Setari Cookie-uri

a 3 a despartire..mai are rost?

De vreo 8 luni sunt cu un baiat de care m-am despartit deja de 3 ori. Prima oara eu am vrut a doua oara el a vrut....a doua oara ne-am impacat dupa 3 luni de zile..si nu a durat decat 2 saptamani, pentru ca el a vrut sa ne despartim iar.Stie ca tin la el enorm dar cu toate astea spune ca ii fac prea multi nervi.El este destul de dificil si se supara din orice, iar diferenta de varsta dintre noi este de 6 ani. Acum eu as vrea iar sa ma impac cu el..cel putin inima zice da....dar mintea zice nu...pentru ca o sa sufar iar si dupa ce chestii urate a spus despre mine nu merita.Prietenilor lui le zice ca nu ma mai suporta...cand are nervi pe mine.....dar asa in general a vorbit cu 2 prietene bune ale mele si le-a spus ca tine la mine.Nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac.Sa las totul balta..sau sa incerc si a 4a oara daca este posibil?
Diabolicum
Postat pe 9 Martie 2009 01:24
De la: Diabolicum, la data 2009-03-09 01:24:48De vreo 8 luni sunt cu un baiat de care m-am despartit deja de 3 ori. Prima oara eu am vrut a doua oara el a vrut....a doua oara ne-am impacat dupa 3 luni de zile..si nu a durat decat 2 saptamani, pentru ca el a vrut sa ne despartim iar.Stie ca tin la el enorm dar cu toate astea spune ca ii fac prea multi nervi.El este destul de dificil si se supara din orice, iar diferenta de varsta dintre noi este de 6 ani. Acum eu as vrea iar sa ma impac cu el..cel putin inima zice da....dar mintea zice nu...pentru ca o sa sufar iar si dupa ce chestii urate a spus despre mine nu merita.Prietenilor lui le zice ca nu ma mai suporta...cand are nervi pe mine.....dar asa in general a vorbit cu 2 prietene bune ale mele si le-a spus ca tine la mine.Nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac.Sa las totul balta..sau sa incerc si a 4a oara daca este posibil?


De ce spune ca il enervezi ???? Ati avut relatii intime?? Esti geloasa si posesiva ??? Suna la numarul 898989 ...glumesc ..!
Serios ..chiar ai 15 ani ?Se mai gandesc fetele la 15 ani la relatii serioase???? Eu zic sa mai incerci si altceva ...te legi la cap far sa te doara de la varsta asta ??? Not good !!
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 01:28
a avut motive sa fie nervos dar a si exagerat.nu am avut relatii intime pentru ca nu am vrut eu..cu el chiar as fi vrut o relatie care sa dureze...dar incerc sa ma obisnuiesc...pentru ca stiu ca e prima oara cand simt asta..dar ultima nu..:)
Diabolicum
Postat pe 9 Martie 2009 01:31
De la: Diabolicum, la data 2009-03-09 01:31:53a avut motive sa fie nervos dar a si exagerat.nu am avut relatii intime pentru ca nu am vrut eu..cu el chiar as fi vrut o relatie care sa dureze...dar incerc sa ma obisnuiesc...pentru ca stiu ca e prima oara cand simt asta..dar ultima nu..:)



Obisnuieste te si treci peste ...sa nu mi sar in cap ..dar la varsta ta sunt atatea de facut ...lasa -le dracu de relatii seriose ..pe bune ...traieste-ti copilaria ..ca se duc anii astia de nu-i simti ..nu te mai ganfi la feti frumosi acum ..e timp si pt asta !
Succes mult si ai grija de tine !
Pup !
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 01:35
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-09 01:35:58
De la: Diabolicum, la data 2009-03-09 01:31:53a avut motive sa fie nervos dar a si exagerat.nu am avut relatii intime pentru ca nu am vrut eu..cu el chiar as fi vrut o relatie care sa dureze...dar incerc sa ma obisnuiesc...pentru ca stiu ca e prima oara cand simt asta..dar ultima nu..:)



