ca cele doua sexe chiar sunt necesare!(ma rog,macar unul , cu siguranta).
Oare discut eu prea mult si intortocheat da' fara spuma si nu dau palpitatii?
Stii ceva?Weekandul asta ,am ajuns la o concluzie: Uneori un geeest... , face cat 1000 de cuvinte!
Incearca si vezi cata dreptate pot sa aaam!
Fapte, dom'le , fapte, nu... vorbe!

o da fapte nu vorbe degeaba discutia e spumanta daca spuma nu se simte pe pielea ta
yumy
Postat pe 17 August 2009 17:00
De la: yumalai, la data 2009-08-17 17:00:10
De la: eka, la data 2009-08-17 16:54:23
De la: geo_x, la data 2009-08-16 16:55:39
De la: kudika002015, la data 2009-08-16 16:46:04Draga Geo voi aveti CIUCUREL(uite am sris cu litere mari pentru ca sinteti "importanti") iar FEMEILE au grija de el inca de cind invatati sa faceti pipi la olita ,acum ai aflat de ce uneori femeile sint superioare barbatilor....


draga kudika zero zero doi zero unu cinci, vorbeam despre maturitate , nu despre copilarie.
si crede-ma, n-am afirmat nishodata cum ca barbati is mai superiari dicat fomeile.
e mult de discutat despre necesitatea celor doua sexe, mult si intortocheat!
toti avem dreptate. barbati femei, toti cei care isi expun un punct de vedere, face ca discutia sa fie palpitanta si spumanta. cred ca in asta consta si frumusetea relationarii.
chestia ca in final , tot la sex se ajunge.


Si-atunci eu cum de nu mereu ajung la sex ?
Desi relationez atat de frumos...Si mai si consider ca cele doua sexe chiar sunt necesare!(ma rog,macar unul , cu siguranta).
Oare discut eu prea mult si intortocheat da' fara spuma si nu dau palpitatii?
Stii ceva?Weekandul asta ,am ajuns la o concluzie: Uneori un geeest... , face cat 1000 de cuvinte!
Incearca si vezi cata dreptate pot sa aaam!
Fapte, dom'le , fapte, nu... vorbe!

o da fapte nu vorbe degeaba discutia e spumanta daca spuma nu se simte pe pielea ta


mmmm, spuuuma, o daaa, place!
da' cum sa fac sa-l bag in spume , asa ia, cand s'cum vreau eu ca azi/maine are doi m si cantareste...
tre' sa-l iau cu ciugu-lugu , alea-alea...offf
sau sa duc spuma la el ? Pai daca nu merge de buna voie repejor cu mine la...spuma, eu cred ca o sa-i torn o galeata cu spuma proaspata direct in cap...
eka
Postat pe 17 August 2009 17:52
De la: eka, la data 2009-08-17 16:54:23[
Stii ceva?Weekandul asta ,am ajuns la o concluzie: Uneori un geeest... , face cat 1000 de cuvinte!
Incearca si vezi cata dreptate pot sa aaam!
Fapte, dom'le , fapte, nu... vorbe!


n-as incerca. nu ca imi displace, da' nu prea e nevoie de geste
no, in final ai ajuns la sex, au ba!?
geo_x
Postat pe 17 August 2009 18:47
De la: geo_x, la data 2009-08-17 18:47:22
De la: eka, la data 2009-08-17 16:54:23[
Stii ceva?Weekandul asta ,am ajuns la o concluzie: Uneori un geeest... , face cat 1000 de cuvinte!
Incearca si vezi cata dreptate pot sa aaam!
Fapte, dom'le , fapte, nu... vorbe!


n-as incerca. nu ca imi displace, da' nu prea e nevoie de geste
no, in final ai ajuns la sex, au ba!?


Aham.
si nici macar nu m-am straduit asa de mult...daca n-am pierdut vremea cu...discutiile
eka
Postat pe 17 August 2009 19:47
pei, bineantels ca s buni,si ne folosim de ei... treaba se strica un pic cand iubesti si il iei de sot.
fiindca asa cum zice si prozatoru' : "femeia si barbatul se cauta in invalmasagul imens al vietii. Un barbat din milioane de barbati doreste o sg femeie din milioanele de femei, cautare reciproca. pt asta se fac se desfac toate legile si conventiile morale si sociale...."
a_delade
Postat pe 18 August 2009 19:04
no..eu cred k barbatii sunt la fel de buni k si femeile... ...uneori desi unii barbati sunt porci,magari...rai,insensibili....tot ii iubim....dar si in cazurile fericite knd barbati sunt dulci,amuzanti si ne fac sa ne simtim cele mai importante de pe pamant


mie imi plac barbatii cu fund bombat cu dintii albi si bruneti ...






si inalti
Chocolatzyk
Postat pe 21 August 2009 21:07
ce ti'e cu frustrarea asta
felixcat
Postat pe 22 August 2009 08:50
mie imi plac barbatii care au ceva in cap si in suflet ca in fund le bag silicon daca nu il au (ca in suflet nu pot sa le mai bag nimic )
yumy
Postat pe 22 August 2009 09:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Si cei de la NIVEA se tin de glume cu cartele reincarcabile??? 8 De la: kudika003676 22 Martie 2009 00:11
Fetelor, voi aveti chef de sex tot timpul? 32 De la: jowanna2006 10 Iunie 2009 03:46
Masturbarea la virgine 149 De la: pickard 22 Octombrie 2010 22:35
De ce atitea certuri? 39 De la: soraderazboi 2 August 2010 11:36
hmm fantezii... 26 De la: greierash_is_back 30 Octombrie 2009 20:43