Obisnuieste te si treci peste ...sa nu mi sar in cap ..dar la varsta ta sunt atatea de facut ...lasa -le dracu de relatii seriose ..pe bune ...traieste-ti copilaria ..ca se duc anii astia de nu-i simti ..nu te mai ganfi la feti frumosi acum ..e timp si pt asta !
Succes mult si ai grija de tine !
Pup !


are perfecta drepate!!!!!

traieste ti viatza! nu te lasa oprita din zbor din cauza unui personaj asha de comlicat ca cel descris de catre tn mai sus.

sa te puna pe ganduri faptul k fata de prietenii lui zice ceva shi fata de prietenele tale spune altceva... nu cumva suna a om cu 2 fete?!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 9 Martie 2009 13:53
De la: Diabolicum, la data 2009-03-09 01:24:48De vreo 8 luni sunt cu un baiat de care m-am despartit deja de 3 ori. Prima oara eu am vrut a doua oara el a vrut....a doua oara ne-am impacat dupa 3 luni de zile..si nu a durat decat 2 saptamani, pentru ca el a vrut sa ne despartim iar.Stie ca tin la el enorm dar cu toate astea spune ca ii fac prea multi nervi.El este destul de dificil si se supara din orice, iar diferenta de varsta dintre noi este de 6 ani. Acum eu as vrea iar sa ma impac cu el..cel putin inima zice da....dar mintea zice nu...pentru ca o sa sufar iar si dupa ce chestii urate a spus despre mine nu merita.Prietenilor lui le zice ca nu ma mai suporta...cand are nervi pe mine.....dar asa in general a vorbit cu 2 prietene bune ale mele si le-a spus ca tine la mine.Nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac.Sa las totul balta..sau sa incerc si a 4a oara daca este posibil?



o nuuuuuuuuuuuuu alta?Doamne te rog ai mila
donttouch
Postat pe 9 Martie 2009 13:56
draga mea?
cred ca numai tu vrei sa te impaci din cate am inteles...
las-o balta

Postat pe 9 Martie 2009 13:57
ai 15 ani si vrei relatie seriosa??
ai toata viata inainte
acum stai si traieste`ti copilaria
uff ce`s cu fetele astea din ziua de azi
cred ca o sa moara fete mari sau nemaritate??
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 13:59
atunci vrea doar sa se culce cu tine, nu merita sa-ti bati capul, si cred ca esti tinerica

Postat pe 9 Martie 2009 13:59
NU , NU ARE ROST !!!
__LL__
Postat pe 10 Martie 2009 04:41
el e cu 6 ani mai mare...cred ca poti si singurica sa vezi ce ar vrea un tip de 21 de ani de la o fata de 15. Sunt de acord cu ce s-a scris mai sus. Traieste-ti viata si ai grija de tine
teolaladora
Postat pe 9 Aprilie 2009 16:19
atat timp cat v-ati despartit , v-ati impacat si tot asa eu zic ca nu are rost sa te mai impaci cu.... sa mergi inainte si sa te gandesti la tine in primul rand sa-ti fie bn ca nu se merita pt baieti in nici-un caz sa suferi mai ales de la varsta asta...pup si ai grija de tine
ligiuta21
Postat pe 9 Aprilie 2009 16:29
Eu zic sa te impaci cu el de fiecare data...si o sa ajungi pe la 17-18 ani sa spui "Doamne cat de proasta am fost!!!" Ai 15 ani...ai toata viata in fata...de ce trebuie sa te impiedici de unul ca asta?
camelusha83
Postat pe 10 Aprilie 2009 12:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa ma despart de el sau nu? 29 De la: MaraDonna 21 Septembrie 2009 23:49
dilema 12 De la: nirvana_cukramel 17 Ianuarie 2009 00:41
UN CUI SCOATE PE ALTUL?! ADEVARAT SAU FALS? 12 De la: ancutzel85 4 Mai 2009 09:54
O mica mare problema 27 De la: kudika046333 4 Septembrie 2009 09:52
de ce a disparut fara explicatii? 17 De la: kudika073838 4 Ianuarie 2010 23:08